13 302 aktuálních nabídek
od 433 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Kladno
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Rodinné domy na prodej Kladno

Aktuálně se zde cena domů k prodeji pohybuje od 478 000 Kč do 50 000 000 Kč

Ceny domů v okrese Kladno

Cena domů na prodej v okrese Kladno se momentálně pohybuje od 478 000 Kč do 50 000 000 Kč.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější domy k prodeji v okrese Kladno. Rekreační objekty, jako jsou chaty a chalupy, se v oblasti Kladna nabízejí od 478 000 Kč.

Jaké jsou domy na prodej v okrese Kladno?

Na trhu v Kladně jsou v současné době nejpočetnější rodinné domy (270) v cenách od 1 350 000 Kč, následují chaty (14) od 478 000 Kč, činžovní domy (8) od 6 300 000 Kč, zemědělské usedlosti, statky (3) od 5 766 200 Kč, vily (3) od 6 950 000 Kč, chalupy (2) od 3 800 000 Kč a historické objekty (2) od 19 970 000 Kč.

Jaký dům koupit a na co si dát pozor?

Při výběru domu myslete na to, že zde budete žít svůj celý, každodenní život. Co to znamená?

Představte si, že zde vy i vaši potomci každý den vstávají a dopravují se do školy, zaměstnání, do kroužků. Je dům dopravně dostupný pro všechny členy domácnosti (a zůstane takový, až děti začnou chodit na střední školu a vy změníte práci)? Bude dům obytný i na stáří, nebo se kvůli schodům a koupelně stane příliš bariérovým? V novém domově budete trávit léto i zimu, představte si údržbu zahrady a zeleně, odklízení sněhu a podobně, abyste nebyli nepříjemně překvapeni.

V úvahu berte také dispozice domu, které hrají svou roli. Přízemní dům je nebo se může upravit jako bezbariérový, patrový dům nabízí více místa i na malém pozemku. Řadový dům může přinášet určitou ztrátu soukromí, ale je obvykle levnější než samostatně stojící domy.

Stav domu

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro okres Kladno na prodej nabízeny domy v bezvadném stavu (88), v dobrém stavu (80), k rekonstrukci (47), novostavby (37), po rekonstrukci (34), rozestavěné (7), staré, opuštěné či ve špatném stavu (3), ve fázi projektu (1).

Nemovitosti před rekonstrukcí nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších domech, ale třeba novostavbách. Před koupí dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka. Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda je v pořádku střešní krytina a krovy, parapety a okapy, podlahy. Zkontroluje třeba statiku domu, přepočítá obytnou plochu. Má nemovitost všechny nutné revize, je kolaudovaná, není zde nežádoucí zatížení služebností? Užitečné je také ujištění, že je dům pojistitelný, tedy že například splňuje požadavky na požární bezpečnost nebo nestojí v povodňové zóně.

Existuje také služba inspekce nemovitostí. Inspektor je certifikovaný odborník a najde v domě i skryté vady. Zvažte, zda se vám nevyplatí si jej pozvat.

Na koupi domu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší dům, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně na prodej, je dům za cenu 3 550 000 Kč v obci Klobuky, který má obytnou plochu 961 m2.

Velký dům je radost z prostoru bez nutnosti kompromisů. Je to dům pro velkou rodinu, ve kterém si můžete zařídit i dílnu, pracovnu nebo kancelář. Na druhou stranu to znamená vyšší výdaje za energie, například vytápění. To samé platí o úklidu takového domu.

Co se týče pozemku, na kterém dům stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v okrese Kladno se dají právě teď najít domy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 35938 m2 má dům za cenu 50 000 000 Kč v obci Kačice. Naopak nejmenší pozemek o výměře 84 m2 získáte při koupi domu v obci Otvovice za cenu 5 300 000 Kč.

Velký pozemek u domu přináší určitou svobodu. Můžete zde mít zahradu, posezení, bazén, hřiště pro děti nebo domek s dílnou, můžete zde mít výběh pro psa. Otázkou je, zda něco z toho chcete, potřebujete a zda budete mít dostatek času a prostředků na údržbu.

