13 302 aktuálních nabídek
od 433 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Pražské obvody
Upřesnit lokalitu
Praha 4
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Rodinné domy na prodej Praha 4

Aktuálně se zde cena domů k prodeji pohybuje od 3 759 000 Kč do 49 000 000 Kč

Ceny domů v obvodu Prahy 4

Cena domů na prodej v obvodu Prahy 4 se momentálně pohybuje od 3 759 000 Kč do 49 000 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 4,84 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 15 851 Kč do 206 618 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější domy k prodeji v obvodu Praha 4. Rekreační objekty, jako jsou chaty a chalupy, se v oblasti Prahu 4 nabízejí od 9 990 000 Kč.

Jaké jsou domy na prodej v obvodu Praha 4?

Na trhu na Praze 4 jsou v současné době nejpočetnější rodinné domy (36) v cenách od 3 759 000 Kč, následují vily (7) od 22 900 000 Kč a chaty (1) od 9 990 000 Kč.

Jaký dům koupit a na co si dát pozor?

Při výběru domu myslete na to, že zde budete žít svůj celý, každodenní život. Co to znamená?

Představte si, že zde vy i vaši potomci každý den vstávají a dopravují se do školy, zaměstnání, do kroužků. Je dům dopravně dostupný pro všechny členy domácnosti (a zůstane takový, až děti začnou chodit na střední školu a vy změníte práci)? Bude dům obytný i na stáří, nebo se kvůli schodům a koupelně stane příliš bariérovým? V novém domově budete trávit léto i zimu, představte si údržbu zahrady a zeleně, odklízení sněhu a podobně, abyste nebyli nepříjemně překvapeni.

V úvahu berte také dispozice domu, které hrají svou roli. Přízemní dům je nebo se může upravit jako bezbariérový, patrový dům nabízí více místa i na malém pozemku. Řadový dům může přinášet určitou ztrátu soukromí, ale je obvykle levnější než samostatně stojící domy.

Stav domu

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro obvod Praha 4 na prodej nabízeny domy v dobrém stavu (15), v bezvadném stavu (11), novostavby (8), k rekonstrukci (6), po rekonstrukci (2), rozestavěné (1).

Nemovitosti před rekonstrukcí nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších domech, ale třeba novostavbách. Před koupí dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka. Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda je v pořádku střešní krytina a krovy, parapety a okapy, podlahy. Zkontroluje třeba statiku domu, přepočítá obytnou plochu. Má nemovitost všechny nutné revize, je kolaudovaná, není zde nežádoucí zatížení služebností? Užitečné je také ujištění, že je dům pojistitelný, tedy že například splňuje požadavky na požární bezpečnost nebo nestojí v povodňové zóně.

Existuje také služba inspekce nemovitostí. Inspektor je certifikovaný odborník a najde v domě i skryté vady. Zvažte, zda se vám nevyplatí si jej pozvat.

Na koupi domu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší dům, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně na prodej, je dům za cenu 21 950 000 Kč v obci Praha, který má obytnou plochu 494 m2.

Velký dům je radost z prostoru bez nutnosti kompromisů. Je to dům pro velkou rodinu, ve kterém si můžete zařídit i dílnu, pracovnu nebo kancelář. Na druhou stranu to znamená vyšší výdaje za energie, například vytápění. To samé platí o úklidu takového domu.

Co se týče pozemku, na kterém dům stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v obvodu Praha 4 se dají právě teď najít domy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 1293 m2 má dům za cenu 9 990 000 Kč v obci Praha. Naopak nejmenší pozemek o výměře 140 m2 získáte při koupi domu v obci Praha za cenu 19 990 000 Kč.

Velký pozemek u domu přináší určitou svobodu. Můžete zde mít zahradu, posezení, bazén, hřiště pro děti nebo domek s dílnou, můžete zde mít výběh pro psa. Otázkou je, zda něco z toho chcete, potřebujete a zda budete mít dostatek času a prostředků na údržbu.

Malý pozemek vám sice nedává mnoho prostoru kolem domu, ale nevyžaduje tolik údržby. Záleží také na okolí daného pozemku: pokud sousedíte s malými pozemky s rodinnými domy v satelitním městečku, můžete přijít o soukromí. Uprostřed přírody malý pozemek vlastně ani nevadí.

Lokality domů k prodeji

Vyfiltrovat si domy v Praze lze dle hlavních městských obvodů: Domy na prodej Praha 5 (72), Domy na prodej Praha 9 (49), Domy na prodej Praha 4 (44), Domy na prodej Praha 10 (35), Domy na prodej Praha 6 (32), Domy na prodej Praha 8 (19), Domy na prodej Praha 2 (7), Domy na prodej Praha 1 (5), Domy na prodej Praha 7 (4), Domy na prodej Praha 3 (2).

