12 703 aktuálních nabídek
od 424 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Pražské obvody
Upřesnit lokalitu
Praha 8
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byty k pronájmu Praha 8

Aktuálně se zde cena bytů na pronájem pohybuje od 5 500 Kč do 45 000 Kč

Ceny bytů v obvodu Prahy 8

Cena bytů k pronájmu v obvodu Prahy 8 se momentálně pohybuje od 5 500 Kč za měsíc do 45 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty na pronájem v obvodu Praha 8.

Jaké jsou byty k pronájmu v obvodu Praha 8?

Na trhu na Praze 8 jsou v současné době nejpočetnější byty 2+kk (14) v cenách od 12 000 Kč, následují byty 1+kk a garsoniéry (13) od 7 000 Kč, byty 3+kk (6) od 15 000 Kč, byty 3+1 (5) od 14 500 Kč, byty 2+1 (5) od 16 000 Kč, pokoje (1) od 8 000 Kč, byty 5+kk (1) od 14 500 Kč, byty 5+1 a více (1) od 5 500 Kč, byty 4+kk (1) od 45 000 Kč a byty 1+1 (1) od 12 500 Kč.

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v obvodu Praha 8, je byt za cenu 33 000 Kč za měsíc , který má obytnou plochu 101 m2.

Lokality bytů na pronájem

Vyfiltrovat si byty v Praze lze dle hlavních městských obvodů: Byty k pronájmu Praha 1 (122), Byty k pronájmu Praha 5 (116), Byty k pronájmu Praha 2 (91), Byty k pronájmu Praha 4 (88), Byty k pronájmu Praha 6 (66), Byty k pronájmu Praha 9 (61), Byty k pronájmu Praha 3 (55), Byty k pronájmu Praha 10 (54), Byty k pronájmu Praha 8 (48), Byty k pronájmu Praha 7 (19).

V Praze nabízíme byty v celkem 80 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty k pronájmu ve Vinohradech (99), Byty k pronájmu v Novém Městě (85), Byty k pronájmu v Smíchově (47), Byty k pronájmu v Malé Straně (33), Byty k pronájmu ve Starém Městě (28), Byty k pronájmu v Košířích (26), Byty k pronájmu v Žižkově (26), Byty k pronájmu ve Vršovicích (19), Byty k pronájmu v Holešovicích (19), Byty k pronájmu v Břevnově (17), Byty k pronájmu v Karlíně (15), Byty k pronájmu v Nuslích (15), Byty k pronájmu v Libni (15), Byty k pronájmu v Michli (15), Byty k pronájmu v Bubenči (12), Byty k pronájmu v Modřanech (12), Byty k pronájmu ve Vysočanech (11), Byty k pronájmu v Josefově (11), Byty k pronájmu ve Strašnicích (11), Byty k pronájmu v Kobylisích (11), Byty k pronájmu v Krči (10), Byty k pronájmu v Záběhlicích (10), Byty k pronájmu ve Stodůlkách (10), Byty k pronájmu v Dejvicích (10), Byty k pronájmu v Letňanech (10), Byty k pronájmu v Chodově (9), Byty k pronájmu v Černém Mostu (9), Byty k pronájmu ve Vokovicích (9), Byty k pronájmu v Jinonicích (7), Byty k pronájmu v Podolí (7), Byty k pronájmu v Hlubočepech (6), Byty k pronájmu v Řepech (6), Byty k pronájmu v Bohnicích (5), Byty k pronájmu v Proseku (5), Byty k pronájmu v Hloubětíně (5), Byty k pronájmu v Dolních Měcholupech (5), Byty k pronájmu v Liboci (5), Byty k pronájmu v Troji (5), Byty k pronájmu v Kamýku (4), Byty k pronájmu v Hájích (4), Byty k pronájmu v Hostivaři (4), Byty k pronájmu v Újezdě u Průhonic (3), Byty k pronájmu v Hostavicích (3), Byty k pronájmu v Hradčanech (3), Byty k pronájmu v Komořanech (3), Byty k pronájmu v Řeporyjích (3), Byty k pronájmu ve Veleslavíně (3), Byty k pronájmu ve Lhotce (3), Byty k pronájmu ve Střížkově (3), Byty k pronájmu v Kyjích (3), Byty k pronájmu v Dolních Chabrech (2), Byty k pronájmu v Braníku (2), Byty k pronájmu ve Střešovicích (2), Byty k pronájmu ve Vinoři (2), Byty k pronájmu v Slivenci (2), Byty k pronájmu v Čakovicích (2), Byty k pronájmu v Kunraticích (2), Byty k pronájmu v Třebonicích (2).

Byty si můžete vybrat také dle městských částí: Byty k pronájmu MČ Praha 1 (109), Byty k pronájmu MČ Praha 5 (87), Byty k pronájmu MČ Praha 2 (78), Byty k pronájmu MČ Praha 6 (54), Byty k pronájmu MČ Praha 3 (49), Byty k pronájmu MČ Praha 4 (46), Byty k pronájmu MČ Praha 8 (45), Byty k pronájmu MČ Praha 10 (41), Byty k pronájmu MČ Praha 9 (22), Byty k pronájmu MČ Praha 14 (19), Byty k pronájmu MČ Praha 7 (18), Byty k pronájmu MČ Praha 12 (16), Byty k pronájmu MČ Praha 11 (13), Byty k pronájmu MČ Praha 18 (9), Byty k pronájmu MČ Praha 13 (8).

Jak vybrat byt na pronájem podle vlastností a lokality

Pro hlavní město Prahu a její okolí je důležitá dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, při cestách přes centrum města je zásadní dobré napojení na MHD nebo metro (16). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty na Praze 8 s garáží (3) nebo byty na Praze 8 s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (11) a 2. patře (10), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (20). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (4). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obvod Praha 8 k pronájmu byty v bezvadném stavu (17), novostavby (12), v dobrém stavu (10), po rekonstrukci (9).

Nájem bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obvodu Praha 8 nabízejí nejčastěji zděné byty (14). V nabídce na pronájem jsou také jiné byty (12), panelové byty (7) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů v obvodu Praha 8

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je na Praze 8 také k dispozici jeden byt v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v obvodu Praha 8 dle inzerenta:

Na Praze 8 a okolí pochází 48 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (4), Mgr. Jan Vodenka (4), CENTURY 21 Česká republika (3), Realitní kancelář Donna s.r.o. (3), M&M reality holding a.s. (3), RK ADRIANA s.r.o. (2), EVROPA realitní kancelář (2), Home Sweet Home real s.r.o. (2), QARA s.r.o. (2) a RE/MAX Search (2).

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v obvodu Prahy 8?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obvodu Praha 8 19 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt na Praze 8?

V obvodu Praha 8 působí 1214 realitních makléřů, spadajících pod 263 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, BHJV spol. s r.o. Kladno, RE/MAX Priority Mladá Boleslav, Alexiss Group s.r.o. Praha, TALANDA Invest s.r.o. Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obvodu Praha 8

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Martin Vacek, Ilona Fanfrdlová, Petr Hrášek, Aleš Vladař, Kristýna Klír, Gabriela Machová, Richard Dobiaš, Marcela Špetová, MBA, Katarína Pokrupová a Štefan Ličartovský.

Nejvíce nemovitostí v okolí Prahy nabízí Martin Vacek (221). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 27m2, Praha - Kobylisy, Kyselova

Pronajmeme exkluzivně byt 1+kk 27m2 s lodžií s nádherným výhledem u metra Ládví, Praha 8. Byt je vybavený kuchyňskou linkou s dvouvařičem, ledničkou, pračkou a částečně nábytkem. Koupelna je zařízena vanou a je společná s WC. Na podlahách je plovoucí podlaha,…

Pronájem bytu 1+1, 39m2, Praha - Kobylisy, Třeboradická

REMAX ALFA

Nabízíme k pronájmu velmi příjemný a světlý byt 1+1 s lodžií ve 4.patře panelového domu v Praze 8 Kobylisích v dochozí vzdálenosti od metra C Kobylisy. Byt má podlahovou plochu 32,7 m2, lodžii 6,6m2, celková užitná plocha činí…

