13 839 aktuálních nabídek
od 449 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Rodinné domy
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Praha
V okruhu
Praha
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Rodinné domy na prodej, obec Praha

Aktuálně se zde cena rodinných domů k prodeji pohybuje od 2 490 000 Kč do 129 000 000 Kč

Ceny rodinných domů v obci Praha

Cena rodinných domů na prodej v obci Praha se momentálně pohybuje od 2 490 000 Kč do 129 000 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 11 930 Kč do 618 073 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější rodinné domy k prodeji v obci Praha.

Jaké jsou domy na prodej v obci Praha?

Na trhu v Praze jsou v současné době různé druhy domů, kdy nejpočetnější jsou rodinné domy (302) v cenách od 2 490 000 Kč, následují vily (41) od 13 750 000 Kč, chaty (24) od 242 000 Kč, činžovní domy (23) od 7 041 720 Kč a historické objekty (2) od 72 990 000 Kč.

Jaký dům koupit a na co si dát pozor?

Při výběru rodinného domu myslete na to, že zde budete žít svůj celý, každodenní život. Co to znamená?

Představte si, že zde vy i vaši potomci každý den vstávají a dopravují se do školy, zaměstnání, do kroužků. Je dům dopravně dostupný pro všechny členy domácnosti (a zůstane takový, až děti začnou chodit na střední školu a vy změníte práci)? Bude dům obytný i na stáří, nebo se kvůli schodům a koupelně stane příliš bariérovým? V novém domově budete trávit léto i zimu, představte si údržbu zahrady a zeleně, odklízení sněhu a podobně, abyste nebyli nepříjemně překvapeni.

V úvahu berte také dispozice domu, které hrají svou roli. Přízemní dům je nebo se může upravit jako bezbariérový, patrový dům nabízí více místa i na malém pozemku. Řadový dům může přinášet určitou ztrátu soukromí, ale je obvykle levnější než samostatně stojící domy.

Stav rodinného domu

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro obec Praha na prodej nabízeny rodinné domy v bezvadném stavu (97), v dobrém stavu (72), k rekonstrukci (57), novostavby (45), po rekonstrukci (17), rozestavěné (4), staré, opuštěné či ve špatném stavu (4).

Nemovitosti před rekonstrukcí nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších domech, ale třeba novostavbách. Před koupí dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka. Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda je v pořádku střešní krytina a krovy, parapety a okapy, podlahy. Zkontroluje třeba statiku domu, přepočítá obytnou plochu. Má nemovitost všechny nutné revize, je kolaudovaná, není zde nežádoucí zatížení služebností? Užitečné je také ujištění, že je dům pojistitelný, tedy že například splňuje požadavky na požární bezpečnost nebo nestojí v povodňové zóně.

Existuje také služba inspekce nemovitostí. Inspektor je certifikovaný odborník a najde v domě i skryté vady. Zvažte, zda se vám nevyplatí si jej pozvat.

Na koupi domu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší rodinný dům, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně na prodej, je dům za cenu 19 800 000 Kč v obci Praha, který má obytnou plochu 516 m2.

Velký dům je radost z prostoru bez nutnosti kompromisů. Je to dům pro velkou rodinu, ve kterém si můžete zařídit i dílnu, pracovnu nebo kancelář. Na druhou stranu to znamená vyšší výdaje za energie, například vytápění. To samé platí o úklidu takového domu.

Co se týče pozemku, na kterém rodinný dům stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v obci Praha se dají právě teď najít rodinné domy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 2282 m2 má rodinný dům za cenu 16 946 000 Kč v obci Praha. Naopak nejmenší pozemek o výměře 69 m2 získáte při koupi rodinného domu v obci Praha za cenu 13 500 000 Kč.

Velký pozemek u domu přináší určitou svobodu. Můžete zde mít zahradu, posezení, bazén, hřiště pro děti nebo domek s dílnou, můžete zde mít výběh pro psa. Otázkou je, zda něco z toho chcete, potřebujete a zda budete mít dostatek času a prostředků na údržbu.

