11 330 aktuálních nabídek
od 445 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Mladá Boleslav
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Prodej bytů Mladá Boleslav

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 2 240 000 Kč do 14 950 000 Kč

Ceny bytů v okrese Mladá Boleslav

Cena bytů na prodej v okrese Mladá Boleslav se momentálně pohybuje od 2 240 000 Kč do 14 950 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,19 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 9 829 Kč do 65 600 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 72 496 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 73 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v okrese Mladá Boleslav.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Mladá Boleslav?

Na trhu v Mladé Boleslavi jsou v současné době nejpočetnější byty 3+kk (19) v cenách od 3 199 000 Kč, následují byty 3+1 (15) od 3 490 000 Kč, byty 2+1 (8) od 2 790 000 Kč, byty 2+kk (8) od 3 490 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (7) od 2 700 000 Kč, byty 1+1 (5) od 2 240 000 Kč, byty 4+1 (4) od 4 500 000 Kč, byty 4+kk (4) od 5 620 000 Kč, byty 5+1 a více (1) od 14 950 000 Kč, ostatní byty (1) od 6 750 000 Kč a byty 5+kk (1) od 12 011 640 Kč.

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v okrese Mladá Boleslav, je byt za cenu 14 950 000 Kč , který má obytnou plochu 160 m2.

Lokality bytů k prodeji

V okrese Mladá Boleslav nabízíme byty v celkem 11 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů v Mladé Boleslavi (39), Prodej bytů v Bakově nad Jizerou (16), Prodej bytů v Benátkách nad Jizerou (4), Prodej bytů v Luštěnicích (3), Prodej bytů v Bělé pod Bezdězem (3), Prodej bytů ve Mnichově Hradišti (2), Prodej bytů v Chotětově (2), Prodej bytů v Bezně (1), Prodej bytů v Kosmonosech (1), Prodej bytů v Bukovně (1), Prodej bytů v Dobrovici (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Mladá Boleslav sousedí 9 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Liberec, Semily, Jičín, Nymburk, Praha-východ, Mělník, Česká Lípa, Kutná Hora a Chrudim.

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (22), klidná část obce (14), okraj obce (12), sídliště (2), polosamota (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (19). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Mladé Boleslavi s garáží (6) nebo byty v Mladé Boleslavi s parkovacím stáním (7).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (22) a 2. patře (10), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (20). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (4). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Mladá Boleslav na prodej byty v bezvadném stavu (21), v dobrém stavu (19), novostavby (18), po rekonstrukci (9), ve fázi projektu (4), k rekonstrukci (2).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty v Mladé Boleslavi dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Mladá Boleslav nabízejí nejčastěji zděné byty (18). V nabídce k prodeji jsou také jiné byty (10), panelové byty (10), montované byty (4) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce bytů v okrese Mladá Boleslav

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Mladé Boleslavi také k dispozici i byt v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v okrese Mladá Boleslav dle inzerenta:

V Mladé Boleslavi a okolí pochází 72 bytů z nabídky realitních kanceláří a 1 byt je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: DRINK - realitní kancelář Zdeněk Štěpánek (14), NEXT REALITY GROUP a.s. (9), M&M reality holding a.s. (9), RK BOHEMIA s.r.o. (5), Broker Consulting, a.s. (4), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (4), Reality Direct s. r. o. (3), RE/MAX Synergy (3), NAVRÁTIL REALITY - realitní kancelář (3) a eDO reality (3). Další byt je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v okrese Mladá Boleslav?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Mladá Boleslav 8 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Mladé Boleslavi?

V okrese Mladá Boleslav působí 191 realitních makléřů, spadajících pod 82 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: AZ Homestaging Praha, Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, ECON REAL s.r.o. Praha, LOUDA REALITY a.s. Choťánky, Vilímková Reality Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Mladá Boleslav

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Jiří Dvořák, Petra Zářecká, Marie Tordová, Daniela E. Sivanová, Stanislav Černý, Blanka Melicharová, Roman Kučera, Bc. Marcela Šedivá, Iveta Jakubíková a Helena Záveská.

