12 726 aktuálních nabídek
od 423 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Pražské obvody
Upřesnit lokalitu
Praha 6
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byty k pronájmu Praha 6

Aktuálně se zde cena bytů na pronájem pohybuje od 6 000 Kč do 80 000 Kč

Ceny bytů v obvodu Prahy 6

Cena bytů k pronájmu v obvodu Prahy 6 se momentálně pohybuje od 6 000 Kč za měsíc do 80 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty na pronájem v obvodu Praha 6.

Jaké jsou byty k pronájmu v obvodu Praha 6?

Na trhu na Praze 6 jsou v současné době nejpočetnější byty 2+kk (19) v cenách od 12 500 Kč, následují byty 3+1 (13) od 16 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (10) od 7 800 Kč, byty 3+kk (9) od 15 500 Kč, byty 2+1 (6) od 14 000 Kč, byty 4+1 (5) od 35 000 Kč, byty 4+kk (2) od 29 900 Kč, byty 1+1 (1) od 22 000 Kč a byty 5+1 a více (1) od 6 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v obvodu Praha 6, je byt za cenu 75 000 Kč za měsíc , který má obytnou plochu 210 m2.

Lokality bytů na pronájem

Vyfiltrovat si byty v Praze lze dle hlavních městských obvodů: Byty k pronájmu Praha 1 (122), Byty k pronájmu Praha 5 (116), Byty k pronájmu Praha 2 (91), Byty k pronájmu Praha 4 (88), Byty k pronájmu Praha 6 (66), Byty k pronájmu Praha 9 (61), Byty k pronájmu Praha 3 (55), Byty k pronájmu Praha 10 (54), Byty k pronájmu Praha 8 (48), Byty k pronájmu Praha 7 (19).

V Praze nabízíme byty v celkem 80 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty k pronájmu ve Vinohradech (99), Byty k pronájmu v Novém Městě (85), Byty k pronájmu v Smíchově (47), Byty k pronájmu v Malé Straně (33), Byty k pronájmu ve Starém Městě (28), Byty k pronájmu v Žižkově (26), Byty k pronájmu v Košířích (26), Byty k pronájmu ve Vršovicích (19), Byty k pronájmu v Holešovicích (19), Byty k pronájmu v Břevnově (17), Byty k pronájmu v Libni (15), Byty k pronájmu v Michli (15), Byty k pronájmu v Karlíně (15), Byty k pronájmu v Nuslích (15), Byty k pronájmu v Bubenči (12), Byty k pronájmu v Modřanech (12), Byty k pronájmu ve Vysočanech (11), Byty k pronájmu v Josefově (11), Byty k pronájmu ve Strašnicích (11), Byty k pronájmu v Kobylisích (11), Byty k pronájmu v Letňanech (10), Byty k pronájmu v Krči (10), Byty k pronájmu v Záběhlicích (10), Byty k pronájmu ve Stodůlkách (10), Byty k pronájmu v Dejvicích (10), Byty k pronájmu v Chodově (9), Byty k pronájmu v Černém Mostu (9), Byty k pronájmu ve Vokovicích (9), Byty k pronájmu v Jinonicích (7), Byty k pronájmu v Podolí (7), Byty k pronájmu v Řepech (6), Byty k pronájmu v Hlubočepech (6), Byty k pronájmu v Dolních Měcholupech (5), Byty k pronájmu v Liboci (5), Byty k pronájmu v Troji (5), Byty k pronájmu v Bohnicích (5), Byty k pronájmu v Proseku (5), Byty k pronájmu v Hloubětíně (5), Byty k pronájmu v Hájích (4), Byty k pronájmu v Hostivaři (4), Byty k pronájmu v Kamýku (4), Byty k pronájmu v Újezdě u Průhonic (3), Byty k pronájmu v Hostavicích (3), Byty k pronájmu v Hradčanech (3), Byty k pronájmu v Komořanech (3), Byty k pronájmu v Řeporyjích (3), Byty k pronájmu ve Veleslavíně (3), Byty k pronájmu ve Lhotce (3), Byty k pronájmu ve Střížkově (3), Byty k pronájmu v Kyjích (3), Byty k pronájmu v Dolních Chabrech (2), Byty k pronájmu v Braníku (2), Byty k pronájmu ve Střešovicích (2), Byty k pronájmu ve Vinoři (2), Byty k pronájmu v Slivenci (2), Byty k pronájmu v Čakovicích (2), Byty k pronájmu v Kunraticích (2), Byty k pronájmu v Třebonicích (2).

