13 839 aktuálních nabídek
od 449 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč/měsíc)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Bělá pod Bezdězem
V okruhu
Bělá pod Bezdězem
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Vaše poslední hledání

Nebyla nalezena žádná historie hledání

Vaše filtry a realitní hlídače

Nemáte zatím uložené žádné filtry a realitní hlídače nebo nejste přihlášen

Jak fungují filtry a realitní hlídač

Byty k pronájmu, Bělá pod Bezdězem

Aktuálně se zde cena bytů na pronájem pohybuje od několika tisíc Kč do 54 000 Kč

Ceny bytů v obci Bělá pod Bezdězem

Cena bytů k pronájmu v obci Bělá pod Bezdězem se momentálně pohybuje od několika tisíc Kč za měsíc do 54 000 Kč za měsíc.

Jaké jsou byty k pronájmu v obci Bělá pod Bezdězem?

Na trhu v Bělé pod Bezdězem jsou v současné době nejpočetnější byty 2+1 (2) v cenách od 11 000 Kč, následují byty 5+kk (1) od 54 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (1) od 8 000 Kč a byty 3+1 (1) od 14 500 Kč.

Velký nebo malý byt?

Pronájem bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je k pronájmu v obci Bělá pod Bezdězem, je byt za cenu 54 000 Kč za měsíc v obci Bělá pod Bezdězem, který má obytnou plochu 120 m2.

Lokality bytů na pronájem

V obci Bělá pod Bezdězem nabízíme byty v celkem 2 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty k pronájmu v Bělé pod Bezdězem (4), Byty k pronájmu v Hlínovišti (1).

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: centrum (2), okraj obce (2).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Bělé pod Bezdězem s garáží nebo byty v Bělé pod Bezdězem s parkovacím stáním.

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře a 2. patře (2), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše. Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí. Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Bělá pod Bezdězem k pronájmu byty v bezvadném stavu (2), novostavby (1), v dobrém stavu (1), po rekonstrukci (1).

Nabídka bytů v obci Bělá pod Bezdězem dle inzerenta:

V Bělé pod Bezdězem a okolí pochází 5 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty na pronájem inzerují tyto realitky: RE Partners (1), NEXT REALITY GROUP a.s. (1), Iveta Jakubíková (1), M&M reality holding a.s. (1), a RE/MAX Partner (1),.

Pronájem bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt k pronájmu v obci Bělá pod Bezdězem?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt k pronájmu v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Bělá pod Bezdězem 1 novinka, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Bělé pod Bezdězem?

V obci Bělá pod Bezdězem působí 11 realitních makléřů, spadajících pod 9 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Bělá pod Bezdězem

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Jiří Dvořák, Bc. Marcela Šedivá, Irena Hřibová, Hana Petržílková, Mgr. Veronika Skalická, Jaroslava Řešátková, Pavla Roubínková, Mgr. Veronika Vágner, Ing. Martin Glos a Marie Tordová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Mladé Boleslavi nabízí Mgr. Veronika Vágner (4). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Pronájem bytu 2+1, 59m2, Bělá pod Bezdězem, Máchova

RE/MAX Partner

Byt 2+1 o výměře 51 m2 s dvěma sklepy v cihlovém domě po kompletní rekonstrukci. Byt má zděné jádro, kompletní nové rozvody elektřiny, vody a datový kabel, samostatnou toaletu Geberit, koupelnu se sprchovým koutem. V kuchyni se nachází nová kuchyňská linka se…

Pronájem bytu 2+1, 56m2, Bělá pod Bezdězem, Tyršova

Hledáte klidné moderní bydlení s možností venkovního posezení a pohodlného parkování? Pokud ano, pak je tato nabídka pronájmu určena právě pro Vás. Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu kompletně zařízenou novostavbu elegantního bytu o dispozici 2+1, který se nachází…

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 30m2, Bělá pod Bezdězem, Tyršova

Iveta Jakubíková

Nabízím k pronájmu byt o dispozici 1+kk o celkové výměře 30m2, který se nachází v  části obce Bělá pod Bezdězem v Tyršově ulici (15 minut jízdy autem od Mladé Boleslavi).V bytě vestavěná kuchyňská linka, nový sporák, pračka, lednice, v koupelně sprch.kout.…

Pronájem bytu 3+1, 76m2, Bělá pod Bezdězem, Tyršova

Krásný den, nabízíme k podnájmu prostorný slunný byt po rekonstrukci, o dispozici 3+1 s neprůchozími samostatnými pokoji, v koupelně vana, samostatná toaleta. Vstupní chodba s vestavěnými skříněmi, v kuchyni moderní kuchyňská linka včetně spotřebičů. Byt se nachází…

Pronájem bytu 5+kk, 120m2, Bělá pod Bezdězem - Hlínoviště

RE Partners

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout k pronájmu bytový prostor, který je ideální jako ubytovací zařízení. Prostor se nachází v domě, který uvnitř prošel již kompletní rekonstrukcí a nyní se bude dodělávat úprava také z venku. Jedná se přízemní prostor o velikosti cca…


TOPlist TOPlist