V Praze nabízíme domy v celkem 85 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Domy na prodej v Horních Počernicích (12), Domy na prodej v (9), Domy na prodej v Záběhlicích (8), Domy na prodej v Smíchově (8), Domy na prodej v Šeberově (7), Domy na prodej v Libni (7), Domy na prodej v Jinonicích (7), Domy na prodej v Radotíně (6), Domy na prodej v Uhříněvsi (6), Domy na prodej v Dejvicích (6), Domy na prodej v Dolních Měcholupech (6), Domy na prodej v Hlubočepech (6), Domy na prodej ve Vinohradech (6), Domy na prodej v Zbraslavi (6), Domy na prodej v Újezdě nad Lesy (6), Domy na prodej v Kunraticích (5), Domy na prodej v Nebušicích (5), Domy na prodej v Řepech (5), Domy na prodej v Hostivaři (5), Domy na prodej v Řeporyjích (5), Domy na prodej ve Strašnicích (5), Domy na prodej v Libuši (5), Domy na prodej v Lipencích (4), Domy na prodej v Chodově (4), Domy na prodej v Slivenci (4), Domy na prodej v Břevnově (4), Domy na prodej v Klánovicích (4), Domy na prodej v Třebonicích (4), Domy na prodej v Ruzyni (3), Domy na prodej v Troji (3), Domy na prodej v Kyjích (3), Domy na prodej v Modřanech (3), Domy na prodej v Kobylisích (3), Domy na prodej v Suchdolu (3), Domy na prodej v Krči (3), Domy na prodej ve Velké Chuchli (3), Domy na prodej ve Vysočanech (3), Domy na prodej v Ďáblicích (3), Domy na prodej v Hloubětíně (3), Domy na prodej ve Vršovicích (3), Domy na prodej v Proseku (3), Domy na prodej v Dolních Chabrech (3), Domy na prodej ve Stodůlkách (3), Domy na prodej v Kbelích (3), Domy na prodej ve Starém Městě (2), Domy na prodej v Čakovicích (2), Domy na prodej ve Zličíně (2), Domy na prodej v Hostavicích (2), Domy na prodej v Lysolajích (2), Domy na prodej v Horních Měcholupech (2), Domy na prodej ve Střešovicích (2), Domy na prodej v Nedvězí u Říčan (2), Domy na prodej v Točné (2), Domy na prodej v Podolí (2), Domy na prodej v Satalicích (2), Domy na prodej v Braníku (2), Domy na prodej v Komořanech (2), Domy na prodej v Dolních Počernicích (2), Domy na prodej ve Vinoři (2), Domy na prodej v Malé Straně (2).

Domy si můžete vybrat také dle městských částí: Domy na prodej MČ Praha 5 (22), Domy na prodej MČ Praha 6 (14), Domy na prodej MČ Praha 4 (13), Domy na prodej MČ Praha 20 (12), Domy na prodej MČ Praha 8 (11), Domy na prodej MČ Praha 10 (10), Domy na prodej MČ Praha 9 (8), Domy na prodej MČ Praha 1 (8), Domy na prodej MČ Praha-Zbraslav (7), Domy na prodej MČ Praha 12 (7), Domy na prodej MČ Praha 15 (6), Domy na prodej MČ Praha 14 (6), Domy na prodej MČ Praha 22 (6), Domy na prodej MČ Praha 21 (6), Domy na prodej MČ Praha 13 (6).

Poloha domu je zásadním faktorem při výběru nemovitosti. Pro kupující i nájemce je důležitá dopravní dostupnost, proto hledají domy v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zajímá dostupnost MHD. Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého domu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Pro majitele automobilu je určitě důležitá vlastní garáž u nemovitosti nebo možnost pohodlného parkování v místě bydliště. Před pořízením domu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Prodej domů podle polohy nemovitosti v obci

Pokud je pro vás důležitá poloha domu v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete při výběru domů hledat dle polohy v obci. Inzerenti domů k prodeji v obvodu Praha 4 uvádějí následující informace: klidná část obce (24), centrum (7), okraj obce (2), rušná část obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Orientace domu na pozemku

Věnujte pozornost tomu, jak a kde je samotný dům situovaný v rámci pozemku. Ideálně by příjezd k domu měl být ze severu a zde by měly být také vstupní prostory, chodby, schodiště, WC a podobné místnosti v domě. Nejcennější část vašeho pozemku je ta na jih od domu. Zde se nachází klidová zóna, kdy právě sem chcete mít orientovány hlavní obytné místnosti domu.

Dražby a aukce domů v obvodu Praha 4

Kromě domů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je na Praze 4 také k dispozici jeden dům v dražbě či v aukci.

