11 352 aktuálních nabídek
od 438 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Kladno
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byty k pronájmu Kladno

Aktuálně se zde cena bytů na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 29 500 Kč

Ceny bytů v okrese Kladno

Cena bytů k pronájmu v okrese Kladno se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 29 500 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty na pronájem v okrese Kladno.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese Kladno?

Na trhu v Kladně jsou v současné době nejpočetnější byty 2+1 (8) v cenách od 11 000 Kč, následují byty 3+kk (6) od 13 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (5) od 9 200 Kč, byty 2+kk (5) od 10 219 Kč, byty 1+1 (5) od 6 000 Kč a byty 3+1 (3) od 8 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v okrese Kladno, je byt za cenu 13 000 Kč za měsíc v obci Stochov, který má obytnou plochu 91 m2.

Lokality bytů na pronájem

V okrese Kladno nabízíme byty v celkem 4 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů v Kladně (21), Pronájem bytů v Slaném (8), Pronájem bytů ve Stochově (2), Pronájem bytů v Černuci (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Kladno sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Litoměřice, Mělník, Praha-západ, Beroun, Rakovník a Louny.

Jak vybrat byt na pronájem podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (10), klidná část obce (10), sídliště (3), okraj obce (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (11). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Kladně s garáží nebo byty v Kladně s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (8) a 2. patře (6), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (8). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (2). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Kladno k pronájmu byty v bezvadném stavu (15), po rekonstrukci (9), v dobrém stavu (7), novostavby (1).

Nájem bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Kladno nabízejí nejčastěji jiné byty (11). V nabídce na pronájem jsou také panelové byty (5), zděné byty (2) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů v okrese Kladno

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v okrese Kladno také k dispozici čtyři byty v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v okrese Kladno dle inzerenta:

V Kladně a okolí pochází 32 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (6), Reality Minor (5), RE/MAX G8 Reality Kladno (4), Orbisreality - člen DRK ČR (3), NEXT REALITY GROUP a.s. (3), REALITY PRORADOST s.r.o. (2), John reality (1), Jaroš Real Estate s.r.o. (1), Trade Expert s.r.o (1) a H2 Reality+ (1).

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v okrese Kladno?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Kladno 13 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Kladně?

V okrese Kladno působí 256 realitních makléřů, spadajících pod 114 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: AZ Homestaging Praha, Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, LOUDA REALITY a.s. Choťánky, ECON REAL s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Kladno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Petr Čížek, Edita Kaiserová, Dominik Ondrůšek, LL.M., Radek Janatka, Thijs Ramp, Silvie Žižková, Ing. Marek Kotík, Jakub Jiránek, Jan Frank a Daniel Šilhán.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kladna nabízí Petr Čížek (21). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 2+1, 55m2, Kladno - Kročehlavy, náměstí Sítná

Jaroš Real Estate s.r.o.

Pronájem bytu 2+1, 55 m2, nám. Sítná - Kladno

Pronájem bytu 1+1, 32m2, Kladno - Kročehlavy, Vodárenská

Bohemian Estates International, s.r.o.

Ihned k nastěhování od 1.4.2024. Nabízíme Vám pronájem bytu 1+1 situovaného ve 3. patře cihlového domu. Byt se sestává ze vstupní chodby, koupelny s toaletou, sprchovým koutem a pračkou, kuchyně s elektrickou troubou, varnou deskou a lednicí s mrazákem…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 41m2, Brandýsek, Do zahrad

CENTURY 21 Česká republika

Pronájem byty 1+kk, 41 m2 - Brandýsek, Do Zahrad

Pronájem bytu 2+kk, 47m2, Brandýsek, Do zahrad

CENTURY 21 Česká republika

Pronájem bytu 2+kk, 47 m2 - Brandýsek, Do Zahrad

Pronájem bytu 2+kk, 48m2, Kladno - Kročehlavy, Mostecká

Jaroš Real Estate s.r.o.

Pronájem byt 2+kk/L, 48m2, ul.Mostecká, Kladno

Pronájem bytu 2+kk, 42m2, Kladno - Kročehlavy

KOMFORT REALITY s.r.o.

Nabízíme k pronájmu byt 2+kk, 1.p.z 8.p., 42m2. Byt je po částečné rekonstrukci, upravené umakartové jádro s obklady, vanou a umyvadlem. Byt je kompletně vkusně zařízen, kuchyňská linka, elektrický sklokeram. sporák, digestoř, lednice s mrazákem, v obývacím pokoji je sedací…

Pronájem bytu 3+1, 76m2, Kladno, Dr. Vrbenského

Pronájem bytu 3+1, 76 m2, Kladno, ul. Dr. Vrbenského

Pronájem bytu 3+kk, 64m2, Kladno, Čs. armády

Pronájem bytu 3+kk, 64 m?, Kladno, ul. Čs. armády

Pronájem bytu 2+1, 56m2, Kladno - Kročehlavy

KOMFORT REALITY s.r.o.

Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 2+1, o podlahové ploše 55,6 m2 umístěném ve 2. NP. Byt je určen pro české občany, max. čtyři osoby. Součástí vybavení bytu je kuchyňská linka (digestoř, plynový sporák, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba). Po dohodě…

Pronájem bytu 2+1, 42m2, Kladno, Míru

H2 Reality+

Pronájem bytu 2+1 v osobním vlastnictví 42 m2 , Kladno - Rozdělov, ul. Míru

Pronájem bytu 1+1, 30m2, Stochov - Honice, Osvobození

Pronájem bytu 1+1, 30 m2, Stochov, Honice

Pronájem bytu 2+kk, 35m2, Kladno, V. Burgra

Byt 2+kk,35,5 m2,po reko,Kladno-centrum

Pronájem bytu 1+1, 31m2, Kladno, U výtopny

Pronájem byt 1+1, 31m2,Kladno, Kročehlavy

Aktualizováno
10.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 3+1, 70m2, Kladno - Kročehlavy, V Bažantnici

Pronájem bytu 3+1 + balkón v Kladně, ul. V Bažantnici


TOPlist TOPlist