11 630 aktuálních nabídek
od 434 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Benešov
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byty k pronájmu Benešov

Aktuálně se zde cena bytů na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 20 000 Kč

Ceny bytů v okrese Benešov

Cena bytů k pronájmu v okrese Benešov se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 20 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty na pronájem v okrese Benešov.

Jaké jsou byty k pronájmu v okrese Benešov?

Na trhu v Benešově jsou v současné době nejpočetnější byty 2+1 (4) v cenách od 11 500 Kč, následují byty 2+kk (4) od 9 900 Kč, byty 3+1 (3) od 12 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (2) od 6 000 Kč, byty 1+1 (1) od 7 000 Kč a byty 4+1 (1) od 20 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v okrese Benešov, je byt za cenu 20 000 Kč za měsíc v obci Vlašim, který má obytnou plochu 79 m2.

Lokality bytů na pronájem

V okrese Benešov nabízíme byty v celkem 5 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Pronájem bytů v Benešově (7), Pronájem bytů ve Vlašimi (5), Pronájem bytů v Sázavě (1), Pronájem bytů ve Voticích (1), Pronájem bytů v Neveklově (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Benešov sousedí 7 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Praha-východ, Praha-západ, Kutná Hora, Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Tábor a Příbram.

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (4), centrum (2), okraj obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Benešově s garáží (1) nebo byty v Benešově s parkovacím stáním (2).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (1) a 2. patře (4), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (4). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Benešov k pronájmu byty v dobrém stavu (9), v bezvadném stavu (2), po rekonstrukci (2), novostavby (1), k rekonstrukci (1).

Nájem bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Benešov nabízejí nejčastěji zděné byty (7). V nabídce na pronájem jsou také panelové byty (2), skeletonové byty či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů v okrese Benešov dle inzerenta:

V Benešově a okolí pochází 15 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: Finpos realitní kancelář (3), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (2), AVILAS reality s.r.o. (2), M&M reality holding a.s. (2), Partner Realit s.r.o. (2), TEAM realitních makléřů, s.r.o. (1), Home 4 People (1), SOCCER REALITY s.r.o. (1), a RE/MAX Drive (1).

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v okrese Benešov?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Benešov 4 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Benešově?

V okrese Benešov působí 204 realitních makléřů, spadajících pod 86 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: AZ Homestaging Praha, LOUDA REALITY a.s. Choťánky, Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, ECON REAL s.r.o. Praha, Oleksandr Hychka Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Benešov

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Tomáš Olbrich, Martina Kavková, David Houška, Ing. Daniel Rapák, Stanislav Švábenický, David Machač, Matyáš Novák, Jan Beneš, Bc. Vojtěch Piruchta a Pavel Vališ.

Nejvíce nemovitostí v okolí Benešova nabízí Tomáš Olbrich (27). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 2+kk, 34m2, Benešov, Žižkova

exkluzivní pronájem bytu 2+kk o výměře 34 m2 po velmi hezké rekonstrukci v blízkosti autobusového a vlakového nádraží v Benešově. Bližší informace u makléře. Ev. číslo: 31014. Bližší informace Vám sdělí David Houška, 731 421 111, d.houska@home4people.cz

Pronájem bytu 4+1, 79m2, Vlašim, Obora

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem bytu po renovaci ve Vlašimi - Oboře o dispozici 4+1, výměře 79 m2. Byt se nachází ve 4 NP bytového domu bez výtahu. K bytu je možno využívat vlastní část zahrádky, která se nachází za bytovým domem. Ve Vlašimi…

Pronájem bytu 2+1, 45m2, Vlašim, Vlasákova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem bytové jednotky cca 45m2 ve Vlašimi. Nemovitost se nachází v okrajové části města v cihlovém domku se samostatným vchodem do bytu. Dispozice: z chodby jsou samostatné vstupy do všech místností, které jsou neprůchozí, dva pokoje…

Pronájem bytu 2+1, 55m2, Benešov, Bezručova

AVILAS reality s.r.o.

Nabízíme k pronájmu byt 2+1 o rozloze 55 m2 ve 3. patře bytového domu nedaleko centra města Benešov - ul. Bezručova. Dispozice bytu: obývací pokoj, ložnice, kuchyně s kuchyňskou linkou, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, předsíň. Podlahy koberce…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 16m2, Sázava, Poznaňská

AVILAS reality s.r.o.

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt o výměře 16 m2 v nádherné lokalitě umístěné v parku. Byt prošel celkovou rekonstrukcí včetně nové kvalitní vinylové podlahy, nové kuchyně.Výška stropu 3m, takže je možné vybudovat patro na spaní.V okolí domu je…

Aktualizováno
7.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+1, 41m2, Vlašim, Havlíčkova

Finpos realitní kancelář

Pronájem bytu 1+1 41,3m2 ve Vlašimi, ul. Havlíčkova

Pronájem bytu 3+1, 65m2, Vlašim, Družstevní

Finpos realitní kancelář

Pronájem bytu 3+1 69,5m2 ve Vlašimi, ul. Družstevní

Pronájem bytu 3+1, 82m2, Vlašim, Obora

Pronájem bytu 3+1, 82 m?, Vlašim, ul. Obora

Aktualizováno
14.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 3+1, 71m2, Votice, Žižkova

Pronájem, byt 3+1, 71 m?, Votice, ul. Žižkova

Aktualizováno
12.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+1, 52m2, Benešov, Pražského povstání

RE/MAX Drive

Byt 2+1, 52 m2, s lodžií 5 m2 a sklepem 2,30 m2, Benešov

Pronájem bytu 2+kk, 43m2, Neveklov, Za Radnicí

SOCCER REALITY s.r.o.

Pronájem pěkného bytu 2+kk, 33 m2 + terasa 10 m2, v centru Neveklova, ulice Za Radnicí, okres Benešov. Byt má vlastní terasu (10 m2), vstup na terasu je hned na chodbě naproti bytu. Nájemníkům domu je k dispozici hezká udržovaná zahrada (1 000…

Aktualizováno
9.900,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 20m2, Benešov

Partner Realit s.r.o.

Nabízíme k pronájmu pokoje o dispozici 1+kk(20m2) a 2+kk(40m2) v obci Lštění. Pokoje jsou vybavené postelemi, skříní, věšákem, lednicí, koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. K dispozici je společná kuchyně, prádelna, sušárna. Nájemné u pokoje 1+kk je…

Pronájem bytu 2+kk, 40m2, Benešov

Partner Realit s.r.o.

Nabízíme k pronájmu pokoje o dispozici 1+kk(20m2) a 2+kk(40m2) v obci Lštění. Pokoje jsou vybavené postelemi, skříní, věšákem, lednicí, koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. K dispozici je společná kuchyně, prádelna, sušárna. Nájemné u pokoje 1+kk je…


TOPlist TOPlist