11 330 aktuálních nabídek
od 445 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Byt 2+1
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
okres Kladno
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Byt 2+1 na prodej Kladno

Aktuálně se zde cena bytů 2+1 k prodeji pohybuje od 2 690 000 Kč do 6 490 000 Kč

Ceny bytů 2+1 v okrese Kladno

Cena bytů 2+1 na prodej v okrese Kladno se momentálně pohybuje od 2 690 000 Kč do 6 490 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,19 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 11 804 Kč do 28 478 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v tomto okrese se pohybuje kolem 77 963 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 89 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty 2+1 k prodeji v okrese Kladno.

Jaké jsou byty na prodej v okrese Kladno?

Na trhu v Kladně jsou v současné době různé druhy bytů, kdy nejpočetnější jsou byty 2+kk (31) v cenách od 1 430 000 Kč, následují byty 3+kk (28) od 2 032 500 Kč, byty 3+1 (27) od 3 680 000 Kč, byty 2+1 (17) od 2 690 000 Kč, byty 4+kk (17) od 2 220 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (10) od 2 090 000 Kč, byty 1+1 (3) od 2 500 000 Kč, byty 4+1 (3) od 4 590 000 Kč a byty 5+kk (2) od 10 800 000 Kč.

Lokality bytů 2+1 k prodeji

V okrese Kladno nabízíme byty 2+1 v celkem 6 obcích. Vyberte si z obcí od největšího počtu nemovitostí: Prodej bytů 2+1 v Kladně (11), Prodej bytů 2+1 v Slaném (2), Prodej bytů 2+1 ve Stochově (1), Prodej bytů 2+1 v Poštovicích (1), Prodej bytů 2+1 v Libušíně (1), Prodej bytů 2+1 v Třebichovicích (1).

Někdy se vyplatí nehledat byt 2+1 jenom v daném okrese, ale porozhlédnout se po nemovitostech v sousedství. S okresem Kladno sousedí 6 okresů, můžete tedy rozšířit hledání o okres Litoměřice, Mělník, Praha-západ, Beroun, Rakovník a Louny.

Jak vybrat byt 2+1 k prodeji podle vlastností a lokality

Byty 2+1 nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (6), centrum (4), sídliště (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt 2+1 v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (6). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu 2+1 k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt 2+1 a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu 2+1 pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty 2+1 se zajištěným parkováním, tedy byty 2+1 v Kladně s garáží nebo byty 2+1 v Kladně s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu 2+1 se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty 2+1 v 1. patře (4) a 2. patře (1), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (5). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty 2+1 v 6. a vyšším poschodí (1). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty 2+1 s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu 2+1: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro okres Kladno na prodej byty 2+1 v bezvadném stavu (5), v dobrém stavu (5), po rekonstrukci (4), k rekonstrukci (2), novostavby (1).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty 2+1 v Kladně dle vlastnictví

Byty 2+1 zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt 2+1 v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty 2+1 se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu 2+1 podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v okrese Kladno nabízejí nejčastěji zděné byty 2+1 (5). V nabídce k prodeji jsou také jiné byty 2+1 (4), panelové byty 2+1 (3) či byty 2+1 s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Dražby a aukce bytů 2+1 v okrese Kladno

Kromě bytů 2+1 standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v okrese Kladno také k dispozici 2 byty 2+1 v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů 2+1 v okrese Kladno dle inzerenta:

V Kladně a okolí pochází 17 bytů 2+1 z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty 2+1 k prodeji inzerují tyto realitky: Jaroš Real Estate s.r.o. (5), RE/MAX G8 Reality Kladno (3), NEXT REALITY GROUP a.s. (2), M&M reality holding a.s. (2), Maleček Reality & Finance s.r.o. (2), BIDLI reality, a.s. (1), Reality 11 (1), a CENTURY 21 Česká republika (1),.

Jak najít vhodný byt 2+1 na prodej v okrese Kladno?

Pokud máte konkrétní představu bytu 2+1, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt 2+1 na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v okrese Kladno 2 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt 2+1 podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt 2+1 v Kladně?

