11 630 aktuálních nabídek
od 434 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Pražské obvody
Upřesnit lokalitu
Praha 2
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byty k pronájmu Praha 2

Aktuálně se zde cena bytů na pronájem pohybuje od 4 600 Kč do 240 000 Kč

Ceny bytů v obvodu Prahy 2

Cena bytů k pronájmu v obvodu Prahy 2 se momentálně pohybuje od 4 600 Kč za měsíc do 240 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty na pronájem v obvodu Praha 2.

Jaké jsou byty k pronájmu v obvodu Praha 2?

Na trhu na Praze 2 jsou v současné době nejpočetnější byty 2+kk (19) v cenách od 14 000 Kč, následují byty 2+kk (19) od 14 000 Kč, byty 4+1 (9) od 8 000 Kč, byty 3+1 (9) od 24 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (7) od 9 500 Kč, byty 5+1 a více (6) od 38 000 Kč, byty 2+1 (6) od 9 400 Kč, byty 1+1 (6) od 4 600 Kč, byty 4+kk (5) od 32 000 Kč a byty 5+kk (2) od 180 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v obvodu Praha 2, je byt za cenu 105 000 Kč za měsíc , který má obytnou plochu 202 m2.

Lokality bytů na pronájem

Vyfiltrovat si byty v Praze lze dle hlavních městských obvodů: Byty k pronájmu Praha 1 (122), Byty k pronájmu Praha 5 (116), Byty k pronájmu Praha 2 (91), Byty k pronájmu Praha 4 (88), Byty k pronájmu Praha 6 (66), Byty k pronájmu Praha 9 (61), Byty k pronájmu Praha 3 (55), Byty k pronájmu Praha 10 (54), Byty k pronájmu Praha 8 (48), Byty k pronájmu Praha 7 (19).

V Praze nabízíme byty v celkem 80 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty k pronájmu ve Vinohradech (99), Byty k pronájmu v Novém Městě (85), Byty k pronájmu v Smíchově (47), Byty k pronájmu v Malé Straně (33), Byty k pronájmu ve Starém Městě (28), Byty k pronájmu v Košířích (26), Byty k pronájmu v Žižkově (26), Byty k pronájmu v Holešovicích (19), Byty k pronájmu ve Vršovicích (19), Byty k pronájmu v Břevnově (17), Byty k pronájmu v Nuslích (15), Byty k pronájmu v Libni (15), Byty k pronájmu v Michli (15), Byty k pronájmu v Karlíně (15), Byty k pronájmu v Bubenči (12), Byty k pronájmu v Modřanech (12), Byty k pronájmu v Josefově (11), Byty k pronájmu ve Strašnicích (11), Byty k pronájmu v Kobylisích (11), Byty k pronájmu ve Vysočanech (11), Byty k pronájmu v Dejvicích (10), Byty k pronájmu v Letňanech (10), Byty k pronájmu v Krči (10), Byty k pronájmu v Záběhlicích (10), Byty k pronájmu ve Stodůlkách (10), Byty k pronájmu ve Vokovicích (9), Byty k pronájmu v Chodově (9), Byty k pronájmu v Černém Mostu (9), Byty k pronájmu v Jinonicích (7), Byty k pronájmu v Podolí (7), Byty k pronájmu v Hlubočepech (6), Byty k pronájmu v Řepech (6), Byty k pronájmu v Hloubětíně (5), Byty k pronájmu v Dolních Měcholupech (5), Byty k pronájmu v Liboci (5), Byty k pronájmu v Troji (5), Byty k pronájmu v Bohnicích (5), Byty k pronájmu v Proseku (5), Byty k pronájmu v Kamýku (4), Byty k pronájmu v Hájích (4), Byty k pronájmu v Hostivaři (4), Byty k pronájmu ve Veleslavíně (3), Byty k pronájmu ve Lhotce (3), Byty k pronájmu ve Střížkově (3), Byty k pronájmu v Kyjích (3), Byty k pronájmu v Újezdě u Průhonic (3), Byty k pronájmu v Hostavicích (3), Byty k pronájmu v Hradčanech (3), Byty k pronájmu v Komořanech (3), Byty k pronájmu v Řeporyjích (3), Byty k pronájmu ve Vinoři (2), Byty k pronájmu v Slivenci (2), Byty k pronájmu v Čakovicích (2), Byty k pronájmu v Kunraticích (2), Byty k pronájmu v Třebonicích (2), Byty k pronájmu v Dolních Chabrech (2), Byty k pronájmu v Braníku (2), Byty k pronájmu ve Střešovicích (2).

