12 703 aktuálních nabídek
od 424 realitních kanceláří a soukromníků

Novostavby a developerské projekty

Počet nalezených novostaveb: 43
VÝSTAVBA 44 RD KOMORNÍ HRÁDEK U CHOCERAD

Dovolujeme si představit, společně s developerskou společností SIG Development, nový projekt výstavby rodinných domů v obci Komorní Hrádek u Chocerad, okres Praha-východ.

Lokalita: Chocerady

od 7 900 000 Kč
Nové byty Benátky nad Jizerou

Moderní soubor bytových domů roste na nádherném jižním prosluněném svahu města Benátek, s překrásným výhledem na zámek.

Lokalita: Benátky nad Jizerou II, Pražská

od 2 991 450 Kč
Nové byty v Chrášťanech

Moderní soubor bytových domů vyrostl v blízkosti nákupního centra Metropole – Zličín a konečné trasy metra B.

Lokalita: Chrášťany, V Chaloupkách

od 7 348 500 Kč
Rodinné domy CITADELA 16

Představujeme vám výjimečný projekt Citadela 16, moderní bydlení budoucnosti pro komfortní rodinný život.

Lokalita: Praha, V Hrobech

Cena na dotaz
Byty Uhlířské Janovice

Projekt Byty Uhlířské Janovice se bude skládat ze tří etap. V každé etapě bude postaven jeden bytový dům, který má tři nadzemní podlaží, 18 bytů (každé patro 6 bytů).

Lokalita: Uhlířské Janovice

od 2 274 480 Kč
Slánský Mlýn

Představujeme Vám nový koncept architektonického řešení města budoucnosti, projekt Slánský Mlýn, který zcela mění představu o tom, jak budou vypadat rezidenční čtvrti. 

Lokalita: Slaný, Lázeňská

od 3 239 500 Kč
VIŠŇOVKA - BYTOVÉ DOMY "D", HOROMĚŘICE

Projekt VIŠŇOVKA - užijte si moderní bydlení v místě plném zeleně přesto na dosah velkoměsta. Projekt je tvořen šesti bytovými domy s označením A až F a společnou parkovou plochou.

Lokalita: Horoměřice

od 6 890 000 Kč
Rezidence CELNO

0

Lokalita: Mladá Boleslav III, Vondřichova, 1499 č.p.

Cena na dotaz
Zelené kaskády

Klidná vilová čtvrť a příroda obklopuje nový bytový projekt Zelené kaskády, který naleznete na Praze 9. Moderní budova nabídne celkem 70 bytů od 1+kk až po rodinné 4+kk s balkony nebo terasami.

Lokalita: Praha, Pasecká

od 4 935 782 Kč
Park Cihelka

Kvalita bydlení nespočívá jen ve velikosti bytu a jeho čtyřech zdech, ale především v tom, jak se vám bude žít v jeho okolí. Také proto jsme bydlení v Parku Cihelka navrhli pro ty, kdo mají rádi aktivní styl života.

Lokalita: Libčice nad Vltavou

od 8 638 800 Kč
Čtvrť Emila Kolbena 2

Druhá etapa úspěšného projektu pokračuje v rozvoji vysočanského brownfieldu. Opět je v nabídce celá škála bytů vhodných pro vlastní bydlení, ale i k pronájmu.

Všechny byty bez výjimky disponují terasou, lodžií nebo předzahrádkou.

Lokalita: Praha

od 9 292 800 Kč
Rezidence Čertův vršek

V tomto jedinečném projektu vznikne pouze 39 nových bytů s převahou velkých, vícepokojových. Také proto je Rezidence Čertův vršek ideální volbou pro rodiny i všechny, kdo mají rádi svůj prostor s dotekem luxusu.Lokalita: Praha

od 29 490 000 Kč
Modřanský cukrovar

Modřanský cukrovar je první rezidenční čtvrtí v České republice, která dokonale pečuje o vodu, zeleň i kulturu bydlení

Lokalita: Praha

od 5 510 000 Kč
Albatros Kbely 3

Úspěšný projekt pokračuje již třetí etapou. I tyto dva domy, pojmenované podle letecké abecedy Juliett a India, nabídnou bydlení s důrazem na udržitelnost a veřejný prostor. 

Lokalita: Praha

od 3 870 000 Kč
Albatros Kbely 2

Bydlení v domech Alfa a Bravo disponuje stejnou sadou benefitů, jako úspěšná první etapa čtvrti Albatros Kbely. Proto určitě osloví všechny, kteří hledají svůj vysněný domov s důrazem na udržitelnost a veřejný prostor, v dosahu centra města i přírody.

Lokalita: Praha

od 6 099 600 Kč
Albatros Kbely 1

Nová kbelská čtvrť nabídne bydlení ve standardu BREEAM, který zaručuje zdravé prostředí pro Vás, pro sousedy projektu, a také pro přírodu.

Lokalita: Praha

od 8 637 600 Kč
Paprsek Stodůlky

Paprsek je urbanistický polyfunkční projekt, zasazený do městské atmosféry pražských Stodůlek a situovaný do bezprostřední blízkosti ikonického Centrálního parku Stodůlky a nádherné přírody Prokopského údolí. Nový areál nabídne 271 bytů o dispozicích od 1 + kk až po velkorysé 4 + kk, z nichž většina je vybavena balkóny či terasami, a zhruba 300 parkovacích míst.

Lokalita: Praha, Hábova

Cena na dotaz
Lihovar

Unikátní rezidenční komplex, který vyroste na místě jednoho z největších původních pražských lihovarů Fischl a synové, nabídne více než 550 bytů s dispozicemi od malých 1+kk až po luxusní velkorysé 5+kk se střešní terasou a vířivkou a 642 parkovacích míst v podzemních garážích.

Lokalita: Praha, Nádražní, 2584/2 č.p.

Cena na dotaz
Erbenova Rezidence

Erbenova Rezidence uspokojí všechny, kteří hledají útulné luxusní bydlení, i ty kteří potřebují velkorysý prostor pro celou rodinu s pěti ložnicemi.

Lokalita: Praha, Erbenova, 1313/19 č.p.

od 19 990 000 Kč
Villa Resort Beroun

Na klidném návrší hned vedle golfového hřiště vyrostou rodinné domy s dispozicí 4+kk a 5+kk o výměře 115 - 117 m2. Moderní a současné architektonické řešení a účelně navržené vnitřní prostory ve vysokém standardu provedení splňují veškeré nároky na komfortní rodinné bydlení.

Lokalita: Beroun, Na Veselou

od 12 750 000 Kč

Projekty dle typu

TOPlist TOPlist