13 302 aktuálních nabídek
od 433 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Pražské obvody
Upřesnit lokalitu
Praha 6
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Rodinné domy na prodej Praha 6

Aktuálně se zde cena domů k prodeji pohybuje od 695 000 Kč do 39 900 000 Kč

Ceny domů v obvodu Prahy 6

Cena domů na prodej v obvodu Prahy 6 se momentálně pohybuje od 695 000 Kč do 39 900 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 4,84 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 2 931 Kč do 168 246 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější domy k prodeji v obvodu Praha 6. Rekreační objekty, jako jsou chaty a chalupy, se v oblasti Prahu 6 nabízejí od 695 000 Kč.

Jaké jsou domy na prodej v obvodu Praha 6?

Na trhu na Praze 6 jsou v současné době nejpočetnější rodinné domy (23) v cenách od 7 980 000 Kč, následují chaty (4) od 695 000 Kč, vily (3) od 27 490 000 Kč a činžovní domy (2) od 19 500 000 Kč.

Jaký dům koupit a na co si dát pozor?

Při výběru domu myslete na to, že zde budete žít svůj celý, každodenní život. Co to znamená?

Představte si, že zde vy i vaši potomci každý den vstávají a dopravují se do školy, zaměstnání, do kroužků. Je dům dopravně dostupný pro všechny členy domácnosti (a zůstane takový, až děti začnou chodit na střední školu a vy změníte práci)? Bude dům obytný i na stáří, nebo se kvůli schodům a koupelně stane příliš bariérovým? V novém domově budete trávit léto i zimu, představte si údržbu zahrady a zeleně, odklízení sněhu a podobně, abyste nebyli nepříjemně překvapeni.

V úvahu berte také dispozice domu, které hrají svou roli. Přízemní dům je nebo se může upravit jako bezbariérový, patrový dům nabízí více místa i na malém pozemku. Řadový dům může přinášet určitou ztrátu soukromí, ale je obvykle levnější než samostatně stojící domy.

Stav domu

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro obvod Praha 6 na prodej nabízeny domy v dobrém stavu (13), k rekonstrukci (10), v bezvadném stavu (7), po rekonstrukci (1), novostavby (1).

Nemovitosti před rekonstrukcí nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších domech, ale třeba novostavbách. Před koupí dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka. Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda je v pořádku střešní krytina a krovy, parapety a okapy, podlahy. Zkontroluje třeba statiku domu, přepočítá obytnou plochu. Má nemovitost všechny nutné revize, je kolaudovaná, není zde nežádoucí zatížení služebností? Užitečné je také ujištění, že je dům pojistitelný, tedy že například splňuje požadavky na požární bezpečnost nebo nestojí v povodňové zóně.

Existuje také služba inspekce nemovitostí. Inspektor je certifikovaný odborník a najde v domě i skryté vady. Zvažte, zda se vám nevyplatí si jej pozvat.

Na koupi domu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší dům, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně na prodej, je dům za cenu 17 000 000 Kč v obci Praha, který má obytnou plochu 330 m2.

Velký dům je radost z prostoru bez nutnosti kompromisů. Je to dům pro velkou rodinu, ve kterém si můžete zařídit i dílnu, pracovnu nebo kancelář. Na druhou stranu to znamená vyšší výdaje za energie, například vytápění. To samé platí o úklidu takového domu.

Co se týče pozemku, na kterém dům stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v obvodu Praha 6 se dají právě teď najít domy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 1325 m2 má dům za cenu 27 490 000 Kč v obci Praha. Naopak nejmenší pozemek o výměře 155 m2 získáte při koupi domu v obci Praha za cenu 19 500 000 Kč.

Velký pozemek u domu přináší určitou svobodu. Můžete zde mít zahradu, posezení, bazén, hřiště pro děti nebo domek s dílnou, můžete zde mít výběh pro psa. Otázkou je, zda něco z toho chcete, potřebujete a zda budete mít dostatek času a prostředků na údržbu.

