13 839 aktuálních nabídek
od 449 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Rodinné domy
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Kladno
V okruhu
Kladno
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Rodinné domy na prodej, obec Kladno

Aktuálně se zde cena rodinných domů k prodeji pohybuje od 2 990 000 Kč do 26 945 000 Kč

Ceny rodinných domů v obci Kladno

Cena rodinných domů na prodej v obci Kladno se momentálně pohybuje od 2 990 000 Kč do 26 945 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 14 326 Kč do 129 101 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let).

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější rodinné domy k prodeji v obci Kladno.

Jaké jsou domy na prodej v obci Kladno?

Na trhu v Kladně jsou v současné době různé druhy domů, kdy nejpočetnější jsou rodinné domy (61) v cenách od 2 990 000 Kč, následují činžovní domy (7) od 6 300 000 Kč, vily (2) od 6 950 000 Kč, chalupy (1) od 7 200 000 Kč a historické objekty (1) .

Jaký dům koupit a na co si dát pozor?

Při výběru rodinného domu myslete na to, že zde budete žít svůj celý, každodenní život. Co to znamená?

Představte si, že zde vy i vaši potomci každý den vstávají a dopravují se do školy, zaměstnání, do kroužků. Je dům dopravně dostupný pro všechny členy domácnosti (a zůstane takový, až děti začnou chodit na střední školu a vy změníte práci)? Bude dům obytný i na stáří, nebo se kvůli schodům a koupelně stane příliš bariérovým? V novém domově budete trávit léto i zimu, představte si údržbu zahrady a zeleně, odklízení sněhu a podobně, abyste nebyli nepříjemně překvapeni.

V úvahu berte také dispozice domu, které hrají svou roli. Přízemní dům je nebo se může upravit jako bezbariérový, patrový dům nabízí více místa i na malém pozemku. Řadový dům může přinášet určitou ztrátu soukromí, ale je obvykle levnější než samostatně stojící domy.

Stav rodinného domu

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro obec Kladno na prodej nabízeny rodinné domy v bezvadném stavu (21), k rekonstrukci (14), v dobrém stavu (13), novostavby (6), po rekonstrukci (5), rozestavěné (2).

Nemovitosti před rekonstrukcí nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších domech, ale třeba novostavbách. Před koupí dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka. Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda je v pořádku střešní krytina a krovy, parapety a okapy, podlahy. Zkontroluje třeba statiku domu, přepočítá obytnou plochu. Má nemovitost všechny nutné revize, je kolaudovaná, není zde nežádoucí zatížení služebností? Užitečné je také ujištění, že je dům pojistitelný, tedy že například splňuje požadavky na požární bezpečnost nebo nestojí v povodňové zóně.

Existuje také služba inspekce nemovitostí. Inspektor je certifikovaný odborník a najde v domě i skryté vady. Zvažte, zda se vám nevyplatí si jej pozvat.

Na koupi domu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší rodinný dům, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně na prodej, je dům za cenu 9 500 000 Kč v obci Kladno, který má obytnou plochu 305 m2.

Velký dům je radost z prostoru bez nutnosti kompromisů. Je to dům pro velkou rodinu, ve kterém si můžete zařídit i dílnu, pracovnu nebo kancelář. Na druhou stranu to znamená vyšší výdaje za energie, například vytápění. To samé platí o úklidu takového domu.

Co se týče pozemku, na kterém rodinný dům stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v obci Kladno se dají právě teď najít rodinné domy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 967 m2 má rodinný dům za cenu 26 945 000 Kč v obci Kladno. Naopak nejmenší pozemek o výměře 96 m2 získáte při koupi rodinného domu v obci Kladno za cenu 4 850 000 Kč.

Velký pozemek u domu přináší určitou svobodu. Můžete zde mít zahradu, posezení, bazén, hřiště pro děti nebo domek s dílnou, můžete zde mít výběh pro psa. Otázkou je, zda něco z toho chcete, potřebujete a zda budete mít dostatek času a prostředků na údržbu.

