12 703 aktuálních nabídek
od 424 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Pražské obvody
Upřesnit lokalitu
Praha 9
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byty k pronájmu Praha 9

Aktuálně se zde cena bytů na pronájem pohybuje od 6 000 Kč do 34 000 Kč

Ceny bytů v obvodu Prahy 9

Cena bytů k pronájmu v obvodu Prahy 9 se momentálně pohybuje od 6 000 Kč za měsíc do 34 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty na pronájem v obvodu Praha 9.

Jaké jsou byty k pronájmu v obvodu Praha 9?

Na trhu na Praze 9 jsou v současné době nejpočetnější byty 2+kk (24) v cenách od 12 000 Kč, následují byty 1+kk a garsoniéry (18) od 6 000 Kč, byty 1+1 (5) od 12 500 Kč, byty 3+kk (5) od 16 500 Kč, byty 4+kk (3) od 24 000 Kč, byty 3+1 (2) od 19 000 Kč, byty 2+1 (2) od 13 000 Kč, byty 5+kk (1) od 22 000 Kč a byty 4+1 (1) od 24 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v obvodu Praha 9, je byt za cenu 22 000 Kč za měsíc , který má obytnou plochu 100 m2.

Lokality bytů na pronájem

Vyfiltrovat si byty v Praze lze dle hlavních městských obvodů: Byty k pronájmu Praha 1 (122), Byty k pronájmu Praha 5 (116), Byty k pronájmu Praha 2 (91), Byty k pronájmu Praha 4 (88), Byty k pronájmu Praha 6 (66), Byty k pronájmu Praha 9 (61), Byty k pronájmu Praha 3 (55), Byty k pronájmu Praha 10 (54), Byty k pronájmu Praha 8 (48), Byty k pronájmu Praha 7 (19).

V Praze nabízíme byty v celkem 80 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty k pronájmu ve Vinohradech (99), Byty k pronájmu v Novém Městě (85), Byty k pronájmu v Smíchově (47), Byty k pronájmu v Malé Straně (33), Byty k pronájmu ve Starém Městě (28), Byty k pronájmu v Košířích (26), Byty k pronájmu v Žižkově (26), Byty k pronájmu v Holešovicích (19), Byty k pronájmu ve Vršovicích (19), Byty k pronájmu v Břevnově (17), Byty k pronájmu v Nuslích (15), Byty k pronájmu v Libni (15), Byty k pronájmu v Michli (15), Byty k pronájmu v Karlíně (15), Byty k pronájmu v Bubenči (12), Byty k pronájmu v Modřanech (12), Byty k pronájmu ve Strašnicích (11), Byty k pronájmu v Kobylisích (11), Byty k pronájmu ve Vysočanech (11), Byty k pronájmu v Josefově (11), Byty k pronájmu v Dejvicích (10), Byty k pronájmu v Letňanech (10), Byty k pronájmu v Krči (10), Byty k pronájmu v Záběhlicích (10), Byty k pronájmu ve Stodůlkách (10), Byty k pronájmu ve Vokovicích (9), Byty k pronájmu v Chodově (9), Byty k pronájmu v Černém Mostu (9), Byty k pronájmu v Jinonicích (7), Byty k pronájmu v Podolí (7), Byty k pronájmu v Hlubočepech (6), Byty k pronájmu v Řepech (6), Byty k pronájmu v Hloubětíně (5), Byty k pronájmu v Dolních Měcholupech (5), Byty k pronájmu v Liboci (5), Byty k pronájmu v Troji (5), Byty k pronájmu v Bohnicích (5), Byty k pronájmu v Proseku (5), Byty k pronájmu v Kamýku (4), Byty k pronájmu v Hájích (4), Byty k pronájmu v Hostivaři (4), Byty k pronájmu ve Lhotce (3), Byty k pronájmu ve Střížkově (3), Byty k pronájmu v Kyjích (3), Byty k pronájmu v Újezdě u Průhonic (3), Byty k pronájmu v Hostavicích (3), Byty k pronájmu v Hradčanech (3), Byty k pronájmu v Komořanech (3), Byty k pronájmu v Řeporyjích (3), Byty k pronájmu ve Veleslavíně (3), Byty k pronájmu v Slivenci (2), Byty k pronájmu v Čakovicích (2), Byty k pronájmu v Kunraticích (2), Byty k pronájmu v Třebonicích (2), Byty k pronájmu v Dolních Chabrech (2), Byty k pronájmu v Braníku (2), Byty k pronájmu ve Střešovicích (2), Byty k pronájmu ve Vinoři (2).