V okrese Kladno působí 25 realitních makléřů, spadajících pod 12 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: AZ Homestaging Praha, Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, LOUDA REALITY a.s. Choťánky, ECON REAL s.r.o. Praha, Vilímková Reality Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v okrese Kladno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Petr Čížek, Dominik Ondrůšek, LL.M., Radek Janatka, Edita Kaiserová, Thijs Ramp, Ing. Marek Kotík, Daniel Šilhán, Zbyněk Jaroš, Roman Kučera a Michal Preisler.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kladna nabízí (2). Pokud chcete prodat či pronajmout byt 2+1 vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Brzy budeme mít nové ČESKÉREALITY, které můžete vyzkoušet již nyní Vyzkoušet

Prodej bytu 2+1, 54m2, Kladno, Jižní

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej byt 2+1/B, 54m2, OV, ul. Jižní, Kladno

Prodej bytu 2+1, 62m2, Libušín, Smečenská

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej byty 2+1/OV, 62m2 - Smečenská, Libušín

Prodej bytu 2+1, 54m2, Kladno, Brjanská

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej bytu 2+1, 51 m2, ulice Brjanská - Kladno

Prodej bytu 2+1, 70m2, Kladno - Kročehlavy, U Hvězdy

Reality 11 Vám zprostředkují koupi velmi prostorného bytu o dispozici 2+1, na Kladně v městské části Kročehlavy. Vstupní chodba, kde je spousta místa na umístění např. šatní skříně, botníku. Vzdušná a světlá ložnice, kde můžete vyjít rovnou na lodžii, která vede po…

Prodej bytu 2+1, 48m2, Kladno, Vítězná

Prodej bytu 2+1, 48 m?, Kladno, ul. Vítězná

Prodej bytu 2+1, 56m2, Slaný

Maleček Reality & Finance s.r.o.

Nabízíme Vám k prodeji byt v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a celkové výměře 60 m2, v ulici Rabasova, město Slaný. Bytová jednotka se nachází v 1.NP cihlového bytového domu bez výtahu, který prošel celkovou revitalizací. Jednotka se skládá…

Prodej bytu 2+1, 51m2, Slaný

Maleček Reality & Finance s.r.o.

Dovolujeme si Vám nabídnout byt v osobním vlastnictví 2+1 o celkové ploše 51 m2. Byt se nachází v cihlovém domě ve 5NP. V bytě je zděné jádro s vanou a el. kotlem, v obývacím pokoji parkety vestavěný nábytek a sedací souprava,…

Dražba bytu 2+1, 54m2, Kladno

Byt 2+1, 53,80 m2, Kladno

Aktualizováno
Vyvolávací cena: 1.993.333,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 2+1, 67m2, Kladno - Kročehlavy, Vrchlického

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej cihlového bytu 2+1/OV, 67.3m2, Kladno - Vrchlického

Prodej bytu 2+1, 53m2, Kladno, Lesík

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej bytu 2+1 53 m2, ulice Lesík, Kladno

Prodej bytu 2+1, 55m2, Kladno, Unhošťská

Prodej byt 2+1, 55m2,Kladno, Kročehlavy

Dražba bytu 2+1, 40m2, Kladno - Kročehlavy

Byt 2+1, 40 m2, Kladno-Kročehlavy

Aktualizováno
Vyvolávací cena: 1.680.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej bytu 2+1, 53m2, Třebichovice

Prodej bytu 2+1, 53 m?, Třebichovice

Prodej bytu 2+1, 117m2, Kladno, K nemocnici

Prodej nadstandardního bytu 2+1 s terasou, zahradou v RD, Kladno, ul. K Nemocnici.

Prodej bytu 2+1, 51m2, Stochov, S. K. Neumanna

Prodej bytu 2+1, 51m2, Stochov, S.K. Neumanna 396

Prodej bytu 2+1, 119m2, Poštovice

BIDLI reality, a.s.

V obci Poštovice, nacházející se v malebném okrese Kladno ve Středočeském kraji, nabízíme jedinečnou příležitost k bydlení v klidném a příjemném prostředí. Obec disponuje kompletní občanskou vybaveností, zahrnující obchody, školu, školku a zdravotní středisko, což…

Prodej bytu 2+1, 55m2, Kladno - Kročehlavy, Havanská

CENTURY 21 Česká republika

Prostorný byt po kompletní rekonstrukci 2+1 55m2 v OV - Kladno


TOPlist TOPlist