Malý pozemek vám sice nedává mnoho prostoru kolem domu, ale nevyžaduje tolik údržby. Záleží také na okolí daného pozemku: pokud sousedíte s malými pozemky s rodinnými domy v satelitním městečku, můžete přijít o soukromí. Uprostřed přírody malý pozemek vlastně ani nevadí.

Lokality rodinných domů k prodeji

V obci Kladno nabízíme rodinné domy v celkem 6 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Rodinné domy na prodej v Kladně (20), Rodinné domy na prodej v Kročehlavách (12), Rodinné domy na prodej ve Švermově (11), Rodinné domy na prodej v Rozdělově (7), Rodinné domy na prodej v Dubí (4), Rodinné domy na prodej ve Vrapicích (1).

Poloha rodinného domu je zásadním faktorem při výběru nemovitosti. Pro kupující i nájemce je důležitá dopravní dostupnost, proto hledají rodinné domy v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zajímá dostupnost MHD. Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého rodinného domu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Pro majitele automobilu je určitě důležitá vlastní garáž u nemovitosti nebo možnost pohodlného parkování v místě bydliště. Před pořízením domu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Prodej rodinných domů podle polohy nemovitosti v obci

Pokud je pro vás důležitá poloha rodinného domu v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete při výběru rodinných domů hledat dle polohy v obci. Inzerenti rodinných domů k prodeji v obci Kladno uvádějí následující informace: klidná část obce (25), centrum (17), okraj obce (8).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Orientace rodinného domu na pozemku

Věnujte pozornost tomu, jak a kde je samotný rodinný dům situovaný v rámci pozemku. Ideálně by příjezd k domu měl být ze severu a zde by měly být také vstupní prostory, chodby, schodiště, WC a podobné místnosti v domě. Nejcennější část vašeho pozemku je ta na jih od domu. Zde se nachází klidová zóna, kdy právě sem chcete mít orientovány hlavní obytné místnosti domu.

Koupě rodinného domu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Kladno nabízejí nejčastěji zděné rodinné domy (21). V nabídce k prodeji jsou také jiné rodinné domy (14), kamenné rodinné domy (2) či rodinné domy s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Zděný dům je tradiční volbou pro stavbu domu. Novější domy této konstrukce jsou energeticky nenáročné, podobně jako dřevostavby. U kamenných domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění. Záleží ovšem také na stavu zateplení konkrétní nemovitosti.

Prodej rodinných domů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Nabídka rodinných domů v obci Kladno dle inzerenta:

V Kladně a okolí pochází 61 rodinných domů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde rodinné domy k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (20), Jaroš Real Estate s.r.o. (6), CENTURY 21 Česká republika (5), RE/MAX G8 Reality Kladno (4), RE/MAX Anděl (3), DUNA HOUSE (3), EVROPA realitní kancelář Kladno (2), BIDLI reality, a.s. (2), RE/MAX Partner (2) a Orbisreality - člen DRK ČR (2).

Jak najít vhodný rodinný dům na prodej v obci Kladno?

Pokud máte konkrétní představu rodinného domu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný rodinný dům na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Kladno 4 novinky, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví rodinný dům podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout rodinný dům v Kladně?

V obci Kladno působí 49 realitních makléřů, spadajících pod 20 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Středočeské reality, spol. s r.o. Praha a Reality PROSTOR s.r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Kladno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Irena Hřibová, Dominik Ondrůšek, LL.M., Otto Rudovský, Radek Janatka, Veronika Kohoutová, Monika Tyleová, Bronislav Zámiš, Jana Nekvinda Vraštilová, Eva Vondrová a Bc Lukáš Holeček.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kladna nabízí Tomáš Horák (4). Pokud chcete prodat či pronajmout rodinný dům vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 62

Prodej rodinného domu, Kladno, K Vinařické hoře

Nabízíme k prodeji bytovou jednotku 4+kk o podlahové ploše 105 m? se zahradou o výměře cca 440 m?, terasou (24 m?) a dvěma parkovacími stáními, umístěnou v novostavbě rodinného domu, ve kterém se nachází pouze 3 byty. Dům se nachází na skvělém místě na okraji…

