13 333 aktuálních nabídek
od 435 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Příbram
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Prodej bytů Příbram

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 1 190 000 Kč do 8 497 650 Kč

Ceny bytů v okrese Příbram

Cena bytů na prodej v okrese Příbram se momentálně pohybuje od 1 190 000 Kč do 8 497 650 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 5 702 Kč do 40 714 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 56 412 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 80 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v okrese Příbram.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Příbram?

Na trhu v Příbrami jsou v současné době nejpočetnější byty 2+1 (30) v cenách od 2 390 000 Kč, následují byty 3+1 (14) od 2 300 000 Kč, byty 2+kk (14) od 1 800 000 Kč, byty 3+kk (13) od 1 190 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (3) od 1 595 000 Kč, byty 1+1 (2) od 2 490 000 Kč, byty 4+kk (2) od 3 999 000 Kč, byty 5+1 a více (1) od 4 750 000 Kč a byty 4+1 (1) od 2 952 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v okrese Příbram, je byt za cenu 5 390 000 Kč v obci Dobříš, který má obytnou plochu 328 m2.

Lokality bytů k prodeji

V okrese Příbram nabízíme byty v celkem 17 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů v Příbrami (46), Prodej bytů v Dobříši (9), Prodej bytů v Sedlčanech (4), Prodej bytů v Březnici (3), Prodej bytů v Petrovicích (2), Prodej bytů v Milíně (2), Prodej bytů v Rožmitále pod Třemšínem (2), Prodej bytů v Solenicích (2), Prodej bytů v Dalekých Dušníkách (2), Prodej bytů v Lázu (1), Prodej bytů v Nové Vsi pod Pleší (1), Prodej bytů v Bohutíně (1), Prodej bytů v Kamýku nad Vltavou (1), Prodej bytů v Novém Kníně (1), Prodej bytů v Počepicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Příbram sousedí 8 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Beroun, Praha-západ, Benešov, Tábor, Písek, Strakonice, Plzeň-jih a Rokycany.

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (24), centrum (21), sídliště (7), okraj obce (4).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (23). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Příbrami s garáží (2) nebo byty v Příbrami s parkovacím stáním (5).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (17) a 2. patře (18), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (19). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (4). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Příbram na prodej byty v bezvadném stavu (30), v dobrém stavu (27), po rekonstrukci (13), novostavby (6), k rekonstrukci (4).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty v Příbrami dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Příbram nabízejí nejčastěji panelové byty (17). V nabídce k prodeji jsou také zděné byty (14), jiné byty (7), montované byty (3), skeletonové byty či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce bytů v okrese Příbram

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v okrese Příbram také k dispozici tři byty v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v okrese Příbram dle inzerenta:

V Příbrami a okolí pochází 79 bytů z nabídky realitních kanceláří a 1 byt je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (21), QARA s.r.o. (7), Arka reality (4), RE/MAX Power (4), BIDLI reality, a.s. (4), PULKRÁBEK-Reality (3), NEXT REALITY GROUP a.s. (3), Tomáš Lenner - Reality Lenner (3), CENTURY 21 Česká republika (3) a Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (2). Další byt je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v okrese Příbram?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Příbram 9 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Příbrami?

V okrese Příbram působí 220 realitních makléřů, spadajících pod 98 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Oleksandr Hychka Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Příbram

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Tomáš Lenner, Petr Pintner, Vendula Černohorská, Ivo Bacík, Ing. Pulkrábek Miroslav, Ing. Eva Viktorinová, Mgr. Klára Šídová, Bc Milan Valta, Josef Petýrek a Simona Vodenková.

