13 302 aktuálních nabídek
od 433 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Pražské obvody
Upřesnit lokalitu
Praha 8
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Rodinné domy na prodej Praha 8

Aktuálně se zde cena domů k prodeji pohybuje od 5 800 000 Kč do 100 000 000 Kč

Ceny domů v obvodu Prahy 8

Cena domů na prodej v obvodu Prahy 8 se momentálně pohybuje od 5 800 000 Kč do 100 000 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 4,84 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 24 457 Kč do 421 669 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější domy k prodeji v obvodu Praha 8. Rekreační objekty, jako jsou chaty a chalupy, se v oblasti Prahu 8 nabízejí od 5 800 000 Kč.

Jaké jsou domy na prodej v obvodu Praha 8?

Na trhu na Praze 8 jsou v současné době nejpočetnější rodinné domy (10) v cenách od 13 900 000 Kč, následují činžovní domy (7) od 18 300 000 Kč, chaty (1) od 5 800 000 Kč a vily (1) od 35 000 000 Kč.

Jaký dům koupit a na co si dát pozor?

Při výběru domu myslete na to, že zde budete žít svůj celý, každodenní život. Co to znamená?

Představte si, že zde vy i vaši potomci každý den vstávají a dopravují se do školy, zaměstnání, do kroužků. Je dům dopravně dostupný pro všechny členy domácnosti (a zůstane takový, až děti začnou chodit na střední školu a vy změníte práci)? Bude dům obytný i na stáří, nebo se kvůli schodům a koupelně stane příliš bariérovým? V novém domově budete trávit léto i zimu, představte si údržbu zahrady a zeleně, odklízení sněhu a podobně, abyste nebyli nepříjemně překvapeni.

V úvahu berte také dispozice domu, které hrají svou roli. Přízemní dům je nebo se může upravit jako bezbariérový, patrový dům nabízí více místa i na malém pozemku. Řadový dům může přinášet určitou ztrátu soukromí, ale je obvykle levnější než samostatně stojící domy.

Stav domu

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro obvod Praha 8 na prodej nabízeny domy v dobrém stavu (6), v bezvadném stavu (6), novostavby (3), k rekonstrukci (2), po rekonstrukci (2).

Nemovitosti před rekonstrukcí nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších domech, ale třeba novostavbách. Před koupí dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka. Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda je v pořádku střešní krytina a krovy, parapety a okapy, podlahy. Zkontroluje třeba statiku domu, přepočítá obytnou plochu. Má nemovitost všechny nutné revize, je kolaudovaná, není zde nežádoucí zatížení služebností? Užitečné je také ujištění, že je dům pojistitelný, tedy že například splňuje požadavky na požární bezpečnost nebo nestojí v povodňové zóně.

Existuje také služba inspekce nemovitostí. Inspektor je certifikovaný odborník a najde v domě i skryté vady. Zvažte, zda se vám nevyplatí si jej pozvat.

Na koupi domu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší dům, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně na prodej, je dům v obci Praha, který má obytnou plochu 458 m2.

Velký dům je radost z prostoru bez nutnosti kompromisů. Je to dům pro velkou rodinu, ve kterém si můžete zařídit i dílnu, pracovnu nebo kancelář. Na druhou stranu to znamená vyšší výdaje za energie, například vytápění. To samé platí o úklidu takového domu.

Co se týče pozemku, na kterém dům stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v obvodu Praha 8 se dají právě teď najít domy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 3020 m2 má dům v obci Praha. Naopak nejmenší pozemek o výměře 191 m2 získáte při koupi domu v obci Praha.

Velký pozemek u domu přináší určitou svobodu. Můžete zde mít zahradu, posezení, bazén, hřiště pro děti nebo domek s dílnou, můžete zde mít výběh pro psa. Otázkou je, zda něco z toho chcete, potřebujete a zda budete mít dostatek času a prostředků na údržbu.

Malý pozemek vám sice nedává mnoho prostoru kolem domu, ale nevyžaduje tolik údržby. Záleží také na okolí daného pozemku: pokud sousedíte s malými pozemky s rodinnými domy v satelitním městečku, můžete přijít o soukromí. Uprostřed přírody malý pozemek vlastně ani nevadí.

Lokality domů k prodeji

Vyfiltrovat si domy v Praze lze dle hlavních městských obvodů: Domy na prodej Praha 5 (72), Domy na prodej Praha 9 (49), Domy na prodej Praha 4 (44), Domy na prodej Praha 10 (35), Domy na prodej Praha 6 (32), Domy na prodej Praha 8 (19), Domy na prodej Praha 2 (7), Domy na prodej Praha 1 (5), Domy na prodej Praha 7 (4), Domy na prodej Praha 3 (2).

