12 726 aktuálních nabídek
od 423 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Pražské obvody
Upřesnit lokalitu
Praha 2
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byty k pronájmu Praha 2

Aktuálně se zde cena bytů na pronájem pohybuje od 4 600 Kč do 240 000 Kč

Ceny bytů v obvodu Prahy 2

Cena bytů k pronájmu v obvodu Prahy 2 se momentálně pohybuje od 4 600 Kč za měsíc do 240 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty na pronájem v obvodu Praha 2.

Jaké jsou byty k pronájmu v obvodu Praha 2?

Na trhu na Praze 2 jsou v současné době nejpočetnější byty 2+kk (19) v cenách od 14 000 Kč, následují byty 2+kk (19) od 14 000 Kč, byty 4+1 (9) od 8 000 Kč, byty 3+1 (9) od 24 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (7) od 9 500 Kč, byty 5+1 a více (6) od 38 000 Kč, byty 2+1 (6) od 9 400 Kč, byty 1+1 (6) od 4 600 Kč, byty 4+kk (5) od 32 000 Kč a byty 5+kk (2) od 180 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v obvodu Praha 2, je byt za cenu 105 000 Kč za měsíc , který má obytnou plochu 202 m2.

Lokality bytů na pronájem

Vyfiltrovat si byty v Praze lze dle hlavních městských obvodů: Byty k pronájmu Praha 1 (122), Byty k pronájmu Praha 5 (116), Byty k pronájmu Praha 2 (91), Byty k pronájmu Praha 4 (88), Byty k pronájmu Praha 6 (66), Byty k pronájmu Praha 9 (61), Byty k pronájmu Praha 3 (55), Byty k pronájmu Praha 10 (54), Byty k pronájmu Praha 8 (48), Byty k pronájmu Praha 7 (19).

V Praze nabízíme byty v celkem 80 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty k pronájmu ve Vinohradech (99), Byty k pronájmu v Novém Městě (85), Byty k pronájmu v Smíchově (47), Byty k pronájmu v Malé Straně (33), Byty k pronájmu ve Starém Městě (28), Byty k pronájmu v Košířích (26), Byty k pronájmu v Žižkově (26), Byty k pronájmu v Holešovicích (19), Byty k pronájmu ve Vršovicích (19), Byty k pronájmu v Břevnově (17), Byty k pronájmu v Nuslích (15), Byty k pronájmu v Libni (15), Byty k pronájmu v Michli (15), Byty k pronájmu v Karlíně (15), Byty k pronájmu v Bubenči (12), Byty k pronájmu v Modřanech (12), Byty k pronájmu v Josefově (11), Byty k pronájmu ve Strašnicích (11), Byty k pronájmu v Kobylisích (11), Byty k pronájmu ve Vysočanech (11), Byty k pronájmu v Dejvicích (10), Byty k pronájmu v Letňanech (10), Byty k pronájmu v Krči (10), Byty k pronájmu v Záběhlicích (10), Byty k pronájmu ve Stodůlkách (10), Byty k pronájmu ve Vokovicích (9), Byty k pronájmu v Chodově (9), Byty k pronájmu v Černém Mostu (9), Byty k pronájmu v Jinonicích (7), Byty k pronájmu v Podolí (7), Byty k pronájmu v Hlubočepech (6), Byty k pronájmu v Řepech (6), Byty k pronájmu v Hloubětíně (5), Byty k pronájmu v Dolních Měcholupech (5), Byty k pronájmu v Liboci (5), Byty k pronájmu v Troji (5), Byty k pronájmu v Bohnicích (5), Byty k pronájmu v Proseku (5), Byty k pronájmu v Kamýku (4), Byty k pronájmu v Hájích (4), Byty k pronájmu v Hostivaři (4), Byty k pronájmu ve Veleslavíně (3), Byty k pronájmu ve Lhotce (3), Byty k pronájmu ve Střížkově (3), Byty k pronájmu v Kyjích (3), Byty k pronájmu v Újezdě u Průhonic (3), Byty k pronájmu v Hostavicích (3), Byty k pronájmu v Hradčanech (3), Byty k pronájmu v Komořanech (3), Byty k pronájmu v Řeporyjích (3), Byty k pronájmu ve Vinoři (2), Byty k pronájmu v Slivenci (2), Byty k pronájmu v Čakovicích (2), Byty k pronájmu v Kunraticích (2), Byty k pronájmu v Třebonicích (2), Byty k pronájmu v Dolních Chabrech (2), Byty k pronájmu v Braníku (2), Byty k pronájmu ve Střešovicích (2).