Byty si můžete vybrat také dle městských částí: Byty k pronájmu MČ Praha 1 (109), Byty k pronájmu MČ Praha 5 (87), Byty k pronájmu MČ Praha 2 (78), Byty k pronájmu MČ Praha 6 (54), Byty k pronájmu MČ Praha 3 (49), Byty k pronájmu MČ Praha 4 (46), Byty k pronájmu MČ Praha 8 (45), Byty k pronájmu MČ Praha 10 (41), Byty k pronájmu MČ Praha 9 (22), Byty k pronájmu MČ Praha 14 (19), Byty k pronájmu MČ Praha 7 (18), Byty k pronájmu MČ Praha 12 (16), Byty k pronájmu MČ Praha 11 (13), Byty k pronájmu MČ Praha 18 (9), Byty k pronájmu MČ Praha 13 (8).

Jak vybrat byt na pronájem podle vlastností a lokality

Pro hlavní město Prahu a její okolí je důležitá dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, při cestách přes centrum města je zásadní dobré napojení na MHD nebo metro (26). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty na Praze 2 s garáží (5) nebo byty na Praze 2 s parkovacím stáním (2).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (18) a 2. patře (17), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (38). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (3). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obvod Praha 2 k pronájmu byty v bezvadném stavu (40), po rekonstrukci (20), v dobrém stavu (9), novostavby (8).

Nabídka bytů v obvodu Praha 2 dle inzerenta:

Na Praze 2 a okolí pochází 91 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: EVROPA realitní kancelář (17), Engel & Völkers Prague (14), Home Sweet Home real s.r.o. (14), FARAON reality, s.r.o (10), NAXOS a.s. (7), Mgr. Jan Vodenka (5), Bohemian Estates International, s.r.o. (4), CENTURY 21 Česká republika (3), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (3) a QARA s.r.o. (3).

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v obvodu Prahy 2?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obvodu Praha 2 19 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt na Praze 2?

V obvodu Praha 2 působí 1214 realitních makléřů, spadajících pod 263 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, BHJV spol. s r.o. Kladno, RE/MAX Priority Mladá Boleslav, Alexiss Group s.r.o. Praha, TALANDA Invest s.r.o. Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obvodu Praha 2

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Martin Vacek, Ilona Fanfrdlová, Petr Hrášek, Aleš Vladař, Kristýna Klír, Gabriela Machová, Richard Dobiaš, Marcela Špetová, MBA, Katarína Pokrupová a Štefan Ličartovský.

Nejvíce nemovitostí v okolí Prahy nabízí Martin Vacek (221). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 3+kk, 77m2,

Krásný byt v srdci Vinohrad, ideální pro spolubydlení!

Pronájem bytu 2+kk, 41m2, Praha - Nové Město, Lípová

Engel & Völkers Prague

Světlý byt 2+kk ve vyhledávané lokalitě Nového Města

Pronájem bytu 2+kk, 50m2, Praha - Nové Město, Sokolská

Pronájem bytu 2+kk, 50m2, Praha 2 - Nové Město

Pronájem bytu 3+1, 108m2, Praha - Nové Město, Odborů

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu plně vybavený dvoupodlažní byt 3+1 mezonet s výtahem o výměře 108 m² v secesním domě Praze 2 - Nové Město. Dvoupodlažní byt má dvě ložnice a dvě koupeln...

