12 703 aktuálních nabídek
od 424 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Pražské obvody
Upřesnit lokalitu
Praha 10
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byty k pronájmu Praha 10

Aktuálně se zde cena bytů na pronájem pohybuje od 9 000 Kč do 50 000 Kč

Ceny bytů v obvodu Prahy 10

Cena bytů k pronájmu v obvodu Prahy 10 se momentálně pohybuje od 9 000 Kč za měsíc do 50 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty na pronájem v obvodu Praha 10.

Jaké jsou byty k pronájmu v obvodu Praha 10?

Na trhu na Praze 10 jsou v současné době nejpočetnější byty 2+kk (18) v cenách od 12 000 Kč, následují byty 1+kk a garsoniéry (14) od 10 000 Kč, byty 2+1 (8) od 12 900 Kč, byty 1+1 (5) od 9 000 Kč, byty 3+kk (3) od 19 900 Kč, byty 4+kk (3) od 19 000 Kč a byty 3+1 (3) od 15 900 Kč.

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v obvodu Praha 10, je byt za cenu 28 000 Kč za měsíc , který má obytnou plochu 112 m2.

Lokality bytů na pronájem

Vyfiltrovat si byty v Praze lze dle hlavních městských obvodů: Byty k pronájmu Praha 1 (122), Byty k pronájmu Praha 5 (116), Byty k pronájmu Praha 2 (91), Byty k pronájmu Praha 4 (88), Byty k pronájmu Praha 6 (66), Byty k pronájmu Praha 9 (61), Byty k pronájmu Praha 3 (55), Byty k pronájmu Praha 10 (54), Byty k pronájmu Praha 8 (48), Byty k pronájmu Praha 7 (19).

V Praze nabízíme byty v celkem 80 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty k pronájmu ve Vinohradech (99), Byty k pronájmu v Novém Městě (85), Byty k pronájmu v Smíchově (47), Byty k pronájmu v Malé Straně (33), Byty k pronájmu ve Starém Městě (28), Byty k pronájmu v Košířích (26), Byty k pronájmu v Žižkově (26), Byty k pronájmu v Holešovicích (19), Byty k pronájmu ve Vršovicích (19), Byty k pronájmu v Břevnově (17), Byty k pronájmu v Nuslích (15), Byty k pronájmu v Libni (15), Byty k pronájmu v Michli (15), Byty k pronájmu v Karlíně (15), Byty k pronájmu v Bubenči (12), Byty k pronájmu v Modřanech (12), Byty k pronájmu v Josefově (11), Byty k pronájmu ve Strašnicích (11), Byty k pronájmu v Kobylisích (11), Byty k pronájmu ve Vysočanech (11), Byty k pronájmu v Dejvicích (10), Byty k pronájmu v Letňanech (10), Byty k pronájmu v Krči (10), Byty k pronájmu v Záběhlicích (10), Byty k pronájmu ve Stodůlkách (10), Byty k pronájmu v Černém Mostu (9), Byty k pronájmu ve Vokovicích (9), Byty k pronájmu v Chodově (9), Byty k pronájmu v Jinonicích (7), Byty k pronájmu v Podolí (7), Byty k pronájmu v Hlubočepech (6), Byty k pronájmu v Řepech (6), Byty k pronájmu v Proseku (5), Byty k pronájmu v Hloubětíně (5), Byty k pronájmu v Dolních Měcholupech (5), Byty k pronájmu v Liboci (5), Byty k pronájmu v Troji (5), Byty k pronájmu v Bohnicích (5), Byty k pronájmu v Kamýku (4), Byty k pronájmu v Hájích (4), Byty k pronájmu v Hostivaři (4), Byty k pronájmu v Hradčanech (3), Byty k pronájmu v Komořanech (3), Byty k pronájmu v Řeporyjích (3), Byty k pronájmu ve Veleslavíně (3), Byty k pronájmu ve Lhotce (3), Byty k pronájmu ve Střížkově (3), Byty k pronájmu v Kyjích (3), Byty k pronájmu v Újezdě u Průhonic (3), Byty k pronájmu v Hostavicích (3), Byty k pronájmu ve Střešovicích (2), Byty k pronájmu ve Vinoři (2), Byty k pronájmu v Slivenci (2), Byty k pronájmu v Čakovicích (2), Byty k pronájmu v Kunraticích (2), Byty k pronájmu v Třebonicích (2), Byty k pronájmu v Dolních Chabrech (2), Byty k pronájmu v Braníku (2).