V Praze nabízíme domy v celkem 85 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Domy na prodej v Horních Počernicích (12), Domy na prodej v (9), Domy na prodej v Záběhlicích (8), Domy na prodej v Smíchově (8), Domy na prodej v Šeberově (7), Domy na prodej v Libni (7), Domy na prodej v Jinonicích (7), Domy na prodej v Dolních Měcholupech (6), Domy na prodej v Hlubočepech (6), Domy na prodej ve Vinohradech (6), Domy na prodej v Zbraslavi (6), Domy na prodej v Újezdě nad Lesy (6), Domy na prodej v Radotíně (6), Domy na prodej v Uhříněvsi (6), Domy na prodej v Dejvicích (6), Domy na prodej v Řepech (5), Domy na prodej v Hostivaři (5), Domy na prodej v Řeporyjích (5), Domy na prodej ve Strašnicích (5), Domy na prodej v Libuši (5), Domy na prodej v Kunraticích (5), Domy na prodej v Nebušicích (5), Domy na prodej v Chodově (4), Domy na prodej v Slivenci (4), Domy na prodej v Břevnově (4), Domy na prodej v Klánovicích (4), Domy na prodej v Třebonicích (4), Domy na prodej v Lipencích (4), Domy na prodej ve Vršovicích (3), Domy na prodej v Proseku (3), Domy na prodej v Dolních Chabrech (3), Domy na prodej ve Stodůlkách (3), Domy na prodej v Kbelích (3), Domy na prodej v Ruzyni (3), Domy na prodej v Troji (3), Domy na prodej v Kyjích (3), Domy na prodej v Modřanech (3), Domy na prodej v Kobylisích (3), Domy na prodej v Suchdolu (3), Domy na prodej v Krči (3), Domy na prodej ve Velké Chuchli (3), Domy na prodej ve Vysočanech (3), Domy na prodej v Ďáblicích (3), Domy na prodej v Hloubětíně (3), Domy na prodej v Točné (2), Domy na prodej v Podolí (2), Domy na prodej v Satalicích (2), Domy na prodej v Braníku (2), Domy na prodej v Komořanech (2), Domy na prodej v Dolních Počernicích (2), Domy na prodej ve Vinoři (2), Domy na prodej v Malé Straně (2), Domy na prodej ve Starém Městě (2), Domy na prodej v Čakovicích (2), Domy na prodej ve Zličíně (2), Domy na prodej v Hostavicích (2), Domy na prodej v Lysolajích (2), Domy na prodej v Horních Měcholupech (2), Domy na prodej ve Střešovicích (2), Domy na prodej v Nedvězí u Říčan (2).

Domy si můžete vybrat také dle městských částí: Domy na prodej MČ Praha 5 (22), Domy na prodej MČ Praha 6 (14), Domy na prodej MČ Praha 4 (13), Domy na prodej MČ Praha 20 (12), Domy na prodej MČ Praha 8 (11), Domy na prodej MČ Praha 10 (10), Domy na prodej MČ Praha 1 (8), Domy na prodej MČ Praha 9 (8), Domy na prodej MČ Praha-Zbraslav (7), Domy na prodej MČ Praha 12 (7), Domy na prodej MČ Praha 21 (6), Domy na prodej MČ Praha 13 (6), Domy na prodej MČ Praha-Šeberov (6), Domy na prodej MČ Praha 15 (6), Domy na prodej MČ Praha 14 (6).

Poloha domu je zásadním faktorem při výběru nemovitosti. Pro kupující i nájemce je důležitá dopravní dostupnost, proto hledají domy v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zajímá dostupnost MHD. Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého domu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Pro majitele automobilu je určitě důležitá vlastní garáž u nemovitosti nebo možnost pohodlného parkování v místě bydliště. Před pořízením domu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Prodej domů podle polohy nemovitosti v obci

Pokud je pro vás důležitá poloha domu v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete při výběru domů hledat dle polohy v obci. Inzerenti domů k prodeji v obvodu Praha 8 uvádějí následující informace: klidná část obce (7), centrum (5), rušná část obce (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Orientace domu na pozemku

Věnujte pozornost tomu, jak a kde je samotný dům situovaný v rámci pozemku. Ideálně by příjezd k domu měl být ze severu a zde by měly být také vstupní prostory, chodby, schodiště, WC a podobné místnosti v domě. Nejcennější část vašeho pozemku je ta na jih od domu. Zde se nachází klidová zóna, kdy právě sem chcete mít orientovány hlavní obytné místnosti domu.

Nabídka domů v obvodu Praha 8 dle inzerenta:

Na Praze 8 a okolí pochází 19 domů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde domy k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (7), Engel & Völkers Prague (3), CENTURY 21 Česká republika (1), QARA s.r.o. (1), RE/MAX Search (1), Bohemian Estates International, s.r.o. (1), BIDLI reality, a.s. (1), RE/MAX Partner (1), Finpos realitní kancelář (1) a REMAX ALFA (1).