Nejvíce nemovitostí v okolí Mladé Boleslavi nabízí Monika Jenišová (22). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Brzy budeme mít nové ČESKÉREALITY, které můžete vyzkoušet již nyní Vyzkoušet

Prodej bytu 3+1, 66m2, Mnichovo Hradiště, Čsl. armády

k prodeji byt v OV 3+1 o CP 66,4m2. Byt je velmi dobře dispozičně řešen - vstupní chodba, ze které je vstup do ložnice, dětského pokoje, koupelny, WC a obývacího pokoje s velkou lodžii a kuchyň. Velkou předností tohoto bytu je lokalita, veškerá občanská…

Prodej bytu 5+1 a více, 160m2, Mladá Boleslav - Mladá Boleslav II, Boženy Němcové

Hledáte bezpečný přístav, kde by vaše rodina našla klid a harmonii? Tohle je bydlení, kde můžete začít psát novou kapitolu vašeho života. Prodáváme krásný mezonetový byt byt 5 + 2 v cihlovém bytovém domě v centru Mladé Boleslavi. Výše uvedený byt se v podstatě skládá…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 38m2, Chotětov, 9. května

Nabízím k prodeji útulný družstevní byt 1+kk o celkové užitné ploše 38 m2 s úplně splacenou anuitou. Byt ve 4.NP bytového domu, a tak umožňuje i výhled po obci. Součástí je i malý sklepní prostor (1x2m2) a společná kolárna. Ideální volba…

Prodej bytu 4+kk, 120m2, Dobrovice, Kateřinská

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej bytu který se nachází nedaleko centra města Dobrovice. Jedná se o byt o podlahové ploše 120 m2, z kterého je vstup na terasu o ploše 20 m2. K bytu náleží také zahrádka o výměře…

Prodej bytu 3+kk, 78m2, Mladá Boleslav - Mladá Boleslav II, Boženy Němcové

prodej pěkného prostorného bytu po rekonstrukci s dispozicí 3+kk o ploše 78 m2, který se nachází ve zvýšeném přízemí čtyřpodlažního zděného bytového domu ve vyhledávané lokalitě v Mladé Boleslavi, v ulici Boženy Němcové. Byt je v osobním…

Prodej bytu 3+kk, 80m2, Mladá Boleslav - Mladá Boleslav II, Havlíčkova

RE/MAX Living

Prodej luxusního nového bytu s lodžií a parkovacím stáním v Residenci Havlíčkova v M. Boleslavi

Prodej bytu 3+kk, 77m2, Chotětov - Hřivno

BIDLI reality, a.s.

Pokud váháte mezi bytem a domem, máme pro vás skvělou novinku - byt s výhodami domu! Nabízíme vám k prodeji patrový byt o dispozici 3kk a velikosti téměř 77m² v Hřivně, s výhodami domu! Po vstupu do bytu se dostaneme do chodby, kde je…

Prodej bytu 2+kk, 58m2, Mladá Boleslav - Mladá Boleslav I, Staroměstské náměstí

DRINK - realitní kancelář Zdeněk Štěpánek

Jedinečný byt s balkonem se nachází v 2.NP zadního traktu domu na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi. Jedná se o dvoupokojový byt s balkonem, který je přístupný z obou pokojů s výhledem na městský palác Templ. K bytu náleží i sklepní kóje.…

Prodej bytu 3+kk, 74m2, Mladá Boleslav - Mladá Boleslav III, Vondřichova

DRINK - realitní kancelář Zdeněk Štěpánek

Naše společnost Vám nabízí 12 luxusních bytů v uzavřeném areálu v Mladé Boleslavi v ulici Vondřichova. Ke všem bytům náleží 1-2 parkovací stání s nabíječkou pro elektromobily, terasa, předzahrádka nebo prostorný balkon, menší sklad na patře a technická místnost přímo…

Prodej bytu 4+kk, 102m2, Mladá Boleslav - Mladá Boleslav III, Vondřichova

DRINK - realitní kancelář Zdeněk Štěpánek

Naše společnost Vám nabízí 12 luxusních bytů v uzavřeném areálu v Mladé Boleslavi v ulici Vondřichova. Ke všem bytům náleží 1-2 parkovací stání s nabíječkou pro elektromobily, terasa, předzahrádka nebo prostorný balkon, menší sklad na patře a technická místnost přímo…