Byty si můžete vybrat také dle městských částí: Byty k pronájmu MČ Praha 1 (109), Byty k pronájmu MČ Praha 5 (87), Byty k pronájmu MČ Praha 2 (78), Byty k pronájmu MČ Praha 6 (54), Byty k pronájmu MČ Praha 3 (49), Byty k pronájmu MČ Praha 4 (46), Byty k pronájmu MČ Praha 8 (45), Byty k pronájmu MČ Praha 10 (41), Byty k pronájmu MČ Praha 9 (22), Byty k pronájmu MČ Praha 14 (19), Byty k pronájmu MČ Praha 7 (18), Byty k pronájmu MČ Praha 12 (16), Byty k pronájmu MČ Praha 11 (13), Byty k pronájmu MČ Praha 18 (9), Byty k pronájmu MČ Praha 13 (8).

Jak vybrat byt na pronájem podle vlastností a lokality

Pro hlavní město Prahu a její okolí je důležitá dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, při cestách přes centrum města je zásadní dobré napojení na MHD nebo metro (24). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty na Praze 10 s garáží (3) nebo byty na Praze 10 s parkovacím stáním (6).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (11) a 2. patře (18), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (17). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (2). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obvod Praha 10 k pronájmu byty v bezvadném stavu (27), novostavby (13), po rekonstrukci (7), v dobrém stavu (7).

Nájem bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obvodu Praha 10 nabízejí nejčastěji zděné byty (22). V nabídce na pronájem jsou také jiné byty (7), panelové byty (4), skeletonové byty či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů v obvodu Praha 10

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v obvodu Praha 10 také k dispozici tři byty v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v obvodu Praha 10 dle inzerenta:

Na Praze 10 a okolí pochází 54 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (6), Engel & Völkers Prague (5), Realitní kancelář Honzík, s.r.o. (4), SOCCER REALITY s.r.o. (4), M&M reality holding a.s. (3), REMAX ALFA (2), Mgr. Jan Vodenka (2), REALITY 5 (2), Fincentrum Reality s.r.o. (2) a AAA BYTY.CZ - AAAReal s.r.o. (2).

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v obvodu Prahy 10?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obvodu Praha 10 17 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt na Praze 10?

V obvodu Praha 10 působí 1214 realitních makléřů, spadajících pod 263 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, BHJV spol. s r.o. Kladno, RE/MAX Priority Mladá Boleslav, Alexiss Group s.r.o. Praha, TALANDA Invest s.r.o. Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obvodu Praha 10

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Martin Vacek, Ilona Fanfrdlová, Petr Hrášek, Aleš Vladař, Kristýna Klír, Gabriela Machová, Richard Dobiaš, Marcela Špetová, MBA, Katarína Pokrupová a Štefan Ličartovský.

Nejvíce nemovitostí v okolí Prahy nabízí Martin Vacek (221). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 30m2, Praha - Záběhlice, Kamelova

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem bytu 1+kk velikosti 30m2, který se nachází ve 4. NP šestipodlažního bytového komplexu v lokalitě Praha 10 - Záběhlice, ulice Kamelova. V tomto bytě je pokoj s kuchyňským koutem se spotřebiči (lednička, varná sklokeramická…

Pronájem bytu 2+kk, 54m2, Praha - Dolní Měcholupy, Honzíkova

Home Sweet Home real s.r.o.