Byty si můžete vybrat také dle městských částí: Byty k pronájmu MČ Praha 1 (109), Byty k pronájmu MČ Praha 5 (87), Byty k pronájmu MČ Praha 2 (78), Byty k pronájmu MČ Praha 6 (54), Byty k pronájmu MČ Praha 3 (49), Byty k pronájmu MČ Praha 4 (46), Byty k pronájmu MČ Praha 8 (45), Byty k pronájmu MČ Praha 10 (41), Byty k pronájmu MČ Praha 9 (22), Byty k pronájmu MČ Praha 14 (19), Byty k pronájmu MČ Praha 7 (18), Byty k pronájmu MČ Praha 12 (16), Byty k pronájmu MČ Praha 11 (13), Byty k pronájmu MČ Praha 18 (9), Byty k pronájmu MČ Praha 13 (8).

Jak vybrat byt na pronájem podle vlastností a lokality

Pro hlavní město Prahu a její okolí je důležitá dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, při cestách přes centrum města je zásadní dobré napojení na MHD nebo metro (26). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty na Praze 6 s garáží (8) nebo byty na Praze 6 s parkovacím stáním (7).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (18) a 2. patře (14), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (23). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (5). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obvod Praha 6 k pronájmu byty v bezvadném stavu (41), po rekonstrukci (11), v dobrém stavu (10), novostavby (4).

Nájem bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obvodu Praha 6 nabízejí nejčastěji zděné byty (24). V nabídce na pronájem jsou také jiné byty (17), panelové byty (6), skeletonové byty či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů v obvodu Praha 6

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je na Praze 6 také k dispozici 6 bytů v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v obvodu Praha 6 dle inzerenta:

Na Praze 6 a okolí pochází 66 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: Engel & Völkers Prague (9), Home Sweet Home real s.r.o. (7), CENTURY 21 Česká republika (6), ERA Alka Reality (5), SOCCER REALITY s.r.o. (4), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (3), REMAX ALFA (3), Realitní kancelář Honzík, s.r.o. (2), Realitní kancelář Donna s.r.o. (2) a Reality NEBE (2).

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v obvodu Prahy 6?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obvodu Praha 6 15 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt na Praze 6?

V obvodu Praha 6 působí 1214 realitních makléřů, spadajících pod 263 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, BHJV spol. s r.o. Kladno, RE/MAX Priority Mladá Boleslav, Alexiss Group s.r.o. Praha, TALANDA Invest s.r.o. Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obvodu Praha 6

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Martin Vacek, Ilona Fanfrdlová, Petr Hrášek, Aleš Vladař, Kristýna Klír, Gabriela Machová, Richard Dobiaš, Marcela Špetová, MBA, Katarína Pokrupová a Štefan Ličartovský.

Nejvíce nemovitostí v okolí Prahy nabízí Martin Vacek (221). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 3+kk, 105m2, Praha - Břevnov, 8. listopadu

QARA s.r.o.

Velmi komfortní byt 3+kk, 105 m2, ve 3. patře cihlového domu s výtahem, balkon (6m2), terasa (14 m2), kompletně a nadstandardně zařízeno, 2x ložnice, plně vybavená kuchyň včetně myčky, wifi internet, TV, satelit, pračka, šatna, vestavěné skříně, na podlahách…

Pronájem bytu 2+1, 72m2, Praha - Bubeneč, Čechova

Byt 2+1 o rozloze 72 m2 v zajímavé lokalitě na Letné v Praze 7. Dobrá dostupnost na tramvaj (cca 2 min). Obývací pokoj a ložnice s výhledem do klidné ulice osázené stromořadím. Kuchyně s výhledem do dvorního traktu. Byt po…