Malý pozemek vám sice nedává mnoho prostoru kolem domu, ale nevyžaduje tolik údržby. Záleží také na okolí daného pozemku: pokud sousedíte s malými pozemky s rodinnými domy v satelitním městečku, můžete přijít o soukromí. Uprostřed přírody malý pozemek vlastně ani nevadí.

Lokality domů k prodeji

Vyfiltrovat si domy v Praze lze dle hlavních městských obvodů: Domy na prodej Praha 5 (72), Domy na prodej Praha 9 (49), Domy na prodej Praha 4 (44), Domy na prodej Praha 10 (35), Domy na prodej Praha 6 (32), Domy na prodej Praha 8 (19), Domy na prodej Praha 2 (7), Domy na prodej Praha 1 (5), Domy na prodej Praha 7 (4), Domy na prodej Praha 3 (2).

V Praze nabízíme domy v celkem 85 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Domy na prodej v Horních Počernicích (12), Domy na prodej v (9), Domy na prodej v Záběhlicích (8), Domy na prodej v Smíchově (8), Domy na prodej v Jinonicích (7), Domy na prodej v Šeberově (7), Domy na prodej v Libni (7), Domy na prodej v Dolních Měcholupech (6), Domy na prodej v Hlubočepech (6), Domy na prodej ve Vinohradech (6), Domy na prodej v Zbraslavi (6), Domy na prodej v Újezdě nad Lesy (6), Domy na prodej v Radotíně (6), Domy na prodej v Uhříněvsi (6), Domy na prodej v Dejvicích (6), Domy na prodej v Nebušicích (5), Domy na prodej v Řepech (5), Domy na prodej v Hostivaři (5), Domy na prodej v Řeporyjích (5), Domy na prodej ve Strašnicích (5), Domy na prodej v Libuši (5), Domy na prodej v Kunraticích (5), Domy na prodej v Lipencích (4), Domy na prodej v Chodově (4), Domy na prodej v Slivenci (4), Domy na prodej v Břevnově (4), Domy na prodej v Klánovicích (4), Domy na prodej v Třebonicích (4), Domy na prodej v Krči (3), Domy na prodej ve Velké Chuchli (3), Domy na prodej ve Vysočanech (3), Domy na prodej v Ďáblicích (3), Domy na prodej v Hloubětíně (3), Domy na prodej ve Vršovicích (3), Domy na prodej v Proseku (3), Domy na prodej v Dolních Chabrech (3), Domy na prodej ve Stodůlkách (3), Domy na prodej v Kbelích (3), Domy na prodej v Ruzyni (3), Domy na prodej v Troji (3), Domy na prodej v Kyjích (3), Domy na prodej v Modřanech (3), Domy na prodej v Kobylisích (3), Domy na prodej v Suchdolu (3), Domy na prodej v Hostavicích (2), Domy na prodej v Lysolajích (2), Domy na prodej v Horních Měcholupech (2), Domy na prodej ve Střešovicích (2), Domy na prodej v Nedvězí u Říčan (2), Domy na prodej v Točné (2), Domy na prodej v Podolí (2), Domy na prodej v Satalicích (2), Domy na prodej v Braníku (2), Domy na prodej v Komořanech (2), Domy na prodej v Dolních Počernicích (2), Domy na prodej ve Vinoři (2), Domy na prodej v Malé Straně (2), Domy na prodej ve Starém Městě (2), Domy na prodej v Čakovicích (2), Domy na prodej ve Zličíně (2).

Domy si můžete vybrat také dle městských částí: Domy na prodej MČ Praha 5 (22), Domy na prodej MČ Praha 6 (14), Domy na prodej MČ Praha 4 (13), Domy na prodej MČ Praha 20 (12), Domy na prodej MČ Praha 8 (11), Domy na prodej MČ Praha 10 (10), Domy na prodej MČ Praha 9 (8), Domy na prodej MČ Praha 1 (8), Domy na prodej MČ Praha-Zbraslav (7), Domy na prodej MČ Praha 12 (7), Domy na prodej MČ Praha-Šeberov (6), Domy na prodej MČ Praha 15 (6), Domy na prodej MČ Praha 14 (6), Domy na prodej MČ Praha 22 (6), Domy na prodej MČ Praha 21 (6).

