11 873 aktuálních nabídek
od 412 realitních kanceláří a soukromníků
DEFIRE, spol. s r.o. nabízí

Prodej rodinného domu 133 m²

Koleč (okres Kladno)

Základní údaje

Datum vložení 2. března 2021 ID nemovitosti DN01604
Plocha pozemku 520 m² Obytná plocha 133 m²
Užitná plocha 133 m² Plocha zastavěná 109 m²
Energetiká náročnost B - Velmi úsporná (i) Dopravní spojení Dálnice
Elektřina 230 V, 400 V Kanalizace Žumpa, septik
Zdroje vody Veřejný vodovod Konstrukce Zděná
Balkóny Terasa Zdroje vody Veřejný vodovod
Inženýrské sítě Telefon Parkování Vlastní parkovácí stání
Vlastnictví soukromé

Popis nemovitosti

V rámci developerského projektu Vám nabízíme jeden z řady 15-ti moderních řadových domů, typ domu Az13, o dispozici 5 + kk, obytná plocha 132,5 m2 + kryté stání na auto s pozemkem o celkové výměře 520 m2. Jedná se o moderní rodinný dům typu řadového bydlení s vlastním pozemkem.

Dokončení stavby koncem roku 2022.

Domy jsou navrženy v moderním architektonickém ztvárnění, jejich dominantou je velký obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem a zejména s proskleným přímým vstupem na terasu. Dispozice u všech typů domů jsou téměř stejné a jsou velmi promyšlené a zároveň i prakticky a vkusně řešené. Jednotlivé domy se liší zejména velikostí užitné plochy a velikostí pozemku. Domy jsou rozděleny do dvou podlaží 1 NP a obytné podkroví. V každém z domů je celkem 2x koupelna, 3x WC, technická místnost, šatna a 5 samostatných pokojů, 3 v podkroví, 2 v přízemí.

Domy jsou velmi moderně řešeny i po technické stránce, podlahové vytápění je v celém domě, zdrojem je pak tepelné čerpadlo systém vzduch-voda, které je současně i kombinované se zásobníkem pro ohřev teplé vody. Využití moderních materiálů a dostatečného zateplení podle nejnovějších norem zajišťuje tak domu výborné tepelné vlastnosti a velmi nízkou spotřebu energie. V nabídkové ceně se každý dům nabízí již dokončený, a to včetně podlah, dlažeb, dokončených koupelen, včetně zařizovacích předmětů, dveří a obložek atd. Na stránkách projektu Green koleč jsou uvedeny ceny všech domů ve vybraném standardu.

V rámci dokončení domů je možné zvolit doplňkové položky, jako je přístřešek na auto, včetně hotového povrchu vjezdu (STD), dřevěné terasy, změkčovače vody Aquina WK Standard BNT, skleněné zábradlí a klimatizace. Domy jsou napojeny na vodu a elektřinu, kanalizace zatím v obci není, proto domy májí zajištěnou ekologickou likvidaci odpadních vod formou dvou jímek s možností využití zachycených vod dešťových. Domy představují moderní bydlení venkovského typu, v zeleni a přírodě, cca 30 km od metra Dejvice, s dojezdem cca 1 hod autem. V obci je občanská vybavenost, jako obchod, školka, zastávka BUS, vše cca 5 min od domu. Více informací a zaslání plánků prosím žádejte u makléře.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Koleč (okres Kladno)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

DEFIRE, spol. s r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist