11 352 aktuálních nabídek
od 438 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Mladá Boleslav
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byty k pronájmu Mladá Boleslav

Aktuálně se zde cena bytů na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 30 000 Kč

Ceny bytů v okrese Mladá Boleslav

Cena bytů k pronájmu v okrese Mladá Boleslav se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 30 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty na pronájem v okrese Mladá Boleslav.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese Mladá Boleslav?

Na trhu v Mladé Boleslavi jsou v současné době nejpočetnější byty 2+kk (12) v cenách od 10 000 Kč, následují byty 2+1 (9) od 10 000 Kč, byty 1+1 (5) od 8 990 Kč, byty 3+1 (4) od 13 500 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (3) od 10 000 Kč, byty 3+kk (2) od 15 500 Kč, byty 4+1 (1) od 27 000 Kč a byty 5+kk (1) od 30 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v okrese Mladá Boleslav, je byt za cenu 27 000 Kč za měsíc , který má obytnou plochu 103 m2.

Lokality bytů na pronájem

V okrese Mladá Boleslav nabízíme byty v celkem 7 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů v Mladé Boleslavi (24), Pronájem bytů v Bakově nad Jizerou (4), Pronájem bytů v Bělé pod Bezdězem (3), Pronájem bytů v Benátkách nad Jizerou (2), Pronájem bytů v Kosmonosech (2), Pronájem bytů v Bezně (1), Pronájem bytů ve Velkých Všelisech (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Mladá Boleslav sousedí 9 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Liberec, Semily, Jičín, Nymburk, Praha-východ, Mělník, Česká Lípa, Kutná Hora a Chrudim.

Jak vybrat byt na pronájem podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (14), klidná část obce (13), sídliště (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (14). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Mladé Boleslavi s garáží (2) nebo byty v Mladé Boleslavi s parkovacím stáním (8).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (4) a 2. patře (11), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (8). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (3). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Mladá Boleslav k pronájmu byty v bezvadném stavu (16), po rekonstrukci (9), v dobrém stavu (8), novostavby (3), staré, opuštěné či ve špatném stavu (1).

Nájem bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Mladá Boleslav nabízejí nejčastěji zděné byty (11). V nabídce na pronájem jsou také jiné byty (7), panelové byty (3), montované byty (1) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů v okrese Mladá Boleslav

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v okrese Mladá Boleslav také k dispozici 2 byty v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v okrese Mladá Boleslav dle inzerenta:

V Mladé Boleslavi a okolí pochází 37 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (8), eDO reality (5), RE Partners (4), SOCCER REALITY s.r.o. (4), NEXT REALITY GROUP a.s. (3), RK BOHEMIA s.r.o. (3), Iveta Jakubíková (2), REJN GROUP s.r.o. (2), ERA ESTATE AGENCY s.r.o. (1) a ECON REAL s.r.o. (1).

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v okrese Mladá Boleslav?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Mladá Boleslav 11 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Mladé Boleslavi?

V okrese Mladá Boleslav působí 192 realitních makléřů, spadajících pod 78 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: AZ Homestaging Praha, Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, ECON REAL s.r.o. Praha, Středočeské reality, spol. s r.o. Praha a LOUDA REALITY a.s. Choťánky.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Mladá Boleslav

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Marie Tordová, Petra Zářecká, Hana Petržílková, Stanislav Černý, Mgr. Veronika Vágner, Bc. Marcela Šedivá, Roman Kučera, Alena Malá, Lucie Opatřilová a Nicol Hrdý.

Nejvíce nemovitostí v okolí Mladé Boleslavi nabízí Monika Jenišová (20). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 3+1, 52m2, Bezno, Šmerhovská

Základní popis: Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem krásného podkrovního bytu 3+1 o velikosti 52 m2 s možností pronájmu prostorné garáže. . Nájemné je 13.500 Kč/měs/byt + 500,- Kč/měs za  garáž, vratná kauce je 27.000,- Kč. Zálohy na vodné jsou 400,- Kč/…

Pronájem bytu 2+kk, 37m2, Bělá pod Bezdězem, Jenečská

Pronájem bytu 2+kk, 37 m?, Bělá pod Bezdězem, ul. Jenečská

Pronájem bytu 2+1, 56m2, Mladá Boleslav - Mladá Boleslav III, Jičínská

Nabízíme vám k dlouhodobému pronájmu zrekonstruovaný byt 2+1 o velikosti 56 m2 v klidné části Mladé Boleslavi na adrese Jičínská. Jedná se o žádanou lokalitu, jak kvůli své blízkosti a spojení do centra, tak hlavně kvůli svému okolí, které je plné…

Pronájem bytu 3+kk, 67m2, Bakov nad Jizerou, Boleslavská

SOCCER REALITY s.r.o.

Soccer Reality přináší nabídku bytu o dispozici 3+kk s celkovou podlahovou plochou 67,1 m2. Jedná se o byt, který se nachází ve 3NP cihlového domu bez výtahu. Jedná se o velmi dobře udržovaný objekt. Byt je po rekonstrukci. Zařízený novou kuchyňskou…

Pronájem bytu 2+1, 80m2, Mladá Boleslav - Mladá Boleslav III, Jana Roháče z Dubé 486/11

Pronajmu byt 2+1 v rodinném domě v Mladé Boleslavi, ul. Jana Roháče z Dubé

Pronájem bytu 2+kk, 89m2, Mladá Boleslav - Michalovice

Broker Consulting, a.s.

Pronájem byty 2+kk, 89 m2 - Mladá Boleslav - Michalovice

Pronájem bytu 2+kk, 53m2, Kosmonosy

RE/MAX Anděl

Pronájem bytu 2+kk, Kosmonosy, ul. Pod Loretou

Pronájem bytu 2+kk, 54m2, Bakov nad Jizerou, Boleslavská

SOCCER REALITY s.r.o.

Soccer Reality přináší nabídku bytu o dispozici 2+kk s celkovou podlahovou plochou 54 m2. Jedná se o byt, který se nachází v 1. a 2. podlaží. V 1. podlaží je kuchyně, předsíň a koupelna, ve 2. podlaží velká ložnice. Jedná se o velmi dobře…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 26m2, Bělá pod Bezdězem, Jenečská

Pronájem bytu 1+kk, 26 m?, Bělá pod Bezdězem, ul. Jenečská

Aktualizováno
10.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+kk, 65m2, Velké Všelisy

Pronájem bytu 2+kk, 65 m?, Velké Všelisy

Pronájem bytu 2+kk, 49m2, Mladá Boleslav, Havlíčkova

Pronájem bytu 2+kk, 49 m?, Mladá Boleslav, ul. Havlíčkova

Pronájem bytu 1+1, 34m2, Mladá Boleslav, Pod Borkem

Pronájem bytu 1+1, 34 m?, Mladá Boleslav, ul. Pod Borkem

Pronájem bytu 2+1, 49m2, Kosmonosy, Jizerská

Pronájem bytu 2+1, 49 m?, Kosmonosy, ul. Jizerská

Aktualizováno
15.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 3+1, 72m2, Mladá Boleslav - Mladá Boleslav II, Laurinova

SOCCER REALITY s.r.o.

Chcete bydlet v hezkém prostředí moderního domu? Preferujete lokalitu pár minut od Bondy centra? Pak vás osloví tato nabídka bydlení ve velmi dobře udržované budově, s novou zateplenou fasádou a s bezbariérovým přístupem. Interiér disponuje velkou chodbou, která je ideální…

Pronájem bytu 2+kk, 42m2, Benátky nad Jizerou - Benátky nad Jizerou II, Mladská

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout k pronájmu byt velikosti 2+kk se společnou zahradou a v komorní novostavbě v Benátkách nad Jizerou. K bytu náleží dvě parkovací stání - jedno stání je přímo před domem, druhé na pozemku areálu za závorou. Bytová…

Aktualizováno
17.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

TOPlist TOPlist