11 630 aktuálních nabídek
od 434 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Kolín
V okruhu
Kolín
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byty k pronájmu, obec Kolín

Aktuálně se zde cena bytů na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 20 000 Kč

Ceny bytů v obci Kolín

Cena bytů k pronájmu v obci Kolín se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 20 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty na pronájem v obci Kolín.

Jaké jsou byty k pronájmu v obci Kolín?

Na trhu v Kolíně jsou v současné době nejpočetnější byty 2+1 (8) v cenách od 12 000 Kč, následují byty 2+kk (5) od 11 500 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (2) od 12 500 Kč, byty 3+kk (2) od 12 000 Kč, byty 4+1 (1) od 20 000 Kč a byty 3+1 (1) od 11 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v obci Kolín, je byt za cenu 20 000 Kč za měsíc , který má obytnou plochu 99 m2.

Lokality bytů na pronájem

V obci Kolín nabízíme byty v celkem 5 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty k pronájmu v Kolíně II (10), Byty k pronájmu v Kolíně IV (5), Byty k pronájmu v Kolíně V (2), Byty k pronájmu v Kolíně III (1), Byty k pronájmu v Kolíně I (1).

Jak vybrat byt na pronájem podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (8), klidná část obce (6), sídliště (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (3). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu na pronájem, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Kolíně s garáží nebo byty v Kolíně s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (3) a 2. patře (2), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (8). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (1). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Kolín k pronájmu byty v bezvadném stavu (9), novostavby (6), v dobrém stavu (4).

Nájem bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Kolín nabízejí nejčastěji zděné byty (9). V nabídce na pronájem jsou také panelové byty (6), jiné byty (3) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů v obci Kolín

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Kolíně také k dispozici i byt v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v obci Kolín dle inzerenta:

V Kolíně a okolí pochází 19 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: RE/MAX G8 Reality Kolín (5), JakesDevelopment (5), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (3), EVROPA realitní kancelář Kolín (1), Broker Consulting, a.s. (1), CENTURY 21 Česká republika (1), M&M reality holding a.s. (1), ERA GARANCIA (1), a REALITY PRORADOST s.r.o. (1).

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v obci Kolín?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Kolín 5 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Kolíně?

V obci Kolín působí 66 realitních makléřů, spadajících pod 35 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Oleksandr Hychka Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Středočeské reality, spol. s r.o. Praha a Reality PROSTOR s.r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Kolín

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Ing. Petr Šoupal, Lubomír Fleisig, Luboš Jedelský, Vojtěch Pleva, Jiří Soukup, Eva Svítilová, Vojtěch Pleva, Nikol Kiššová, Šárka Kodytková a David Machač.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kolína nabízí Vojtěch Pleva (12). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 2+kk, 41m2, Kolín - Kolín I, Zámecká

Reality 11 Vám zprostředkují pronájem krásného, nově zrekonstruovaného bytu 2+kk v historickém centru města Kolína, nedaleko náměstí, v ulici Zámecká. Dispozice je obývací pokoj s kuchyňským koutem 21 m2, pokoj 15 m2 a prostorná koupelna…

Pronájem bytu 2+kk, 38m2, Kolín - Kolín II, Moravcova

Zprostředkuji pronájem bytu 2+kk, velikosti 38 m2, který se nachází ve 2. patře z celkových 7.pater revitalizovaného, bytového domu v ulici Moravcova, Kolín II. Byt je napojen na veřejnou přípojku elektřiny, vody, plynu a kanalizace. Plyn je využíván pouze…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 33m2, Kolín - Kolín V, Pálavská

pronájem pěkného bytu 1kk v novostavbě s parkovacím stáním v části ,,Vinice\" v Kolíně V. Bytová jednotka se sklepem je o celkové rozloze 43 m2. Kuchyňská linka je vybavena troubou, elektrickým sporákem, odsávačem, lednicí. V koupelně je sprchový kout…

Pronájem bytu 2+1, 60m2, Kolín - Kolín II, Na Magistrále

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem bytu 2+1 60 m2 ve 2.NP v Kolíně 2, v cihlovém nízkopodlažním domě v ulici Na Magistrále. Byt je po velmi zdařilé rekonstrukci, krátce užívané původním majitelem. Kuchyň je vybavená vestavěnou troubou, lednicí,…

