13 302 aktuálních nabídek
od 433 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Pražské obvody
Upřesnit lokalitu
Praha 10
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Rodinné domy na prodej Praha 10

Aktuálně se zde cena domů k prodeji pohybuje od 7 800 000 Kč do 35 800 000 Kč

Ceny domů v obvodu Prahy 10

Cena domů na prodej v obvodu Prahy 10 se momentálně pohybuje od 7 800 000 Kč do 35 800 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 4,84 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 32 890 Kč do 150 957 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější domy k prodeji v obvodu Praha 10.

Jaké jsou domy na prodej v obvodu Praha 10?

Na trhu na Praze 10 jsou v současné době nejpočetnější rodinné domy (29) v cenách od 7 800 000 Kč, následují vily (5) od 26 990 000 Kč a činžovní domy (1) od 18 990 000 Kč.

Jaký dům koupit a na co si dát pozor?

Při výběru domu myslete na to, že zde budete žít svůj celý, každodenní život. Co to znamená?

Představte si, že zde vy i vaši potomci každý den vstávají a dopravují se do školy, zaměstnání, do kroužků. Je dům dopravně dostupný pro všechny členy domácnosti (a zůstane takový, až děti začnou chodit na střední školu a vy změníte práci)? Bude dům obytný i na stáří, nebo se kvůli schodům a koupelně stane příliš bariérovým? V novém domově budete trávit léto i zimu, představte si údržbu zahrady a zeleně, odklízení sněhu a podobně, abyste nebyli nepříjemně překvapeni.

V úvahu berte také dispozice domu, které hrají svou roli. Přízemní dům je nebo se může upravit jako bezbariérový, patrový dům nabízí více místa i na malém pozemku. Řadový dům může přinášet určitou ztrátu soukromí, ale je obvykle levnější než samostatně stojící domy.

Stav domu

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro obvod Praha 10 na prodej nabízeny domy v bezvadném stavu (16), v dobrém stavu (6), novostavby (6), k rekonstrukci (4), rozestavěné (1).

Nemovitosti před rekonstrukcí nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších domech, ale třeba novostavbách. Před koupí dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka. Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda je v pořádku střešní krytina a krovy, parapety a okapy, podlahy. Zkontroluje třeba statiku domu, přepočítá obytnou plochu. Má nemovitost všechny nutné revize, je kolaudovaná, není zde nežádoucí zatížení služebností? Užitečné je také ujištění, že je dům pojistitelný, tedy že například splňuje požadavky na požární bezpečnost nebo nestojí v povodňové zóně.

Existuje také služba inspekce nemovitostí. Inspektor je certifikovaný odborník a najde v domě i skryté vady. Zvažte, zda se vám nevyplatí si jej pozvat.

Na koupi domu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší dům, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně na prodej, je dům za cenu 10 602 000 Kč v obci Praha, který má obytnou plochu 300 m2.

Velký dům je radost z prostoru bez nutnosti kompromisů. Je to dům pro velkou rodinu, ve kterém si můžete zařídit i dílnu, pracovnu nebo kancelář. Na druhou stranu to znamená vyšší výdaje za energie, například vytápění. To samé platí o úklidu takového domu.

Co se týče pozemku, na kterém dům stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v obvodu Praha 10 se dají právě teď najít domy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 1560 m2 má dům za cenu 14 050 000 Kč v obci Praha. Naopak nejmenší pozemek o výměře 90 m2 získáte při koupi domu v obci Praha za cenu 15 950 000 Kč.

Velký pozemek u domu přináší určitou svobodu. Můžete zde mít zahradu, posezení, bazén, hřiště pro děti nebo domek s dílnou, můžete zde mít výběh pro psa. Otázkou je, zda něco z toho chcete, potřebujete a zda budete mít dostatek času a prostředků na údržbu.

Malý pozemek vám sice nedává mnoho prostoru kolem domu, ale nevyžaduje tolik údržby. Záleží také na okolí daného pozemku: pokud sousedíte s malými pozemky s rodinnými domy v satelitním městečku, můžete přijít o soukromí. Uprostřed přírody malý pozemek vlastně ani nevadí.

Lokality domů k prodeji

Vyfiltrovat si domy v Praze lze dle hlavních městských obvodů: Domy na prodej Praha 5 (72), Domy na prodej Praha 9 (49), Domy na prodej Praha 4 (44), Domy na prodej Praha 10 (35), Domy na prodej Praha 6 (32), Domy na prodej Praha 8 (19), Domy na prodej Praha 2 (7), Domy na prodej Praha 1 (5), Domy na prodej Praha 7 (4), Domy na prodej Praha 3 (2).

