13 333 aktuálních nabídek
od 435 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Nymburk
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Prodej bytů Nymburk

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 2 100 000 Kč do 15 032 670 Kč

Ceny bytů v okrese Nymburk

Cena bytů na prodej v okrese Nymburk se momentálně pohybuje od 2 100 000 Kč do 15 032 670 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 10 062 Kč do 72 025 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 67 104 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 76 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v okrese Nymburk.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Nymburk?

Na trhu v Nymburce jsou v současné době nejpočetnější byty 3+1 (28) v cenách od 2 590 000 Kč, následují byty 3+kk (15) od 3 500 000 Kč, byty 2+kk (11) od 2 880 000 Kč, byty 2+1 (11) od 2 200 000 Kč, byty 4+kk (8) od 3 990 000 Kč, byty 1+1 (6) od 2 100 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (5) od 2 320 000 Kč, byty 5+1 a více (3) od 4 970 000 Kč, byty 5+kk (1) od 5 490 000 Kč a byty 4+1 (1) od 5 790 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v okrese Nymburk, je byt za cenu 15 032 670 Kč v obci Poděbrady, který má obytnou plochu 177 m2.

Lokality bytů k prodeji

V okrese Nymburk nabízíme byty v celkem 14 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů v Milovicích (31), Prodej bytů v Nymburce (17), Prodej bytů v Poděbradech (15), Prodej bytů v Lysé nad Labem (7), Prodej bytů v Jiřicích (4), Prodej bytů v Dymokurech (3), Prodej bytů v Rožďalovicích (3), Prodej bytů v Městci Králové (2), Prodej bytů ve Zvěřínku (2), Prodej bytů ve Starém Vestci (1), Prodej bytů v Opolanech (1), Prodej bytů v Milčicích (1), Prodej bytů v Hrubém Jeseníku (1), Prodej bytů v Sadské (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Nymburk sousedí 7 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Jičín, Hradec Králové, Kolín, Praha-východ, Mladá Boleslav, Praha-východ a Havlíčkův Brod.

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (36), centrum (21), sídliště (7), okraj obce (5), rušná část obce (1), polosamota (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (26). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Nymburce s garáží (2) nebo byty v Nymburce s parkovacím stáním (3).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (19) a 2. patře (12), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (19). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (2). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Nymburk na prodej byty v bezvadném stavu (44), v dobrém stavu (18), novostavby (11), po rekonstrukci (10), rozestavěné (4), k rekonstrukci (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty v Nymburce dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Nymburk nabízejí nejčastěji zděné byty (20). V nabídce k prodeji jsou také panelové byty (15), jiné byty (12), montované byty (2), dřevěné byty (2), kamenné byty (1) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce bytů v okrese Nymburk

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v okrese Nymburk také k dispozici čtyři byty v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v okrese Nymburk dle inzerenta:

V Nymburce a okolí pochází 87 bytů z nabídky realitních kanceláří a 2 byty jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (26), RE/MAX G8 Reality Kolín (11), NEXT REALITY GROUP a.s. (8), RELOCA.CZ s.r.o. (5), QARA s.r.o. (3), Home 4 People (3), LOUDA REALITY a.s. (3), BIDLI reality, a.s. (3), (2) a Re/Max Elite group (2). Další 2 byty jsou přímo od majitele bez realitky.

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v okrese Nymburk?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Nymburk 9 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Nymburce?

V okrese Nymburk působí 205 realitních makléřů, spadajících pod 93 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Oleksandr Hychka Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Středočeské reality, spol. s r.o. Praha a Reality PROSTOR s.r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Nymburk

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Aleš Anděl, Luboš Jedelský, Kristýna Bohuslavová, Ondřej Klicpera, Lucie Marešová, Zuzana Beňová, DiS., Ing. Hana Šnejberková, Iva Mizlerová, Lukáš Mach a Tereza Havlíčková.

