11 330 aktuálních nabídek
od 445 realitních kanceláří a soukromníků
GEPARD REALITY / Tobi reality a finance nabízí

Prodej chaty 65 m²

Třebnice, Sedlčany (okres Příbram), Česko

Základní údaje

Datum vložení 3. dubna 2024 ID nemovitosti 8866
Plocha celková 402 m² Plocha pozemku 402 m²
Užitná plocha 65 m² Plocha zastavěná 45 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Dopravní spojení Autobus, Silnice
Elektřina 230 V Způsoby vytápění Lokální - tuhá paliva
Konstrukce Dřevěná Stav objektu Bezvadný

Popis nemovitosti

Oáza klidu, soukromí a všude okolo jen lesy a příroda.
Pokud rádi trávíte svůj víkendový čas mimo městský ruch, tak tahle chatička obklopena zelení naplní dokonale vaši představu o ideálu nejen víkendového odpočinku, ale i vaší letní dovolené.

Představujeme na prodej tuto pohádkovou chatičku s vlastním pozemkem, která vás naprosto okouzlí svým místem a nepopsatelnou atmosférou. Chata se nachází v Třebnici u Sedlčan, což je zhruba necelá hodina cesty od Prahy a díky své poloze, okolním lesům a přírodě se stane oblíbeným místem pro odpočinek a trávení volného času s vašimi nejbližšími. O chatičku se majitelé vzorně starají, a tak stačí si sbalit jen pár věcí a vyrazit na zasloužený odpočinek, protože zde si nejenže odpočinete od každodenních rutinních záležitostí, ale nasajete tolik potřebné pozitivní energie, kterou v dnešní nelehké době tolik všichni potřebujeme.

Chata je dřevěná se zděnou podezdívkou a užitná plocha odpovídá cca 65 m2. Dispozičně chata nabídne vstupní předsíň, ze které je vstup do kuchyně, kdy oproti kuchyňské lince je umístěné koupelnové umyvadlo pro základní hygienu, dále pak vstup na samostatnou toaletu a vstup do společenské místnosti, kde budete trávit svůj čas se svými nejbližšími po návratech z různých výletů po okolí a vyprávět si zážitky kolem velkého dřevěného stolu s pozorováním plápolajícího ohně v krbových kamnech. Po dřevěném schodišti se pak dostáváme na chodbu 2.NP., ze které je vstup do dvou samostatných ložnic. V suterénní části chaty je pak menší sklípek pro uskladnění zahradního vybavení či jiných sezónních záležitostí. Chata se prodává kompletně vybavená, tedy přesun do nového půjde velmi hladce.
Z inženýrských sítí je k dispozici el. energie, voda je řešena vlastní studnou na pozemku a odpadní voda je svedena do trativodu. Vytápění je řešeno krbovými kamny na tuhá paliva s průduchy proudění tepla i do pokojů v patře.

Pokud vás tato nemovitost oslovila, neváhejte a sjednejte si svůj termín prohlídky.
Těšíme se při osobním setkání.

Nemovitost nabízí

 BEM. Ivana Gašpar (Žďánská)
BEM. Ivana Gašpar (Žďánská)
Kontaktovat prodejce
GEPARD REALITY / Tobi reality a finance
Reklama
TOPlist TOPlist