V Praze nabízíme domy v celkem 85 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Domy na prodej v Horních Počernicích (12), Domy na prodej v (9), Domy na prodej v Záběhlicích (8), Domy na prodej v Smíchově (8), Domy na prodej v Šeberově (7), Domy na prodej v Libni (7), Domy na prodej v Jinonicích (7), Domy na prodej v Dolních Měcholupech (6), Domy na prodej v Hlubočepech (6), Domy na prodej ve Vinohradech (6), Domy na prodej v Zbraslavi (6), Domy na prodej v Újezdě nad Lesy (6), Domy na prodej v Radotíně (6), Domy na prodej v Uhříněvsi (6), Domy na prodej v Dejvicích (6), Domy na prodej v Řepech (5), Domy na prodej v Hostivaři (5), Domy na prodej v Řeporyjích (5), Domy na prodej ve Strašnicích (5), Domy na prodej v Libuši (5), Domy na prodej v Kunraticích (5), Domy na prodej v Nebušicích (5), Domy na prodej v Chodově (4), Domy na prodej v Slivenci (4), Domy na prodej v Břevnově (4), Domy na prodej v Klánovicích (4), Domy na prodej v Třebonicích (4), Domy na prodej v Lipencích (4), Domy na prodej ve Vršovicích (3), Domy na prodej v Proseku (3), Domy na prodej v Dolních Chabrech (3), Domy na prodej ve Stodůlkách (3), Domy na prodej v Kbelích (3), Domy na prodej v Ruzyni (3), Domy na prodej v Troji (3), Domy na prodej v Kyjích (3), Domy na prodej v Modřanech (3), Domy na prodej v Kobylisích (3), Domy na prodej v Suchdolu (3), Domy na prodej v Krči (3), Domy na prodej ve Velké Chuchli (3), Domy na prodej ve Vysočanech (3), Domy na prodej v Ďáblicích (3), Domy na prodej v Hloubětíně (3), Domy na prodej v Točné (2), Domy na prodej v Podolí (2), Domy na prodej v Satalicích (2), Domy na prodej v Braníku (2), Domy na prodej v Komořanech (2), Domy na prodej v Dolních Počernicích (2), Domy na prodej ve Vinoři (2), Domy na prodej v Malé Straně (2), Domy na prodej ve Starém Městě (2), Domy na prodej v Čakovicích (2), Domy na prodej ve Zličíně (2), Domy na prodej v Hostavicích (2), Domy na prodej v Lysolajích (2), Domy na prodej v Horních Měcholupech (2), Domy na prodej ve Střešovicích (2), Domy na prodej v Nedvězí u Říčan (2).

Domy si můžete vybrat také dle městských částí: Domy na prodej MČ Praha 5 (22), Domy na prodej MČ Praha 6 (14), Domy na prodej MČ Praha 4 (13), Domy na prodej MČ Praha 20 (12), Domy na prodej MČ Praha 8 (11), Domy na prodej MČ Praha 10 (10), Domy na prodej MČ Praha 9 (8), Domy na prodej MČ Praha 1 (8), Domy na prodej MČ Praha-Zbraslav (7), Domy na prodej MČ Praha 12 (7), Domy na prodej MČ Praha 21 (6), Domy na prodej MČ Praha 13 (6), Domy na prodej MČ Praha-Šeberov (6), Domy na prodej MČ Praha 15 (6), Domy na prodej MČ Praha 14 (6).

Poloha domu je zásadním faktorem při výběru nemovitosti. Pro kupující i nájemce je důležitá dopravní dostupnost, proto hledají domy v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zajímá dostupnost MHD. Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého domu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Pro majitele automobilu je určitě důležitá vlastní garáž u nemovitosti nebo možnost pohodlného parkování v místě bydliště. Před pořízením domu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Prodej domů podle polohy nemovitosti v obci

Pokud je pro vás důležitá poloha domu v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete při výběru domů hledat dle polohy v obci. Inzerenti domů k prodeji v obvodu Praha 10 uvádějí následující informace: klidná část obce (16), centrum (3), polosamota (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Orientace domu na pozemku

Věnujte pozornost tomu, jak a kde je samotný dům situovaný v rámci pozemku. Ideálně by příjezd k domu měl být ze severu a zde by měly být také vstupní prostory, chodby, schodiště, WC a podobné místnosti v domě. Nejcennější část vašeho pozemku je ta na jih od domu. Zde se nachází klidová zóna, kdy právě sem chcete mít orientovány hlavní obytné místnosti domu.

Dražby a aukce domů v obvodu Praha 10

Kromě domů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je na Praze 10 také k dispozici jeden dům v dražbě či v aukci.

Nabídka domů v obvodu Praha 10 dle inzerenta:

Na Praze 10 a okolí pochází 35 domů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde domy k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (4), Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (4), REMAX ALFA (3), BIDLI reality, a.s. (2), FARAON reality, s.r.o (2), NRG International Realty s.r.o. (2), Středočeské reality, spol. s r.o. (2), Broker Consulting, a.s. (2), DUNA HOUSE (2) a REALDOMUS s.r.o. (1).

