12 703 aktuálních nabídek
od 424 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Pražské obvody
Upřesnit lokalitu
Praha 7
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byty k pronájmu Praha 7

Aktuálně se zde cena bytů na pronájem pohybuje od 10 000 Kč do 41 000 Kč

Ceny bytů v obvodu Prahy 7

Cena bytů k pronájmu v obvodu Prahy 7 se momentálně pohybuje od 10 000 Kč za měsíc do 41 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty na pronájem v obvodu Praha 7.

Jaké jsou byty k pronájmu v obvodu Praha 7?

Na trhu na Praze 7 jsou v současné době nejpočetnější byty 2+kk (5) v cenách od 16 500 Kč, následují byty 1+kk a garsoniéry (5) od 10 000 Kč, byty 3+kk (2) od 36 190 Kč, byty 4+1 (2) od 33 000 Kč, pokoje (2) od 14 500 Kč, byty 3+1 (1) od 23 000 Kč, byty 1+1 (1) od 15 000 Kč a byty 2+1 (1) od 17 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v obvodu Praha 7, je byt za cenu 36 190 Kč za měsíc , který má obytnou plochu 115 m2.

Lokality bytů na pronájem

Vyfiltrovat si byty v Praze lze dle hlavních městských obvodů: Byty k pronájmu Praha 1 (122), Byty k pronájmu Praha 5 (116), Byty k pronájmu Praha 2 (91), Byty k pronájmu Praha 4 (88), Byty k pronájmu Praha 6 (66), Byty k pronájmu Praha 9 (61), Byty k pronájmu Praha 3 (55), Byty k pronájmu Praha 10 (54), Byty k pronájmu Praha 8 (48), Byty k pronájmu Praha 7 (19).

V Praze nabízíme byty v celkem 80 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty k pronájmu ve Vinohradech (99), Byty k pronájmu v Novém Městě (85), Byty k pronájmu v Smíchově (47), Byty k pronájmu v Malé Straně (33), Byty k pronájmu ve Starém Městě (28), Byty k pronájmu v Košířích (26), Byty k pronájmu v Žižkově (26), Byty k pronájmu ve Vršovicích (19), Byty k pronájmu v Holešovicích (19), Byty k pronájmu v Břevnově (17), Byty k pronájmu v Karlíně (15), Byty k pronájmu v Nuslích (15), Byty k pronájmu v Libni (15), Byty k pronájmu v Michli (15), Byty k pronájmu v Bubenči (12), Byty k pronájmu v Modřanech (12), Byty k pronájmu ve Vysočanech (11), Byty k pronájmu v Josefově (11), Byty k pronájmu ve Strašnicích (11), Byty k pronájmu v Kobylisích (11), Byty k pronájmu v Krči (10), Byty k pronájmu v Záběhlicích (10), Byty k pronájmu ve Stodůlkách (10), Byty k pronájmu v Dejvicích (10), Byty k pronájmu v Letňanech (10), Byty k pronájmu v Chodově (9), Byty k pronájmu v Černém Mostu (9), Byty k pronájmu ve Vokovicích (9), Byty k pronájmu v Jinonicích (7), Byty k pronájmu v Podolí (7), Byty k pronájmu v Hlubočepech (6), Byty k pronájmu v Řepech (6), Byty k pronájmu v Bohnicích (5), Byty k pronájmu v Proseku (5), Byty k pronájmu v Hloubětíně (5), Byty k pronájmu v Dolních Měcholupech (5), Byty k pronájmu v Liboci (5), Byty k pronájmu v Troji (5), Byty k pronájmu v Kamýku (4), Byty k pronájmu v Hájích (4), Byty k pronájmu v Hostivaři (4), Byty k pronájmu v Újezdě u Průhonic (3), Byty k pronájmu v Hostavicích (3), Byty k pronájmu v Hradčanech (3), Byty k pronájmu v Komořanech (3), Byty k pronájmu v Řeporyjích (3), Byty k pronájmu ve Veleslavíně (3), Byty k pronájmu ve Lhotce (3), Byty k pronájmu ve Střížkově (3), Byty k pronájmu v Kyjích (3), Byty k pronájmu v Dolních Chabrech (2), Byty k pronájmu v Braníku (2), Byty k pronájmu ve Střešovicích (2), Byty k pronájmu ve Vinoři (2), Byty k pronájmu v Slivenci (2), Byty k pronájmu v Čakovicích (2), Byty k pronájmu v Kunraticích (2), Byty k pronájmu v Třebonicích (2).