Nabídka domů v obvodu Praha 4 dle inzerenta:

Na Praze 4 a okolí pochází 44 domů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde domy k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (4), Bohemian Estates International, s.r.o. (4), QARA s.r.o. (3), Realitní samoobsluha s.r.o. (2), RE/MAX Cool (2), CENTURY 21 Česká republika (2), NAXOS a.s. (2), DUNA HOUSE (2), Broker Consulting, a.s. (2) a RE/MAX G8 Reality Dolní Břežany (1).

Prodej domů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy domů:

Jak najít vhodný dům na prodej v obvodu Prahy 4?

Pokud máte konkrétní představu domu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný dům na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obvodu Praha 4 3 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví dům podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout dům na Praze 4?

V obvodu Praha 4 působí 1213 realitních makléřů, spadajících pod 263 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, RE/MAX Priority Mladá Boleslav, BHJV spol. s r.o. Kladno, Alexiss Group s.r.o. Praha, TALANDA Invest s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha a Reality PROSTOR s.r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obvodu Praha 4

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Martin Vacek, Ilona Fanfrdlová, Petr Hrášek, Aleš Vladař, Kristýna Klír, Gabriela Machová, Richard Dobiaš, Marcela Špetová, MBA, Katarína Pokrupová a Štefan Ličartovský.

Nejvíce nemovitostí v okolí Prahy nabízí Martin Vacek (221). Pokud chcete prodat či pronajmout dům vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 56

Prodej rodinného domu, Praha - Braník, K Ryšánce

V exkluzivním zastoupení Vám nabízíme rodinný dům po kompletní rekonstrukci s dispozicí 5+kk, o podlahové ploše 131 m² a s pozemkem o výměře 602 m². Dům se nachází ve vilové zástavbě velmi žádané lokality v Praze 4 – Braníku. Nemovitost disponuje vlastní…

Prodej rodinného domu, 539m2, Praha - Modřany, Ke Spofě

Zprostředkujeme Vám výhradní prodej RD 300 m2 s vlastním pozemkem 539 m2 v ulici Ke Spofě, Praha 4 - Modřany. Dispozice I. PP obsahuje: schody do sklepa, chodbu, kotelnu, 3 sklepy. Dispozice I. NP: schody do podkroví, zádveří, chodba,…

Prodej rodinného domu, 188m2, Praha - Michle, Michelská

JUSTO Česká republika

Neváhejte se objednat na prohlídkový den, který se koná dne 4.2.2023 od 9:00 do 11:00 hodin. V exkluzivním zastoupení majitele si vám dovolujeme nabídnout ke koupi dům, který se nachází v dobře situované lokalitě, nedaleko od autobusové zastávky i od stanice metra trasy…

Prodej rodinného domu, Praha - Záběhlice, Hlavní

Chcete bydlet v Praze ?.. nedaleko od centra, a přitom v rodinném domě, který si navíc můžete upravit zcela podle svých představ ? Pokud ano, tak pro Vás máme tuto nabídku prodeje typického spořilovského rodinného domu se zahrádkou. Jedná se o krajový dům (samostatná polovina…

Prodej rodinného domu, Praha - Kunratice

Exkluzivně vám nabízíme rodinný dům v Praze 4 – Kunratice, ul. Pražského povstání. Dům, který nabízí opravdu velkorysý prostor a dostatek úložných prostor, byl postaven v roce 1995 a v roce 2016 prošel rozsáhlou rekonstrukcí spočívající v kompletní výměně topného…

Prodej rodinného domu, Praha - Kunratice, Odboje

Nabízíme Vám kompletně zrekonstruovaný rodinný dům v oblíbené a klidné lokalitě v Praze 4 – Kunratice, ul.Odboje. Obrovskou výhodou této nemovitosti je široká škála jejího využití – k rezidenčním či ke komerčním účelům, k rozdělení na samostatné…

Prodej rodinného domu, Praha - Modřany, K dolům

Ausburher Reality

Prodej staršího RD s atraktivním stavebním pozemkem o celkové výměře 630 m2 v srdci starých Modřan. Dům o dispozici 4+1 a zastavěné ploše cca 180m2 vyžaduje komplexní revitalizaci. Případně se nabízí možnost demolice a výstavba objektu podle…

Prodej rodinného domu, 253m2, Praha - Praha 4

DEFIRE, spol. s r.o.