Byty si můžete vybrat také dle městských částí: Byty k pronájmu MČ Praha 1 (109), Byty k pronájmu MČ Praha 5 (87), Byty k pronájmu MČ Praha 2 (78), Byty k pronájmu MČ Praha 6 (54), Byty k pronájmu MČ Praha 3 (49), Byty k pronájmu MČ Praha 4 (46), Byty k pronájmu MČ Praha 8 (45), Byty k pronájmu MČ Praha 10 (41), Byty k pronájmu MČ Praha 9 (22), Byty k pronájmu MČ Praha 14 (19), Byty k pronájmu MČ Praha 7 (18), Byty k pronájmu MČ Praha 12 (16), Byty k pronájmu MČ Praha 11 (13), Byty k pronájmu MČ Praha 18 (9), Byty k pronájmu MČ Praha 13 (8).

Jak vybrat byt na pronájem podle vlastností a lokality

Pro hlavní město Prahu a její okolí je důležitá dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, při cestách přes centrum města je zásadní dobré napojení na MHD nebo metro (26). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty na Praze 2 s garáží (5) nebo byty na Praze 2 s parkovacím stáním (2).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (18) a 2. patře (17), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (38). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (3). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obvod Praha 2 k pronájmu byty v bezvadném stavu (40), po rekonstrukci (20), v dobrém stavu (9), novostavby (8).

Nabídka bytů v obvodu Praha 2 dle inzerenta:

Na Praze 2 a okolí pochází 91 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: EVROPA realitní kancelář (17), Engel & Völkers Prague (14), Home Sweet Home real s.r.o. (14), FARAON reality, s.r.o (10), NAXOS a.s. (7), Mgr. Jan Vodenka (5), Bohemian Estates International, s.r.o. (4), CENTURY 21 Česká republika (3), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (3) a QARA s.r.o. (3).

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v obvodu Prahy 2?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obvodu Praha 2 19 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt na Praze 2?

V obvodu Praha 2 působí 1214 realitních makléřů, spadajících pod 263 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, BHJV spol. s r.o. Kladno, RE/MAX Priority Mladá Boleslav, Alexiss Group s.r.o. Praha, TALANDA Invest s.r.o. Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obvodu Praha 2

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Martin Vacek, Ilona Fanfrdlová, Petr Hrášek, Aleš Vladař, Kristýna Klír, Gabriela Machová, Richard Dobiaš, Marcela Špetová, MBA, Katarína Pokrupová a Štefan Ličartovský.

Nejvíce nemovitostí v okolí Prahy nabízí Martin Vacek (221). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 3+kk, 103m2, Praha - Nové Město, Lublaňská

ABA REAL s.r.o.

V exkluzivním zastoupení nabízíme k pronájmu velmi hezký, světlý byt v 5.NP bytového domu s výtahem v žádané lokalitě Prahy 2. Byt je tvořen světlou předsíní, obývacím pokojem, který je propojen s prostornou kuchyňskou linkou. Linka je kompletně vybavená myčkou,…

Pronájem bytu 2+kk, 70m2, Praha - Nové Město, Sokolská

Engel & Völkers Prague

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný byt s velmi prakticky řešenou dispozicí. Při rekonstrukci bylo dbáno na použití kvalitních materiálů a zachování původních prvků. Za zmínku stojí především nové, masivní dřevěné parkety, repliky původních dveří, či nové okna…

Pronájem bytu 2+kk, 78m2, Praha - Nové Město, Resslova

Home Sweet Home real s.r.o.