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 26m2, Praha - Vinohrady, Jana Masaryka

pronájem bytu o velikosti 1kk 26 m2 na Praze 2 Vinohrady, ul. Jana Masaryka. Nezařízený byt s výhledem do tiché ulice se nachází v 3NP domu s výtahem. Dům se nachází v pěší dostupnosti na metro \"A\" Náměstí Míru nebo metro \"C\" I. P.…

Pronájem bytu 4+kk, 112m2, Praha - Vinohrady, Americká

Engel & Völkers Prague

Podkrovní byt s dispozicí 4+kk s terasou na Vinohradech

Pronájem bytu 4+kk, 177m2, Praha - Nové Město, Na hrobci

Engel & Völkers Prague

Zařízený byt 4+kk s neopakovatelnou atmosférou a výhledy na Vltavu

Pronájem bytu 3+1, 116m2, Praha - Vinohrady, Vinohradská

Engel & Völkers Prague

Kompletně vybavený byt s klimatizací v činžovním domě s výtahem

Pronájem bytu 2+1, 60m2, Praha - Vinohrady, Mikovcova

Engel & Völkers Prague

Nově zrekonstruovaný byt s oblíbenou dispozicí 2+1

Pronájem bytu 2+kk, 56m2, Praha - Vinohrady, Máchova

Byt 2+kk 56 m2, Máchova ul. Praha 2 - Vinohrady

Pronájem bytu 4+kk, 120m2, Praha - Nové Město, Kateřinská

Pronájem mezonetového bytu: 2 ložnice, pracovna, 2 koupelny. Plně vybavený nábytkem i spotřebiči.

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 22m2, Praha - Vinohrady, Vinohradská

Bohemian Estates International, s.r.o.

K dispozici od 01.03.2024! Exkluzivně vám nabízíme nově zrekonstruovaný byt 1+kk (22 m2) v žádané lokalitě Vinohradské ulici v Praze 2. Byt se nachází v 8.NP v domě s výtahem. Je vhodný pro jednu pracující osobu nebo pár. Byt se pronajímá zařízený. Kuchyňský kout vybaven…

Aktualizováno
12.200,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+kk, 42m2, Praha - Nusle, Jaromírova

Dovolujeme si vám nabídnout pronájem bytu 2+kk o velikosti 42 m2 v 1. patře cihlového domu v ulici Jaromírova, Praha 2, Nusle.

Aktualizováno
19.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 3+kk, 110m2, Praha - Vinohrady, Balbínova

Engel & Völkers Prague

Prostorný byt v žádané lokalitě Vinohrady

Aktualizováno
42.900,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+kk, 85m2, Praha - Nusle, Lumírova

ERA inReality

Krásný, plně vybavený byt 2kk (65 m2) po nákladné rekonstrukci je umístěn v přízemí moderního bytového domu v Lumírově ulici, Praha 2. Zástavba přímo navazuje na Lumírovy sady a Vyšehrad. Terasa, vybavená venkovním nábytkem, elektrický zastíněním a roletou, směřuje…

Pronájem bytu 3+kk, 86m2, Praha - Vinohrady

HVB Real Estate s.r.o.

Nabízíme k pronájmu byt 3+kk, 55 m2, lokalita Praha 10 - Vršovice. Byt je zrekonstruován. Dispozice bytu je předsíň, koupelna s vanou, oddělená toaleta, prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, dvě útulné ložnice. K bytu náleží sklepní kóje. Byt je…

Pronájem bytu 3+kk, 115m2, Praha - Vyšehrad, Vratislavova

Home Sweet Home real s.r.o.

Podkrovní byt 3+kk k pronájmu 115m2, terasa, sklep, 2x ložnice, 2x koupelna, ulice Vratislavova


TOPlist TOPlist