11 817 aktuálních nabídek
od 442 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Kladno
V okruhu
Kladno
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Rodinné domy na prodej, obec Kladno

Aktuálně se zde cena domů k prodeji pohybuje od několika tisíc Kč do 18 990 000 Kč

Ceny domů v obci Kladno

Cena domů na prodej v obci Kladno se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč do 18 990 000 Kč.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější domy k prodeji v obci Kladno. Rekreační objekty, jako jsou chaty a chalupy, se v oblasti Kladna nabízejí od 250 000 Kč.

Jaké jsou domy na prodej v obci Kladno?

Na trhu v Kladně jsou v současné době nejpočetnější rodinné domy (45) v cenách od 2 690 000 Kč, následují chalupy (1) od 7 200 000 Kč, historické objekty (1) a chaty (1) od 250 000 Kč.

Jaký dům koupit a na co si dát pozor?

Při výběru domu myslete na to, že zde budete žít svůj celý, každodenní život. Co to znamená?

Představte si, že zde vy i vaši potomci každý den vstávají a dopravují se do školy, zaměstnání, do kroužků. Je dům dopravně dostupný pro všechny členy domácnosti (a zůstane takový, až děti začnou chodit na střední školu a vy změníte práci)? Bude dům obytný i na stáří, nebo se kvůli schodům a koupelně stane příliš bariérovým? V novém domově budete trávit léto i zimu, představte si údržbu zahrady a zeleně, odklízení sněhu a podobně, abyste nebyli nepříjemně překvapeni.

V úvahu berte také dispozice domu, které hrají svou roli. Přízemní dům je nebo se může upravit jako bezbariérový, patrový dům nabízí více místa i na malém pozemku. Řadový dům může přinášet určitou ztrátu soukromí, ale je obvykle levnější než samostatně stojící domy.

Stav domu

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro obec Kladno na prodej nabízeny domy v bezvadném stavu (15), k rekonstrukci (13), rozestavěné (7), v dobrém stavu (6), po rekonstrukci (4), novostavby (2).

Nemovitosti před rekonstrukcí nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších domech, ale třeba novostavbách. Před koupí dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka. Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda je v pořádku střešní krytina a krovy, parapety a okapy, podlahy. Zkontroluje třeba statiku domu, přepočítá obytnou plochu. Má nemovitost všechny nutné revize, je kolaudovaná, není zde nežádoucí zatížení služebností? Užitečné je také ujištění, že je dům pojistitelný, tedy že například splňuje požadavky na požární bezpečnost nebo nestojí v povodňové zóně.

Existuje také služba inspekce nemovitostí. Inspektor je certifikovaný odborník a najde v domě i skryté vady. Zvažte, zda se vám nevyplatí si jej pozvat.

Na koupi domu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší dům, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně na prodej, je dům za cenu 18 990 000 Kč v obci Kladno, který má obytnou plochu 310 m2.

Velký dům je radost z prostoru bez nutnosti kompromisů. Je to dům pro velkou rodinu, ve kterém si můžete zařídit i dílnu, pracovnu nebo kancelář. Na druhou stranu to znamená vyšší výdaje za energie, například vytápění. To samé platí o úklidu takového domu.

Co se týče pozemku, na kterém dům stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v obci Kladno se dají právě teď najít domy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 1658 m2 má dům za cenu 13 100 000 Kč v obci Kladno. Naopak nejmenší pozemek o výměře 109 m2 získáte při koupi domu v obci Kladno za cenu 2 740 000 Kč.

Velký pozemek u domu přináší určitou svobodu. Můžete zde mít zahradu, posezení, bazén, hřiště pro děti nebo domek s dílnou, můžete zde mít výběh pro psa. Otázkou je, zda něco z toho chcete, potřebujete a zda budete mít dostatek času a prostředků na údržbu.

Malý pozemek vám sice nedává mnoho prostoru kolem domu, ale nevyžaduje tolik údržby. Záleží také na okolí daného pozemku: pokud sousedíte s malými pozemky s rodinnými domy v satelitním městečku, můžete přijít o soukromí. Uprostřed přírody malý pozemek vlastně ani nevadí.

Lokality domů k prodeji

V obci Kladno nabízíme domy v celkem 5 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Domy na prodej ve Švermově (15), Domy na prodej v Kladně (11), Domy na prodej v Dubí (10), Domy na prodej v Kročehlavách (9), Domy na prodej v Rozdělově (2).

Poloha domu je zásadním faktorem při výběru nemovitosti. Pro kupující i nájemce je důležitá dopravní dostupnost, proto hledají domy v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zajímá dostupnost MHD. Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého domu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Pro majitele automobilu je určitě důležitá vlastní garáž u nemovitosti nebo možnost pohodlného parkování v místě bydliště. Před pořízením domu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Prodej domů podle polohy nemovitosti v obci

Pokud je pro vás důležitá poloha domu v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete při výběru domů hledat dle polohy v obci. Inzerenti domů k prodeji v obci Kladno uvádějí následující informace: centrum (18), klidná část obce (14), okraj obce (9).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Orientace domu na pozemku

Věnujte pozornost tomu, jak a kde je samotný dům situovaný v rámci pozemku. Ideálně by příjezd k domu měl být ze severu a zde by měly být také vstupní prostory, chodby, schodiště, WC a podobné místnosti v domě. Nejcennější část vašeho pozemku je ta na jih od domu. Zde se nachází klidová zóna, kdy právě sem chcete mít orientovány hlavní obytné místnosti domu.