Prodej domů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy domů:

Jak najít vhodný dům na prodej v obvodu Prahy 10?

Pokud máte konkrétní představu domu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný dům na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obvodu Praha 10 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví dům podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout dům na Praze 10?

V obvodu Praha 10 působí 1213 realitních makléřů, spadajících pod 263 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, RE/MAX Priority Mladá Boleslav, BHJV spol. s r.o. Kladno, Alexiss Group s.r.o. Praha, TALANDA Invest s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha a Reality PROSTOR s.r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obvodu Praha 10

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Martin Vacek, Ilona Fanfrdlová, Petr Hrášek, Aleš Vladař, Kristýna Klír, Gabriela Machová, Richard Dobiaš, Marcela Špetová, MBA, Katarína Pokrupová a Štefan Ličartovský.

Nejvíce nemovitostí v okolí Prahy nabízí Martin Vacek (221). Pokud chcete prodat či pronajmout dům vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 60

Prodej rodinného domu, 1328m2, Praha - Křeslice, K Čestlicům

Chcete bydlet v přírodě a mít v dosahu veškeré služby? Pokud ano, máme pro vás velmi zajímavou nabídku prostorného rodinného domu v ještě zajímavější lokalitě Praha, Křeslice, ulice K Čestlicům. Pozemek s prostorným rodinným domem se nachází vedle Dendrologické…

Prodej činžovního domu, Praha - Záběhlice, Před Skalkami I

Krásná nadstandardní vila v klidné čtvrti pražských Záběhlic, která byla postavena v r. 2000 ve velmi dobrém technickém stavu.Dům nabízí úctyhodných 414 m2 a je dispozičně rozdělen na 4 bytové jednoty, kdy v přízemí se nachází jednotka o dispozici…

Prodej rodinného domu, Praha - Záběhlice, Před Skalkami I

Krásná nadstandardní vila v klidné čtvrti pražských Záběhlic, která byla postavena v r. 2000 ve velmi dobrém technickém stavu.Dům nabízí úctyhodných 414 m2 a je dispozičně rozdělen na 4 bytové jednoty, kdy v přízemí se nachází jednotka o dispozici…

Prodej rodinného domu, Praha - Nedvězí u Říčan

House ViP, s.r.o.

Chcete si zrekonstruovat rodinný dům dle svých představ, na krásném vyvýšeném místě s nádherným výhledem do okolí, v obci s venkovským charakterem a přitom 25 minut autem od centra Prahy? Pak Vám nabízím rodinný dům k rekonstrukci s pozemkem…

Prodej rodinného domu, Praha - Pitkovice, Žampiónová

Jiří Turek

Nabízím k prodeji rodinný dům v Praze Pitkovicích v Žampionové ulici. Dům o výměře 152 m2 je určen k rekonstrukci. Je zde předjednána ještě předzahrádka o velikosti 48m2. Pro více informací volejte nebo pište.

Prodej rodinného domu, Praha - Hostivař, Domkářská

Exkluzivně Vám nabízíme unikátní rodinný dům situovaný v klidné části Prahy 15 – Hostivař, ul. Domkářská, hned vedle Botiče, nedaleko Hostivařské přehrady. Rodinný dům prošel v roce 2001 kompletní rekonstrukcí spočívající v rekonstrukci původního domu a dostavby další…

Prodej vily, 220m2, Praha - Strašnice, V olšinách

PSN s.r.o.

Nabízíme prodej exkluzivní vily s terasou, která má výměru 220 m2 a sestává ze dvou pater. Vila leží na Praze 10 ve Vršovicích a poskytuje možnost parkování pro cca 10 vozů. Je zde výborná dopravní dostupnost, autobusová i tramvajová zastávka…

Prodej vily, Praha - Vršovice, Výstupní

Keller Williams Czech Republic

Vila z poloviny 30. let, kterou vystavil pradědeček současného majitele na vrchu Bohdalec. Třípodlažní stavba o ploše necelých 300 m2 v udržovaném stavu se zajímavou historií, která se nachází na rozhraní malé a velké Prahy.Po mnoho desítek let sloužila…

Prodej rodinného domu, Praha - Záběhlice, Fialková

VARGA REALITY s.r.o.