Pronájem bytu 3+kk, 85m2, Praha - Karlín, Breitfeldova

Engel & Völkers Prague

Krásný a moderní NEZAŘÍZENÝ byt 3+kk se nachází v posledním patře nové rezidence Port Karolína v pražském Karlíně. V bytě zůstávají pouze skříně v ložnicích a na chodbě.Třetí etapa tohoto projektu vznikla u nábřeží Vltavy v únoru loňského roku. Pro obyvatele…

Pronájem bytu 2+kk, 39m2, Praha - Troja, Olštýnská

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem velmi hezkého bytu 2+kk, s neprůchozími místnostmi, s krásným výhledem na velkou část Prahy, v 19. podlaží panelového domu, Praha 8 - Troja. Byt o velikosti 38.7 m2, je ve velmi dobrém stavu a je nabízen…

Pronájem bytu 3+1, 65m2, Praha - Střížkov, Červenkova

ERA Alka Reality

Pronájem bytu 3+1, po kompletní luxusní rekonstrukci, Praha 8-Střížkov, ul. Červenkova, kompletně vybavená kuchyně, myčka, lednice, mikrovlnka, trouba atd., parkety, pračka, plastová okna. 1. patro s výtahem (cca 5 m od země), komora na chodbě. Nájem 20.000 Kč, služby 5.000 Kč,…

Pronájem bytu 5+kk, 150m2, Praha - Libeň, Střížkovská

K dispozici od 1. listopadu 2022. Nabízíme k pronájmu nový mezonetový byt 5+kk se zahradou v ulici Střížkovská, Praha 8 - Libeň. Byt o výměře 150 m2 se nachází v 1. a 2. patře nově postaveného domu. Byt má 4 samostatné ložnice, obývací pokoj…

Pronájem bytu 2+kk, 85m2, Praha - Karlín, Kubova

Engel & Völkers Prague

K dlouhodobému pronájmu je připravený nový byt s terasou ve vysokém standardu s dispozicí 2+kk nacházející se v 6. nadzemním podlaží historického činžovního domu s výtahem.Tento byt byl projektován známým architektem Bořkem Šípkem. Praktická dispozice této jednotky nabízí…

Pronájem bytu 2+kk, 50m2, Praha - Libeň, Na žertvách

CENTURY 21 Česká republika

Máte rádi aktivní akční a pracovní život. Představte si svůj život vedle centra města v atraktivní části Prahy 8 - Palmovka. Kompletně vybavený úplné novy postaveny barák pro Vás na skvělém místě. Dobré dopravní spojení s centrem, kousek od domu máte metro B Palmovka. Vedle…

Pronájem bytu 3+kk, 94m2, Praha - Karlín, Kubova

Engel & Völkers Prague

K dlouhodobému pronájmu je připravený nově dokončený prostorný byt ve vysokém standardu s dispozicí 3+kk nacházející se v 5. nadzemním podlaží historického činžovního domu s výtahem.Tento byt byl projektován známým architektem Bořkem Šípkem. Praktická dispozice této jednotky…

Pronájem bytu 4+kk, 103m2, Praha - Karlín, Za Karlínským přístavem

REMAX ALFA

Byt v posledním patře daného vchodu, s krásným výhledem, vysokými stropy, 2 parkovacími stáními (1 extra široké) a velmi prostorným sklepem! Nový, dosud neobývaný byt v oceněném rezidenčním projektu Port Karolína 2 ve stále žádanější čtvrti Karlín, kousek od řeky, uprostřed…

Pronájem bytu 5+kk, 190m2, Praha - Troja, Nad Vavrouškou

Exklusivně Vám nabízíme krásný, luxusní, vybavený byt 5+kk situovaný ve třetím nadzemním podlaží velmi kvalitního projektu „Velká Skála“ v Praze 8 – Troja, ul. Nad Vavrouškou s opravdu nádherným výhledem na celou Prahu. Bytová jednotka má celkovou plochu 151m2…