Pronájem bytu 5+kk, 202m2, Praha - Dejvice, Eliášova

CENTURY 21 Česká republika

Exkluzivně nabízíme k pronájmu rozlehlý mezonetový byt 5+kk - 190m2 s terasou - 12m2 ve vyhledávané lokalitě Praha 6 - Bubeneč, v blízkosti Vítězného náměstí, ulice Eliášova. Byt je řešený jako půdní vestavba na pátém a šestém patře cihlového…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 39m2, Praha - Veleslavín, Janouškova

Dovolujeme si Vám nabídnout k pronájmu krásný byt po kompletní rekonstrukci 1+kk o výměře 33m2 + velká zasklená lodžie (cca 6m2) ve zvýšeném přízemí panelového domu na Praze 6 Veleslavín - Petřiny.K dispozici kuchyňská linka Ikea, plynová varná deska a el.trouba. Nová…

Pronájem bytu 5+kk, 140m2, Praha - Dejvice, Mařákova

Engel & Völkers Prague

K okamžitému pronájmu nabízíme prostorný mezonetový byt s dispozicí 5+kk ve skvělé lokalitě Dejvic. Byt se nachází v 5. a 6. nadzemním podlaží historického činžovního domu s výtahem do mezipatra. Spodní patro tvoří vstupní hala s komorou, obývací pokoj je propojen…

Pronájem bytu 2+kk, 52m2, Praha - Bubeneč, Šmeralova

Engel & Völkers Prague

Královská obora Stromovka je jeden z nejkrásnějších parků v Praze, proto je bydlení v ulici Šmeralova velice vyhledávané. Dům z roku 1905 po kompletní rekonstrukci nabízí mnoho bytů a jeden z nich je právě příjemné 50 metrové 2+kk s průchozí šatnou. Dispozice bytu…

Pronájem bytu 3+kk, 84m2, Praha - Dejvice, Banskobystrická

ID: Banskobystricka11 Nabízíme k pronájmu luxusní, zcela, vkusně a prakticky zařízený mezonetový byt 3+kk o velikosti 84m2 se 2 balkony o velikosti cca 7,29m2 a 3,34m2 v ulici Banskobystrická, Praha 6 - Dejvice. Byt je po kompletní rekonstrukci v roce 2020,…

Pronájem bytu 2+kk, 40m2, Praha - Bubeneč, Českomalínská

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně pronájem zrekonstruovaného bytu 2+kk (40 m2) v suterénu čtyřpatrového cihlového domu bez výtahu, volný od listopadu k nastěhování. Dispozice tohoto bytu 2+kk (40 m2) tvoří: obývací pokoj (12,7 m2) s kuchyňskou linkou (spotřebiče…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 26m2, Praha - Veleslavín, Na dračkách

Engel & Völkers Prague

Krásný a světlý byt s dispozicí 1+kk ve 2. NP novostavby na pražské Ořechovce. V bytové jednotce najdete ložnici s velkým francouzským oknem, automatickými předokenními žaluziemi a balkonem. Kuchyně na míru je plně vybavená vestavěnými spotřebiči…

Pronájem bytu 5+kk, 228m2, Praha - Bubeneč, Na Marně

Engel & Völkers Prague

V nádherné rezidenční vile nabízíme k dlouhodobému pronájmu luxusní byt s dispozicí 5+kk. Byt se nachází v 1. podlaží, jsou zde čtyři ložnice a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, tři koupelny a dvě oddělené toalety. Nájemce může využívat soukromou relaxační…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 22m2, Praha - Vokovice, Evropská

Realitní kancelář JUDr. Josef Křen

Dlouhodobý pronájem bytu 1+kk/L, 3. nadzemní podlaží panelového domu se dvěma výtahy, ulice Evropská, Praha 6 - Vokovice. Vstupní předsíň s kuchyňkou (s pračkou, lednicí a dvoplotýnkovým vařičem), obytná místnost(vybavená šatní skříní, stolem a židlemi), koupelna se sprchovým…

Pronájem bytu 5+1 a více, 217m2, Praha - Bubeneč, dr. Zikmunda Wintra

Engel & Völkers Prague

Na krásný secesní dům v prestižní rezidenční lokalitě byly v rámci kompletní renovace pod vedením architekta prof. Rajniše před dvaceti lety přistavěny dva prostorné světlé mezonety. První podlaží se pyšní rozsáhlým obývacím pokojem s vestavěnými policemi a funkčním krbem.…

Pronájem bytu 2+kk, 42m2, Praha - Střešovice, Na Petynce

100klíčů, a.s.

