13 839 aktuálních nabídek
od 449 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Mnichovo Hradiště
V okruhu
Mnichovo Hradiště
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byty k pronájmu, Mnichovo Hradiště

Aktuálně se zde cena bytů na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 20 000 Kč

Ceny bytů v obci Mnichovo Hradiště

Cena bytů k pronájmu v obci Mnichovo Hradiště se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 20 000 Kč za měsíc.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty na pronájem v obci Mnichovo Hradiště.

Jaké jsou byty k pronájmu v obci Mnichovo Hradiště?

Na trhu ve Mnichově Hradišti jsou v současné době nejpočetnější byty 3+kk (3) v cenách od 15 000 Kč, následují byty 2+kk (3) od 13 000 Kč, byty 2+1 (1) od 13 000 Kč a byty 1+1 (1) od 11 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v obci Mnichovo Hradiště, je byt za cenu 16 000 Kč za měsíc v obci Mnichovo Hradiště, který má obytnou plochu 75 m2.

Lokality bytů na pronájem

V obci Mnichovo Hradiště nabízíme byty v celkem 3 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty k pronájmu ve Mnichově Hradišti (6), Byty k pronájmu ve Veselé (1), Byty k pronájmu v Hoškovicích (1).

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (3), centrum (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty ve Mnichově Hradišti s garáží nebo byty ve Mnichově Hradišti s parkovacím stáním (1).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (2) a 2. patře (1), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (1). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (1). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Mnichovo Hradiště k pronájmu byty po rekonstrukci (3), v dobrém stavu (2), v bezvadném stavu (2), novostavby (1).

Nájem bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Mnichovo Hradiště nabízejí nejčastěji zděné byty (3). V nabídce na pronájem jsou také panelové byty (2), montované byty (1), jiné byty (1) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Nabídka bytů v obci Mnichovo Hradiště dle inzerenta:

VE Mnichově Hradišti a okolí pochází 8 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (3), NEXT REALITY GROUP a.s. (1), NAVRÁTIL REALITY - realitní kancelář (1), SOCCER REALITY s.r.o. (1), RE Partners (1), a AQ REALITY (1),.

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v obci Mnichovo Hradiště?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Mnichovo Hradiště 3 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt ve Mnichově Hradišti?

V obci Mnichovo Hradiště působí 35 realitních makléřů, spadajících pod 26 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Mnichovo Hradiště

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Jiří Dvořák, Bc. Marcela Šedivá, Irena Hřibová, Hana Petržílková, Mgr. Veronika Skalická, Jaroslava Řešátková, Pavla Roubínková, Mgr. Veronika Vágner, Ing. Martin Glos a Marie Tordová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Mladé Boleslavi nabízí Eva Říhová (6). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 1+1, 65m2, Mnichovo Hradiště - Hoškovice

AQ REALITY

Pronájem zařízeného bytu 1+1 o CP 65 m2 se zahradou v přízemí RD, v klidné části obce Hoškovice. Dispozice : samostatný vchod, vstupní předsíň, kuchyň s jídelnou (pračka, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem,..), obývací pokoj ( televize, internet),…

Pronájem bytu 2+kk, 43m2, Mnichovo Hradiště, Čsl. armády

RE Partners

Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout k pronájmu byt o velikosti 2+kk s balkonem v Mnichově Hradišti, ulice Československé armády. Bytová jednotka o celkové rozloze 43 m2 + plocha balkonu se nachází v osmém /posledním/ patře panelového domu…

Aktualizováno
13.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 3+kk, 53m2, Mnichovo Hradiště, Jana Švermy

Dovolím si Vám nabídnout k pronájmu moderní slunnou novostavbu bytu 3 +KK, která se nachází v klidné části obce Mnichovo Hradiště, v ulici Jana Švermy (v blízkosti centra obce a kompletní občanské vybavenosti). Velmi dobrá dostupnost po dálnici D10 do Mladé Boleslavi, 35…

Pronájem bytu 2+kk, 49m2, Mnichovo Hradiště, Příčná

Nabízíme Vám k pronájmu luxusní slunný byt o dispozici 2+kk v žádané lokalitě obce Mnichovo Hradiště. Byt je kompletně zařízen a vybaven, vlastní parkovací místo, internet, nové spotřebiče v kuchyni. Vhodný pro max. dvě osoby. Místo nabízí velmi příjemné bydlení, které…

Aktualizováno
15.000,- Kč/měsíc
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Pronájem bytu 2+1, 67m2, Mnichovo Hradiště, Turnovská

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu slunný byt 2+1 v lokalitě obce Mnichovo Hradiště. Byt se nachází v domě o třech bytových jednotkách, je prostorný, vzdušný a pronajímá se nezařízen. Vhodný pro dvě dospělé osoby. Parkování přímo u domu. Místo nabízí klidné…

Pronájem bytu 3+kk, 65m2, Mnichovo Hradiště - Veselá, Křemenská

SOCCER REALITY s.r.o.

Pronájem bytu 3+kk/Z/S/T 65 m2, Veselá, Mnichovo Hradiště. Soccer Reality Vám exkluzivně nabízí na pronájem podkrovní, nově zrekonstruovaný a vkusně laděný byt 3+kk/Z/S/T s 65 m2 v obci Veselá u Mnichovo Hradiště. Byt je součástí rodinného…

Pronájem bytu 3+kk, 75m2, Mnichovo Hradiště

NAVRÁTIL REALITY - realitní kancelář

Exkluzivně Vám nabízíme k pronájmu byt o velikosti 3 + kk v první patře panelového domu bez výtahu v Mnichově Hradišti. Byt je po rekonstrukci, čistý, slunný. Ložnice, pokoj je nezařízený a obývací pokoj spojeny s kuchyní je částečně zařízený. V kuchyni je…

Pronájem bytu 2+kk, 43m2, Mnichovo Hradiště, Příčná

Nabízíme Vám pronájem bytu v centru Mnichova Hradiště. Částečně vybavený byt o velikosti 2+kk a 43 m2, se nachází ve 2.NP bytového domu bez výtahu. Je orientován na jihovýchodní stranu. Dispozice bytu: předsíň, chodba, ložnice, koupelna s vanou…


TOPlist TOPlist