Byty si můžete vybrat také dle městských částí: Byty k pronájmu MČ Praha 1 (109), Byty k pronájmu MČ Praha 5 (87), Byty k pronájmu MČ Praha 2 (78), Byty k pronájmu MČ Praha 6 (54), Byty k pronájmu MČ Praha 3 (49), Byty k pronájmu MČ Praha 4 (46), Byty k pronájmu MČ Praha 8 (45), Byty k pronájmu MČ Praha 10 (41), Byty k pronájmu MČ Praha 9 (22), Byty k pronájmu MČ Praha 14 (19), Byty k pronájmu MČ Praha 7 (18), Byty k pronájmu MČ Praha 12 (16), Byty k pronájmu MČ Praha 11 (13), Byty k pronájmu MČ Praha 18 (9), Byty k pronájmu MČ Praha 13 (8).

Jak vybrat byt na pronájem podle vlastností a lokality

Pro hlavní město Prahu a její okolí je důležitá dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, při cestách přes centrum města je zásadní dobré napojení na MHD nebo metro (28). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty na Praze 9 s garáží (3) nebo byty na Praze 9 s parkovacím stáním (9).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (13) a 2. patře (14), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (21). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (6). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obvod Praha 9 k pronájmu byty v bezvadném stavu (33), novostavby (17), v dobrém stavu (8), po rekonstrukci (3).

Nájem bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obvodu Praha 9 nabízejí nejčastěji zděné byty (24). V nabídce na pronájem jsou také jiné byty (12), panelové byty (6), skeletonové byty či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů v obvodu Praha 9

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v obvodu Praha 9 také k dispozici dva byty v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v obvodu Praha 9 dle inzerenta:

Na Praze 9 a okolí pochází 61 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (5), CENTURY 21 Česká republika (4), REALITY PRORADOST s.r.o. (4), SOCCER REALITY s.r.o. (4), Realitní kancelář Donna s.r.o. (4), PROFIT REALITY Ltd. (4), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (3), BIDLI reality, a.s. (2), Bohemian Estates International, s.r.o. (2) a Engel & Völkers Prague (2).

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v obvodu Prahy 9?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obvodu Praha 9 19 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt na Praze 9?

V obvodu Praha 9 působí 1214 realitních makléřů, spadajících pod 263 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, BHJV spol. s r.o. Kladno, RE/MAX Priority Mladá Boleslav, Alexiss Group s.r.o. Praha, TALANDA Invest s.r.o. Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obvodu Praha 9

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Martin Vacek, Ilona Fanfrdlová, Petr Hrášek, Aleš Vladař, Kristýna Klír, Gabriela Machová, Richard Dobiaš, Marcela Špetová, MBA, Katarína Pokrupová a Štefan Ličartovský.

Nejvíce nemovitostí v okolí Prahy nabízí Martin Vacek (221). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 2+kk, 44m2, Praha - Vysočany, Nepilova

CENTURY 21 Česká republika

Dlouhodobý pronájem bytu 2+kk o ploše 44 m2 v nádherné lokalitě Prahy 9 - Vysočanech, 3 minuty chůze od stanice metra B- Vysočanská, nádraží Praha-Vysočany, 02 arény, parku Podvinní, cyklostezky, psího hřiště nebo venkovního občerstvení. Byt je situován ve 4.…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 18m2, Praha - Vysočany, Lisabonská

ID: Lisabonska10 Prohlídky: 27.9.2022 okolo 17:00 nebo pátek 30.9.2022 v 9:00 Nabízíme Vám byt s vybaveným kuchyňským koutem s lednicí a mikrovlnou troubou. V hlavním pokoji jsou umístěny postel s úložným prostorem, šatní skříň, psací stůl s židlemi…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 30m2, Praha - Horní Počernice, Na nové silnici

Středočeské reality, spol. s r.o.