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 2+kk o celkové rozloze 54,4m2 s balkónem (3,9m2), který se nachází v prvním patře novostavby s výtahem v ulici Honzíkova, Praha 10 - Dolní Měcholupy. Byt sestává ze vstupní chodby, obývacího pokoje se vstupem…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 53m2, Praha - Královice, Ke Stupicím

dlouhodobý pronájem velkorysého, zcela nového bytu 1+kk, 53m2 se sklepem a venkovním parkovacím stání v klidném rezidenčním bydlení v Nových Kralovicích. Naleznete zde kvalitní moderní bydlení s přírodou a dostupností do Prahy. Moderní byt je vybaven kuchyňskou linkou…

Pronájem bytu 3+kk, 81m2, Praha - Strašnice, Vinohradská

Home Sweet Home real s.r.o.

Nabízíme k pronájmu krásný byt 3+kk o velikosti 81 m2. Byt se nachází v 5.patře novostavby cihlového domu s výtahem. Byt je po kompletní rekonstrukci. Má zimní zahradu. Byt je zařízený. Kuchyňský kout je vybaven všemi spotřebiči - lednice, sklokeramická…

Pronájem bytu 2+1, 38m2, Praha - Malešice, Bakalářská

CENTURY 21 Česká republika

Hledáte klidné bydlení s výhledem do zahrady? Líbilo by se Vám bydlet v nově zrekonstruovaném bytě jako první?Rádi by jste si utrhli jablko, či meruňku na cestě do práce? Tak to pro Vás mám ideální bydlení v pražských Malešicích.Nabízím nově zrekonstruovaný byt…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 34m2, Praha - Malešice, Bakalářská

CENTURY 21 Česká republika

Hledáte klidné bydlení s výhledem do zahrady? Líbilo by se Vám bydlet v nově zrekonstruovaném bytě jako první?Rádi by jste si utrhli jablko, či meruňku na cestě do práce? Tak to pro Vás mám ideální bydlení v pražských Malešicích.Nabízím nově zrekonstruovanou…

Pronájem bytu 3+kk, 94m2, Praha - Dolní Měcholupy, Kryšpínova

Reality 11 Vám zprostředkují k dlouhodobému pronájmu prostorný byt 3+kk o velikosti 94 m2 s dvěma balkóny a parkovacím stáním. Nachází se v ul. Kryšpínova, ve 4. nadzemním podlaží, v rezidenci Malý Háj II., pár kroků od nákupního parku Retail Park…

Pronájem bytu 4+kk, 94m2, Praha - Malešice, Nad úžlabinou

Engel & Völkers Prague

K dlouhodobému pronájmu nabízíme tento byt se třemi ložnicemi v novostavbě z roku 2018, jenž se nachází v Malešicích, přímo u zastávky autobusu který Vás do 5 minut dopraví přímou linkou na zastávku metra A - Želivského. Byt je řešen v moderním stylu…

Pronájem bytu 3+kk, 93m2, Praha - Dolní Měcholupy, Kryšpínova

Reality 11 Vám zprostředkují k dlouhodobému pronájmu prostorný, vzdušný byt 3+kk o velikosti 93 m2 s balkónem, oplocenou zahrádkou a garážovým stáním. Nachází se v ul. Kryšpínova, ve zvýšeném přízemí, v rezidenci Malý Háj, pár kroků od nákupního…

Pronájem bytu 2+kk, 67m2, Praha - Strašnice, Krátká

QARA s.r.o.

Pronájem bytu v ulici Krátká 419/39, Praha 10, Strašnice. Slušný a seriózní pronajímatel se zájmem dlouhodobého pronájmu minimálně na rok a více. Nově zrekonstruovaný a prostorný byt, dispozičně řešený jako 2+kk o ploše 67m2 se nachází ve druhém patře kompletně…

Pronájem bytu 2+kk, 44m2, Praha - Záběhlice, Ve slatinách

Broker Consulting, a.s.

