12 703 aktuálních nabídek
od 424 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Benešov
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byty k pronájmu Benešov

Aktuálně se zde cena bytů na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 15 600 Kč

Ceny bytů v okrese Benešov

Cena bytů k pronájmu v okrese Benešov se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 15 600 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty na pronájem v okrese Benešov.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese Benešov?

Na trhu v Benešově jsou v současné době nejpočetnější byty 2+kk (5) v cenách od 9 000 Kč, následují byty 1+kk a garsoniéry (3) od 6 000 Kč, byty 2+1 (2) od 12 400 Kč a byty 3+1 (2) od 10 500 Kč.

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v okrese Benešov, je byt za cenu 12 500 Kč za měsíc v obci Vlašim, který má obytnou plochu 73 m2.

Lokality bytů na pronájem

V okrese Benešov nabízíme byty v celkem 7 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů ve Vlašimi (3), Pronájem bytů v Miličíně (2), Pronájem bytů v Benešově (2), Pronájem bytů v Lštění (2), Pronájem bytů v Týnci nad Sázavou (1), Pronájem bytů ve Voticích (1), Pronájem bytů v Chářovicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Benešov sousedí 7 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Praha-východ, Praha-západ, Kutná Hora, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Tábor a Příbram.

Jak vybrat byt na pronájem podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (6), centrum (3).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (3). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Benešově s garáží nebo byty v Benešově s parkovacím stáním (1).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (1) a 2. patře (2), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (3). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Benešov k pronájmu byty v dobrém stavu (5), po rekonstrukci (3), v bezvadném stavu (3), k rekonstrukci (1).

Nájem bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Benešov nabízejí nejčastěji zděné byty (3). V nabídce na pronájem jsou také skeletonové byty, jiné byty (2), panelové byty (1) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů v okrese Benešov dle inzerenta:

V Benešově a okolí pochází 12 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: AVILAS reality s.r.o. (3), RE/MAX Drive (2), Partner Realit s.r.o. (2), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (2), Finpos realitní kancelář (1), M&M reality holding a.s. (1), a CENTURY 21 Česká republika (1),.

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v okrese Benešov?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Benešov 5 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Benešově?

V okrese Benešov působí 233 realitních makléřů, spadajících pod 100 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: ECON REAL s.r.o. Praha, Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, RE/MAX Priority Mladá Boleslav, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, TALANDA Invest s.r.o. Praha, Středočeské reality, spol. s r.o. Praha a Reality PROSTOR s.r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Benešov

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Zdeněk Šandera, Jaroslav Budějský, Martina Kavková, Tereza Tomášková, Josef Vašut, David Houška, Matyáš Novák, Dana Houdová, Aleš Doubek a Martin Kubík.

Nejvíce nemovitostí v okolí Benešova nabízí Zdeněk Šandera (21). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 3+kk, 73m2, Benešov, Kpt. Nálepky

Nabízíme vám pronájem nově zrekonstruovaného bytu 3+kk o celkové ploše 73 m2. Byt je částečně zařízený a nachází se ve čtvrtém nadzemním podlaží bytového domu. Tento prakticky nový byt, doplněný o zabudovanou klimatizační jednotku vám zajistí příjemné klima…

Pronájem bytu 2+1, 54m2, Vlašim, Severní

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem slunného bytu v OV, v ulici Severní ve Vlašimi. Jedná se o byt 2+1, 54m2 podlahové plochy, nacházející se ve 2.NP z celkových 3 ve zděném domě bez výtahu. Dispozice: vstupní chodba do L se samostatnými vstupy…

Pronájem bytu 5+kk, 125m2, Poříčí nad Sázavou, V Uličkách

Novostavby bytových jednotek v Poříčí nad Sázavou, v ulici V Uličkách, v okrajové části jsou už téměř dokončeny a připraveny k dlouhodobému pronájmu. Bytové jednotky jsou třípodlažní (5+kk), dispozičně vhodně řešeny i pro soužití dvou generací, tedy…

Pronájem bytu 3+1, 73m2, Vlašim, Havlíčkova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem velmi pěkného bytu v osobním vlastnictví s dispozicí 3+1 s lodžií o celkové podlahové ploše 73,5 m2, který se nachází v 4. patře čtyřpodlažního bytového domu v klidné části města Vlašim. Dispozice bytu: vstupní…

Pronájem bytu 2+kk, 52m2, Benešov

CENTURY 21 Česká republika

Dobrý den, v rámci All inclusive servisu vám k pronájmu nabízíme byt v Benešově u Prahy Jiráskova ulice. Bytová jednotka o velikosti 52 m2 s balkonem, o dispozici 2+kk se nachází v 1. patře cihlového bytového domu. Dispoziční řešení poskytuje…

Pronájem bytu 3+1, 73m2, Vlašim

AVILAS reality s.r.o.