Prodej rodinného domu, Kladno - Rozdělov, Rakovnická

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej vícegeneračního rodinného domu na okraji městské části Kladno-Rozdělov, poblíž lesa. Dům po kompletní rekonstrukci - vytvořeny 3 nadstandartní bytové jednotky – v přízemí 2+kk (vhodný pro seniory jako bezbariérový) a 3+kk, v podkroví 4+kk. Ke každému bytu…

Prodej rodinného domu, Kladno, Fibichova

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej RD o dvou bytových jednotkách 3+1(86m2) a 2+1(52m2) na pozemku o velikosti 338m2 v ulici Fibichova v části Kladna Habešovna. V přízemí se nachází bytová jednotka 3+1, vstupní chodba, koupelna s vanou a samostatným wc, dva pokoje, kuchyň…

Prodej rodinného domu, Kladno - Kročehlavy, Trojanova

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji patrový rodinný dům s garáží (19m2) o obytné ploše 184m2, užitné ploše 205m2 na pozemku o výměře 285m2 v ulici Trojanova Kladno. Dům prošel v roce 2014 kompletní rekonstrukcí. V přízemí domu je zádveří (3,5m2), hala (17,6m2) ze které…

Prodej rodinného domu, Kladno

Coloseum 21

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 4+1, se zastavěnou plochou cca 100 m2 + půda. Celková výměra pozemku 400m2. Tento dům se nachází ve velice klidné lukrativní části města Kladna, lokalita Bresson. Dům je v původním, udržovaném…

Prodej rodinného domu, 180m2, Kladno, Cyrila Boudy

BHJV spol. s r.o.

Skvělá investiční příležitost v širším centru Kladna, jen par kroků od kamenného Gymnázia v Kladně. Nabízíme k prodeji dům s 5ti bytovými jednotkami v lokalitě, Kladno - Centrum, ul. Cyrila Boudy. Nájemní dům s okamžitým měsíčním výnosem je řešen: V přízemí…

Prodej rodinného domu, Kladno - Dubí, Zd. Hanuše

Hledáte cenově dostupný dům před rekonstrukcí v Kladně? Tak tato nabídka by pro Vás mohla být ta pravá. Dům do pěti miliónů v Kladně Dubí čeká na nového majitele, který si ho předělá podle svých představ. Momentálně má dům dispozici 2+1, která může být díky prostorné půdě (34m2)…

Prodej rodinného domu, Kladno, Havířská

CENTURY 21 Česká republika

Nabízím vám ke koupi rodinný dům na adrese ul. Havířská Kladno s dispozicí: Podkrovní 1x bytová jednotka + půda: příprava k půdní vestavbě – kompletní rekonstrukce r. 2014Bytová jednotka 3+1/pracovna + 2x šatna včetně vestavěného šatního nábytku, samostatná ložnice,…

Prodej rodinného domu, Kladno - Švermov, 28. října

CENTURY 21 Česká republika

!Dočasná sleva ve výši 200000 do 01.12/ cena domů do 16.11 9290000!Nabízíme exkluzivně k prodeji investiční bytový dům v Kladno, Švermov. V domě se nachází bytová jednotka (4+kk) plus 2 nebytové prostory s vlastnim vstupem z ulice (28 října). Dům se…

Prodej rodinného domu, Kladno, Pod Strání

RE/MAX Anděl

Exkluzivně nabízíme k prodeji zděný patrový RD (těsně před dokončením) s podkrovím a zahradou nacházející se v klidné a zelené části Kladna. Při stavbě tohoto domu byly použity kvalitní materiály a celá stavba je od počátku realizována a dozorována místní stavební…

Prodej rodinného domu, Kladno, Pod Strání

RE/MAX Anděl

Exkluzivně nabízíme k prodeji zděný patrový dvojdomek (těsně před dokončením) s podkrovími a zahradou nacházející se v klidné a zelené části Kladna. Při stavbě tohoto dvojdomku byly použity kvalitní materiály a celá stavba je od počátku realizována a dozorována…

Prodej rodinného domu, Kladno, Pod Strání

RE/MAX Anděl

Exkluzivně nabízíme k prodeji zděný patrový RD (těsně před dokončením) s podkrovím a zahradou nacházející se v klidné a zelené části Kladna. Při stavbě tohoto domu byly použity kvalitní materiály a celá stavba je od počátku realizována a dozorována místní stavební…

Prodej rodinného domu, Kladno, Doberská

Exkluzivně Vám nabízíme rodinný dům k rekonstrukci podle Vašich představ. Nemovitost má 2 samostatné vstupy a dá se tak využít ke kombinaci bydlení a podnikání, nebo k rozdělení až na 3 samostatné byty. První jednotka nabídne 3 místnosti. Ta druhá má vstupní halu…

Prodej rodinného domu, Kladno - Dubí, Průmyslová

CENTURY 21 Česká republika

Rádi bychom Vám nabídli k prodeji rodinný dům se třemi bytovými jednotkami v Průmyslové ulici v Kladně. Přízemí domu a patro tvoří 2 byty s dispozicí 2+1 a výměrou 66,3 m2/57,6 m2 a třetí byt s dispozicí 1+kk a výměrou…

Prodej rodinného domu, Kladno - Kročehlavy, Štítného

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji samostatně stojící rodinný dům o dvou bytových jednotkách 2+1 a 1+1 s obytnou plochou 131,1m2, užitné ploše 293m2 v Kladně. Nemovitost prošla rekonstrukcí , kde dům ještě v současné době prochází dokončovacími pracemi. Dům má celkem dvě podlaží.…

Prodej rodinného domu, Kladno - Švermov, Václava Beránka

CENTURY 21 Česká republika

Prodej dvougeneračního rodinného domu po částečné rekonstrukci v klidné lokalitě Kladno - Švermov. Dům se nachází v ulici Václava Rabase. Dispozičně se jedná o 6 obytných místností s dvěma kuchyňskými kouty, dvěma koupelnami, sklepem chodbami a garáží. Součástí objektu…

Prodej rodinného domu, Kladno, Horní

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme k prodeji nízkoenergetický dvoupodlažní rodinný dům 5+kk s terasou o ploše 129 m? kolaudovaný v roce 2018, který se nachází v Kladně v části Vrapice. Přízemí domu je tvořeno vstupní chodbou, koupelnou, technickou místností, ložnicí,…

Aktualizováno
12.500.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej rodinného domu, Kladno, Rooseveltova

CENTURY 21 Česká republika

Nabízím vám ke koupi vícegenerační rodinný dům s rozsáhlým využitím v centru Kladna, ul. Rooseveltova, vhodný jako kombinace vlastního bydlení a investice (pronájem), nebo kanceláře.Dům je po kompletní rekonstrukci – jsou zde vytvořeny 2 nadstandartní bytové jednotky…

Aktualizováno
26.945.000,- Kč
Přidat k oblíbenýmVíce informací

Prodej rodinného domu, Kladno, Rooseveltova

CENTURY 21 Česká republika

Nabízím vám ke koupi vícegenerační rodinný dům s rozsáhlým využitím v centru Kladna, ul. Rooseveltova, vhodný jako kombinace vlastního bydlení a investice (pronájem), nebo kanceláře.Dům je po kompletní rekonstrukci – jsou zde vytvořeny 2 nadstandartní bytové jednotky…

Prodej rodinného domu, Kladno, Václava Beránka

Nabízíme prodej řadového rodinného domu v lokalitě Kladno Švermov. Přízemí domu prošlo rekonstrukcí 2015, chodby, velká koupelna, obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozvody, plastová okna, nutno dodělat půdní vestavbu. Dům je zčásti podsklepený. Vhodné bydlení pro malou rodinu. Za domem…


TOPlist TOPlist