13 019 aktuálních nabídek
od 453 realitních kanceláří a soukromníků
CENTURY 21 Česká republika nabízí

Prodej rodinného domu 160 m²

Broumy (okres Beroun)

4 800 000 Kč
včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Základní údaje

Datum vložení 15. února 2023 ID nemovitosti 11532003
Plocha pozemku 800 m² Užitná plocha 160 m²
Plocha nebytová 89 m² Plocha zastavěná 118 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Dopravní spojení Autobus, MHD, Silnice, Dálnice
Elektřina 400 V Kanalizace Veřejná kanalizace
Zdroje vody Veřejný vodovod Způsoby vytápění Ústřední - tuhá paliva
Konstrukce Zděná Inženýrské sítě Telefon
Ochrany omezení CHKO Parkování Garáž
Příjezdy Asfalt Stav objektu K rekonstrukci

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout prodej zděného rodinného domu v obci Broumy (okr. Beroun), určeného ke kompletní rekonstrukci. Hlavní předností nabízeného domu je jeho umístění v lokalitě (CHKO Křivoklátsko), optimální velikost pozemku (800 m2) a velmi dobrá dostupnost na trase Praha - Plzeň.
Jedná se o celopodsklepenou samostatně stojící zděnou budovu rodinného domu o dispozici 4+1, pravidelného tvaru, vhodnou pro rodinné bydlení, postavenou v roce 1975, dispozičně orientovanou na V-Z, s jedním PP, jedním NP a obytným podkrovím v sedlové střeše. Z inženýrských sítí je k dispozici E, VV, VK, T. Dům disponuje 890 m3 obestavěného prostoru. Konstrukční a materiálové charakteristiky rodinného domu jsou k dispozici u makléře, stavební dokumentací původní majitel nedisponuje. Vybavení je převážně standardní, morálně zastaralé. Vytápění je řešeno novým kotlem na TP (dřevo + uhlí-ořech), zavedeným do nově vystaveného keramického komínu. Koupelny a WC jsou vybaveny původními keramickými obklady, dlažbou a sanitární technikou- umyvadla, vana, WC. Kuchyně je vybavena běžnými spotřebiči. V minulosti proběhla rekonstrukce vnitřní el. instalace, vody a odpadů. Na budově nejsou patrné statické poruchy.
Obec Broumy se nachází cca 15 km Z od Berouna v CHKO Křivoklátsko. V obci je základní občanská vybavenost. Dopravní dostupnost je velmi dobrá, v dosahu 10 km je nájezd na dálnici D5 (EXIT 22,28), dále je k dispozici BUS a MHD. Nemovitost je umístěna v okrajové západní části obce a je situována podél asfaltové komunikace ul. Na Vyhlídce.
Jedná se o insolvenční prodej z majetkové podstaty, dle podmínek insolvenčního zákona (zák. č. 182/2006 Sb.), pro více informací volejte makléře. Financování zajištěno.

Nemovitost nabízí

 Mgr. Ondřej Jaroš
Mgr. Ondřej Jaroš
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Česká republika
Reklama

Budete potřebovat?

Stavební firma
Stavební firma

Pozemní stavitelství Josef Malý

Adresa: Česká 48/5, Beroun, 26601
Email: maly.mavys@centrum.cz
Web: https://www.stavitelstvi-jm.cz/
TOPlist TOPlist