11 352 aktuálních nabídek
od 438 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Mělník
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byty k pronájmu Mělník

Aktuálně se zde cena bytů na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 18 000 Kč

Ceny bytů v okrese Mělník

Cena bytů k pronájmu v okrese Mělník se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 18 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty na pronájem v okrese Mělník.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese Mělník?

Na trhu v Mělníku jsou v současné době nejpočetnější byty 2+kk (6) v cenách od 11 000 Kč, následují byty 2+1 (5) od 11 000 Kč, byty 3+1 (2) od 14 500 Kč, byty 1+1 (2) od 11 000 Kč a byty 1+kk a garsoniéry (2) od 10 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v okrese Mělník, je byt za cenu 15 000 Kč za měsíc , který má obytnou plochu 71 m2.

Lokality bytů na pronájem

V okrese Mělník nabízíme byty v celkem 4 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů v Mělníce (7), Pronájem bytů v Neratovicích (6), Pronájem bytů v Kralupech nad Vltavou (3), Pronájem bytů v Olovnici (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Mělník sousedí 7 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Česká Lípa, Mladá Boleslav, Praha-východ, Kladno, Litoměřice, Pardubice a Pardubice.

Jak vybrat byt na pronájem podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (6), klidná část obce (2), sídliště (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (3). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Mělníku s garáží nebo byty v Mělníku s parkovacím stáním (1).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (2) a 2. patře (6), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (2). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (1). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Mělník k pronájmu byty v bezvadném stavu (8), po rekonstrukci (5), v dobrém stavu (2), novostavby (2).

Nájem bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Mělník nabízejí nejčastěji zděné byty (7). V nabídce na pronájem jsou také panelové byty (4), jiné byty (2) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů v okrese Mělník

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Mělníku také k dispozici i byt v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v okrese Mělník dle inzerenta:

V Mělníku a okolí pochází 17 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (4), Aktivreality (2), M&M reality holding a.s. (2), QARA s.r.o. (2), CENTURY 21 Česká republika (1), Finpos realitní kancelář (1), RE/MAX 4 you II (1), Reality PROSTOR s.r.o. (1), NEXT REALITY GROUP a.s. (1) a SOCCER REALITY s.r.o. (1).

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v okrese Mělník?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Mělník 2 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Mělníku?

V okrese Mělník působí 188 realitních makléřů, spadajících pod 92 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: AZ Homestaging Praha, Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, LOUDA REALITY a.s. Choťánky, ECON REAL s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Mělník

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ing.arch.Petr Burda, Jana Černá, Müller Jiří, Ivo Loskot, Ing. Jiří Šťastný, Tomáš Novák, Simona Čechová, Ing. Jíří Šíma, Lukáš Machač a Milan Kaňkovský.

Nejvíce nemovitostí v okolí Mělníka nabízí (18). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 3+kk, 57m2, Mělník, Řípská

Reality PROSTOR s.r.o.

Exkluzivně nabízíme pronájem bytu 3+kk, 57m2, v ul. Řípská, Mělník.

Pronájem bytu 2+kk, 59m2, Kralupy nad Vltavou - Lobeček, J. Wolkera

pronájem nového moderního bytu 2+kk v projektu Park Wolkerova. Byt má velký balkón a nachází se ve třetím nadzemním podlaží třípodlažní budovy, zkolaudované v loňském roce. Je vybaven kuchyňskou linkou (myčka, varná deska, trouba, digestoř). Dále k bytu náleží parkovací…

Pronájem bytu 2+1, 54m2, Kralupy nad Vltavou - Lobeček, Hakenova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem bytu 2+1/sklep v Kralupech nad Vltavou, v části Lobeček. Plocha bytu je 54 m2 a nachází se ve 3. patře panelového domu bez výtahu. Byt prošel částečnou rekonstrukcí a je určen k dlouhodobému pronájmu. Byt je velmi…

Pronájem bytu 1+1, 44m2, Neratovice - Mlékojedy, K Přívozu

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem nového bytu o dispozici 1+1, podlahové ploše 44m2 v podnikové ubytovně v Neratovicích-Mlékojedech. Byt je vybaven kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, jídelním stolem s židlemi, manželskou postelí, nočními stolky, pohovkou…

Pronájem bytu 2+kk, 63m2, Kralupy nad Vltavou - Lobeček, J. Wolkera

pronájem nového bytu v projektu Park Wolkerova, který byl před nedávnem zkolaudován. Bytová jednotka o dispozici 2+kk má 63,4 m2, nachází se v prvním nadzemním podlaží třípodlažní budovy. K bytu náleží 50m2 předzahrádky orientovaná na západ, dále…

Pronájem bytu 2+1, 53m2, Kralupy nad Vltavou - Lobeček, Předmostí

Kovarova Corp. spol. s r.o.

Byt 2+1/L v OV, 53m2, Kralupy nad Vlt.,-Lobeček, okr.Mělník

Pronájem bytu 2+kk, 35m2, Neratovice

Specialista na Neratovice Vám exkluzivně nabízí k pronájmu ateliér, dispozice 2+kk o ploše 34,87 m2 v suterénu revitalizovaného panelového domu v Neratovicích. Ve zděném jádru se nachází koupelna vybavena sprchovým koutem, zavěšeným WC, umyvadlem, zrcadlem…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 31m2, Mělník, Vehlovská

Pronájem bytu 1+kk, 31 m?, Mělník, ul. Vehlovská

Pronájem bytu 2+1, 54m2, Mělník, Studentská

Aktivreality

Pronájem slunného bytu 2+1, 54m2 - Studentská, Mělník

Aktualizováno
14.300,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+1, 60m2, Olovnice, U Rybníka

CENTURY 21 Česká republika

Pronájem bytu 2+1, 60 m2 - Olovnice

Aktualizováno
12.990,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+1, 32m2, Mělník, Plavební

SOCCER REALITY s.r.o.

Soccer Reality vám exkluzivně nabízí na pronájem byt 1+1 v Mělníku, v ulici Plavební. Byt se nachází v přízemí zrekonstruovaného cihlového domu. Po vstupu do bytu se dostanete do místnosti s kuchyňskou linkou po pravé straně. Je zde místo na menší jídelní…

Pronájem bytu 2+1, 54m2, Mělník, Fügnerova

Reality PROSTOR s.r.o.

Exkluzivně nabízíme pronájem bytu 2+1, 54m2, v 2NP., v zástavbě rodinných vilek, ul. Fügnerova, Mělník.

Pronájem bytu 2+kk, 50m2, Mělník, Pod Vrchem

Finpos realitní kancelář

Pronájem 2+kk/L, 50m2, 3NP ul. Pod Vrchem, Mělník


TOPlist TOPlist