Koupě domu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Kladno nabízejí nejčastěji zděné domy (19). V nabídce k prodeji jsou také jiné domy (17), kamenné domy (1) či domy s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Zděný dům je tradiční volbou pro stavbu domu. Novější domy této konstrukce jsou energeticky nenáročné, podobně jako dřevostavby. U kamenných domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění. Záleží ovšem také na stavu zateplení konkrétní nemovitosti.

Prodej domů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce domů v obci Kladno

Kromě domů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Kladně také k dispozici i dům v dražbě či v aukci.

Nabídka domů v obci Kladno dle inzerenta:

V Kladně a okolí pochází 48 domů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde domy k prodeji inzerují tyto realitky: BIDLI reality, a.s. (9), Jaroš Real Estate s.r.o. (8), RE/MAX G8 Reality Kladno (5), M&M reality holding a.s. (5), CENTURY 21 Česká republika (4), Reality PROSTOR s.r.o. (2), Broker Consulting, a.s. (2), NEXT REALITY GROUP a.s. (1), Vilímková Reality (1) a Maleček Reality & Finance s.r.o. (1).

Prodej domů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy domů:

Jak najít vhodný dům na prodej v obci Kladno?

Pokud máte konkrétní představu domu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný dům na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Kladno 2 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví dům podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout dům v Kladně?

V obci Kladno působí 119 realitních makléřů, spadajících pod 56 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: AZ Homestaging Praha, Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, ECON REAL s.r.o. Praha, Oleksandr Hychka Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Kladno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Dominik Ondrůšek, LL.M., Lukáš Hajník, Petr Čížek, Radek Janatka, Jakub Jiránek, Ing. Marek Kotík, Thijs Ramp, Ing. Petr Hrubý, Silvie Žižková a Daniel Šilhán.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kladna nabízí Thijs Ramp (11). Pokud chcete prodat či pronajmout dům vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 51

Prodej rodinného domu, 133m2, Koleč

DEFIRE, spol. s r.o.

V rámci developerského projektu Vám nabízíme jeden z řady 15-ti moderních řadových domů, typ domu A 05, o dispozici 5 + kk, obytná plocha 132,5 m2 + kryté stání na auto s pozemkem o celkové výměře 754 m2. Jedná se o moderní rodinný…

Prodej rodinného domu, Kladno, Strouhalova

Unikátní příležitost! Patrový rodinný dům v oblíbené lokalitě Kladna! Tento rodinný dům nabízí nejen pohodlný život, ale také výjimečnou polohu. Jedná se o prostorný patrový dům, který se nachází v těsné blízkosti krásného lesa a sportovních areálů města Kladno, což…

Prodej rodinného domu, Kladno, Motyčínská

K prodeji výhradně nabízíme řadový rodinný dům o dvou bytech postavený na pozemku o ploše 243 m2. Část pozemku tvoří oplocená předzahrádka orientovaná do klidné uličky zajištující příjemné soukromí. Okna domu jsou plastová s izolačním dvojsklem. Dům má…

Prodej rodinného domu, Kladno - Kročehlavy

Maleček Reality & Finance s.r.o.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji dům, který je vhodný pro investory a vybudování několika bytových jednotek a parkovací stání se zahradou. Nachází se v žádané lokalitě Kladno – Kročehlavy. Dle územního plánu možno jako bytový dům. Klidná lokalita…

Prodej rodinného domu, Kladno - Švermov, Ke Hřišti

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme rodinný dům s dispozicí 3+1 a možností rozšíření, dále se samostatným výměnkem (budova na zahradě), garáží a vzrostlou zahradou v části města Kladna - Hnidousy, v ulici Ke Hřišti. Jedná se o klidnou a žádanou lokalitu, obklopenou zelení…

Prodej rodinného domu, Kladno

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji velmi dobře řešený RD 3+1 se zahradou, terasou s pergolou a bazénem v Kladně, na pozemku 304m2.Dům prošel zdařilou vnitřní rekonstrukcí, dispozičně řešen následně - vstupní chodba, dětský pokoj, obývací pokoj, ložnice. kuchyně, koupelna, WC, dále…

Prodej rodinného domu, Kladno - Kročehlavy

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji RD 3+1 se zahradou ve vyhledávané lokalitě města Kladna, ul.Riegrova, Dispozice - vstupní chodba, obývací pokoj, ložnice, kuchyň, koupelna s vanou a umyvadlem, WC. Možnost půdní vestavby. Stav původní, s částečnou menší úpravou. Dům má menší vnitřní…

Prodej rodinného domu, 142m2, Kladno - Švermov, Na Borku

Myšák Reality

Moderní bydlení bez kompromisu s myšlenkou na rodinu a její požadavky. Přesně tohle by si dal jako motivační citát na Instagram tento dům v klidné a slepé ulici v části Švermova na Kladně. Tato část Středočeského kraje je velmi oblíbená díky dobré dostupnosti…

Prodej chaty, Kladno, Kolmistrova

Máte rádi zahradničení, ale nemáte se kde realizovat? Připravte se na novou sezónu již nyní. My vám s tím pomůžeme. Nově máme v nabídce chatku se zahradou 416 m2 v záhrádkářské kolonii Kladno, Po Průhonem. Chatka je zděná a nabízí místo pro odpočinek…

Prodej rodinného domu, Kladno - Dubí

KOMFORT REALITY s.r.o.