Nabízíme k pronájmu byt 3+1 73 m2 se dvěma balkony ve 4. patře bytového domu nedaleko centra města Vlašim. Dispozice bytu: obývací pokoj, ložnice, pokoj, kuchyň, koupelna, předsíň, samostatné WC. Dům je bez výtahu. Ve Vlašimi se nachází veškerá občanská vybavenost,…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 20m2, Lštění

Partner Realit s.r.o.

Nabízíme k pronájmu pokoje o dispozici 1+kk(20m2) a 2+kk(40m2) v obci Lštění. Pokoje jsou vybavené postelemi, skříní, věšákem, lednicí, koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. K dispozici je společná kuchyně, prádelna, sušárna. Nájemné u pokoje 1+kk je…

Pronájem bytu 2+kk, 40m2, Lštění

Partner Realit s.r.o.

Nabízíme k pronájmu pokoje o dispozici 1+kk(20m2) a 2+kk(40m2) v obci Lštění. Pokoje jsou vybavené postelemi, skříní, věšákem, lednicí, koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. K dispozici je společná kuchyně, prádelna, sušárna. Nájemné u pokoje 1+kk je…

Pronájem bytu 2+kk, 58m2, Benešov, Na Chmelnici

AVILAS reality s.r.o.

Nabízíme k pronájmu byt 2+kk o výměře 58 m2 v Benešově. Parkování před domem, centrum města 3 minuty chůze. Nájem 15.000,- Kč, 2.500,- Kč topení - paušálně, elektřina záloha 1.000,- Kč, voda 1.000,- Kč - dle osob, vratná kauce 39.000,- Kč, odměna RK 18.150,-…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 30m2, Miličín

RE/MAX Drive

Hledáte menší byt s dobrou dopravní dostupností do Tábora a Benešova? Exkluzivně vám nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o dispozičním řešení 1+kk (29 m2) v Miličíně – obci ležící u hlavní silnice E55/3, pouze 17 km od Tábora a 26 km od Benešova.…

Pronájem bytu 2+kk, 32m2, Miličín

RE/MAX Drive

Hledáte menší byt s dobrou dopravní dostupností do Tábora a Benešova? Exkluzivně vám nabízíme k dlouhodobému pronájmu nově vybudovaný byt o dispozičním řešení 2+kk (32 m2) v Miličíně – obci ležící u hlavní silnice E55/3, pouze 17 km od Tábora a 26 km od…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 24m2, Chářovice

Pronájem bytu 1+kk v obci Chářovice u Týnce nad Sázavou. Byt v prvním patře má plochu 24 m? a hezký výhled do okolních lesů. Skládá se z obývacího pokoje spojeného s kuchyní, která je vybavena kuchyňskou linkou, dále je zde koupelna s WC a sprchovým…

Pronájem bytu 2+1, 63m2, Týnec nad Sázavou, Klusáčkova

AVILAS reality s.r.o.

Nabízíme pronájem nadstandartního bytu 2+1 o výměře 63,47 m2 v historické části města Týnec nad Sázavou. Byt se nachází v 1. patře bytového domu, který prošel kompletní rekonstrukcí a je vybaven novou kuchyňskou linkou se spotřebiči – sporák, trouba,…

Pronájem bytu 2+kk, 51m2, Votice, Pražská

Finpos realitní kancelář

Nabízím Vám dlouhodobý pronájem slunného a prostorného bytu 2+KK o celkové výměře 51 m2. Byt je v OV. Nachází se v lukrativní časti Votic - nedaleko Komenského náměstí. V blízkosti domu je veškeré občanské vybavení - poliklinika, supermarkety,…


TOPlist TOPlist