Byty si můžete vybrat také dle městských částí: Byty k pronájmu MČ Praha 1 (109), Byty k pronájmu MČ Praha 5 (87), Byty k pronájmu MČ Praha 2 (78), Byty k pronájmu MČ Praha 6 (54), Byty k pronájmu MČ Praha 3 (49), Byty k pronájmu MČ Praha 4 (46), Byty k pronájmu MČ Praha 8 (45), Byty k pronájmu MČ Praha 10 (41), Byty k pronájmu MČ Praha 9 (22), Byty k pronájmu MČ Praha 14 (19), Byty k pronájmu MČ Praha 7 (18), Byty k pronájmu MČ Praha 12 (16), Byty k pronájmu MČ Praha 11 (13), Byty k pronájmu MČ Praha 18 (9), Byty k pronájmu MČ Praha 13 (8).

Jak vybrat byt na pronájem podle vlastností a lokality

Pro hlavní město Prahu a její okolí je důležitá dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, při cestách přes centrum města je zásadní dobré napojení na MHD nebo metro (8). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty na Praze 7 s garáží (1) nebo byty na Praze 7 s parkovacím stáním (1).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (3) a 2. patře (1), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (10). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (2). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obvod Praha 7 k pronájmu byty v bezvadném stavu (9), po rekonstrukci (4), v dobrém stavu (4), novostavby (2).

Dražby a aukce bytů v obvodu Praha 7

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v obvodu Praha 7 také k dispozici dva byty v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v obvodu Praha 7 dle inzerenta:

Na Praze 7 a okolí pochází 19 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: Mgr. Jan Vodenka (2), Home Sweet Home real s.r.o. (2), Aktivreality (1), Bohemian Estates International, s.r.o. (1), M&M reality holding a.s. (1), CENTURY 21 Česká republika (1), QARA s.r.o. (1), SOCCER REALITY s.r.o. (1), eDO reality (1) a REALITY DVOŘÁK S.R.O. (1).

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v obvodu Prahy 7?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obvodu Praha 7 3 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt na Praze 7?

V obvodu Praha 7 působí 1214 realitních makléřů, spadajících pod 263 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, BHJV spol. s r.o. Kladno, RE/MAX Priority Mladá Boleslav, Alexiss Group s.r.o. Praha, TALANDA Invest s.r.o. Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obvodu Praha 7

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Martin Vacek, Ilona Fanfrdlová, Petr Hrášek, Aleš Vladař, Kristýna Klír, Gabriela Machová, Richard Dobiaš, Marcela Špetová, MBA, Katarína Pokrupová a Štefan Ličartovský.

Nejvíce nemovitostí v okolí Prahy nabízí Martin Vacek (221). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 3+1, 98m2, Praha - Holešovice, Bubenská

Toužíte bydlet v domě od významného prvorepublikového architekta Josefa Gočára a osobně se přesvědčit, proč je jeho práce považována za výjimečnou a dodnes oceňovanou? Žít v bezmála stometrovém bytě, jehož obvodové stěny lemuje dlouhý balkon? V bytě po rekonstrukci,…

Pronájem bytu 4+1, 100m2, Praha - Holešovice, Dukelských hrdinů

Engel & Völkers Prague

Přinášíme Vám k pronájmu krásný prosluněný byt 4+1. Byt se nachází v 5. nadzemním podlaží činžovního domu v blízkosti Veletržního paláce.Dispozičně je byt velmi dobře řešený a nabízí dva prostorné samostatné neprůchozí pokoje využitelné jako ložnice. Další pokoj je průchozí.…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 36m2, Praha - Troja, Jiřího Jandy

Findeo reality s.r.o.