Malý pozemek vám sice nedává mnoho prostoru kolem domu, ale nevyžaduje tolik údržby. Záleží také na okolí daného pozemku: pokud sousedíte s malými pozemky s rodinnými domy v satelitním městečku, můžete přijít o soukromí. Uprostřed přírody malý pozemek vlastně ani nevadí.

Lokality domů k prodeji

V okrese Kladno nabízíme domy v celkem 69 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej domů v Kladně (76), Prodej domů v Buštěhradě (17), Prodej domů v Slaném (16), Prodej domů ve Stochově (9), Prodej domů v Klobukách (9), Prodej domů ve Zlonicích (9), Prodej domů v Tuchlovicích (8), Prodej domů v Pcherách (7), Prodej domů v Hřebči (6), Prodej domů v Kolči (6), Prodej domů v Kačici (6), Prodej domů v Libušíně (6), Prodej domů v Černuci (6), Prodej domů v Brandýsku (6), Prodej domů v Otvovicích (5).

Někdy se vyplatí nehledat dům jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Kladno sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Litoměřice, Mělník, Praha-západ, Beroun, Rakovník a Louny.

Poloha domu je zásadním faktorem při výběru nemovitosti. Pro kupující i nájemce je důležitá dopravní dostupnost, proto hledají domy v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zajímá dostupnost MHD. Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého domu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Pro majitele automobilu je určitě důležitá vlastní garáž u nemovitosti nebo možnost pohodlného parkování v místě bydliště. Před pořízením domu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Prodej domů podle polohy nemovitosti v obci

Pokud je pro vás důležitá poloha domu v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete při výběru domů hledat dle polohy v obci. Inzerenti domů k prodeji v okrese Kladno uvádějí následující informace: klidná část obce (140), centrum (71), okraj obce (30), rušná část obce (2), samota (2), polosamota (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Orientace domu na pozemku

Věnujte pozornost tomu, jak a kde je samotný dům situovaný v rámci pozemku. Ideálně by příjezd k domu měl být ze severu a zde by měly být také vstupní prostory, chodby, schodiště, WC a podobné místnosti v domě. Nejcennější část vašeho pozemku je ta na jih od domu. Zde se nachází klidová zóna, kdy právě sem chcete mít orientovány hlavní obytné místnosti domu.

Koupě domu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Kladno nabízejí nejčastěji zděné domy (99). V nabídce k prodeji jsou také jiné domy (58), kamenné domy (14), dřevěné domy (8), panelové domy (1) či domy s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Zděný dům je tradiční volbou pro stavbu domu. Novější domy této konstrukce jsou energeticky nenáročné, podobně jako dřevostavby. U kamenných domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění. Záleží ovšem také na stavu zateplení konkrétní nemovitosti.

Prodej domů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce domů v okrese Kladno

Kromě domů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Kladně také k dispozici 6 domů v dražbě či v aukci.

Nabídka domů v okrese Kladno dle inzerenta:

V Kladně a okolí pochází 299 domů z nabídky realitních kanceláří a 3 domy jsou nabízené bez realitky. Nejčastěji zde domy k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (72), CENTURY 21 Česká republika (26), RE/MAX G8 Reality Kladno (24), Jaroš Real Estate s.r.o. (23), EVROPA realitní kancelář Kladno (14), NEXT REALITY GROUP a.s. (11), Orbisreality - člen DRK ČR (7), BIDLI reality, a.s. (7), DUNA HOUSE (6) a Home 4 People (5). Další 3 domy jsou nabízené přímo od majitele bez realitky.

Prodej domů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy domů:

Jak najít vhodný dům na prodej v okrese Kladno?

Pokud máte konkrétní představu domu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný dům na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Kladno 36 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví dům podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout dům v Kladně?