Prodej bytu 5+kk, 111m2, Mladá Boleslav - Mladá Boleslav III, Vondřichova

DRINK - realitní kancelář Zdeněk Štěpánek

Naše společnost Vám nabízí 12 luxusních bytů v uzavřeném areálu v Mladé Boleslavi v ulici Vondřichova. Ke všem bytům náleží 1-2 parkovací stání s nabíječkou pro elektromobily, terasa, předzahrádka nebo prostorný balkon, menší sklad na patře a technická místnost přímo…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 40m2, Mladá Boleslav - Mladá Boleslav III, Jičínská

DRINK - realitní kancelář Zdeněk Štěpánek

Útulný byt 1+kk po částečné rekonstrukci v 10. patře panelového domu s výtahem se dvěma lodžiemi s krásným výhledem a samostatnou komorou na patře. Nízké provozní náklady, bezbariérový přístup. Zastávka MHD před domem. Z důvodu nepředložení platného PENB ze strany…

Prodej bytu 1+1, 65m2, Mladá Boleslav - Mladá Boleslav III, Štefánikova

DRINK - realitní kancelář Zdeněk Štěpánek

Velmi prostorný byt se nachází ve 4. NP činžovního domu v lokalitě Rozvoj. Vzhledem k jeho velikosti by bylo možné vhodnou přestavbou získat i další obytné místnosti. V současnosti se byt skládá z jedné prostorné místnosti, kuchyně, spíže, šatny s oknem,…

Prodej bytu 3+kk, 81m2, Mladá Boleslav - Mladá Boleslav I, Staroměstské náměstí

DRINK - realitní kancelář Zdeněk Štěpánek

Máme pro Vás jedinečnou příležitost stát se majitelem nového moderního podkrovního bytu. Tento byt nabízí komfortní bydlení ve spojení s historickým okouzlením, které charakterizuje toto malebné náměstí. Hlavní výhody tohoto bytu Prostorný a světlý obývací pokoj s otevřenou…

Prodej bytu 2+kk, 50m2, Bakov nad Jizerou - Malá Bělá

DRINK - realitní kancelář Zdeněk Štěpánek

Nabízíme nový byt o dispozici 2+kk, který se nachází v přízemí bytového domu na Malé Bělé v Bakově nad Jizerou. Jedná se o objekt bývalé restaurace Klokočka, který prošel celkovou přestavbou a rekonstrukcí včetně rozvodů elektřiny, vody a kanalizace. Nyní objekt…

Prodej bytu 2+1, 60m2, Bakov nad Jizerou - Malá Bělá

DRINK - realitní kancelář Zdeněk Štěpánek

Nabízíme nový byt o dispozici 2+1, který se nachází v přízemí bytového domu na Malé Bělé v Bakově nad Jizerou. Jedná se o objekt bývalé restaurace Klokočka, který prošel přestavbou a celkovou rekonstrukcí včetně rozvodů elektřiny, vody a kanalizace. Nyní objekt…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 34m2, Bakov nad Jizerou

DRINK - realitní kancelář Zdeněk Štěpánek

Nabízíme Vám byty 1+kk v novém projektu v Bakově nad Jizerou. Součástí každého bytu je balkon, terasa nebo předzahrádka a venkovní parkovací stání. Největší výhodou projektu Resort na Výsluní je možnost koupě formou družstevního vlastnictví, kdy skládáte pouze 30% z ceny…

Prodej bytu 2+kk, 40m2, Bakov nad Jizerou

DRINK - realitní kancelář Zdeněk Štěpánek

Nabízíme Vám byty 2+kk v novém projektu v Bakově nad Jizerou. Součástí každého bytu je balkon, terasa nebo předzahrádka a venkovní parkovací stání. Největší výhodou projektu Resort na Výsluní je možnost koupě formou družstevního vlastnictví, kdy skládáte pouze 30% z ceny…


TOPlist TOPlist