FINDEO Reality Vám nabízí pronájem bytu v rezidenčním komplexu zrekonstruované historické usedlosti Salabka v prostředí trojských vinic na Praze 7. Byt je zařízený a dispozičně řešen jako 1+kk, na ploše 35,6 m2, nachází se ve 2.patře s okny…

Pronájem bytu 2+kk, 45m2, Praha - Holešovice, U průhonu

Společnost Gepard Reality Vám nabízí k dlouhodobému pronájmu slunný byt o dispozici 2+kk v ulici U Průhonu v městské části Praha 7 - Holešovice, v blízkosti MHD i zeleně. Byt je situován ve 3. patře (4. NP) bytového domu s výtahem. Celková podlahová…

Pronájem bytu 2+kk, 80m2, Praha - Holešovice, Františka Křížka

Engel & Völkers Prague

Přinášíme Vám k pronájmu útulný světlý byt s dispozicí 2+kk v atraktivní lokalitě Pražských Holešovic. Byt se nachází v 6. nadzemním podlaží udržovaného činžovního domu z 20. století. Při rekonstrukci se dbalo na zachování původních prvků. Byt se skládá…

Pronájem bytu 2+kk, 64m2, Praha - Holešovice, V háji

Nabízíme k dlouhodobému pronajmu byt v komplexu Rezidence nad Vltavou, která nabízí přepychové bydlení s výhledem na řeku Vltavu a okolní pražské kopce. Projekt Nad Vltavou představuje jedinečné městské bydlení uprostřed dynamicky se rozvíjející městské části Holešovic.…

Pronájem bytu 4+1, 102m2, Praha - Praha 7

CENTURY 21 Česká republika

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 4+1, 102 m2 v rodinné vile se třemi bytovými jednotkami. Jedná se o rezideční klidné bydlení situované v atraktivní přírodní lokalitě Praha 8 – Troja, v ul. Povltavská. Podkrovní byt se nachází ve 3NP.…

Pronájem bytu 5+1 a více, 200m2, Praha - Holešovice, Heřmanova

Engel & Völkers Prague

Atraktivní komerční prostor se skládá ze 7 kanceláří, recepce a kuchyňky. Jedná se o pronájem celého prvního a části druhého patra. Reprezentativní prostor se nachází v lukrativní lokalitě pražských Holešovic. V těsné blízkosti se nachází mnoho restaurací, kaváren…

Pronájem bytu 3+kk, 95m2, Praha - Holešovice, Ovenecká

Engel & Völkers Prague

Útulný světlý byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží krásně zrekonstruovaného činžovního domu z 20.století. Díky kvalitním dřevěným špaletovým oknům je byt velmi tichý. Ve vstupní chodbě se nachází rafinovaně řešené vestavěné skříně, které jsou beze sporu chytrým využitím prostoru.…

Pronájem bytu 3+1, 80m2, Praha - Holešovice, Heřmanova

Engel & Völkers Prague

Atraktivní byt s dispozicí 3+1 v klidné ulici nedaleko veletržního paláce se nachází ve 3. nadzemním podlaží činžovního domu bez výtahu.Byt se skládá ze vstupní chodby z níž se jde na samostatnou toaletu a do koupelny se sprchovým koutem. Dva samostatné pokoje…

Pronájem bytu 2+kk, 57m2, Praha - Holešovice, Kostelní

Engel & Völkers Prague

Byt se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží udržovaného činžovního domu s výtahem. Srdcem celého bytu je prostorný obývací pokoj spolu s kompletně vybaveným kuchyňským koutem. Ložnice je vybavena postelí a šatní skříní. V pokojích jsou zachovalé dubové parkety. Koupelna…