Hledáte menší byt pro vaše nové bydlení? Aktuálně bude volný byt (garsoniéra) číslo 21 (nastěhování 15.10.2022) ve 3NP v Horních Počernicích, Praha 9. Nájemné 9.500,-Kč, poplatky 1.500,-Kč, kauce 15tis, provize 9.500,-Kč+DPH. Majitel má pod smlouvou levnější sazby energií: elektrika…

Pronájem bytu 4+1, 130m2, Praha - Horní Počernice, Khodlova

QARA s.r.o.

Nabízíme k pronájmu krásný, velmi prostorný byt o dispozicí 4+1 s Terasou o celkové podlahové ploše 130 m2. Byt se nachází v prvním patře rodinného domu v Praze 9 Horní Počernice, ulice Khodlova 1090/29. Byt má samostatný vstup přímo…

Pronájem bytu 2+1, 92m2, Praha - Hloubětín, Mezitraťová

ID: HRD4A Adresa: Mezitraťová 343/26 Smart Homes exkluzivně nabízí k pronájmu byt ve dvoupatrové vile (Jiránkova Vila), která se nachází v klidné rezidenční části Prahy 9 v uzavřeném prostoru. Apartmán má plně vybavený slunný obývací pokoj s novou kuchyní…

Pronájem bytu 2+kk, 46m2, Praha - Letňany, Toužimská

Jiří Turek

Nabízím k pronájmu byt o velikosti 46m2 a dispozici 2+kk. Byt se nachází v prvním podlaží novostavby na velice klidném místě v Toužimské ulici v Praze Kbelích. Byt má kuchyňskou linku, s elektrickým sporákem a troubou. V přízemí vedle bytu je…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 35m2, Praha - Hloubětín, Granitova

Realitní kancelář Donna s.r.o.

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu designový byt 1+kk s plochou 35 m2, ke kterému náleží balkon (5 m2) a sklepní kóje (2 m2), ve 3. patře v novém developerském projektu SUOMI od společnosti YIT, v lokalitě Granitová ulice, Praha 9 - Hloubětín.…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 25m2, Praha - Vysočany, Lisabonská

ID: LisabonskaDouble Prohlídky: 27.9.2022 okolo 17:00 nebo pátek 30.9.2022 v 9:00 Nabízíme Vám byt s vybaveným kuchyňským koutem s lednicí a mikrovlnou troubou. V hlavním pokoji jsou umístěny postel s úložným prostorem, šatní skříň, psací stůl s židlemi…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 25m2, Praha - Vysočany, Lisabonská

ID: Lisabonska Prohlídky: 27.9.2022 okolo 17:00 nebo pátek 30.9.2022 v 9:00 Nabízíme Vám byt s vybaveným kuchyňským koutem s lednicí a mikrovlnou troubou. V hlavním pokoji jsou umístěny postel s úložným prostorem, šatní skříň, psací stůl s židlemi…

Pronájem bytu 3+kk, 58m2, Praha - Libeň, Kurta Konráda

Engel & Völkers Prague

Útulný světlý byt s dispozicí 3+kk se nachází v 5. podlaží zachovalého činžovního domu v Libni. Byt se skládá ze vstupní chodby, prostorného světlého pokoje s kuchyňským koutem, dvou samostatných ložnic, koupelny a toalety. Moderní kuchyňský kout je vybaven elektrickou…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 20m2, Praha - Hrdlořezy, Českobrodská