Malý pozemek vám sice nedává mnoho prostoru kolem domu, ale nevyžaduje tolik údržby. Záleží také na okolí daného pozemku: pokud sousedíte s malými pozemky s rodinnými domy v satelitním městečku, můžete přijít o soukromí. Uprostřed přírody malý pozemek vlastně ani nevadí.

Lokality rodinných domů k prodeji

Vyfiltrovat si rodinné domy v Praze lze dle hlavních městských obvodů: Rodinné domy na prodej Praha 5 (90), Rodinné domy na prodej Praha 9 (76), Rodinné domy na prodej Praha 4 (69), Rodinné domy na prodej Praha 10 (49), Rodinné domy na prodej Praha 8 (37), Rodinné domy na prodej Praha 6 (35), Rodinné domy na prodej Praha 2 (7), Rodinné domy na prodej Praha 1 (5), Rodinné domy na prodej Praha 3 (4), Rodinné domy na prodej Praha 7 (4).

V Praze nabízíme rodinné domy v celkem 88 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Rodinné domy na prodej v Záběhlicích (15), Rodinné domy na prodej v Horních Počernicích (14), Rodinné domy na prodej v Řeporyjích (11), Rodinné domy na prodej v Jinonicích (10), Rodinné domy na prodej v Újezdě nad Lesy (10), Rodinné domy na prodej v (9), Rodinné domy na prodej v Modřanech (9), Rodinné domy na prodej v Krči (8), Rodinné domy na prodej ve Stodůlkách (8), Rodinné domy na prodej ve Strašnicích (6), Rodinné domy na prodej v Kbelích (6), Rodinné domy na prodej v Hostavicích (6), Rodinné domy na prodej v Nebušicích (6), Rodinné domy na prodej v Radotíně (6), Rodinné domy na prodej v Kyjích (6), Rodinné domy na prodej v Dolních Chabrech (5), Rodinné domy na prodej v Uhříněvsi (5), Rodinné domy na prodej v Kunraticích (5), Rodinné domy na prodej v Kobylisích (4), Rodinné domy na prodej v Újezdě u Průhonic (4), Rodinné domy na prodej v Suchdolu (4), Rodinné domy na prodej v Šeberově (4), Rodinné domy na prodej v Braníku (4), Rodinné domy na prodej v Ďáblicích (4), Rodinné domy na prodej v Libuši (4), Rodinné domy na prodej v Dolních Počernicích (4), Rodinné domy na prodej v Chodově (4), Rodinné domy na prodej v Čakovicích (4), Rodinné domy na prodej v Kolodějích (4), Rodinné domy na prodej v Dolních Měcholupech (3), Rodinné domy na prodej v Libni (3), Rodinné domy na prodej v Hostivaři (3), Rodinné domy na prodej v Hlubočepech (3), Rodinné domy na prodej v Točné (3), Rodinné domy na prodej ve Střížkově (3), Rodinné domy na prodej v Kolovratech (3), Rodinné domy na prodej v Lysolajích (3), Rodinné domy na prodej v Dubči (3), Rodinné domy na prodej v Lahovicích (3), Rodinné domy na prodej v Slivenci (3), Rodinné domy na prodej v Březiněvsi (3), Rodinné domy na prodej v Troji (3), Rodinné domy na prodej ve Velké Chuchli (3), Rodinné domy na prodej v Ruzyni (3), Rodinné domy na prodej v Zbraslavi (3), Rodinné domy na prodej v Malešicích (3), Rodinné domy na prodej v Hodkovičkách (2), Rodinné domy na prodej v Košířích (2), Rodinné domy na prodej v Bohnicích (2), Rodinné domy na prodej v Malé Straně (2), Rodinné domy na prodej v Benicích (2), Rodinné domy na prodej v Lipencích (2), Rodinné domy na prodej v Pitkovicích (2), Rodinné domy na prodej v Řepech (2), Rodinné domy na prodej v Kamýku (2), Rodinné domy na prodej v Břevnově (2), Rodinné domy na prodej v Letňanech (2), Rodinné domy na prodej ve Vinohradech (2), Rodinné domy na prodej v Satalicích (2).

