13 299 aktuálních nabídek
od 434 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Zemědělské usedlosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Kolín
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Zemědělské usedlosti na prodej Kolín

Aktuálně se zde cena zemědělských usedlostí a statků k prodeji pohybuje od 6 500 000 Kč do 10 000 000 Kč

Ceny zemědělských usedlostí a statků v okrese Kolín

Cena zemědělských usedlostí a statků na prodej v okrese Kolín se momentálně pohybuje od 6 500 000 Kč do 10 000 000 Kč.

Jaké jsou domy na prodej v okrese Kolín?

Na trhu v Kolíně jsou v současné době různé druhy domů, kdy nejpočetnější jsou rodinné domy (133) v cenách od 1 150 000 Kč, následují chaty (6) od 1 190 000 Kč, chalupy (5) od 2 250 000 Kč, zemědělské usedlosti, statky (3) od 6 500 000 Kč, činžovní domy (2) od 4 470 000 Kč, dvougenerační domy (1) od 9 999 000 Kč, domy na klíč (1) od 9 200 000 Kč a historické objekty (1) od 4 190 000 Kč.

Stav zemědělské usedlosti

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro okres Kolín na prodej nabízeny zemědělské usedlosti, statky v dobrém stavu (1), k rekonstrukci (1), v bezvadném stavu (1).

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Co se týče pozemku, na kterém zemědělská usedlost stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v okrese Kolín se dají právě teď najít zemědělské usedlosti, statky s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 5123 m2 má zemědělská usedlost v obci Krychnov. Naopak nejmenší pozemek o výměře 1691 m2 získáte při koupi zemědělské usedlosti v obci Dolní Chvatliny za cenu 6 500 000 Kč.

Lokality zemědělských usedlostí a statků k prodeji

V okrese Kolín nabízíme zemědělské usedlosti, statky v celkem 3 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej zemědělských usedlostí a statků v Dolních Chvatlinách (1), Prodej zemědělských usedlostí a statků v Krychnově (1), Prodej zemědělských usedlostí a statků ve Vrátkově (1).

Někdy se vyplatí nehledat zemědělskou usedlost jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Kolín sousedí 1 okres, můžete tedy rozšířit hledání o okres Nymburk.

Dražby a aukce zemědělských usedlostí a statků v okrese Kolín

Kromě zemědělských usedlostí a statků standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Kolíně také k dispozici i zemědělská usedlost v dražbě či v aukci.

Nabídka zemědělských usedlostí a statků v okrese Kolín dle inzerenta:

V Kolíně a okolí pochází 3 zemědělské usedlosti, statky z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde zemědělské usedlosti, statky k prodeji inzerují tyto realitky: Reality Biliková (1), Home 4 People (1), a RE/MAX G8 Reality Praha (1),.

Jak najít vhodnou zemědělskou usedlost na prodej v okrese Kolín?

Pokud máte konkrétní představu zemědělské usedlosti, kterou hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádnou zemědělskou usedlost na prodej v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví zemědělská usedlost podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout zemědělskou usedlost v Kolíně?

V okrese Kolín působí 4 realitních makléřů, spadajících pod 4 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Biliková Lázně Toušeň, Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Oleksandr Hychka Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Kolín

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Luboš Jedelský, Lubomír Fleisig, Ing. Petr Šoupal, Jiří Soukup, Vojtěch Pleva, Petr Šmíd, Nikol Kiššová, Kateřina Burdová, Šárka Kodytková a David Machač.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kolína nabízí Ilona Biliková (1). Pokud chcete prodat či pronajmout zemědělskou usedlost vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 4

Dražba zemědělské usedlosti, 1m2, Vitice

Jedná se o dvě, samostatně stojící, přízemní stavby bez č.p./č.e., které se nachází v oploceném areálu. Budovy jsou pravděpodobně založeny na základových pasech. Konstrukce budov je zděná a její stavebně - technický stav je odpovídající zanedbané údržbě. Fasáda staveb není…

Vyvolávací cena: 900.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej zemědělské usedlosti, 5123m2, Krychnov

Zprostředkujeme Vám ve výhradním zastoupení majitelů prodej rodinného domu k rekonstrukci s pozemkem o celkové výměře 5.123 m2. Dům se nachází v obci Krychnov, která je vzdálená 6 km od města Kouřim, 13 km od města Kolín a 42 km od Prahy. Dům samotná má…

Prodej zemědělské usedlosti, 5116m2, Vrátkov

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím prodej zemědělské usedlosti / statku / rodinného domu v obci Vrátkov nedaleko Českého Brodu. Jedná se o soubor budov umístěných na rozlehlém pozemku o celkové výměře 5116m2. Nemovitost je napojena na elektřinu, vodu…

Prodej zemědělské usedlosti, 1691m2, Dolní Chvatliny

Nabízím k prodeji zemědělský objekt v obci Mančice, zastavěná plocha 1057m2, ostatní plocha 634m2. Jedná se o objekt - bývalý kravín. Objekt vhodný pro podnikatelskou činnost (drobná výroba ). Součástí pozemku je podíl 2/10 na příjezdové komunikaci. Inženýrské sítě jsou…


TOPlist TOPlist