Realitní společnost 100klíčů Vám nabízí k pronájmu byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+KK a celkové užitné ploše 42,3 m2, BEZ PROVIZE.Byt se nachází ve 3. NP cihlového domu, který je ve velmi dobrém stavu, prošel rekonstrukcí bytových jednotek…

Pronájem bytu 4+1, 211m2, Praha - Bubeneč, Pod kaštany

Engel & Völkers Prague

Světlý mezonetový apartmán s dispozicí 4+1 v nejvyšších podlaží historické vily Bianca s výtahem, residenční areál je obklopen rozlehlou zahradou. Spodní podlaží bytu nabízí obývací pokoj s výhledem do zahrady. Kuchyně je vybavena všemi spotřebiči. Dvě ložnice…

Pronájem bytu 4+kk, 114m2, Praha - Suchdol, Suchdolské náměstí

CENTURY 21 Česká republika

Exclusivně si Vám dovolujeme nabídnout světlý a prostorný mezonetový byt, který se nachází v 5 NP a 6 NP novostavby s výtahem na krásném místě v rezidenční oblasti Praha Suchdol. Čistá plocha bytu je 114,7 m2, sklepní kóje 2,3 m2,…

Pronájem bytu 2+1, 95m2, Praha - Bubeneč, Ovenecká

Realitní kancelář FORTUNA REALITY s.r.o.

Nabízíme pronájem světlého bytu o velikosti 95 m2, který je situovaný v přízemí prvorepublikového domu s výhledem do předzahrádky. Okna jsou orientována na východní stranu. Kuchyně je vybavená myčkou, plynovým sporákem, elektrickou troubou a digestoří.…

Pronájem bytu 2+kk, 85m2, Praha - Břevnov, Hošťálkova

AGENA Reality s.r.o.

V PŘÍPRAVĚ Hledáte dlouhodobé bydlení v žádané vilové čtvrti Břevnov s působivým výhledem? V tom případě máme něco právě pro vás!Představujeme podkrovní byt o dispozici 2+kk (+ pracovna) a výměrou 85 m2, který je situován v klidné části Břevnova přímo…

Pronájem bytu 5+1 a více, 198m2, Praha - Dejvice, Na Míčánce

Engel & Völkers Prague

Prostorný mezonet situovaný v nejvyšším podlaží historické vily ve známé residenční lokalitě Hanspaulka s výhledem na Hradčany. Díky své poloze na kopci a střešním oknům je apartmán velmi světlý. Srdcem bytu je obývací pokoj, ze kterého je vstup na balkon.…

Pronájem bytu 1+1, 37m2, Praha - Bubeneč, Rooseveltova

CENTURY 21 Česká republika

Exkluzivně nabízíme pronájem zařízeného bytu 1+1 o ploše 37m2. Byt se nachází v 6. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem, v atraktivní lokalitě v ulici Rooseveltova v Praze 6 - Bubenči. Byt je plně zařízený, v pokoji je rozkládací pohovka a komody,…

Pronájem bytu 3+1, 90m2, Praha - Liboc, Přední

ID: Predni18 Prohlídky: 24.9.2022 11:30 Nabízíme dlouhodobý pronájem příjemného, tichého světlého, vzdušného bytu 3+1 se zahradou. Byt je situován ve vyšším přízemí samostatného domu v tradiční zástavbě Prahy 6 v klidné ulici. Okna bytu jsou zhruba 2,5 metrů nad patou domu.…


TOPlist TOPlist