Nabízíme ke koupi rodinný dům 6+2 v Kladně, Dubí. Dům se nachází v klidné ulici a je po kompletní rekonstrukci. Výměra pozemku je 302m2 - z toho je 147m zastavěná plocha. Dispozice domu - v přízemí 4+1 (kuchyň, ob. pokoj, ložnice, 2 x pokoj, koupelna, samostatné…

Prodej rodinného domu, Kladno - Švermov, Bohumila Kouby

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej RD 5+1 na pozemku o velikosti 233m2 v Kladně-Švermov ul.Bohumila Kouby. Dům prošel v roce 2018 vnitřní i venkovní rekonstrukcí. V přízemí domu je zádveří, šatna, obývací pokoj s kuchyní, ložnice, koupelna s vanou, sprchovým koutem a společným WC…

Prodej rodinného domu, Kladno - Kročehlavy, 5. května

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji samostatně stojící podsklepený rodinný dům o obytné ploše 285m2, užitné ploše 415m2 s dvougaráží (36m2), stojící na pozemku o výměře 864m2 v žádané lokalitě, ul. 5.května. Dům má celkem tři podlaží, jedno podzemní, dvě nadzemní. V suterénu domu…

Prodej rodinného domu, 250m2, Kladno, Cyrila Boudy

Při koupi této nemovitosti můžete využít dotační program "Oprav dům po babičce", který je určený na komplexní renovace starších budov. Její výše je až do hodnoty 1.000.000 Kč + další bonusy. Více info zašleme. Proto vám představujeme jedinečnou možnost vlastnit secesní dům plný historie…

Prodej rodinného domu, Kladno - Švermov, Karla Čapka

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 2+1, zastavěné ploše 75m2, stojící na pozemku o celkové výměře 833m2. Dům se nachází v žádané lokalitě - v ul. Karla Čapka v Kladně, městské části Hnidousy a je v původním stavu určený k rekonstrukci.…

Prodej rodinného domu, Kladno - Kročehlavy, Kročehlavská

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji zrekonstruovaný, patrový rodinný dům o dispozici 5+kk, na pozemku o celkové výměře 307m2 v Kladně, Kročehlavské ul. Dům má zastavěnou plochu 96m2, a v jeho přízemí se nachází prostorná chodba a zádveří (26m2), kuchyně s obývacím…

Prodej rodinného domu, Kladno, Ant. Kymličky

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4kk na pozemku o celkové výměře 383m2 v Kladně - ul. Antonína Kymličky, který prošel v roce 2018-21 rekonstrukcí. Jedná se o klidnou a velmi žádanou lokalitu obklopenou zelení, nacházející se v blízkosti…

Prodej rodinného domu, 441m2, Kladno, Ivana Olbrachta

prodej bytového domu v ulici Ivana Olbrachta, v historickém jádru města Kladno. Dům byl postaven ve 2. polovině 19. století a pak byl postupně přestavován. Ve 20. století proběhla rekonstrukce uličního průčelí, rekonstrukce střešního pláště, přestavba a dostavba dvorní…

Prodej rodinného domu, 177m2, Kladno - Dubí, Raisova

Reality PROSTOR s.r.o.

Tento dispozičně velkorysý dům 5+1, prošel v posledních letech kompletní rekonstrukcí, rozvodů, podlahových krytin, obkladů, výměnou oken, vstupních dveří a drobnými interiérovými úpravami. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, obecní voda, kanalizace, plyn, elektřina a je…

Prodej rodinného domu, Kladno, Kořenského

Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 3+1 s podlahovou plochou 90m2. V přízemí kuchyně, obývák, dětský pokoj a koupelna, v patře velká ložnice z níž lze vystoupit na zastřešený vstup do domu z ulice, kde šikovně vznikla jedna…

Prodej rodinného domu, Kladno, Sokolská

Nabízíme Vám k prodeji zrekonstruovaný rodinný dům s podlahovou plochou 100 m2 v lokalitě Kladno - Švermov. V přízemí domu se nachází prostorný obývací pokoj, ložnice a dvě koupelny, jedna s vanou a druhá se sprchovým koutem. V obou…

Prodej rodinného domu, Kladno, Pod Strání

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu s dispozicí 4+kk, v Kladně - Pod Průhonem. Jedná se o atraktivní, nově revitalizovanou lokalitu v centru města s vynikající dopravní dostupností, kde veškerá občanská vybavenost je doslova pár kroků. Vzhledem…


TOPlist TOPlist