Nejvíce nemovitostí v okolí Nymburka nabízí (15). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+kk, 44m2, Milovice - Mladá, Topolová

Exkluzivně Vám nabízím prodej bytové jednotky 2+kk s příslušenstvím a komorou o výměře 44 m2. Nemovitost se nachází ve 2. NP zatepleného domu po celkové revitalizaci, v obci Milovice okres Nymburk. Dispozice bytu je součástí fotodokumentace. Občanská…

Dražba bytu 2+1, 77m2, Milovice - Mladá

Jednotka, která se užívá jako byt 2+1, je umístěná v bytovém domě v obci Milovice. Jednotka se oceňuje ve standardním vybavení. Povrchy podlah tvoří PVC a dlažba, vnitřní omítky vápenné štukové s částečnými keramickými obklady, okna dřevěná zdvojená a plastová…

Novinka
Vyvolávací cena: 2.577.150,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 3+1, 75m2, Milovice - Mladá, Spojovací

Exkluzivně Vám nabízíme prodej bytové jednotky 3+1 s pracovnou a dvěma balkóny o celkové výměře 75 m2. Nemovitost se nachází ve 2. NP panelového domu po celkové revitalizaci, na adrese Spojovací 589 Milovice – Mladá. Dispozice bytu: vstupní chodba…

Prodej bytu 4+kk, 85m2, Nymburk, U Početky

Jochmann reality s.r.o.

Nadstandardně prostorný, krásně prosvětlený a dobře řešený byt v posledním patře o dispozici 4+kk s lodžií, balkonem, garáží a pracovnou se nachází v ideální lokalitě v těsné blízkosti centra dění. Vnitřní dispozice bytu nabízí velkorysou vstupní halu…

Prodej bytu 3+kk, 67m2, Milovice - Mladá, Kaštanová

Středočeské makléřky

Naše společnost Vám nabízí k prodeji slunný mezonetový byt s dispozicí 3+kk a výměře 67 m2, který se nachází 2. N.P. zděného bytového domu, v Milovicích. K bytu náleží i vlastní sklep o výměře 5m2. Dům prošel kompletní revitalizací v roce…

Prodej bytu 3+1, 69m2, Nymburk, Vítkovická

Re/Max Elite group

Hledáte prostorný a slunný byt v Nymburce? Exkluzivně vám nabízíme byt 3+1 o celkové ploše 69m2 nacházející se v 3. patře revitalizovaného panelového domu na sídlišti v Nymburce. Byt je dispozičně řešen obývacím pokojem, kuchyní, dvěma pokoji, koupelnou, WC, lodžií…

Prodej bytu 2+1, 60m2, Milovice, Dukelská

Nabízíme byt v cihlovém domě v klidné části Milovic u Nymburku. Byt je dispozičně řešen jako 2+1, 60 m2. Velkou výhodou této nemovistosti je sklep o velikosti 25,5 m2, který se nachází pod obývací částí a je zde možnost propojení…

Prodej bytu 3+1, 115m2, Poděbrady - Poděbrady II, Na Valech

RELOCA.CZ s.r.o.

3+1, 115m2, sloučené původní dva byty, 2 koupelny, nový krb, velký sklep, bytový dům – nová okna, zateplená fasáda = nízkonákladový provoz. Vstupní hala, komora, tři samostatné ložnice, kuchyň s novou kuchyňskou linkou a spotřebiči. K nastěhování od března 2023.

Dražba bytu 2+1, 56m2, Milovice - Mladá

Předmětem dražby je následující nemovitá věc: Jednotka, která se užívá jako byt 2+1, je umístěná v bytovém domě Milovice, část obce Mladá. Jednotka se oceňuje ve standardním vybavení. Povrchy podlah tvoří PVC a dlažba, vnitřní omítky vápenné štukové s částečnými keramickými…

Vyvolávací cena: 1.871.050,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 3+1, 69m2, Dymokury, K Hájku

Nabízíme k prodeji prostorný, slunný, nově zrekonstruovaný byt 3+1 v osobním vlastnictví o celkové ploše 69 m2 ve 2. nadzemním podlaží cihlového domu v klidné části obce Dymokury. Dispozice: chodba, koupelna se sprchovým koutem, WC, kuchyně, dětský…

