13 116 aktuálních nabídek
od 431 realitních kanceláří a soukromníků
REMAX ALFA nabízí

Prodej chalupy 81 m²

Dolní Slivno (okres Mladá Boleslav)

Základní údaje

Datum vložení 17. října 2022 ID nemovitosti 351471
Plocha celková 801 m² Plocha pozemku 801 m²
Užitná plocha 81 m² Plocha zastavěná 100 m²
Energetiká náročnost G - Mimořádně nehospodárná (i) Konstrukce Jiná
Stav objektu K rekonstrukci

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout samostatně stojící, nepodsklepenou, přízemní chalupu s půdou, která se nachází v centrální části obce. Budova je založena na kamenných základech. Konstrukce budovy je smíšená a její stavebně technický stav je před rekonstrukcí. Chalupa je užívána v létě k sezónní rekreaci. Krov je dřevěný s pálenou krytinou. Střecha budovy sedlová. K chalupě patří zahrada. Přístup je z místní zpevněné komunikace.

Stavba je rozdělena na chodbu, kuchyni se sprchovým koutem, komoru a obytný pokoj, na hlavní část navazují kůlny a garáž. Na pozemku je dále postaven zahradní domek, který taktéž sloužil k ubytování. Vytápění je lokální na tuhá paliva, teplou vodu zajišťuje el. bojler. Energetický průkaz není aktuálně k dispozici, proto uvádíme nejnižší třídu G.

Na pozemku parc. č. St. 53 se nachází stavba č.p. 7. Pozemek je v katastru nemovitostí vedený jako zastavěná plocha a nádvoří o celkové ploše 551 m2. Na stavební pozemek navazuje pozemek parc. č. 18/3, který je v katastru nemovitostí vedený jako zahrada o celkové ploše 207 m2 a pozemek parc. č. 729/41, který je v katastru nemovitostí vedený jako ostatní plocha o celkové ploše 43 m2. Výše uvedené pozemky spolu tvoří jeden funkční celek. Pozemky jsou rovinatého charakteru, oplocené, udržované. Pozemky jako celek jsou přístupné z veřejné komunikace.

Z inženýrských sítí je nemovitá věc napojena na přípojky elektřiny a vodovodu.

Obec Dolní Slivno se nachází přibližně 7 kilometrů západně od Benátek nad Jizerou. Místní obecní úřad spravuje nedalekou osadu Slivínko. V obci se nachází poštovní úřad, mateřská a základní škola, 2 dětská hřiště, obchod a sokolovna s obecní hospodou.
Doplňující informace o zahradě: 15 plodících ovocných stromů, několik ovocných keřů, bylinkové a květinové záhony.

Prohlídkový den se bude konat po telefonické či emailové domluvě.

Dovolujeme si upozornit, že v případě více zájemců, může být nemovitost prodána nejlepší nabídce.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Dolní Slivno (okres Mladá Boleslav)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Věra Krulichová
Věra Krulichová
Kontaktovat prodejce
REMAX ALFA
Reklama
TOPlist TOPlist