Prodej domů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy domů:

Jak najít vhodný dům na prodej v obvodu Prahy 8?

Pokud máte konkrétní představu domu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný dům na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obvodu Praha 8 3 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví dům podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout dům na Praze 8?

V obvodu Praha 8 působí 1213 realitních makléřů, spadajících pod 263 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, RE/MAX Priority Mladá Boleslav, BHJV spol. s r.o. Kladno, Alexiss Group s.r.o. Praha, TALANDA Invest s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha a Reality PROSTOR s.r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obvodu Praha 8

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Martin Vacek, Ilona Fanfrdlová, Petr Hrášek, Aleš Vladař, Kristýna Klír, Gabriela Machová, Richard Dobiaš, Marcela Špetová, MBA, Katarína Pokrupová a Štefan Ličartovský.

Nejvíce nemovitostí v okolí Prahy nabízí Martin Vacek (221). Pokud chcete prodat či pronajmout dům vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 33

Prodej rodinného domu, Praha - Dolní Chabry, Bílenecké náměstí

Pokud hledáte klidné bydlení, ale zároveň se nechcete vzdát ani ruchu velkoměsta, jste tu správně. K prodeji nabízíme krásný rodinný dům v Dolních Chabrech, jen necelou půlhodinku cesty autem od pražského centra. Dolní Chabry nabízí vše, co budete potřebovat, od mateřské…

Dražba rodinného domu, Praha - Kobylisy, Čimická

e-drazby.cz s.r.o.

Dne 07.02.2023 v 11:00 hodin se koná dražba pod 79 DD 2023, kterou pořádá společnost JKM REAL s.r.o., Ing. Jiří Šura, Pod Lesem 197/16, 500 11 Hradec Králové, prostřednictvím elektronického systému dražeb na adrese e-drazby.cz, těchto nemovitostí: Pozemek parc. č. 943 (zastavěná plocha…

Vyvolávací cena: 34.000.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Dražba vily, Praha - Kobylisy, Čimická

e-drazby.cz s.r.o.

Dne 07.02.2023 v 11:00 hodin se koná dražba pod 79 DD 2023, kterou pořádá společnost JKM REAL s.r.o., Ing. Jiří Šura, Pod Lesem 197/16, 500 11 Hradec Králové, prostřednictvím elektronického systému dražeb na adrese e-drazby.cz, těchto nemovitostí: Pozemek parc. č. 943 (zastavěná plocha…

Vyvolávací cena: 34.000.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej rodinného domu, Praha - Bohnice, V Nových Bohnicích

Realitní kancelář Donna s.r.o.

Prodej rodinného domu 5+1, ulice V Nových Bohnicích, Praha 8 - Bohnice v blízkosti přírody umístěný v zástavbě rodinných domů, v klidné lokalitě. Cihlový dům s oplocenou zahradou je jednopatrový s možností půdní vestavby, je celý podsklepený. Možnost rozšíření…

Prodej rodinného domu, Praha - Dolní Chabry, Ládevská

Stars reality

Stars reality Vám zprostředkují exkluzivní prodej rodinného domu 5+2 se stavební parcelou, v části obce Praha - Dolní Chabry. Celková výměra pozemku je 1010 m². Dům je postaven na velké stavební parcele s možností rozdělení na dvě poloviny. V přízemí domu se…

Prodej historického objektu, 3020m2, Praha - Bohnice, V Zámcích

V exkluzivním zastoupení nabízím na prodej víceúčelový a velmi prostorný bytový dům, kde se dle aktuálně vydaného a pravomocného stavebního povolení může nacházet až 10 bytových jednotek. Stávající nadzemní podlaží je možné stavebně i dispozičně upravit a vybudovat celkem…

Aktualizováno
40.000.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej rodinného domu, Praha - Březiněves, Na poli

Finpos realitní kancelář

Ráda bych Vám chtěla představit prostorný rodinný dům na prodej o dispozici 5+1, který se nachází ve velmi žádané a vyhledávané lokalitě Praha-Březiněves. Rodinný dům s dvojgaráží je částečně podsklepený, jeho zastavěná plocha činí 148 m2, podlahová plocha…

Prodej činžovního domu, 3020m2, Praha - Bohnice, V Zámcích

V exkluzivním zastoupení nabízím na prodej víceúčelový a velmi prostorný bytový dům, kde se dle aktuálně vydaného a pravomocného stavebního povolení může nacházet až 10 bytových jednotek. Stávající nadzemní podlaží je možné stavebně i dispozičně upravit a vybudovat celkem…

Aktualizováno
40.000.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej činžovního domu, Praha - Libeň, Zenklova

CENTURY 21 Česká republika

Nabízíme vám prodej zajímavě řešeného čtyřpodlažního činžovního domu v Praze 8 Libni, v horní části Zenklovy ulice, strategicky výborné lokalitě v těsné blízkosti Bulovky a Proseka, pod Pražskou Magistrálou. Jednotková plocha domu činí 435 m2, v domě je 5…

Prodej rodinného domu, 130m2, Praha - Kobylisy, Neratovická

KOVA Reality s.r.o.

