13 839 aktuálních nabídek
od 449 realitních kanceláří a soukromníků
1
Stáří inzerátu
Chalupy
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha pozemku
m2
m2
Obytná plocha
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha pozemku: bez omezení
Obytná plocha: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Zbraslavice
V okruhu
Zbraslavice
Stav nemovitosti
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Chalupy na prodej, Zbraslavice

Aktuálně se zde cena chalup k prodeji pohybuje od 1 900 000 Kč do 5 160 000 Kč

Ceny chalup v obci Zbraslavice

Cena chalup na prodej v obci Zbraslavice se momentálně pohybuje od 1 900 000 Kč do 5 160 000 Kč.

Jaké jsou domy na prodej v obci Zbraslavice?

Na trhu v Zbraslavicích jsou v současné době různé druhy domů, kdy nejpočetnější jsou rodinné domy (4) v cenách od 2 550 000 Kč, následují chalupy (2) od 1 900 000 Kč a chaty (2) od 1 490 000 Kč.

Stav chalupy

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, jsou v inzerci pro obec Zbraslavice na prodej nabízeny chalupy v dobrém stavu (1), v bezvadném stavu (1).

Obytná plocha a velikost pozemku domu

Největší chalupa, tedy dům s velkou obytnou plochou, který je aktuálně na prodej, je dům za cenu 1 900 000 Kč v obci Zbraslavice, který má obytnou plochu 47 m2.

Co se týče pozemku, na kterém chalupa stojí, i zde je z čeho vybírat. Konkrétně v obci Zbraslavice se dají právě teď najít chalupy s opravdu velkým pozemkem, z nichž největší pozemek o rozloze 478 m2 má chalupa za cenu 1 900 000 Kč v obci Zbraslavice. Naopak nejmenší pozemek o výměře 297 m2 získáte při koupi chalupy v obci Zbraslavice za cenu 5 160 000 Kč.

Lokality chalup k prodeji

V obci Zbraslavice nabízíme chalupy v celkem 2 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Chalupy na prodej v Zbraslavicích (1), Chalupy na prodej ve Velké Skalici (1).

Prodej chalup podle polohy nemovitosti v obci

U rekreačních objektů je velmi důležitá jejich poloha. Někdo vyhledává samotu, jiní zájemci preferují například chatu či chalupu v obci. V současnosti jsou v obci Zbraslavice u nabízených chalup uváděna toto umístění: polosamota (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Nabídka chalup v obci Zbraslavice dle inzerenta:

V Zbraslavicích a okolí pochází 2 chalupy z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde chalupy k prodeji inzerují tyto realitky: Fincentrum Reality s.r.o. (1) a REALITY PRORADOST s.r.o. (1).

Jak najít vhodnou chalupu na prodej v obci Zbraslavice?

Pokud máte konkrétní představu chalupy, kterou hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádnou chalupu na prodej v tomto filtru?

Jelikož se pravidelně v tomto filtru objeví nové nemovitosti, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví chalupa podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout chalupu v Zbraslavicích?

V obci Zbraslavice působí 2 realitních makléřů, spadajících pod 2 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem, Reality Biliková Lázně Toušeň, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Středočeské reality, spol. s r.o. Praha a Reality PROSTOR s.r.o. Praha.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Zbraslavice

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Vojtěch Pleva, Dagmar Vokřál Báčová, Miroslav Horák, Milan Mattanelli, Michaela Kalašová, Bc. Radomír Kočí, DiS., Stanislav Švábenický, Iveta Bianka Jehličková, Andrea Smešná a Jiří Kukla.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kutné Hory nabízí Cristinel Oprea (1). Pokud chcete prodat či pronajmout chalupu vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Počet rodinných domů na prodej: 2

Prodej chalupy, 297m2, Zbraslavice - Velká Skalice

Dobrý den, rád bych Vám nabídl ke koupi rekreační dům o dispozici 5+1 postaven r.2005 v obci Velká Skalice - Zbraslavice. Na schůzku s majitelem jsem přijel po hektickém dni a na místě stačilo projít si okolní přírodu a cítil jsem se osvěžen. Bylo to tím,…

Prodej chalupy, 47m2, Zbraslavice

Uprostřed panenské přírody Vás čeká v obci Zbraslavice, Okres Kutná Hora, se staletou tradicí (první oficiální zmínka pochází z roku 1257) a nespočtem kulturních památek, jako například socha svatého Jana Nepomuckého, socha Panny Marie Immaculaty, zděná chata za velice…


TOPlist TOPlist