Rodinné domy si můžete vybrat také dle městských částí: Rodinné domy na prodej MČ Praha 4 (24), Rodinné domy na prodej MČ Praha 12 (14), Rodinné domy na prodej MČ Praha 10 (14), Rodinné domy na prodej MČ Praha 5 (14), Rodinné domy na prodej MČ Praha 20 (13), Rodinné domy na prodej MČ Praha 14 (12), Rodinné domy na prodej MČ Praha 8 (12), Rodinné domy na prodej MČ Praha-Řeporyje (12), Rodinné domy na prodej MČ Praha 21 (9), Rodinné domy na prodej MČ Praha 22 (8), Rodinné domy na prodej MČ Praha 6 (7), Rodinné domy na prodej MČ Praha 16 (6), Rodinné domy na prodej MČ Praha 13 (6), Rodinné domy na prodej MČ Praha-Zbraslav (6), Rodinné domy na prodej MČ Praha-Dolní Chabry (5).

Poloha rodinného domu je zásadním faktorem při výběru nemovitosti. Pro kupující i nájemce je důležitá dopravní dostupnost, proto hledají rodinné domy v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zajímá dostupnost MHD. Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého rodinného domu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Pro majitele automobilu je určitě důležitá vlastní garáž u nemovitosti nebo možnost pohodlného parkování v místě bydliště. Před pořízením domu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Prodej rodinných domů podle polohy nemovitosti v obci

Pokud je pro vás důležitá poloha rodinného domu v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete při výběru rodinných domů hledat dle polohy v obci. Inzerenti rodinných domů k prodeji v obci Praha uvádějí následující informace: klidná část obce (150), centrum (73), okraj obce (12), rušná část obce (2), zástavba rd (1), polosamota (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Orientace rodinného domu na pozemku

Věnujte pozornost tomu, jak a kde je samotný rodinný dům situovaný v rámci pozemku. Ideálně by příjezd k domu měl být ze severu a zde by měly být také vstupní prostory, chodby, schodiště, WC a podobné místnosti v domě. Nejcennější část vašeho pozemku je ta na jih od domu. Zde se nachází klidová zóna, kdy právě sem chcete mít orientovány hlavní obytné místnosti domu.

Koupě rodinného domu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Praha nabízejí nejčastěji zděné rodinné domy (140). V nabídce k prodeji jsou také jiné rodinné domy (61), dřevostavbydřevěné rodinné domy (4), montované rodinné domy (2), kamenné rodinné domy (1) či rodinné domy s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Zděný dům je tradiční volbou pro stavbu domu. Novější domy této konstrukce jsou energeticky nenáročné, podobně jako dřevostavby. U kamenných domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění. Záleží ovšem také na stavu zateplení konkrétní nemovitosti.

Prodej rodinných domů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce rodinných domů v obci Praha

Kromě rodinných domů standardně nabízených k prodeji či pronájmu je v Praze také k dispozici 8 rodinných domů v dražbě či v aukci.

Nabídka rodinných domů v obci Praha dle inzerenta:

V Praze a okolí pochází 301 rodinných domů z nabídky realitních kanceláří a 1 rodinný dům je nabízený bez realitky. Nejčastěji zde rodinné domy k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (31), QARA s.r.o. (21), CENTURY 21 Česká republika (17), DUNA HOUSE (15), (14), NEXT REALITY GROUP a.s. (10), REMAX ALFA (10), Engel & Völkers Prague (9), BIDLI reality, a.s. (9) a Dumrealit.cz - Pobočky po celé ČR (8). Další rodinný dům je nabízený přímo od majitele bez realitky.

Jak najít vhodný rodinný dům na prodej v obci Praha?

Pokud máte konkrétní představu rodinného domu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný rodinný dům na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Praha 15 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví rodinný dům podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout rodinný dům v Praze?

V obci Praha působí 292 realitních makléřů, spadajících pod 113 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha a Středočeské reality, spol. s r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Praha

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Kristýna Kubálková, Martin Vacek, Anton Rožnov, Petr Hrášek, Petr Baničevič, Ilona Fanfrdlová, Zdeněk Pýcha, Gabriela Machová, Petr Klouda a Aleš Vladař.