Nejvíce nemovitostí v okolí Příbrami nabízí Tomáš Lenner (21). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 2+1, 66m2, Příbram - Příbram VII, třída Osvobození

CENTURY 21 Česká republika

Dovoluji si Vám nabídnout bydlení v samotném centru města Příbrami. Bytová jednotka 2+1 s balkónem o celkové rozloze cca 66m2 je umístěna ve 3.patře v zrevitalizovaném (energetická třída C) cihlovém domě na ulici třída Osvobození. Byt je díky umístění vhodný nejen jako…

Prodej bytu 2+1, 55m2, Příbram - Příbram VII, Ostravská

Nabízíme nezávaznou prohlídku teplého a slunného bytu 2+1 o vel. 60,3m2 v cihlovém domě v ul. Ostravská 212. Nabízený byt v revitalizovaném cihlovém domě o podlahové ploše 55,4m2, spolu se dvěma sklepy o celk. ploše 4,9m2 se nachází v 1p ze tří,…

Prodej bytu 3+1, 119m2, Sedlčany, Pod Pilami

GOLDEN CASTLE s.r.o.

Chcete bydlet v klidné části města Sedlčany v prostorném zděném bytě s lodžií, garáží a zahrádkou? Pak je tato nabídka právě pro Vás. Společnost GOLDEN CASTLE s.r.o. nabízí exkluzivně k prodeji zděný byt 3+1, 88 m2, ulice Pod Pilami, obec Sedlčany, okres…

Prodej bytu 3+kk, 65m2, Příbram, Milínská

Nabízíme k prodeji krásný světlý byt v osobním vlastnictví 3+kk s užitnou plochou 65 m2. K bytu náleží zasklená lodžie 3 m2 a sklep 2 m2. Byt se nachází v 7. patře s výtahem. Byt je po kompletní velmi zdařilé…

Prodej bytu 2+1, 53m2, Solenice

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně koupi nově zrekonstruovaného bytu 2+1 (53 m2) v obci Solenice, přímo u přehrady Orlík a vodní nádrže Kamýk. Tento byt byl nákladně a kompletně zrekonstruován v roce 2018, je v TOP stavu, pro nového majitele absolutně bez…

Prodej bytu 2+kk, 59m2, Příbram - Příbram VII, Edvarda Beneše

eDO reality

Hledáte investiční byt na strategickém místě v Příbrami po kompletní rekonstrukci? Pak právě pro Vás tu máme cihlový byt 2+kk s balkonem, který prošel kompletní nákladnou rekonstrukcí. Nachází se ve druhém patře cihlového domu bez výtahu. Původní byt 2+1 byl před třemi lety…

Prodej bytu 2+1, 73m2, Dobříš, Jiřího Wolkra

RE/MAX Power

Nabízíme byt o dispozici 2+1 se 2 prostornými sklepy v Dobříši, ul. Jiřího Wolkra. Byt je prostorově vzdušný s velmi příjemnou atmosféru a splňuje všechny parametry moderního bydlení. Ze vstupní chodby bytu můžeme vstoupit do koupelny s vanou a wc, ložnicí…

Prodej bytu 1+1, 36m2, Příbram, Okružní

Prodej bytu 1+1 s balkonem o celkové výměře 36 m2. Byt se nachází v cihlovém domě ve 2. patře. V domě není výtah. Ideální jako investice - na pronájem. V okolí veškerá občanská vybavenost, obchody, restaurace, zastávka MHD, lékař a další.…

Prodej bytu 2+1, 58m2, Rožmitál pod Třemšínem, Komenského

V exkluzivním zastoupení Vám zprostředkujeme koupi původního bytu v osobním vlastnictví, o dispozici 2+1 a rozloze 58 m2, vč. dvou sklepních kójí, umístěného ve druhém patře cihlového domu s potenciálem rozšíření současné dispozice na 3+kk. Byt se…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 28m2, Příbram - Příbram IV, Nádražní

QARA s.r.o.

