10 192 aktuálních nabídek
od 399 realitních kanceláří a soukromníků
H2 Reality+ nabízí

Prodej rodinného domu 156 m²

Šestajovice (okres Praha-východ)

16 590 000 Kč
vč. vnitřních povrchů a zařizovacích předmětů

Základní údaje

Datum vložení 11. února 2022 ID nemovitosti 294
Plocha pozemku 494 m² Užitná plocha 156 m²
Plocha zastavěná 100 m² Energetiká náročnost B - Velmi úsporná (i)
Elektřina 230 V Kanalizace Veřejná kanalizace
Zdroje vody Veřejný vodovod Konstrukce Jiná
Zdroje vody Veřejný vodovod Stav objektu Novostavba

Popis nemovitosti

Prostorné bydlení v rodinném domě 6+kk s 2x koupelnou a 2x komorou.
www.domyvsestajovicich.cz.
Tepelné čerpadlo Daikin – energetická třída B.
Každý z našich budoucích dvou klientů bude vlastnit funkční a samostatný dům/jednotku typu F, která představuje polovinu dvojdomu a k tomu pozemek resp. zahradu. K tomu podíl na vlastní příjezdové komunikaci v rámci zástavby tří dvojdomů označených A, B a C. Celkem v projektu 3 dvojdomy, tedy 6 jednotek typu F.
Každá polovina dvojdomu / jednotka má vlastní měření spotřeby energií. Přípojky IS: vodovod, kanalizace a elektro.
Stav projektu:
Výstavba zahájena 112020. Nyní Probíhají obkladačské práce, kompletace koupelen, montáž podlah a dveří. Konec 2Q 2022 dokončení RD a zahájení kolaudace. Předpoklad nastěhování září 2022.

Na nové adrese v ulici U Pole, jsme zahájili výstavbu rodinného dvojdomu typu F _ 6kk. Typ F má užitně, velikostí a rozlohou pozemku „splnit“ charakter samostatného domu, ovšem technicky je součástí bloku dvojdomu a každý dům F je samostatnou polovinou tohoto bloku. Domy jsou zděné z cihelných bloků založené na základové desce v kombinaci se základovými pasy. Podlahové teplovodní vytápění tepelným čerpadlem Daikin vč zásobníku na TUV ( možné rozšířit o klimatizaci Daikin). Plastová okna s izolačním trojsklem v antracit provedení v kombinaci s přípravou pro předokenní žaluzie Z90 el. dálkové ovládané a EZS, v rámci řešení od SOMFY. Příprava pro klimatizaci, PSK posuvný portál na zahradu, kabelové rozvody ve všech pokojích TV/NET.
V rámci Klientských změn je možnost rozšířit v nadstandardu stavební přípravu o předokenní žaluzie typu Z, systém jejich řízení pomocí chytré jednotky TaHoma, EZS, kamery v rámci řešení komponentů Somfy. Umíme na míru navrhnout a doporučit stínění, pergoly, markýzy, screeny, sítě proti hmyzu atd. .
Referenční foto dokončených domů v jiných lokalitách najdete v Galerii na stránkách projektu.

Pro nabídku eFka v objektu C nás kontaktujte.

Součást developerského projektu

Domy v Šestajovicích

Developerský projekt

Dům typu F má užitně, velikostí a rozlohou pozemku „splnit“ charakter samostatného domu, ovšem technicky je součástí bloku dvojdomu a každý dům F je samostatnou polovinou tohoto bloku. Domy jsou zděné z cihelných bloků založené na základové desce v kombinaci se základovými pasy. Podlahové teplovodní vytápění tepelným čerpadlem Daikin včetně zásobníku na TUV ( možné rozšířit o klimatizaci Daikin). Plastová okna s izolačním trojsklem v antracit provedení v kombinaci s přípravou pro předokenní žaluzie Z90 el. dálkové ovládané a EZS, v rámci programu SOMFY. Příprava pro klimatizaci, PSK… více informací

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Šestajovice (okres Praha-východ)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Martin Hušpauer
Martin Hušpauer
Kontaktovat prodejce
H2 Reality+
Reklama
TOPlist TOPlist