Nejvíce nemovitostí v okolí Prahy nabízí Viktoria Kánová (9). Pokud chcete prodat či pronajmout rodinný dům vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 302

Prodej rodinného domu, 305m2, Praha - Stodůlky, Ke Konstruktivě

KINYK Trust s.r.o.

Nabízíme k prodeji RD o dispozici 5+1/T,G v ulici Ke Konstruktivě, Praha 5 - Stodůlky. Dům byl postaven v roce 1991 a v roce 2022 prošel kompletní rekonstrukcí, která obnášela nové rozvody vody, odpadů, elektra, štuky, podlahové topení, povrchy podlah a nové…

Prodej rodinného domu, Praha 10, Kozákovská

Nabízíme k prodeji domek 3+1 v klidné části PH 10 Uhříněvsi. Dům byl postaven v r. 1925 a od té doby je s láskou obydlen a udržován členy rodiny, nicméně prozatím neprošel žádnou důkladnější rekonstrukcí. V 1. NP je vstupní chodba, dále je zde obývací pokoj…

Prodej rodinného domu, 270m2, Praha - Hlubočepy, Lipová alej

Exkluzivní prodej pozemku o výměře 270m2 je oplocený, s brankou a vjezdovou bránou. Plocha pozemku je spolu s vjezdem částečně vydlážděná zámkovou dlažbou pro parkování vozidel. Zbývající část pozemku je zatravněná se vzrostlými stromy . Na pozemku jsou…

Prodej rodinného domu, 299m2, Praha - Horní Počernice, K Zelenči

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně koupi nízkoenergetické novostavby v Praze 9 - Hodní Počernice. Tento krajní, řadový dům bude dokončen 12/2022, stavba začala 1/2022 a nyní jede dle harmonogramu. Tento dům bude vybaven moderními technologiemi ovládanými přes webové rozhraní…

Prodej rodinného domu, 539m2, Praha - Modřany, Ke Spofě

Zprostředkujeme Vám výhradní prodej RD 300 m2 s vlastním pozemkem 539 m2 v ulici Ke Spofě, Praha 4 - Modřany. Dispozice I. PP obsahuje: schody do sklepa, chodbu, kotelnu, 3 sklepy. Dispozice I. NP: schody do podkroví, zádveří, chodba,…

Prodej rodinného domu, 320m2, Praha - Modřany, Do koutů

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej novostavby rodinného domu RD 4+kk, 127m2, zahrada 237m2, zastřešené parkovací stání, terasa. ul. Do koutů, Praha - Modřany, ihned volný. Jedná se o polovinu rodinného dvojdomu, velmi prakticky řešen s příjemnou dispozicí na pozemku…

Prodej rodinného domu, 334m2, Praha - Satalice, U Řempa

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje výhodnou investici. CHCETE VÝHODNĚ INVESTOVAT? Máme pro vás skvělý tip. Vícegenerační rodinný dům na lukrativní adrese vhodný k rekonstrukci. Možnost vybudovat až 5 bytových jednotek a samostatné 1kk vytvořené v zahradním domku. Náš investiční…

Prodej rodinného domu, Praha

Engel & Völkers Prague

Novostavba rodinného domu má tři podlaží, dispozici 6+kk a užitnou plochu 266 m2 včetně velké garáže, která je přímo přístupná z domu a vhodná k zaparkování dvou až tří vozidel.Dům má celkem tři koupelny (2x sprchový kout a 1x vana) a kromě obývacího…

Prodej rodinného domu, 177m2, Praha - Čakovice, Jizerská

Dům se zahrádkou, dvě místnosti s možnosti půdní výstavby, sklípek. V dosahu je veškerá občanská vybavenost, bezproblémová dopravní dostupnost do centra v pěší vzdálenosti několika minut - MHD s návaznosti na metro. Dům z 20.let minulého století, byl postaven…

Prodej rodinného domu, Praha - Újezd nad Lesy, Hrádková

Prohlídka v neděli 4.12. od 10-13hod. Pro konkrétní čas kontaktujte makléře nabídky. Hledáte bydlení v blízkosti Prahy, na klidném místě a v krásné přírodě? Exkluzivně prodáváme prostorný rodinný dům s velkou zahradou, který se nachází pouhých 200 metrů od přírodní rezervace…

