13 800 aktuálních nabídek
od 455 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Kosmonosy
V okruhu
Kosmonosy
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byty k pronájmu, Kosmonosy

Aktuálně se zde cena bytů na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 18 000 Kč

Ceny bytů v obci Kosmonosy

Cena bytů k pronájmu v obci Kosmonosy se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 18 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty na pronájem v obci Kosmonosy.

Jaké jsou byty k pronájmu v obci Kosmonosy?

Na trhu v Kosmonosech jsou v současné době nejpočetnější byty 4+1 (2) v cenách od 15 000 Kč, následují byty 2+1 (2) od 14 000 Kč, byty 3+1 (1) od 14 000 Kč a byty 1+kk a garsoniéry (1) od 7 500 Kč.

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v obci Kosmonosy, je byt za cenu 18 000 Kč za měsíc v obci Kosmonosy, který má obytnou plochu 93 m2.

Lokality bytů na pronájem

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (4).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Kosmonosech s garáží nebo byty v Kosmonosech s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (1) a 2. patře (5), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše. Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Kosmonosy k pronájmu byty v bezvadném stavu (4), v dobrém stavu (2).

Nájem bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Kosmonosy nabízejí nejčastěji panelové byty (3). V nabídce na pronájem jsou také zděné byty (1), jiné byty (1) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů v obci Kosmonosy dle inzerenta:

V Kosmonosech a okolí pochází 6 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: RE/MAX Partner (2), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (1), REJN GROUP s.r.o. (1), RE/MAX Priority (1), a NEXT REALITY GROUP a.s. (1),.

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v obci Kosmonosy?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Kosmonosy 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Kosmonosech?

V obci Kosmonosy působí 14 realitních makléřů, spadajících pod 13 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Kosmonosy

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Jiří Dvořák, Irena Hřibová, Hana Petržílková, Bc. Marcela Šedivá, Pavla Roubínková, Mgr. Veronika Vágner, Stanislava Scherfová, Mgr. Veronika Skalická, Marie Tordová a Ing. Martin Glos.

Nejvíce nemovitostí v okolí Mladé Boleslavi nabízí Bc. Marcela Šedivá (3). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 25m2, Kosmonosy

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje FIRMÁM pronájem ubytovny s jedno, dvou a třílůžkových pokojíchubytování pro jejich zaměstnance - ubytování v jednolůžkovém, dvojvoulůžkových nebo třílůžkových pokojích v Kosmonosích. Pokoje jsou úplně nové, vybavené lůžky, stoly, úložnými…

7.500,- Kč/měsíc, (250,-Kč/den)
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 3+1, 63m2, Kosmonosy, Jizerská

RE/MAX Partner

Mám pro Vás k pronájmu byt o původní dispozici 2+1, jehož prostor je aktuálně řešen jako 3+1. Celková výměra bytu je 63,3 m2. Bytová jednotka se nachází ve 3. NP/3. NP bez výtahu. V bytě naleznete prostornou šatnu, 2 lodžie. Byt se pronajímá částečně vybaven…

Pronájem bytu 2+1, 65m2, Kosmonosy, Jizerská

Dovoluji si Vám nabídnout pronájem velmi pěkného moderního bytu o dispozice 2+1, který se nachází v klidné části obce Kosmonosy v Jizerské ulici v těsné blízkosti vilové čtvrti " Canaba". Jedná se o kompletně vybavený moderní pronájem, o podlahové ploše…

Pronájem bytu 2+1, 63m2, Kosmonosy, Jizerská

RE/MAX Partner

Mám pro Vás k pronájmu byt o původní dispozici 2+1, jehož prostor je aktuálně řešen jako 3+1. Celková výměra bytu je 63,3 m2. Bytová jednotka se nachází ve 3. NP/3. NP bez výtahu. V bytě naleznete prostornou šatnu, 2 lodžie. Byt se pronajímá částečně vybaven…

Pronájem bytu 4+1, 93m2, Kosmonosy, Pod koupalištěm

RE/MAX Priority

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu velký byt na klidném místě v ulici Pod Koupalištěm v Kosmonosech. Byt o dispozici 4+1 s balkonem a výměře 93 m2 se nachází ve 3. NP bez výtahu. Všechny 4 obytné místnosti mají samostatný…

Pronájem bytu 4+1, 140m2, Kosmonosy, Tyršova 782

Pronajmu byt 4+1 v patře rodinného domu, ul. Tyršova, Kosmonosy - dvoupodlažní rodinný dům z 80. let v téměř původním stavu, vlastní plynový kotel ÚT, možnost užívání část…


TOPlist TOPlist