Nabízíme k pronájmu slunný byt 2+kk v Záběhlicích, městská část Prahy 10. Nemovitost v novostavbě disponuje celkovou plochou 44 m2 a prostorným balkónem, na kterém lze z 6. patra sledovat město a okolí. Byt je velmi moderně zařízen a ihned…

Pronájem bytu 2+kk, 48m2, Praha - Strašnice, Za poštou

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem pěkného a světlého bytu po kompletní rekonstrukci v udržovaném činžovním domě v ulici Za poštou. Byt prošel celkovou rekonstrukcí (nové rozvody plynu, vody a elektřiny, nová kuchyňská linka, nová koupelna, nová výmalba a nátěry dveří,…

Pronájem bytu 2+kk, 55m2, Praha - Vršovice, Novgorodská

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem velmi pěkného a světlého bytu po právě dokončené kompletní rekonstrukci v udržovaném činžovním domě v ulici Novgorodská. V bytě jsou zcela nové rozvody (elektro, voda, plyn), na podlahách jsou nové parkety a dlažba, nové obklady,…

Pronájem bytu 2+kk, 50m2, Praha - Uhříněves, Oty Bubeníčka

Středočeské reality, spol. s r.o.

Hledáte pronájem bytu v novostavbě ? Aktuálně mám pro vás jeden slunný byt 2+kk s balkonem a garážovým stáním v novostavbě (rok 2020), která se nachází v blízkosti nového náměstí v Uhříněvsi. Po vstupu do bytu se dostaneme do chodby, v které jsou…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 24m2, Praha - Vršovice, Gruzínská

Prosím nevolejte mi v sobotu a neděli, nejsem nyní v ČR volejte od pondělí - pátek od 9.00-19.00 hod. Nabízíme Vám k pronájmu 1+kk, 24 m2, které se nachází ve sníženém přízemí cihlového domu v Praze 10 ul. Gruzínská. V blízkosti se nachází…

Pronájem bytu 2+kk, 38m2, Praha - Malešice, Bakalářská

CENTURY 21 Česká republika

Hledáte klidné bydlení s výhledem do zahrady? Líbilo by se Vám bydlet v nově zrekonstruovaném bytě jako první?Rádi by jste si utrhli jablko, či meruňku na cestě do práce? Tak to pro Vás mám ideální bydlení v pražských Malešicích.Nabízím nově zrekonstruovaný byt…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 22m2, Praha - Vršovice, Na spojce

pronájem velmi pěkného bytu po kompletní rekonstrukci ve zvýšeném přízemí udržovaného činžovního domu v klidné ulici Na spojce. Byt je nezařízený (jen nová kuchyňská linka s varnou deskou a místem na pračku i lednici). Na podlaze je nové PVC a dlažba,…

Pronájem bytu 3+1, 67m2, Praha - Malešice, Útulná

CENTURY 21 Česká republika

Exkluzivně nabízíme k dlouhodobému pronájmu byt o dispozici 3+1 a velikosti 67m2 ve 4. patře panelového domu bez výtahu v Praze 10 - Malešicích. Byt je v původním stavu, zařízený nábytkem, vhodný pro studenty. V bytě jsou tři neprůchozí pokoje…

Pronájem bytu 3+kk, 60m2, Praha - Vršovice, Dukelská

ID: Dukelska9 Nabízíme nově zrekonstruovaný byt 3+kk s balkónem 2m2, o rozloze 60m2, ve 2. nadzemním podlaží cihlového činžovního domu. Byt je světlý s okny směřujícími na jih a západ. Byt je kompletně zařízeny v bytě zůstává kuchyňská linka…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 25m2, Praha - Strašnice, Strašínská

Realitní kancelář Honzík, s.r.o.

Nabízíme hezkou, částečně zařízenou garsonku 25 m2 ve zvýšeném přízemí cihlového domu s předzahrádkou v klidné a tiché ulici minutu od tramvajové zastávky a 5 minut chůze od metra Skalka i vlakového terminálu Zahradní Město na Praze 10…


TOPlist TOPlist