13 198 aktuálních nabídek
od 432 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 2+kk
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Bakov nad Jizerou
V okruhu
Bakov nad Jizerou
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byt 2+kk na prodej, Bakov nad Jizerou

Aktuálně se zde cena bytů 2+kk k prodeji pohybuje od 4 973 300 Kč do 6 211 000 Kč

Ceny bytů 2+kk v obci Bakov nad Jizerou

Cena bytů 2+kk na prodej v obci Bakov nad Jizerou se momentálně pohybuje od 4 973 300 Kč do 6 211 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 23 828 Kč do 29 759 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v této obci se pohybuje kolem 74 808 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 27 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 2+kk k prodeji v obci Bakov nad Jizerou.

Jaké jsou byty na prodej v obci Bakov nad Jizerou?

Na trhu v Bakově nad Jizerou jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (9) v cenách od 4 973 300 Kč, následují byty 3+kk (6) od 6 312 400 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (4) od 2 450 000 Kč, byty 4+1 (3) od 5 500 000 Kč, byty 3+1 (1) od 7 529 800 Kč, ostatní byty (1) od 6 658 000 Kč a byty 2+1 (1) od 3 500 000 Kč.

Lokality bytů 2+kk k prodeji

Jak vybrat byt 2+kk k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 2+kk nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (6).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 2+kk v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (6). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 2+kk k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 2+kk a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 2+kk pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 2+kk se zajištěným parkováním, tedy byty 2+kk v Bakově nad Jizerou s garáží nebo byty 2+kk v Bakově nad Jizerou s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 2+kk se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 2+kk v 1. patře (6) a 2. patře (2), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (1). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 2+kk v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 2+kk s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 2+kk: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Bakov nad Jizerou na prodej byty 2+kk novostavby (9).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 2+kk v Bakově nad Jizerou dle vlastnictví

Byty 2+kk zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 2+kk v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 2+kk se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Nabídka bytů 2+kk v obci Bakov nad Jizerou dle inzerenta:

V Bakově nad Jizerou a okolí pochází 9 bytů 2+kk z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 2+kk k prodeji inzerují tyto realitky: BIDLI reality, a.s. (6) a NEXT REALITY GROUP a.s. (3).

Jak najít vhodný byt 2+kk na prodej v obci Bakov nad Jizerou?

Pokud máte konkrétní představu bytu 2+kk, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 2+kk na prodej v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 2+kk podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 2+kk v Bakově nad Jizerou?

V obci Bakov nad Jizerou působí 2 realitních makléřů, spadajících pod 2 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Oleksandr Hychka Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Bakov nad Jizerou

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Jiří Dvořák, Irena Hřibová, Pavla Roubínková, Bc. Marcela Šedivá, Marie Tordová, Hana Petržílková, Jaroslava Řešátková, Alena Malá, Ing. Martin Glos a Blanka Melicharová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Mladé Boleslavi nabízí Pavla Roubínková (6). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 2+kk vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+kk, 58m2, Bakov nad Jizerou, Žižkova

Exkluzivně Vám nabízíme do osobního vlastnictví byt ke koupi , o dispozici 2+kk, o čisté obytné ploše 58,34m2, ve 2. NP (1. patro) bezbariérového domu (budova C, byt č.8) s výtahem, v Bakově nad Jizerou, v ulici Žižkova, vedle volnočasového areálu…

Prodej bytu 2+kk, 57m2, Bakov nad Jizerou, Žižkova

Exkluzivně Vám nabízíme do osobního vlastnictví byt o dispozici 2+kk o celkové obytné ploše 57,28m2 ve 2.NP bezbariérového domu (budova A, byt č.7).Byt je velice hezky řešen, prostorný obývací pokoj s kuch. koutem o celkové ploše 28,44m2 s lodžií 6,67m2, ložnice…

Prodej bytu 2+kk, 68m2, Bakov nad Jizerou, Žižkova

BIDLI reality, a.s.

Prodej bytu o dispozici 2+kk v 1.NP bezbariérového domu (budovy C, byt C.2) v klidné části Bakova. Byt má obytnou plochu 65,96 m2, + sklep 2,09 m2 a předzahrádka 30 m2. Projekt nabízí nadstandardní koupelnu s vanou nebo…

Prodej bytu 2+kk, 57m2, Bakov nad Jizerou, Žižkova

Exkluzivně Vám nabízíme do osobního vlastnictví byt ke koupi , o dispozici 2+kk, o čisté obytné ploše 57,28m2, ve 3. NP (2. patro) bezbariérového domu (budova A, byt č.13) s výtahem, v Bakově nad Jizerou, v ulici Žižkova, vedle volnočasového areálu…

Prodej bytu 2+kk, 60m2, Bakov nad Jizerou, Žižkova

BIDLI reality, a.s.

Prodej bytu o dispozici 2+kk v 2.NP bezbariérového domu (budovy C, byt C.7) v klidné části Bakova. Byt má obytnou plochu 58,34 m2, + sklep 2,02 m2 a lodžie 6,27 m2. Projekt nabízí nadstandardní koupelnu s vanou nebo sprchovým…

Prodej bytu 2+kk, 81m2, Bakov nad Jizerou, Žižkova

BIDLI reality, a.s.

Nabízíme k prodeji byt s roční garantovanou hypoteční úrokovou sazbu 2,99 % při rezervaci nejpozději do konce února 2023. Byt o dispozici 2+kk v 3.NP bezbariérového domu (budovy A, byt A.12) v klidné části Bakova. Byt má obytnou plochu 72,11 m2, + sklep…

Prodej bytu 2+kk, 60m2, Bakov nad Jizerou, Žižkova

BIDLI reality, a.s.

Prodej bytu o dispozici 2+kk v 4.NP bezbariérového domu (budovy C, byt C.16) v klidné části Bakova. Byt má obytnou plochu 58,34 m2, + sklep 1,95 m2 a lodžie 6,27 m2. Projekt nabízí nadstandardní koupelnu s vanou nebo…

Prodej bytu 2+kk, 81m2, Bakov nad Jizerou, Žižkova

BIDLI reality, a.s.

Nabízíme k prodeji byt s roční Dotovaným hypotečním úvěrem, při rezervaci nejpozději do konce února 2023. Prodej bytu o dispozici 2+kk v 2.NP bezbariérového domu (budovy A, byt A.6) v klidné části Bakova. Byt má obytnou plochu 72,11 m2, + sklep…

Prodej bytu 2+kk, 78m2, Bakov nad Jizerou, Žižkova

BIDLI reality, a.s.

Nabízíme k prodeji byt s Dotovaným hypotečním úvěrem, při rezervaci nejpozději do konce února 2023. Byt o dispozici 2+kk v 1.NP bezbariérového domu (budovy A, byt A.1) v klidné části Bakova. Byt má obytnou plochu 72,04 m2, + sklep 6,8 m2


TOPlist TOPlist