Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

11 200 000 Kč

Hypotéku?
  • 14 000 Kč za m²
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených
Nemovitost nabízí
Martin Schuster

44 027 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Základní informace

Elektřina 230 V, 400 V
ID nemovitosti 928786
Vlastnictví soukromé
Kanalizace Veřejná kanalizace
Datum vložení před 3 dny
Plocha pozemku 800 m²
Zdroje vody Veřejný vodovod
Cena 11 200 000 Kč
Spočítat hypotéku

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o velikosti 800 m2 v atraktivní lokalitě obce Zdiby, v klidné vilové zástavbě.
Součástí nabídkové ceny je projekt na výstavbu rodinného domu se schváleným stavebním povolením. V ceně je také zahrnut materiál na hrubou stavbu domu a základová deska včetně přivedených inženýrských sítí, což zkracuje čas a náklady potřebné k zahájení stavby. Jedná se o ideální příležitost pro ty, kteří hledají klidné bydlení v dosahu Prahy s veškerým zázemím pro pohodlný život. Projektovaný rodinný dům má dispozici 4+kk a celkovou užitnou plochu 159 m2. Pozemek je ideálně situovaný a přístupný skrze uzavřenou bránu, která zajišťuje maximální soukromí a bezpečí. Pozemek je orientovaný na jihozápad.

Pro více informací nebo prohlídku nás kontaktujte.

Tomáš Zdeněk

Benešova 50, Kutná Hora, 28401
Kontakty

Vložit firmu

Buďte vidět tam, kde se prodává.

Prezentace na našich stránkách znamená okamžitý dosah k tisícům aktivních kupců a investorů denně.