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji luxusní vilu, novostavbu, 6 + kk, užitná plocha 300 m2, pozemek 841 m2, která již prošla kolaudací a stavba je již zapsána v katastru. Vila má velmi lukrativní polohu, na pomezí okraje Praha 4 – Šeberov…

Prodej rodinného domu, Praha - Podolí, Břidličná

Nabízíme k prodeji řadový dům s terasami a zahradou v Podolí v klidné ulici v dosahu centra. Třípodlažní dům je řešený jako jedna bytová jednotka a má dispozici 4+1. Zastavěná plocha je 95 m2. 1.NP - vstupní chodba, prostorná hala (27 m2),…

Prodej rodinného domu, Praha - Libuš, V Hrobech

POSLEDNÍCH NĚKOLIK VIL K PRODEJI! Představujeme vám unikátní projekt Citadela 16, moderní bydlení budoucnosti pro komfortní rodinný život. Šestnáct velkoryse navržených městských vil je umístěno v uzavřeném areálu s vlastním centrálním vstupem, to vše v obklopení klidné lokality…

Prodej rodinného domu, Praha - Libuš, V Hrobech

volné

POSLEDNÍCH NĚKOLIK VIL K PRODEJI! Představujeme vám unikátní projekt Citadela 16, moderní bydlení budoucnosti pro komfortní rodinný život. Šestnáct velkoryse navržených městských vil je umístěno v uzavřeném areálu s vlastním centrálním vstupem, to vše v obklopení klidné lokality…

Prodej rodinného domu, Praha - Libuš, V Hrobech

volné

POSLEDNÍCH NĚKOLIK VIL K PRODEJI! Představujeme vám unikátní projekt Citadela 16, moderní bydlení budoucnosti pro komfortní rodinný život. Šestnáct velkoryse navržených městských vil je umístěno v uzavřeném areálu s vlastním centrálním vstupem, to vše v obklopení klidné lokality…

Prodej rodinného domu, Praha - Krč, Rosečská

Engel & Völkers Prague

Představujeme Vám okál – montovanou dřevostavbu z roku 1985, který se nachází v klidné, slepé ulici na Praze 4 v Krči. Od doby výstavby probíhaly pouze kosmetické úpravy a výměna plynového kotle.Aktuální stav domu je k rekonstrukci či demolici. Je tedy vhodný…

Prodej vily, 550m2, Praha - Kunratice, Ještědská

eDO reality

Chcetě vlastnit rodinný dům, penzion či případně sídlo společnosti? Jednu takovou nemovitost zde pro Vás mám. Jedná se o třípodlažní dům v perfektním stavu s nevyužitým podkrovím, který se může pyšnit užitnou plochou bezmála 550 m2, v přízemí dvěma…

Prodej rodinného domu, Praha - Písnice, Předenická

Engel & Völkers Prague

Exkluzivně nabízíme krajní řadový dům, který je součástí úspěšného rezidenčního projektu Rezidence Vrtilka u Modřanské rokle v rychlé dojezdové vzdálenosti do centra Prahy. Nabízí dispozici 6+kk na třech podlažích o vnitřní užitné ploše 171 m2. Příjemné…

Prodej rodinného domu, Praha - Modřany, Hubičkova

Engel & Völkers Prague

Představujeme Vám impozantní vilu, která Vám dává velkou variabilitu v jejím dokončení, v klidné lokalitě pražských Modřan. Příjemná zahrada, balkón s výhledy a dvojgaráž přímo v domě, tím vším Vás vila mile překvapí.Vila byla postavena za účelem rodinného bydlení,…

Prodej rodinného domu, Praha - Chodov, Hněvkovská

Společnost Gepard Reality nabízí exkluzivně k prodeji multifunkční dům v ulici Hněvkovská, Praha-Chodov. Tento řadový čtyřpodlažní dům byl velkoryse přebudován pro firemní využití. Vznikla tak ideální kombinace administrativní části a obytné části: dvě prostorné kanceláře, čtyři malé…

Prodej rodinného domu, 426m2, Praha - Písnice, Na losách

Hledáte ke koupi prostorný RD v dobré dostupnosti centra Prahy? Máte velkou rodinu a potřebujete velký dům? Máte rádi soukromí? S nízkými náklady na jeho provoz? Přesně tento dům pro Vás máme. Ve výhradním zastoupení majitelů Vám zprostředkujeme koupi samostatně…

Aktualizováno
30.726.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej rodinného domu, Praha - Braník, Ohnivcova

CENTURY 21 Česká republika

Nabízíme Vám k prodeji velmi příjemný dům 8 + 2 s vnitřním bazénem, galerií, garáží a zahradou.Jedná se o třípodlažní dům o rozloze 372 m2 (+ garáž 21 m2 + terasy), který se nachází na pozemku 847 m2. V přízemí domu…

Prodej rodinného domu, Praha - Modřany, Revoluce

V zastoupení majitele nabízím k prodeji ideální polovinu rodinného domu na rozhraní Modřan a Komořan. Dům stojí na rohu velice klidné ulice, stranou od veškerého hluku a provozu. Zastavěná plocha domu je 140 m2 na pozemku 747 m2. Prodává…


TOPlist TOPlist