Nabízíme k prodeji rodinný, řadový dům v ulici Fialková na Praze 10 - část Záběhlice. Dispozice domu je 4+kk, v přízemí vstoupíte do menší chodby, nalevo od ní je obývací část s kuchyní, za kterou se nachází prostor, který můžete využít jako jídelní část,…

Aktualizováno
15.500.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej rodinného domu, Praha - Záběhlice, Před Skalkami I

Engel & Völkers Prague

Představujeme Vám jedinečnou rodinnou vilu s velkorysou výměrou, která je vhodná jak pro rodinné či firemní zázemí, tak pro investiční účely.Vila, která je aktuálně ve stavu před rekonstrukcí, skýtá možnost využití jako tři bytové jednotky a nachází se v žádané…

Prodej rodinného domu, Praha - Kolovraty, U závor

Myšák Reality

Když si historie rozumí s moderním světem, vznikají skvělé domy, které jen tak něco nezdolá. Tento dům v Kolovratech byl postaven kolem roku 1900, má tedy fortelný kamenný základ, dost prostoru pro velkou rodinu a vlastní studnu. V roce 1978 přišla stavba patra, nová střecha…

Prodej rodinného domu, Praha - Dubeč

REDOT, s.r.o.

Nabízíme v exkluzivním zastoupení rodinný domek 3+kk, 99 m2 s velkorysým pozemkem 1411m2 . Dům byl doposud využíván jako chalupa, ale citlivou přestavbou je možné zvýšit obytnou plochu až o 60% . Dům sestává z prostorné ložnice, obývacího pokoje spojeného…

Prodej rodinného domu, Praha - Dolní Měcholupy, Na Slavíkově

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji patrový rodinný dům o dispozici 5+1, zastavěné ploše 108m2, stojící na pozemku o celkové výměře 731m2 v ul. Na Slavíkově v Dolních Měcholupech. V přízemí domu se nachází garáž, vstupní hala, WC, koupelna, samostatná kuchyně s jídelnou…

Prodej činžovního domu, 620m2, Praha - Strašnice, Radošovická

DUNA HOUSE

Nabízím Vám k prodeji bytový dům v Praze Strašnicích, ulice Radošovická, včetně přilehlé zahrady, kde je možnost jednoho parkování. V cihlovém domě z 30. let 20. století se nachází 8 bytových a 4 nebytové jednotky (z toho 3 obyvatelné) ve třech nadzemních podlažích…

Aktualizováno
62.400.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej rodinného domu, 229m2, Praha - Dolní Měcholupy, Kutnohorská

TRUST Reality

Cihlový rodinný dům z roku 1929 o dvou nadzemních podlaží a podlahové ploše 211 m2 je před celkovou rekonstrukcí. Nabízí možnost přizpůsobení dispozic dle požadavků majitele, ke kterým je možné přidat zatím nevyužité půdní prostory s nejvyšší výškou 2,7 m.…

Dražba rodinného domu, 121m2, Praha - Dubeč, Nepovolená

Rodinný dům, Praha-Dubeč. Inzerce je organizována mimo Insolvenční řízení, informace jsou čerpány z Insolvenčního rejstříku, bez součinnosti účastníků Insolvenčního řízení. Ocenění nemovitosti je převzato z údajů Insolvenčního rejstříku. Dle údajů z Insolvenčního rejstříku je…

Vyvolávací cena: 9.200.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej rodinného domu, 620m2, Praha - Strašnice, Radošovická

DUNA HOUSE

Nabízím Vám k prodeji bytový dům v Praze Strašnicích, ulice Radošovická, včetně přilehlé zahrady, kde je možnost jednoho parkování. V cihlovém domě z 30. let 20. století se nachází 8 bytových a 4 nebytové jednotky (z toho 3 obyvatelné) ve třech nadzemních podlažích…

Aktualizováno
62.400.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Dražba rodinného domu, 110m2, Praha - Benice, Zkrácená

Rodinný dům, Benice. Dům se nachází na pozemku ve vlastnictví ČR. Inzerce je organizována mimo Insolvenční řízení, informace jsou čerpány z Insolvenčního rejstříku, bez součinnosti účastníků Insolvenčního řízení. Ocenění nemovitosti je převzato z údajů Insolvenčního rejstříku.…

Vyvolávací cena: 5.600.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej rodinného domu, Praha - Benice, Žitavská

REMAX ALFA

Dovoluji si Vám nabídnout prodej rodinného domu na adrese Žitavská 229, Praha 10 - Benice. Dům stojí na rohovém pozemku 510 m2 a byl postaven v roce 2012. V současném stavu se jedná o dům 5+1 s plochou 158 m2 a gařáží. Je…

Aktualizováno
15.950.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej rodinného domu, 212m2, Praha - Dolní Měcholupy, U zahrady

BIDLI reality, a.s.

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme tento zajímavý rodinný dům, který lze využít nejen k rodinnému bydlení, ale i jako výhodnou investici! Celá nabídka se skládá z dvougeneračního rodinného domu, další samostatně stojící nemovitosti a parcely vhodné k výstavbě.…


TOPlist TOPlist