Nabízíme k pronájmu krásný kompletně vybavený byt 2+kk o celkové rozloze 78m2, který se nachází v 1.nadzemním patře cihlového domu s výtahem v ulici Resslova, Praha 2 - Nové Město. Byt sestává z prostorného obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyňskou linkou…

Pronájem bytu 2+kk, 73m2, Praha - Nové Město, Resslova

Home Sweet Home real s.r.o.

Nabízíme k pronájmu krásný kompletně vybavený byt 2+kk o celkové rozloze 73m2, který se nachází ve 4.nadzemním patře cihlového domu s výtahem v ulici Resslova, Praha 2 - Nové Město. Byt sestává z prostorného obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyňskou linkou…

Pronájem bytu 2+kk, 71m2, Praha - Nové Město, Resslova

Home Sweet Home real s.r.o.

Nabízíme k pronájmu krásný kompletně vybavený byt 2+kk o celkové rozloze 71m2, který se nachází v 1.nadzemním patře cihlového domu s výtahem v ulici Resslova, Praha 2 - Nové Město. Byt sestává z prostorného obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyňskou linkou…

Pronájem bytu 2+kk, 49m2, Praha - Vinohrady, Italská

QARA s.r.o.

Zprostředkuji jako prvnímu nájemci, pronájem luxusního bytu 2+kk v kompletně zrekonstruovaném domě, pouze 3 minuty od náměstí Míru. Byt, jehož obytná plocha činí 49 m, je v pátém patře s výtahem. Ze vstupní chodby se vchází do koupelny s prostorným sprchovým koutem…

Pronájem bytu 3+1, 110m2, Praha - Vinohrady, Vinohradská

Home Sweet Home real s.r.o.

Prostorný nezařízený byt 3+1 k pronájmu v ulici Vinohradská,Praha 2. Byt je v  podkroví cihlového domu s výtahem. Celková užitná plocha činí 110m2, terasa o velikosti 16m2. K dispozici velmi pěkná kuchyňská linka se spotřebiči. V koupelně je vana,…

Pronájem bytu 2+kk, 75m2, Praha - Vinohrady, Anny Letenské

Engel & Völkers Prague

K okamžitému pronájmu je připravený prostorný a plně vybavený byt 2+kk, který se nachází v 5. nadzemním podlaží činžovního domu s výtahem v lokalitě Královských Vinohrad u Náměstí Míru. Velmi praktická dispozice, kdy se ze vstupní předsíně vchází do jednotlivých…

Pronájem bytu 2+kk, 67m2, Praha, Rubešova

FARAON reality, s.r.o

Pronájem od 1.11.2022 kompletně vybaveného, nového luxusního bytu 2+kk s parkovacím místem a prostorným sklepem v Rezidenci U Muzea, která je komorním bytovým projektem v prestižní lokalitě historického centra Prahy. I přes umístění v pulsujícím srdci metropole…

Pronájem bytu 2+kk, 60m2, Praha, U Zvonařky

FARAON reality, s.r.o

Pronájem slunného bytu 2+kk s terasou a neopakovatelnými výhledy na panorama Prahy s možností parkování v suterénu objektu a sklepem v atraktivní a klidné Rezidenci Zvonařka na Královských Vinohradech s recepcí, 24 hod ostrahou, vnitřním bazénem,…

Pronájem bytu 2+kk, 55m2, Praha - Vinohrady, Mánesova

Reality 11 Vám zprostředkují jako prvnímu nájemci, pronájem luxusního bytu 2+kk, s příjemným balkonem, orientovaným do upraveného vnitrobloku, v kompletně zrekonstruovaném domě, pouze 3 minuty od náměstí Jiřího z Poděbrad. Byt, jehož obytná plocha bez balkonu a sklepa,…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 28m2, Praha - Nové Město, Legerova

Engel & Völkers Prague

Byt 1+kk ve druhém nadzemním podlaží cihlového činžovního domu disponující pokojem orientovaným do vnitrobloku s připraveným zázemím na instalaci kuchyně. Dále se v bytě nalézá koupelna s vanou. V bytě je elektrický boiler sloužící k ohřevu vody…

Pronájem bytu 2+kk, 57m2, Praha - Vinohrady, Italská

QARA s.r.o.