Prodej bytu 3+1, 69m2, Dymokury, V Hájku

Nabízíme k prodeji prostorný, slunný, nově zrekonstruovaný byt 3+1, předělaný na 3+KK v osobním vlastnictví o celkové ploše 69 m2 ve 3. nadzemním podlaží cihlového domu v klidné části obce Dymokury. Dispozice: chodba, koupelna se sprchovým koutem, WC,…

Prodej bytu 2+kk, 63m2, Lysá nad Labem, Na Zemské stezce 1899

Nabízím k prodeji krásný slunný byt 2+kk (lze předělat na 3+kk), 63 m2 (včetně balkonu 6 m2) v areálu viladomů u  vlakového nádraží Lysá nad Labem. Byt se nachází…

Prodej bytu 1+1, 36m2, Milovice - Mladá, Průběžná

RE/MAX Profil

Nově v nabídce je pro Vás pěkný byt 1+1 v 7. patře s výtahem ve městě Milovice v části Mladá, okres Nymburk. Plocha bytu je 35 m2 a všechna okna jsou orientována na jihovýchod. Byt je vhodný k okamžitému nastěhování nebo jako investiční záměr…

Prodej bytu 3+1, 65m2, Milovice, Letecká

RE Partners

Dovolujeme si vám nabídnout slunný byt 3+1 se dvěma sklepy v OV v Milovicích. Byt o velikosti 65 m2 je velmi zajímavě dispozičně řešen. Byt se nachází ve 2.patře cihlového domu. …

Prodej bytu 4+kk, 85m2, Milovice - Mladá, Kaštanová

Re/Max Elite group

Hledáte bydlení v klidné lokalitě s výbornou dojezdovou vzdáleností do Prahy? Potom vám exkluzivně nabízíme k prodeji bytovou jednotku o dispozici 4+kk a celkové užitné ploše 85 m² v ulici Kaštanova v Milovicích. Bytová jednotka se nachází ve 2.…

Dražba bytu 2+1, 60m2, Milovice - Mladá

Jednotka, která se užívá jako byt 2+1, je umístěná v bytovém domě Milovice. Jednotka se oceňuje ve standardním vybavení. Povrchy podlah tvoří PVC a dlažba, vnitřní omítky vápenné štukové s částečnými keramickými obklady, okna dřevěná zdvojená a plastová zdvojená, dveře…

Vyvolávací cena: 2.015.950,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 2+kk, 40m2, Nymburk, Okružní

VARGA REALITY s.r.o.

Nabízíme byt v osobním vlastnictví v Nymburku v ul. Okružní. Byt je po zdařilé a nákladné rekonstrukci. Je orientován na západní stranu. K bytu patří komora na patře a sklep v suterénu domu. V domě je taktéž kolárna. V blízkosti jsou zastávky…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 31m2, Poděbrady - Poděbrady III, Budovcova

LOUDA REALITY a.s.

Nabízím Vám v prodeji hezký cihlový byt 1+kk po částečné rekonstrukci v širším centru lázeňského města Poděbrady. Jedná se o byt v osobním vlastnictví o výměře 31,5 m2 ve 2. nadzemním podlaží samostatně stojícího třípodlažního domu po rekonstrukci…

Dražba bytu 3+1, 113m2, Milovice - Mladá

Jednotka, která se užívá jako byt 3+1, je umístěná v bytovém domě v obci Milovice, část obce Mladá. Jednotka se oceňuje ve standardním vybavení. Povrchy podlah tvoří PVC a dlažba, vnitřní omítky vápenné štukové s částečnými keramickými obklady, okna dřevěná zdvojená…

Vyvolávací cena: 3.793.850,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 2+kk, 43m2, Nymburk, Park v Kolonii

Nabízíme k prodeji byt v širším centru města Nymburk. Byt je umístěn ve 3. patře staršího, zděného bytového domu, který prošel částečnou revitalizací (nová střecha, nová PVC okna, stoupací rozvody a sanace zdiva). Vlastní bytová jednotka byla v letech 2018-2020 opravena…


TOPlist TOPlist