Pronájem bytu 2+kk, 77m2, Praha - Karlín, Rohanské nábřeží

Pronájem luxusního bytu 2+kk v 6. podlaží rezidence River Diamond na Rohanském nábřeží, Praha 8 Karlín. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči sklokeramickou varnou deskou, horkovzdušnou troubou, digestoří, lednicí, mrazákem, myčkou, mikrovlnnou troubou a kompletní sadou…

Pronájem bytu 3+kk, 78m2, Praha - Libeň, U libeňského pivovaru

Nabízíme k pronájmu byt 3+kk o podlahové ploše 78 m2 v žádané lokalitě U Libeňského Pivovaru. Byt se nachází v 6. patře domu, díky čemuž je nejen slunný, ale i tichý. Byt prošel kompletní, vkusnou rekonstrukcí, podlah a dále byly vyměněny…

Pronájem bytu 4+1, 149m2, Praha - Libeň, Pomezní

Engel & Völkers Prague

K okamžitému pronájmu je připraven velkorysý byt 4+1, který se nachází ve třetím nadzemním podlaží prvorepublikové vily se zahradou. Praktická dispozice, kdy se ze vstupní předsíně vchází do jednotlivých místností. Všechny tři ložnice jsou neprůchozí a mají vlastní koupelnu.…

Pronájem bytu 4+kk, 181m2, Praha - Karlín, Kubova

Engel & Völkers Prague

K dlouhodobému pronájmu je připravený nově dokončený unikátní mezonetový byt s terasou ve vysokém standardu s dispozicí 4+kk nacházející se v 5. a 6. nadzemním podlaží historického činžovního domu s výtahem.Tento byt byl projektován známým architektem Bořkem Šípkem. …

Pronájem bytu 4+kk, 102m2, Praha - Troja, Hnězdenská

QARA s.r.o.

Ihned volný. Prostorný byt 4+kk ve zděném domě s balkónem, garážovým stáním a komorou na patře ve vyhledávané lokalitě Praha 7 Trója u sídliště Bohnice. Výhodou bytu je prostor i pro početnější rodinu s velkorysými úložnými prostory (šatna v bytě, komora…

Pronájem bytu 2+kk, 86m2, Praha - Libeň, V mezihoří

CENTURY 21 Česká republika

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu od 1.10.2022 velmi hezký mezonetový byt s dispozicí 2+kk o výměře 86 m2 v Praze 8 - Libni. Byt se nachází v pátém a šestém nadzemním podlaží rekonstruovaného činžovního domu s výtahem. Po vstupu…

Pronájem bytu 2+kk, 34m2, Praha - Střížkov, Červenkova

Realitní kancelář Donna s.r.o.

Pronájem pěkného bytu 2+kk, o ploše 38m², ve 4. patře panelového domu s výtahem, ulice Červenkova, Praha 8 - Střížkov. K dispozici ihned. Byt je kompletně zařízený: šatní skříně, kuchyňská linka včetně lednice, dvouplotýnka a mikrovln trouba, pračka, pohovka,…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 51m2, Praha - Kobylisy, Vršní

Engel & Völkers Prague

Byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží luxusní novostavby v blízkosti metra C. Srdcem celého bytu je vzdušný pokoj s kompletně vybaveným kuchyňským koutem a vstupem na zimní zahradu. Koupelna disponuje vanou. Součástí pronájmu je garážové stání společně se sklepní…

Pronájem bytu 3+kk, 80m2, Praha - Bohnice, Ratibořská

Findeo reality s.r.o.

FINDEO Reality Vám nabízí pronájem světlého bytu 3+kk 73m2 s lodžií 7m2, v Praze 8, ul. Ratibořská, do 10 min. od metra Kobylisy. Byt je po kompletní rekonstrukci, nachází se v 10. patře dvanáctipatrového panelového domu. Dispozice bytu: prostorný a slunný obývací pokoj…


TOPlist TOPlist