Hledáte-li atraktivní menší typ nemovitosti v centru obce s veškerou vybaveností přímo v místě, poskytující příjemné a pohodlné bydlení, nabízíme právě pro Vás možnost koupě velmi citlivě a zdařile zrekonstruovaného prostorného a slunného bytu, který najdete…

Prodej bytu 2+kk, 41m2, Příbram - Příbram IV, Nádražní

RE/MAX Anděl

Exkluzivně nabízím k prodeji byt 2+kk o výměře 42 m2, v ul. Nádražní, Příbram IV. Byt je umístěn v 7. patře (z osmi), panelového domu po celkové revitalizaci s výtahem. Již při vstupu vás byt osloví svou světlostí a praktickým uspořádáním, které je plně…

Prodej bytu 2+1, 55m2, Příbram, Plzeňská

Reality Pintner

Na prodej nabízíme byt 2+1 ve zvýšeném přízemí cihlového, revitalizovaného domu v Příbrami I, ul. Plzeňská s okny orientovanými do klidu směrem na zahradnictví. Byt má celkovou výměru 54,85 m2 včetně sklepní kóje. Dům byl již revitalizovaný, má nový výtah,…

Prodej bytu 2+kk, 55m2, Příbram, K Drkolnovu

Nabízíme Vám krásný slunný byt 2+kk s balkonem v osobním vlastnictví, ve zvýšeném přízemí domu. Byt je v dobrém, udržovaném stavu a náleží k němu sklep. Dispozice: prostorná vstupní chodba, ze které se vstupuje do koupelny s vanou a na samostatnou…

Prodej bytu 3+kk, 68m2, Dobříš, Antonína Dvořáka

AG bydleni.cz, s.r.o.

Nabízíme Vám k prodeji velmi pěkný byt v obci Dobříš v ulici Antonína Dvořáka o velikosti 3+kk, který je momentálně rozdělen na velké 2+kk a je možné ho osazením příčky znovu předělit. Byt se nachází ve druhém patře dvoupatrového domu a skládá se…

Prodej bytu 3+kk, 66m2, Příbram - Příbram VII, Okružní

QARA s.r.o.

Hledáte-li atraktivní bydlení v Příbrami pro sebe, nebo zajímavou investici pro své nájemníky, ve velmi oblíbené lokalitě okolo náměstí 17. Listopadu na Březových horách, pak se určitě rádi dozvíte, že právě zde v ulici Okružní se právě dostal do nabídky kompletně…

Prodej bytu 3+1, 70m2, Jince, Jana Žižky

Exkluzivní nabídka pěkného cihlového bytu o dispozici 3+1 a ploše 70,2 m2. Byt se nachází v 2. patře revitalizovaného domu a náleží k němu 2 sklepní kóje o celkové ploše 14,8 m2. V domě je možnost využívat společné prostory.…

Prodej bytu 4+1, 121m2, Svatý Jan - Hrachov

iRealitka.cz

Chcete uniknout městskému ruchu a být blíž k přírodě? Pak věnujte pozornost následující nabídce. Prodej slunného bytu o dispozici 4+1 s balkonem a dvěma sklepy, který se nachází v části obce Svatý Jan - Hrachov, cca 9 km od města Sedlčany (okr. Příbram). Jedná…

Prodej bytu 2+1, 53m2, Příbram, Březohorská

Zrekonstruujte si byt dle svých představ. Nabízíme byt 2+1 v původním stavu, nachází se ve 2. patře cihlového domu, náleží k němu sklep. Byt je orientovaný na jižní stranu, má plastová okna, nové stoupačky, v pokojích jsou na podlaze dřevěné parkety. Koupelna je…

Prodej bytu 2+1, 72m2, Dobříš, Havlíčkova

BIDLI reality, a.s.

Nabízíme Vám k prodeji byt 2+1 ve dvougenerační domě s velkou zahradou s kůlnou o výměře krásných 328m2. Byt o výměře krásných 82,6m2 nabízí 2 neprůchozí pokoje, prostornou kuchyň, koupelnu s vanou a toaletou a výhodou je velká vstupní hala, kde…

Prodej bytu 2+kk, 49m2, Milín, Nádražní 313

PULKRÁBEK-Reality

Bytová jednotka 2+kk se nachází v obci Milín, 7 km od okresního města Příbram. Byt je umístěn ve 2. nadzemním podlaží zatepleného domu s plastovými okny. Byt 2+kk o celkové užitné ploše 48,8 m2 se skládá z pokoje s kuch. koutem 19,5 m2,…


TOPlist TOPlist