Pronájem bytu 3+kk, 111m2, Praha - Troja, Povltavská

Engel & Völkers Prague

K dlouhodobému pronájmu je připravený nadstandardní podkrovní byt 3+kk se zahrádkou ve vilovém komplexu „Villas Troja Residence“. Byt nacházející se v nejvyšším patře domu je tvořen vstupní halou, prostorným obývacím pokojem s krbem a výstupem na balkón, který je propojený…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 32m2, Praha - Holešovice, U průhonu

RE/MAX Partner

Exkluzivně nabízíme světlý byt 1+kk o velikosti 32m² s prostorným balkonem o velikosti 3,7 m² v lukrativní čtvrti pražských Holešovic. Byt se nachází v předposledním patře a naskýtá pěkný výhled do ulic jedné z nejvyhledávanějších lokalit…

Pronájem bytu 2+kk, 50m2, Praha - Holešovice, Milady Horákové

Podnájem byt 2+KK v ulici Milady Horákové 65, Praha - Holešovice. Byt ulice Milady Horákové 65. Vhodný k dlouhodobému, vstup z ulice , dům bez výtahů , Interní dvůr k využívání pro nájemce. Jednotka 2+KKPoblíž domu je dobrá občanská vybavenost a zeleň, park Letná…

Pronájem bytu 2+1, 56m2, Praha - Holešovice, U Uranie

REALOG

Dovolujeme si Vám nabídnout k dlouhodobému pronájmu velmi pěkný byt o dispozici 2+1 57m2 ve velmi atraktivní lokalitě pražských Holešovic .Bytová jednotka se nachází ve třetím patře šestipatrového cihlového domu s výtahem, kompletně vybavená kuchyňská linka včetně…

Pronájem bytu 3+kk, 111m2, Praha - Troja, Povltavská

Home Sweet Home real s.r.o.

Nabízíme k pronájmu hezký podkrovní byt o dispozici 3+kk. Byt se nachází v klidné lokalitě Prahy 7 – Troja, ulice Povltavská. K bytu náleží balkon. Byt je umístěn ve druhém patře klidného rezidenčního projektu. K bytu náleží dvě parkovací stání v garáži…

Pronájem pokoje, 17m2, Praha - Holešovice, Dělnická

RE Partners

Nabízíme Vám pronájem samostatného pokoje o velikosti 17 m2. Pokoj se nachází v bytě 2+1 na Praze 7 – Holešovice v 6 patře panelového domu. V pokoji je jedno lůžko, psací stůl a šatní skříně na vaše věci. Pokoj je neprůchozí se vchodem…

Pronájem bytu 4+kk, 200m2, Praha - Holešovice, Heřmanova

Home Sweet Home real s.r.o.

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu mezonetový byt 4+kk o celkové rozloze 200m2, který se nachází v přízemí a prvním patře cihlového domu s výtahem v ulici Heřmanova, Praha 7 - Holešovice. Jedná se o velmi lukrativní lokalitu. Prostory lze…

Pronájem pokoje, 30m2, Praha - Holešovice, Milady Horákové

Podnájem Pokoje v ulici Milady Horákové 65, Praha - Holešovice. Dům bez výtahů, Interní dvůr, Pokoj pro 1 nebo 2 osobu se společnou kuchyni a sociálním zařízením, nachází se ve 2. patře. Vedle je zastávka MHD Letenské náměstí 2 min chůzí, vedle stanice metra A Hradčanská.…

Aktualizováno
12.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+kk, 55m2, Praha - Holešovice, V háji

REMAX ALFA

Exkluzivně Vám nabízím pronájem světlého, vzdušného a zároveň tichého bytu 2kk s pěknou malou lodžií a garážovým stáním, který se nachází v novostavbě v Praze 7 - Holešovice. Byt se nachází v 5. patře bytového domu - projektu Avenium, jenž byl vyhlášen…


TOPlist TOPlist