V okrese Kladno působí 309 realitních makléřů, spadajících pod 114 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: ECON REAL s.r.o. Praha, Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, Oleksandr Hychka Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Středočeské reality, spol. s r.o. Praha a Reality PROSTOR s.r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Kladno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Dominik Ondrůšek, LL.M., Irena Hřibová, Veronika Hrabčák Kohoutová, Tomáš Horák, Otto Rudovský, Radek Janatka, Monika Tyleová, Bc Lukáš Holeček, Jana Nekvinda Vraštilová a Bc. Lenka Antošová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kladna nabízí Dominik Ondrůšek, LL.M. (26). Pokud chcete prodat či pronajmout dům vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 314

Prodej rodinného domu, Zlonice

Prodej krásného rodinného domu po rekonstrukci s naprostým soukromím a krásným pozemkem o celkové ploše 1210 m2. Dům prošel rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2013. Nová střecha, plastová okna, izolace domu, kompletní rozvody elektřiny, odpadů a vody, plovoucí…

Prodej rodinného domu, Velká Dobrá, Karlovarská

CENTURY 21 Česká republika

Hledáte nemovitost, která se vymyká průměrnému standardu? Toužíte po bydlení v přírodě v energeticky VELMI ÚSPORNÉM PASIVNÍM BUNGALOVU? Pojďte se blíže seznámit s moderní nemovitostí v obci Velká Dobrá, západně od Prahy, s lesem a cyklostezkou za domem…

Prodej rodinného domu, 133m2, Koleč

DEFIRE, spol. s r.o.

V rámci developerského projektu Vám nabízíme jeden z řady 15-ti moderních řadových domů, typ domu A 05, o dispozici 5 + kk, obytná plocha 132,5 m2 + kryté stání na auto s pozemkem…

Prodej rodinného domu, 133m2, Koleč

DEFIRE, spol. s r.o.

V rámci developerského projektu Vám nabízíme jeden z řady 15-ti moderních řadových domů, typ domu Az14, o dispozici 5 + kk, obytná plocha 132,5 m2 + kryté stání na auto s pozemkem…

Prodej rodinného domu, 133m2, Koleč

DEFIRE, spol. s r.o.

V rámci developerského projektu Vám nabízíme jeden z řady 15-ti moderních rodinných domů, typ domu A06, o dispozici 5 + kk, obytná plocha 132,5 m2 + kryté stání na auto s pozemkem…

Prodej rodinného domu, 500m2, Libušín, Přemyslova

Alexiss Group s.r.o.

Exkluzivně nabízíme velký dům s přilehlou stodolou na adrese: Přemyslova, Libušín, okres Kladno. Zastavěná plocha a nádvoří 585 m2 a zahrada 552 m2. Aktuálně jsou v domě byty 1x 3+1 s terasou a 1x 2+1 s východem…

Prodej rodinného domu, Hořešovičky

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji dvougenerační, patrový RD o dvou bytových jednotkách dispozice 4+1 v obci Hořešovičky na Kladensku. Rodinný dům je podsklepený a částečně zrekonstruovaný (nové rozvody topení včetně plynového kotle, částečně rozvody elektřiny, vody, odpadů).…

Prodej rodinného domu, Unhošť, Hřebenka

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme prodej udržovaného rodinného domu 4+1, který se nachází v osadě Hřebenka nedaleko Malých Kyšic a obce Unhošť na pozemku o výměře 745m2. V přízemí domu je vstupní chodba ve které je wc, vstup do sklepa a horního patra, dále kuchyně, obývací pokoj…

Prodej rodinného domu, Pchery - Humny

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej RD 6+1 s garáží o podlahové ploše 155m2 na pozemku o velikosti 274m2 v obci Pchery u Kladna. Dům prošel v roce 2020-2021celkovou vnitřní i venkovní rekonstrukcí. V přízemí domu je zádveří se schodištěm do podkroví, vstupní hala ze které…

Prodej rodinného domu, Stochov, Ve dvojdomkách

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej RD o dvou bytových jednotkách 3+1 na pozemku o velikosti 581m2 v ulici Ve Dvojdomkách v obci Stochov. V domě jsou dvě bytové jednotky, v 1. nadzemním podlaží bytová jednotka o dispozici 3+1 a podlahové ploše 75 m2. Ve 2. nadzemním…