Poloha domu je zásadním faktorem při výběru nemovitosti. Pro kupující i nájemce je důležitá dopravní dostupnost, proto hledají domy v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zajímá dostupnost MHD. Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého domu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Pro majitele automobilu je určitě důležitá vlastní garáž u nemovitosti nebo možnost pohodlného parkování v místě bydliště. Před pořízením domu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Prodej domů podle polohy nemovitosti v obci

Pokud je pro vás důležitá poloha domu v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete při výběru domů hledat dle polohy v obci. Inzerenti domů k prodeji v obvodu Praha 6 uvádějí následující informace: klidná část obce (17), centrum (8), okraj obce (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Orientace domu na pozemku

Věnujte pozornost tomu, jak a kde je samotný dům situovaný v rámci pozemku. Ideálně by příjezd k domu měl být ze severu a zde by měly být také vstupní prostory, chodby, schodiště, WC a podobné místnosti v domě. Nejcennější část vašeho pozemku je ta na jih od domu. Zde se nachází klidová zóna, kdy právě sem chcete mít orientovány hlavní obytné místnosti domu.

Koupě domu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obvodu Praha 6 nabízejí nejčastěji zděné domy (11). V nabídce k prodeji jsou také jiné domy (8), dřevěné domy (1) či domy s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Zděný dům je tradiční volbou pro stavbu domu. Novější domy této konstrukce jsou energeticky nenáročné, podobně jako dřevostavby. U kamenných domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění. Záleží ovšem také na stavu zateplení konkrétní nemovitosti.

Prodej domů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce domů v obvodu Praha 6

Kromě domů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je na Praze 6 také k dispozici jeden dům v dražbě či v aukci.

Nabídka domů v obvodu Praha 6 dle inzerenta:

Na Praze 6 a okolí pochází 32 domů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde domy k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (5), Keller Williams Czech Republic (3), DUNA HOUSE (2), OAK real s.r.o. (2), House ViP, s.r.o. (2), Výjimeční Makléři (2), Fincentrum Reality s.r.o. (2), NEXT REALITY GROUP a.s. (1), Engel & Völkers Prague (1) a BIDLI reality, a.s. (1).

Prodej domů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy domů:

Jak najít vhodný dům na prodej v obvodu Prahy 6?

Pokud máte konkrétní představu domu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný dům na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obvodu Praha 6 3 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví dům podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout dům na Praze 6?

V obvodu Praha 6 působí 1213 realitních makléřů, spadajících pod 263 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, RE/MAX Priority Mladá Boleslav, BHJV spol. s r.o. Kladno, Alexiss Group s.r.o. Praha, TALANDA Invest s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha a Reality PROSTOR s.r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obvodu Praha 6

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Martin Vacek, Ilona Fanfrdlová, Petr Hrášek, Aleš Vladař, Kristýna Klír, Gabriela Machová, Richard Dobiaš, Marcela Špetová, MBA, Katarína Pokrupová a Štefan Ličartovský.

Nejvíce nemovitostí v okolí Prahy nabízí Martin Vacek (221). Pokud chcete prodat či pronajmout dům vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 29

Prodej rodinného domu, 360m2, Praha - Břevnov, Voříškova

iRealitka.cz

Prodej krajového řadového domu s terasou a zahradou v Praze 6 - Břevnov v klidné jednosměrné ulici Voříškova. Jedná se o čtyřpodlažní dům (suterén, přízemí, první patro a podkroví) o dispozici 4+1 se 3 koupelnami a 3 závěsnými WC. Dále dům disponuje…

