12 000 aktuálních nabídek
od 392 realitních kanceláří a soukromníků
KP global property s.r.o. nabízí

Prodej rodinného domu 269 m²

Hlavní, Panenské Břežany (okres Praha-východ)

na dotaz
FTV nebo kuchyňská linka v cena
Návštěvník
384
Již prohlíželo tuto nemovitost
Ikona
třeba 250 000 Kč

Základní údaje

Datum vložení
17. října 2020
ID nemovitosti
PB201
Plocha celková
800 m²
Plocha pozemku
652 m²
Plocha obytná
269 m²
Plocha užitná
269 m²
Plocha zastavěná
148 m²
Energetická náročnost
B - Velmi úsporná
Dopravní spojení
Autobus, MHD, Silnice, Dálnice
Elektřina
230 V
Kanalizace
Vlastní ČOV
Zdroje vody
Veřejný vodovod
Způsoby vytápění
Ústřední - plynové
Konstrukce
Zděná
Zdroje vody
Veřejný vodovod
Inženýrské sítě
Plyn
Vytapění podrobnosti
Plyn
Vlastnictví
soukromé
Stav objektu
Novostavba

Popis nemovitosti

Ve spolupráci s developerem Euro Renting Vám nabízíme rodinné domy atypického moderně pojatého typu v Resortu Panenské Břežany, okr. Praha Východ.
Panenské Břežany jsou malebnou obcí, vzdálené jen 14 Km od Prahy dálnicí D8 (Praha - Ústí n. Labem). Časový dojezd Praha Smíchov- Panenské Břežany cca 30 minut.
Jedná se o Resort se 6 domy na pozemcích každý cca 800 m2. Resort tvoří soukromou oblast přístupnou jen pro vlastníky domů. Oblast je celo-oplocená s hlavními vstupními branami.
Atypičnost domu tkví zejména v jejich architektonickém řešení. Jedná se o podsklepené stavby moderně posazené do svažitějšího pozemku s krásným výhledem a nadhledem. Domy jsou do tvaru otevřeného „V“, což ve vnitřních prostorách umožňuje atypické pojetí místností a spolu s velkoformátovými okny v obytných místnostech a stropy kombinované rovnosti a krovu znamená nemít jen pokoje o standardních „4 stěnách“.
Domy jsou dispozičně navrženy jako 5+kk, s užitnou plochou 268-271 m2, o 3-třech podlažích včetně 1.PP (garáže). V 1.NP je část obývací a kuchyně, pracovna a koupelna. V 2.NP další pokoje a 2 koupelny.
Domy jsou zděné, zateplené, energetické třídy „B“. Střechy jsou kombinací střechy sedlového typu a rovné části střech jsou řešeny extenzivní zelení. Kombinace krovu s moderní technologií zelených střech dodává domům nadčasový moderní vzhled. Okna velkoformátová plastová s izolačními trojskly a přípravou na venkovní žaluzie. V garážích příprava na nabíjení elektromobilů.
Domy jsou napojeny na vodovodní řad, kanalizaci a plyn. Hlavní zdrojem vytápění je podlahové topení s plynovým kondenzačním kotlem s výkonem 10kW . Teplá voda bude připravována v zásobníku objemu 110l. Zelené střechy mohou být využity pro osazení solárními kolektory. Zahrady dodávány upravené a zatravněné vč. oplocení.
Kolaudace je plánována na období květen 2021, k nastěhování červen – červenec 2021. Všechny domy jsou již ve výstavbě – viz foto.
Detaily projektu či popisu prvků interiéru rádi představíme při osobním setkání. Financování možné se spolupracující bankou, finanční servis zajistíme. Při rezervaci do 31.3.2021 vč. lze provádět vnitřní interiérové změny dle Vašeho přání a kuchynská linka v ceně. Bližší informace Vám rádi sdělíme při osobním setkání.
WWW. domypanenskebrezany.cz

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Hlavní, Panenské Břežany (okres Praha-východ)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

Ing.Kateřina Pospíšilová
Ing.Kateřina Pospíšilová
Kontaktovat prodejce
KP global property s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist