13 839 aktuálních nabídek
od 449 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Benátky nad Jizerou
V okruhu
Benátky nad Jizerou
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byty k pronájmu, Benátky nad Jizerou

Aktuálně se zde cena bytů na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 15 000 Kč

Ceny bytů v obci Benátky nad Jizerou

Cena bytů k pronájmu v obci Benátky nad Jizerou se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 15 000 Kč za měsíc.

Jaké jsou byty k pronájmu v obci Benátky nad Jizerou?

Na trhu v Benátkách nad Jizerou jsou v současné době nejpočetnější byty 3+kk (3) v cenách od 13 180 Kč, následují byty 2+kk (1) od 15 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v obci Benátky nad Jizerou, je byt za cenu 13 680 Kč za měsíc v obci Benátky nad Jizerou, který má obytnou plochu 68 m2.

Lokality bytů na pronájem

V obci Benátky nad Jizerou nabízíme byty v celkem 2 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty k pronájmu v Benátkách nad Jizerou I (2), Byty k pronájmu v Benátkách nad Jizerou II (2).

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Benátkách nad Jizerou s garáží nebo byty v Benátkách nad Jizerou s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (3) a 2. patře, protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše. Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Benátky nad Jizerou k pronájmu byty v dobrém stavu (3), novostavby (1).

Nabídka bytů v obci Benátky nad Jizerou dle inzerenta:

V Benátkách nad Jizerou a okolí pochází 4 byty z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: eDO reality (2), Fincentrum Reality s.r.o. (1), a M&M reality holding a.s. (1),.

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v obci Benátky nad Jizerou?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Benátkách nad Jizerou?

V obci Benátky nad Jizerou působí 33 realitních makléřů, spadajících pod 24 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, Reality Biliková Lázně Toušeň, ECON REAL s.r.o. Praha, Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Benátky nad Jizerou

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Jiří Dvořák, Bc. Marcela Šedivá, Irena Hřibová, Hana Petržílková, Mgr. Veronika Skalická, Jaroslava Řešátková, Pavla Roubínková, Mgr. Veronika Vágner, Ing. Martin Glos a Marie Tordová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Mladé Boleslavi nabízí Vojtěch Beran (4). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 2+kk, 62m2, Benátky nad Jizerou - Benátky nad Jizerou II, Marie Krupičkové

Možná právě na Vás čeká čerstvě postavený byt 2KK o velikosti 62 m2. Byt se nachází v sympatickém menším bytovém domě a ještě doslova "voní" novotou! Vy byste byli jeho první uživatelé. Bydlení v Benátkách poskytuje vše potřebné k životu. Veškerá…

Pronájem bytu 3+kk, 70m2, Benátky nad Jizerou, Ořechová

Pronájem bytu ve 2. podlaží čtyřpodlažního panelového domu v Benátkách nad Jizerou. Dispozice bytu je 3+KK: vstupní chodba, 2 pokoje se samostatnými vchody, koupelna s vanou a umyvadlem, samostatné WC. Bonusem je prostorná komora uvnitř bytu. Obývací pokoj s jídelnou…

Pronájem bytu 3+kk, 62m2, Benátky nad Jizerou - Benátky nad Jizerou I, 5. května

eDO reality

Nabízíme Vám k pronájmu byt 3+ kk ( 62 m2) s balkónem (5 m2), který se nachází v 2.nadzemním podlaží, v centru Benátek nad Jizerou II. Byt před 2 lety prošel částečnou rekonstrukcí a nyní bude nově vybílený. V bytě je kuchyňská linka s el. sporákem, digestoří,…

Pronájem bytu 3+kk, 68m2, Benátky nad Jizerou - Benátky nad Jizerou I, Pražská

eDO reality

Nabízíme Vám k pronájmu byt 3+ kk ( 68 m2) s balkónem (3,65 m2), který se nachází v 2.nadzemním podlaží bytového domu, v centru Benátek nad Jizerou II. Byt bude po rekonstrukci. Bude nově vybílený a nově vybavený : kuchyňskou linkou s el.sporákem, digestoří,…


TOPlist TOPlist