10 192 aktuálních nabídek
od 399 realitních kanceláří a soukromníků

Novostavby a developerské projekty

Počet nalezených novostaveb: 56
Park Cihelka

Kvalita bydlení nespočívá jen ve velikosti bytu a jeho čtyřech zdech, ale především v tom, jak se vám bude žít v jeho okolí. Také proto jsme bydlení v Parku Cihelka navrhli pro ty, kdo mají rádi aktivní styl života.

Lokalita: Libčice nad Vltavou

od 8 638 800 Kč
Čtvrť Emila Kolbena 2

Druhá etapa úspěšného projektu pokračuje v rozvoji vysočanského brownfieldu. Opět je v nabídce celá škála bytů vhodných pro vlastní bydlení, ale i k pronájmu.

Všechny byty bez výjimky disponují terasou, lodžií nebo předzahrádkou.

Lokalita: Praha

od 9 292 800 Kč
Rezidence Čertův vršek

V tomto jedinečném projektu vznikne pouze 39 nových bytů s převahou velkých, vícepokojových. Také proto je Rezidence Čertův vršek ideální volbou pro rodiny i všechny, kdo mají rádi svůj prostor s dotekem luxusu.Lokalita: Praha

od 29 490 000 Kč
Modřanský cukrovar

Modřanský cukrovar je první rezidenční čtvrtí v České republice, která dokonale pečuje o vodu, zeleň i kulturu bydlení

Lokalita: Praha

od 5 510 000 Kč
Albatros Kbely 3

Úspěšný projekt pokračuje již třetí etapou. I tyto dva domy, pojmenované podle letecké abecedy Juliett a India, nabídnou bydlení s důrazem na udržitelnost a veřejný prostor. 

Lokalita: Praha

od 3 870 000 Kč
Albatros Kbely 2

Bydlení v domech Alfa a Bravo disponuje stejnou sadou benefitů, jako úspěšná první etapa čtvrti Albatros Kbely. Proto určitě osloví všechny, kteří hledají svůj vysněný domov s důrazem na udržitelnost a veřejný prostor, v dosahu centra města i přírody.

Lokalita: Praha

od 6 099 600 Kč
Albatros Kbely 1

Nová kbelská čtvrť nabídne bydlení ve standardu BREEAM, který zaručuje zdravé prostředí pro Vás, pro sousedy projektu, a také pro přírodu.

Lokalita: Praha

od 8 637 600 Kč
Paprsek Stodůlky

Paprsek je urbanistický polyfunkční projekt, zasazený do městské atmosféry pražských Stodůlek a situovaný do bezprostřední blízkosti ikonického Centrálního parku Stodůlky a nádherné přírody Prokopského údolí. Nový areál nabídne 271 bytů o dispozicích od 1 + kk až po velkorysé 4 + kk, z nichž většina je vybavena balkóny či terasami, a zhruba 300 parkovacích míst.

Lokalita: Praha, Hábova

Cena na dotaz
Lihovar

Unikátní rezidenční komplex, který vyroste na místě jednoho z největších původních pražských lihovarů Fischl a synové, nabídne více než 550 bytů s dispozicemi od malých 1+kk až po luxusní velkorysé 5+kk se střešní terasou a vířivkou a 642 parkovacích míst v podzemních garážích.

Lokalita: Praha, Nádražní, 2584/2 č.p.

Cena na dotaz
Erbenova Rezidence

Erbenova Rezidence uspokojí všechny, kteří hledají útulné luxusní bydlení, i ty kteří potřebují velkorysý prostor pro celou rodinu s pěti ložnicemi.

Lokalita: Praha, Erbenova, 1313/19 č.p.

od 19 990 000 Kč
Villa Resort Beroun

Na klidném návrší hned vedle golfového hřiště vyrostou rodinné domy s dispozicí 4+kk a 5+kk o výměře 115 - 117 m2. Moderní a současné architektonické řešení a účelně navržené vnitřní prostory ve vysokém standardu provedení splňují veškeré nároky na komfortní rodinné bydlení.

Lokalita: Beroun, Na Veselou

od 12 750 000 Kč
Moje Kubáň

V centru Kubánského náměstí na Praze 10 naleznete jedinečný dům, který byl postaven v šedesátých letech minulého století a vzhledem k jeho nezaměnitelné fasádě obložené pískovcovým kamenem se okamžitě stal reprezentativní dominantou tohoto místa.

Lokalita: Praha, Kubánské náměstí

od 6 023 700 Kč
Riviéra Rokytka

Bytový dům Riviéra Rokytka přináší exkluzivní bydlení v klidné vilové čtvrti na Praze 9 - Kyjích, která je jako stvořena pro rodinné bydlení. 

Lokalita: Praha

od 7 559 940 Kč
Domy Volárna

Exkluzivně nabízíme k prodeji NOVOSTAVBU rodinného domu 4+kk s?celkovou užitnou plochou 102,1 m2 a pozemkem 214 m2 v novém projektu v obci Volárna.

Lokalita: Volárna

od 6 050 000 Kč
Dvojdomy Světice

Exkluzivně nabízíme k prodeji NOVOSTAVBU rodinného domu o dispozici 4+kk s celkovou užitnou plochou 159 m2 (včetně balkónů a terasy).

Lokalita: Světice

od 13 960 000 Kč
Viladomy Řevnice

Exkluzivně nabízíme k prodeji moderní rodinný dům o dispozici 5+1 s celkovou plochou 207 m2 (včetně balkónu a garáže).

Lokalita: Řevnice

od 15 788 000 Kč
Vista Troja

Projekt s 8-mi nadzemními podlažími a dvěma vstupy bude zahrnovat 50 jednotek k bydlení a také v podzemním podlaží prostory pro parkování. Z pestré nabídky bytů od 1+kk do 4+kk si vybere určitě každý.

Lokalita: Praha, Mazurská

Cena na dotaz
Rezidence Amalie

Představujeme vám jedinečný projekt Rezidence Amalie. Rezidence, která v sobě spojuje luxus, kvalitu a atmosféru místa, kterou nabízí jen Královské Vinohrady.

Lokalita: Praha, Mánesova

od 12 200 000 Kč
Malátová - luxusní byty

Projekt Malátova nabízí 15 exkluzivních bytů k prodeji v reprezentativním domě s podzemním parkováním na Smíchově, v těsném sousedství Malé Strany. Některé byty mají výhled na řeku.

Lokalita: Praha, Malátova

od 26 900 000 Kč
Rezidence Hřebenky

Oblast Hřebenky v Praze 5 leží na slunném jižním svahu a patří mezi nejžádanější rezidenční lokality v hlavním městě. Ulice Na Hřebenkách bezesporu splňuje adresu širšího centra s krátkým dojezdem do středu Prahy. Klidná lokalita nabízí pohodlné rodinné bydlení.

Lokalita: Praha, Na Hřebenkách

Cena na dotaz
TOPlist TOPlist