Pronájem bytu 2+kk, 65m2, Kolín, Zásmucká

Pronájem bytu 2+kk, 65 m?, Kolín, ul. Zásmucká

Pronájem bytu 3+1, 80m2, Kolín - Kolín V, Čelakovského

pronájem pěkného, prostorného bytu s částečným zařízením o dispozici 3+1, nedaleko centra Kolína. V okolí je škola, obchody. Byt je v pěkném stavu, ihned k nastěhování. Doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 30944. Bližší informace Vám sdělí Vlasta Syslová, 736 514 888,…

Pronájem bytu 2+1, 64m2, Kolín - Kolín II, Tyršova

Pronájem vybaveného bytu 2+1 v osobním vlastnictví 64 m², Kolín

Pronájem bytu 2+1, 50m2, Kolín - Kolín II, Družstevní

Pronájem vybaveného bytu v OV 2+1, 50 m2, Družstevní, Kolín II

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 29m2, Kolín - Kolín II, Dělnická

Pronájem částečně zařízeného bytu 1+kk v Kolíně

Pronájem bytu 2+kk, 63m2, Kolín - Kolín V, Třídvorská

Pronájem zařízeného bytu 2+kk s lodžií o velikosti 59 m2 v Kolíně

Aktualizováno
12.500,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 18m2, Kolín - Kolín II, Na Magistrále

Pronájem bezbariérové garsoniéry s lodžií v žádané lokalitě Kolína

Pronájem bytu 2+1, 53m2, Kolín - Kolín I, Zámecká

ŠMÍD & PARTNERS

Pronájem bytu 2+1 - 53 m2 s balkónem, Kolín

Pronájem bytu 2+kk, 43m2, Kolín - Kolín IV

KUZO Partners s.r.o.

Pronájem nezařízeného bytu 2+KK (43 m2) v 9. patře panelového domu se dvěma výtahy v lokalitě U Jána, ulice Želivského. Informace o nemovitosti: Byt se skládá z předsíně s vestavěnými skříněmi, obývací pokoj s kuchyňským koutem, samostatná ložnice, koupelna…

Pronájem bytu 2+1, 56m2, Kolín - Kolín II, Na Magistrále

ERA GARANCIA

Nabízím k pronájmu zrekonstruovaný byt o dispozici 2+1 a velikosti 56 m2 v Kolíně. Byt v prvním patře revitalizovaného panelového domu nabízí pohodlné bydlení v dosahu veškeré občanské vybavenosti. Byt je prostorný a světlý, díky své orientaci…

Aktualizováno
14.500,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+kk, 44m2, Kolín - Kolín IV, Želivského

ŠMÍD & PARTNERS

Pronájem bytu 2+kk - 44 m2, Kolín

Aktualizováno
10.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+kk, 42m2, Kolín - Kolín IV, Želivského

Pronájem bytu 2+kk v družstevním vlastnictví 42 m², Kolín

Pronájem bytu 3+kk, 58m2, Kolín - Kolín II, Na Magistrále

Nabídka pronájmu bytu 3+kk v ulici Na Magistrále, Kolín

Aktualizováno
14.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+kk, 49m2, Kolín - Kolín I, Karoliny Světlé

Petr Čeřovský - Investiční skupina

Nabízíme Vám k pronájmu byt v cihlovém domě 2+kk 49 m² v lukrativní lokalitě - historické centrum města Kolín, ul. Karolíny Světlé – Kolín I. Dispozice bytu: vstupní chodba, obývací pokoj s kuchyňským koutem (kuchyňská linka, přenosná dvouplotýnková varná deska,…

Pronájem bytu 3+kk, 99m2, Kolín - Kolín II, V Zídkách

SOCCER REALITY s.r.o.

Chcete bydlet ve vkusném a prostorném bytě a mít možnost relaxovat v soukromí příjemné zahrady? Líbí se vám představa večerního posezení u krbových kamen a oceňujete komfort dvou koupelen? Chcete žít v krásné vile necelou hodinku od Prahy? Potom vás nadchne tato…

Aktualizováno
25.900,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 3+1, 98m2, Kolín - Kolín IV, Prokopa Velikého

ERA GARANCIA

Vážení a milí, nabízím k pronájmu vzdušný, světlý byt s dispozicí 3+1 v prvním patře rodinného domu v Kolíně. Byt je velmi prostorný, zařízený. Disponuje třemi pokoji a kuchyní, spíží (se dvěma lednicemi), sociálním zařízením se sprchovým koutem i vanou, sklepní…


TOPlist TOPlist