Prodej rodinného domu, Svinařov

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji samostatně stojící patrový rodinný dům o obytné ploše 214m2, užitné ploše 223m2 s garážovým stáním stojící na pozemku o výměře 2324m2 v obci Svinařov u Kladna. V přízemí domu se nachází vstupní chodba se šatnou, obývací pokoj s krbem…

Prodej rodinného domu, Kladno, Fibichova

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej RD o dvou bytových jednotkách 3+1(86m2) a 2+1(52m2) na pozemku o velikosti 338m2 v ulici Fibichova v části Kladna Habešovna. V přízemí se nachází bytová jednotka 3+1, vstupní chodba, koupelna s vanou a samostatným wc, dva pokoje, kuchyň…

Prodej rodinného domu, Kladno - Kročehlavy, Trojanova

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji patrový rodinný dům s garáží (19m2) o obytné ploše 184m2, užitné ploše 205m2 na pozemku o výměře 285m2 v ulici Trojanova Kladno. Dům prošel v roce 2014 kompletní rekonstrukcí. V přízemí domu je zádveří (3,5m2), hala (17,6m2) ze které…

Prodej rodinného domu, Lhota, V Zátiší

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej RD 4+1 s garáží na pozemku o velikosti 414m2 ve Lhotě u Kamenných Žehrovic okres Kladno. V přízemí se nacházejí dva pokoje, kuchyň, koupelna s wc. V patře jsou dva pokoje. V domě proběhla částečná rekonstrukce, plastová okna, plynový kotel. Vhodné…

Prodej rodinného domu, 120m2, Kladno - Švermov, 28. října

BHJV spol. s r.o.

Prodej rodinného domu, Kladno - Švermov. Nabízíme k prodeji samostatně stojící, podsklepený rodinný dům, Kladno - Švermov, ul. 28. října s celkovým pozemkem 959m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, je dispozičně řešen jako…

Prodej rodinného domu, 180m2, Kladno, Cyrila Boudy

BHJV spol. s r.o.

Skvělá investiční příležitost v širším centru Kladna, jen par kroků od kamenného Gymnázia v Kladně. Nabízíme k prodeji dům s 5ti bytovými jednotkami v lokalitě, Kladno - Centrum, ul. Cyrila Boudy. Nájemní dům s okamžitým měsíčním výnosem je řešen: V přízemí…

Prodej rodinného domu, 160m2, Buštěhrad, Prokopova

BHJV spol. s r.o.

Nabízíme k prodeji vícegenerační rodinný dům v klidné, starší zástavbě rodinných domů v Buštěhradě, ul. Prokopova s celkovým pozemek 434m2 včetně zastavěné plochy a nádvoří. Dům je částečně podsklepený, patrový se dvěma samostatnými bytovými jednotkami o dispozici…

Prodej rodinného domu, 194m2, Buštěhrad, Pražská

QARA s.r.o.

Toužíte si ihned po koupi domu užívat komfortu vzrostlé zahrady se stromy a zastřešeným bazénem ? My takovou zahradu máme a to o velikosti 671 m2, což není u většiny nabízených řadových dvojdomů obvyklá velikost zahrady. Dalším bonusem této nabídky je vlastní…

Prodej rodinného domu, Slaný - Kvíček, U Přádelny

Broker Consulting, a.s.

Nabízíme Vám k prodeji řadový rodinný dům ve městě Slaný, v okrese Kladno. Přízemní, zděný dům s dispozicí 3+1 se nachází na rovném, udržovaném pozemku o velikosti 200 m2. Zastavěná plocha domu je 69 m2, dům nabízí také připravený půdní…

Prodej rodinného domu, Pchery, U Hřiště

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 6+2, 378 m2, (možno dvougenerační), pozemek 785 m2, bazén, v obci Pchery Theodor, okr. Kladno. Dům se skládá ze tří obytných podlaží a je celý podsklepen ( 5 sklepů 48 m2) V přízemí je byt 3+1,…


TOPlist TOPlist