Prodej vily, Praha - Řepy, Podkrkonošských tkalců

Finpos realitní kancelář

Hledáte investiční příležitost nebo sídlo firmy? Pokud ano, tak Vás má nová nabídka rozhodně zaujme. Představuji Vám víceúčelovou vilu v Řepích, která skrývá obrovský potenciál. Buďto vilu můžete v podstatě ihned využívat jako sídlo firmy s plnohodnotným zázemím nebo přistavět…

Prodej rodinného domu, Praha - Ruzyně, Kralupská

Nabízíme Vám k prodeji řadový rodinný dům s dispozicí 6+2 a s užitnou plochou 247m2. Dům má tři podlaží a je možné jej rozdělit na dvě samostatné jednotky. Pozemek v zadní části domu je zčásti ve svahu. Je odtud krásný výhled na Prahu. Kolaudace domu proběhla…

Aktualizováno
16.000.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej rodinného domu, Praha - Břevnov, Rejchova

Engel & Völkers Prague

Řadový dům ideální pro dvougenerační bydlení se nachází v těsné blízkosti Ústřední vojenské nemocnice a polikliniky Petřiny, pár kroků od vstupu do zahrad Břevnovského kláštera ve velmi klidné ulici. Dům je vytápěn plynovým kotlem, v podzemním podlaží nalezneme technické…

Prodej rodinného domu, Praha - Nebušice, Tuchoměřická

Engel & Völkers Prague

Samostatně stojící dům ve vyhledávané rezidenční části Prahy 6 – Nebušic disponuje celkovou užitnou plochou 360 m2 ve dvou nadzemních podlažích. V přízemí nalezneme pokoj pro hosty se samostatnou koupelnou a toaletou a dále vzdušný otevřený prostor…

Prodej rodinného domu, Praha - Nebušice, Sichrovského

Findeo reality s.r.o.

FINDEO Reality Vám nabízí prodej vícegeneračního rodinného domu na Praze 6 v Nebušicích na pozemku 360m2. Dům je členitý a rozdělený na tři bytové jednotky, každá jednotka má vlastní vchod. Dispoziční řešení je následující: byt č. 1 je řešen jako mezonetový 3+1…

Prodej vily, Praha - Dejvice, Vilímovská

Engel & Völkers Prague

Nabízíme k prodeji polovinu dvojdomu s pozemkem o výměře 528 m2 v udržovaném stavu, který je vhodný k rekonstrukci a nachází se v jedné z nejreprezentativnějších čtvrtí Prahy 6 na Hanspaulce.Dům disponuje 3 nadzemními a jedním…

Prodej rodinného domu, Praha - Suchdol, Starosuchdolská

RE/MAX Search

Exkluzivně nabízíme výborně řešenou nízkoenergetickou novostavbu rodinného domu 6+kk s obytnou plochou 210 m² + terasa 18 m2, nacházející se na jedinečném místě v Praze 6 – Starý Suchdol, v klidné slepé ulici. Nemovitost disponuje dvěma zastřešenými…

Prodej vily, Praha - Dejvice, Nad Šárkou

Engel & Völkers Prague

Jedinečná prosvětlená prvorepubliková vila s nádhernou a udržovanou zahradou v prestižní rezidenční a diplomatické části Prahy 6 - na Hanspaulce. Do vily se vstupuje přes prostornou reprezentativní halu. V přízemí je plně vybavená kuchyň propojená s jídelnou…

Prodej činžovního domu, 280m2, Praha - Liboc, Jenečská

Středočeské reality, spol. s r.o.

Hledáte prostory pro své podnikání v pohostinství, nebo jen investiční nemovitost? Právě pro vás tady mám víceúčelovou nemovitost s restaurací, barem a byty. Jedná se o prodej celé společnosti, která má ve svém vlastnictví nemovitost, bez další podnikatelské aktivity…

Prodej rodinného domu, Praha, Bažantní

Prodej atraktivního řadového RD 4+kk s už. plochou 246m2, garáž, zahrada, Praha - Suchdol, ulice Bažantní. Dům disponuje třemi nadzemními podlažími, kde v prvním podlaží nalezneme garáž (25,8m2) a prostorné sklepní prostory. Ve 2. NP je prostorný obývací pokoj…