Zprostředkuji jako prvnímu nájemci, pronájem luxusního bytu 2+kk, s příjemnou lodžií, orientovanou do upraveného vnitrobloku, v kompletně zrekonstruovaném domě, pouze 3 minuty od náměstí Míru. Byt, jehož obytná plocha bez lodžie a sklepa, činí 52,5 m, je promyšlený…

Pronájem bytu 3+kk, 80m2, Praha - Vinohrady, Na Švihance

Engel & Völkers Prague

K pronájmu od října je připravený velký byt v přízemí v historickém činžovním domě s dispozicí 3+kk.Byt disponuje kuchyní, která je vybavená všemi spotřebiči včetně myčky. Dvě velké ložnice 20m2, koupelna je s vanou a toaleta je samostatná. Vstupní hala je…

Pronájem bytu 2+1, 55m2, Praha - Nové Město, Odborů

Home Sweet Home real s.r.o.

Útulný zařízený byt k pronájmu 2+1, (55m2) se nachází ve třetím patře cihlového domu v ulici Odbor, Praha 2 - Nové Město. Na podlahách jsou parkety a kámen, k dispozici je satelitní připojení, je vytápěn plynovým kotlem. Internetové připojení je v ceně. Kuchyň je…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 48m2, Praha - Nové Město, Dittrichova

RE/MAX Anděl

Pronájem bytu 1+kk s balkonem, ul. Dittrichova, Praha 2. Byt se nachází v přízemí s okny orietovanými do klidného vnitrobloku. Byt je po kompletní zdařilé rekonstrukci. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Topení zajišťuje elektrokotel. Kuchyňská linka (myčka, lednice…

Pronájem bytu 3+1, 105m2, Praha - Vinohrady, Belgická

Engel & Völkers Prague

K dlouhodobému pronájmu nabízíme krásný nevybavený byt s dispozicí 3+1 v atraktivní a vyhledávané lokalitě Vinohrad. Byt se nachází v 2. NP historického činžovního domu v blízkosti Náměstí Míru. V bytové jednotce najdete dvě neprůchozí ložnice a koupelnu…

Pronájem bytu 4+1, 144m2, Praha - Vinohrady, Slovenská

Engel & Völkers Prague

Jižně orientovaný byt 4+1 ve třetím patře historického činžovního domu (bez výtahu) s panoramatickým výhledem na Prahu. Byt se skládá z:- prostorné chodby- oddělené toalety- koupelny s vanou- samostatné kuchyně vybavené spotřebiči (včetně myčky) a komory- čtyř prostorných…

Pronájem bytu 2+1, 91m2, Praha - Vinohrady, Italská

Engel & Völkers Prague

Částečně vybavený a prostorný byt 2+1 ve 4. NP historického činžovního domu s výtahem vedle Riegrových sadů.Jednotka disponuje vstupní halou s vestavěnou skříní, koupelnou s vanou (zde je i pračka), oddělenou toaletou, plně vybavenou kuchyní, obývací částí…

Pronájem bytu 4+1, 170m2, Praha - Nové Město, Náplavní

CENTURY 21 Česká republika

Nabízíme k pronájmu byt o velikosti 170m2 na Praze 2.Tento obrovský prostor nabízí 2 koupelny, 2kuchyně, 3 pokoje. Byt je zrekonstruovaný a vybaven sporákem, troubou. Topení je řešeno plynovým kotlem. V okolí veškerá občanská vybavenost, tramvajová zastávka…


TOPlist TOPlist