Prosím čtěte celý text: kompletně vybavené 1+kk, které se nachází ve 2 a 3 patře. Kompletně zařízené, čisté, vymalované (jednolůžková postel, obývací stěna, lednice, křeslo, stolek. Můžeme dodat i peřinu, polštář a povlečení. Výhled z okna do tichého vnitrobloku.…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 29m2, Praha - Čakovice, Bermanova

Pronájem bytu 1+kk v 1. patře novostavby o ploše 29 m2 s balkonem 5 m2 a sklepem 2,9 m2. Byt se nachází v projektu Čakovický park na Praze 9 Čakovicích, v blízkosti zeleně zámeckého parku a rybníku. Byt je…

Pronájem bytu 2+kk, 51m2, Praha - Vysočany, Podkovářská

Dovolujeme si Vám nabídnout k dlouhodobému pronájmu velice pěkný byt 2+kk, cca 51 m2 s vlastní terasou a zahrádkou (celkem 31m2) a možností parkovacího stání na pražské Nové Harfě, Praha 9 Vysočany, ulice Podkovářská.Byt je z jedné strany domu v 1.…

Pronájem bytu 3+kk, 66m2, Praha - Horní Počernice, Markupova

pronájem 3kk 66m2 P9 Horní Počernice. Účelně řešený byt s neprůchozími pokoji, komorou, dvěma balkony, sklepem a garážovým stáním. Ze vstupní chodby se vchází do dvou samostatných ložnic, komory, koupelny s vanou, na samostatnou toaletu a do obývacího pokoje…

Pronájem bytu 2+kk, 38m2, Praha - Běchovice, Lilková

Nabízím k pronájmu velmi pěkný, samostatně stojící byt 2+kk v přístavbě u rodinného domu za 15. 000,- Kč + paušální poplatky 5.000,- Kč. Může být buď nezařízený, nebo kompletně vybaven k bydlení. Možnost využití přilehlého pozemku. Lze využít i jako kancelář, nebo pro…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 23m2, Praha - Hloubětín, Poděbradská

Nové, velmi pěkně zařízené. Útulné a moderní apartmány jen 20 metrů od tramvajové zastávky (15 minut od centra). Apartmány jsou plně zařízeny moderním nábytkem a spotřebiči. Zábavní park, sportoviště, koupaliště, restaurace a supermarkety jsou v docházkové vzdálenosti. Byt…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 35m2, Praha - Letňany, Miroslava Hajna

RE/MAX Partner

Exkluzivně nabízíme světlý byt 1+kk o velikosti 35m2 v REZIDENCE VESELSKÁ v Letňanech, Praha 9. V bytě je moderní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči a volně stojící kombinovaná lednice. Z obývacího pokoje je vstup na balkon. Byt se nachází…

Pronájem bytu 2+kk, 44m2, Praha - Vinoř, Uherská

Realitní kancelář Donna s.r.o.

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný, slunný byt 2+kk, o ploše 44m2 (včetně zděného sklepa), ve 2. podlaží bez výtahu, ulice Uherská, Praha 9 - Vinoř. Byt je nezařízený, k dispozici vybavená kuchyň včetně spotřebičů (trouba, mikrovlnná trouba, digestoř, lednice…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 33m2, Praha - Střížkov, Českolipská

REMAX ALFA

Exkluzivně: Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu nezařízený byt 1+kk/26m2 + lodžie 6 m2 + komora 1m2 v 1. patře zrekonstruovaného panelového domu na Praze 9 - Střížkov, Českolipská ulice. Dům prošel kompletní revitalizací - fasáda, zateplení, stoupačky…

Pronájem bytu 2+kk, 54m2, Praha - Čakovice, Hakenova

K nastěhování od 01.10.2022! Prohlídky proběhnou 27.09.2022 okolo 16:00 hod. nebo dle dohody. Exkluzivně vám nabízíme pěkný byt 2+kk (55 m2) v Hakenově ulici v Čakovicích. Byt se nachází v 1. NP a skládá se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a ostrůvkem.…

Aktualizováno
15.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

TOPlist TOPlist