Aktualizováno
17.990.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej chaty, 18m2, Praha - Sedlec, Na Rybářce

eDO reality

Dobrý den. Nabízíme zděnou chatu v zahrádkářské kolonii Nad Sedleckou skálou v Praze 6 Sedleci. Na chatě proběhla v listopadu 2022 kompletní výměna střešní krytiny včetně latí, doplnění zateplení a okapů. V přízemí je jedna prostorná místnost vybavená kuchyňským koutem,…

Prodej rodinného domu, 275m2, Praha - Ruzyně, Nad višňovkou

DUNA HOUSE

CENA K JEDNÁNÍ Dovolujeme si Vám nabídnout Rodinný Dům s výměrou celkem 275m2, jenž se nachází v západním okraji hl. m. Prahy v části Ruzyně, v sousedství rodinných domů a obory Hvězda. Dům byl postaven před 70 lety na pozemku o ploše 676m2 a byl…

Aktualizováno
28.000.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej chaty, Praha - Břevnov, Bolívarova

Broker Consulting, a.s.

Ráda bych Vám nabídla ke koupi dvě chatky v zahrádkářské osadě na Praze 6 – Malý Břevnov. Každá chatka stojí na městem dlouhodobě pronajatém pozemku o velikosti 190m2, celkem jsou tedy k dispozici pozemky o celkové velikosti 380m2.…

Dražba rodinného domu, 262m2, Praha - Suchdol

Jedná se o dražbu rodinného domu s pozemky, který se nachází severozápadně od centra města, v městské části Praha-Suchdol. Okolní zástavbu tvoří rodinné domy. Vzdálenost od centra je přibližně 10 km. Rodinný dům (objekt k bydlení) je napojen na veškeré inženýrské sítě…

Vyvolávací cena: 7.733.334,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej chaty, Praha - Vokovice

AGENTURA ZVONEK CZ, s.r.o.

Nabízíme Vám mobilní dům inspirovaný klasickým britským stylem s mnoha praktickými a moderními řešeními. Hned od vchodu Vás vítá světlý, prosklený obývací pokoj s přímým přístupem na terasu a dvě pohodlné pohovky vyzývají celou rodinu a přátele ke společnému…

Prodej rodinného domu, 330m2, Praha - Lysolaje, Dolina

DUNA HOUSE

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej dvougeneračního rodinného domu v exkluzivní lokalitě Prahy 6 - Lysolaje. Nemovitost se nachází v klidné lokalitě, v docházkové vzdálenosti do Šáreckého údolí a místní ZŠ a MŠ Járy Cimrmana. Ve vzdálenosti 2km se nachází také…

Dražba rodinného domu, Praha - Dejvice, Na pískách

EURODRAŽBY.CZ a.s.

Celý areál je tvořen stavbou rodinného domu č.p. 993 na parcele č. 3615 - zastavěná plochaa nádvoří a další pozemek, který tvoří funkční celek tj. parcela č. 3616 - zahrada. Objekt máobdélníkový půdorys, je podsklepený, má dvě nadzemní podlaží a sedlovou střechu…

Vyvolávací cena: 9.450.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej rodinného domu, 155m2, Praha, Do zátiší

FARAON reality, s.r.o

Prodej řadového moderního domu (155m2) s garáží, stojící na slunném pozemku (309m2) v atraktivní lokalitě Prahy 6 Lysolaje. Dispozice zahrnuje dvě podlaží - (celkem 3 ložnice, 2 koupelny, tři toalety). Vstupní podlaží - přízemí vstup do objektu…

Prodej chaty, Praha 6

K prodeji chata o dispozici 3+kk, která se nachází na Praze 6, v části obce Přední Kopanina. Celková plocha pozemku činí 432 m2. Objekt může sloužit jak k rekreaci, tak i k trvalému bydlení. V prvním nadzemním podlaží se nachází menší vstupní…


TOPlist TOPlist