11 330 aktuálních nabídek
od 445 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Chalupy
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Mladá Boleslav
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Chalupy na prodej Mladá Boleslav

Aktuálně se zde cena chalup k prodeji pohybuje od 3 200 000 Kč do 5 720 000 Kč

Ceny chalup v okrese Mladá Boleslav

Cena chalup na prodej v okrese Mladá Boleslav se momentálně pohybuje od 3 200 000 Kč do 5 720 000 Kč.

Jaké jsou domy na prodej v okrese Mladá Boleslav?

Na trhu v Mladé Boleslavi jsou v současné době různé druhy domů, kdy nejpočetnější jsou rodinné domy (124) v cenách od 1 490 000 Kč, následují chaty (9) od 1 750 000 Kč, chalupy (4) od 3 200 000 Kč, domy na klíč (3) od 1 129 000 Kč, činžovní domy (3) od 12 436 000 Kč, vily (1) od 7 900 000 Kč a zemědělské usedlosti, statky (1) od 3 700 000 Kč.

Stav chalupy

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro okres Mladá Boleslav na prodej nabízeny chalupy v bezvadném stavu (2), k rekonstrukci (1), staré, opuštěné či ve špatném stavu (1).

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Co se týče pozemku, na kterém chalupa stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v okrese Mladá Boleslav se dají právě teď najít chalupy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 801 m2 má chalupa za cenu 3 200 000 Kč v obci Dolní Slivno. Naopak nejmenší pozemek o výměře 649 m2 získáte při koupi chalupy v obci Bukovno za cenu 5 200 000 Kč.

Lokality chalup k prodeji

V okrese Mladá Boleslav nabízíme chalupy v celkem 4 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej chalup v Bukovně (1), Prodej chalup v Dolním Slivně (1), Prodej chalup v Rokyté (1), Prodej chalup v Bělé pod Bezdězem (1).

Někdy se vyplatí nehledat chalupu jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Mladá Boleslav sousedí 9 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Liberec, Semily, Jičín, Nymburk, Praha-východ, Mělník, Česká Lípa, Kutná Hora a Chrudim.

Prodej chalup podle polohy nemovitosti v obci

U rekreačních objektů je velmi důležitá jejich poloha. Někdo vyhledává samotu, jiní zájemci preferují například chatu či chalupu v obci. V současnosti jsou v okrese Mladá Boleslav u nabízených chalup uváděna toto umístění: centrum (2), klidná část obce (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Nabídka chalup v okrese Mladá Boleslav dle inzerenta:

V Mladé Boleslavi a okolí pochází 4 chalupy z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde chalupy k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (2), EU-Grand REALITY (1), a REMAX ALFA (1),.

Jak najít vhodnou chalupu na prodej v okrese Mladá Boleslav?

Pokud máte konkrétní představu chalupy, kterou hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádnou chalupu na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Mladá Boleslav 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví chalupa podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout chalupu v Mladé Boleslavi?

V okrese Mladá Boleslav působí 4 realitních makléřů, spadajících pod 3 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Oleksandr Hychka Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha, Středočeské reality, spol. s r.o. Praha, Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem a Reality Biliková Lázně Toušeň.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Mladá Boleslav

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Jiří Dvořák, Irena Hřibová, Bc. Marcela Šedivá, Pavla Roubínková, Blanka Melicharová, Hana Petržílková, Marie Tordová, Pavel Kosina, Jaroslava Řešátková a Eva Říhová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Mladé Boleslavi nabízí Pavel Nechutný (1). Pokud chcete prodat či pronajmout chalupu vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Brzy budeme mít nové ČESKÉREALITY, které můžete vyzkoušet již nyní Vyzkoušet
Počet rodinných domů na prodej: 1

Prodej chalupy, 336m2, Plužná

Reality Direct s. r. o.

Jedinečná příležitost tradiční částečně roubená chalupa se dvěma garážemi a menším pozemkem v obci Plužná, nedaleko Mladé Boleslavi.


TOPlist TOPlist