Prodej rodinného domu, 733m2, Praha - Klánovice, Dohalická

Zprostředkujeme Vám prodej rodinného domu 7+2, 283 m2 s terasami o velikosti 63 m2 a zahradou 733 m2 ve velmi žádané lokalitě Klánovice, Praha 9. Dům může mít 3 samostatné bytové jednotky. Kolaudace byla v roce 1997. Ve…

Prodej rodinného domu, 480m2, Praha - Horní Počernice, Khodlova

Michelle reality Vám zprostředkuje prodej velkoryse velikého energeticky nenáročného domu se třemi bytovými jednotkami s připraveným podkrovím na další byt o celkové zastavěné ploše 160 m2 se zahradou 480 m2 v klidné části Horních Počernic. Dům je…

Prodej rodinného domu, Praha - Modřany, Hubičkova

Engel & Völkers Prague

Představujeme Vám impozantní vilu, která Vám dává velkou variabilitu v jejím dokončení, v klidné lokalitě pražských Modřan. Příjemná zahrada, balkón s výhledy a dvojgaráž přímo v domě, tím vším Vás vila mile překvapí.Vila byla postavena za účelem rodinného bydlení,…

Prodej rodinného domu, 712m2, Praha - Radotín, Jarmily Novotné

Reality 11 Vám zprostředkují prodej velmi dobře dispozičně řešeného domu 5+kk v klidné části Prahy 5 Radotín. Dřevostavba o velikosti 162 m2 z roku 2009 je na pozemku 712 m2 a poskytne Vám bydlení na klidném místě. Součástí domu je…

Prodej rodinného domu, 1328m2, Praha - Křeslice, K Čestlicům

Chcete bydlet v přírodě a mít v dosahu veškeré služby? Pokud ano, máme pro vás velmi zajímavou nabídku prostorného rodinného domu v ještě zajímavější lokalitě Praha, Křeslice, ulice K Čestlicům. Pozemek s prostorným rodinným domem se nachází vedle Dendrologické…

Prodej rodinného domu, 99m2, Praha - Dubeč

REDOT, s.r.o.

Exkluzivně nabízíme jedinečnou nemovitost uprostřed zeleně, vzrostlých stromů a keřů, umožňující maximální soukromí v bezprostřední blízkosti hlavního města a přitom s venkovskou atmosférou. Menší útulný rodinný dům 99 m2 ( přestavbou lze obytnou plochu navýšit…

Prodej rodinného domu, 733m2, Praha - Horní Počernice, Trní

Zprostředkujeme Vám ve výhradním zastoupení majitele prodej dvou domů na jednom pozemku o velikosti 733m2. PRODÁVÁME OBA DOMY, NEJDE KOUPIT JEN JEDEN, DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. První dům 3+kk bungalov kolaudovaný jako atelier o zastavěné ploše 86m2 s podlahovou plochou 69m2…

Prodej rodinného domu, 160m2, Praha - Uhříněves, Zlenická

K nastěhování dle dohody. Exkluzivně nabízíme k prodeji udržovaný krajní řadový dům 6+1 po celkové rekonstrukci s plochou 210 m2 s pozemkem o velikosti 400 m2 (zastavěná plocha 131 m2). Nachází se ve velmi klidné části žádané lokality Praha…

Prodej rodinného domu, 209m2, Praha - Malešice, Bakalářská

DUNA HOUSE

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme krásný, útulný dům o dispozici 5+kk se nachází v klidné, slepé ulici v Malešicích mezi Malešickým parkem a lesoparkem.?? Jedná se o řadový domek, která sestává ze dvou podlaží. V prvním podlaží domu se nachází…

Prodej rodinného domu, Praha - Křeslice, K Fantovu mlýnu

REMAX ALFA

Ke koupi nabízím prostorný rodinný dům o dispozici 5+1 v ulici K Fantovu mlýnu, Praha 10 Křeslice. Pražská čtvrť Křeslice je vyhledávanou lokalitou k bydlení, a to především pro svůj téměř až venkovský ráz. Nenajdete zde jiné stavby než rodinné domy, které jsou navíc…


TOPlist TOPlist