Dovoluji si nabídnout k prodeji rodinný dům v atraktivní lokalitě Praha 8, Kobylisy, ul. Neratovická. Jedná se o třípodlažní nemovitost s užitnou plochou 265 m2, umístěnou na pozemku o celkové rozloze 452 m2. Vstup do 1. NP je přes…

Aktualizováno
16.000.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej rodinného domu, 155m2, Praha - Ďáblice, Statková

DUNA HOUSE

Nově v nabídce dvoupodlažní rodinný dům na okraji Prahy, v úžasné lokalitě v Ďáblicích. Jedná se o projekt, který bude vybudován do jednoho roku (max. podzim 2023). Nízkoenergetická novostavba bude nabízet užitnou plochu 155 m2, dispozici 5+kk…

Aktualizováno
26.300.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej rodinného domu, Praha - Libeň, Zenklova

CENTURY 21 Česká republika

Nabízíme vám prodej zajímavě řešeného čtyřpodlažního bytového domu v Praze 8 Libni, v horní části Zenklovy ulice, strategicky výborné lokalitě v těsné blízkosti Bulovky a Proseka, pod Pražskou Magistrálou. Jednotková plocha domu činí 435 m2, v domě je 5…

Prodej vily, Praha - Libeň, V podvrší

Engel & Völkers Prague

Nabízíme Vám jedinečnou prvorepublikovou secesní vilu po kompletní rekonstrukci s ideálním využitím jako sídlo firmy v žádané lokalitě Libeň.Tato reprezentativní vila o užitné ploše 325 m2, se nachází na pozemku o celkové výměře 986 m2

Aktualizováno
35.000.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej činžovního domu, 218m2, Praha - Libeň, Pod plynojemem

RE/MAX Search

Nabízíme třípodlažní činžovní dům z roku 1903 kousek od Rohanského nábřeží, na pomezí Karlína a Libně, v bloku domů u křižovatky Sokolovská a U Rustonky, v blízkosti areálu Hotelu Olympik, mezi stanicemi metra Invalidovna a Palmovka. Aktuální užitná plocha…

Aktualizováno
36.000.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej rodinného domu, 314m2, Praha - Libeň, Stejskalova

DUNA HOUSE

Nabízíme na prodej 3 patrový dům 314 m², který se nachází na pozemku o výměře 330 m2 na Praze 8 Libeň, ul.Stejskalova . Dům po kompletní rekonstrukci s velmi praktickou dispozice. Dům disponuje nebytovym prostorem se samostatným vchodem vhodným pro…

Prodej rodinného domu, Praha, U Prefy

Výjimečná příležitost pořídit za výhodnou cenu prostorný, prakticky řešený, kompletně zrekonstruovaný dům v původní zástavbě rodinných domů Starých Ďáblic. Do centra Prahy je to čtvrt hodiny, zároveň bydlíte v naprosto klidné oblasti. Za pár minut jste pěšky v Ďáblickém…

Prodej činžovního domu, 171m2, Praha - Libeň, V Holešovičkách

čtyřpodlažní bytový dům v blízkosti stanice metra nádraží Holešovice. V domě je 13 bytů a je kompletně obsazen. cc - současná cena 55 000 000,- Kč

Prodej rodinného domu, 369m2, Praha - Střížkov, Střížkovská

BIDLI reality, a.s.

Dokázali byste si představit žít v dvougeneračním domě v naprosto úžasné lokalitě s dobrou dostupností na metro Střížkov? Pokud něco takového hledáte čtěte dál. Nabízím Vám velký dvougenerační rodinný dům v městské části Praha - Střížkov, který nabízí podlahovou…

Prodej rodinného domu, Praha 8, Uzavřená

Vybudujte si ateliér podle svých představ, který se nachází pár kroků od vstupu do metra Kobylisy. Jedná se v tuto chvíli o nebytový prostor s možností vybudování ateliéru o dispozici větší 2+kk/2+1, o celkové ploše 56 m2, který by se nacházel…

Prodej činžovního domu, Praha 8, Střížkovská

Nabízíme prodej činžovního domu z roku 1898, s úžasnou dobovou atmosférou, ve vyhledávané lokalitě Praha 8 - Libeň. Dům se nachází v tiché ulici, plné zeleně, které se nijak nedotýká ruch velkoměsta. Je vhodný pro milovníky klidného bydlení s nádechem historie,…


TOPlist TOPlist