Funkce uživatele
Moje oblíbené nemovitosti Moje oblíbené nemovitosti Moje filtry Moje filtry Upravit profil Upravit profil Vložit inzerát Vložit inzerát
Region
mapa

1 250 000 Kč

Hypotéku?
  • 1 261 Kč za m²
  • , včetně provize RK
Hypotéku?

Zjistěte zdarma a nezávazně své možnosti hypotéky u této nemovitosti.

Do oblíbených
Do oblíbených

4 914 Kč

Předpokládaná měsíční splátka

Základní informace

Dopravní spojení Autobus
Zdroje vody Veřejný vodovod
Datum vložení před 4 dny
Stav nemovitosti Dobrý
Elektřina Na hranici pozemku
Příjezdy Zpevněný, Asfalt
Cena 1 250 000 Kč
Spočítat hypotéku
Plocha pozemku 991 m²
Kanalizace Veřejná kanalizace
ID nemovitosti 942965
Vlastnictví soukromé

Popis nemovitosti

Hledáte místo, kde si postavíte domov přesně podle svých představ? Nabízíme krásný stavební pozemek o rozloze 991 m² v klidné části obce Vinice (k. ú. Vinaře). Pozemek je určen k výstavbě rodinného domu nebo rekreačního objektu, takže je ideální jak pro trvalé bydlení, tak pro víkendový odpočinek mimo město.

Zastavitelnost přibližně 1/3 plochy nabízí dostatek prostoru pro dům, zahradu i relaxační zónu. Na hranici pozemku jsou přivedeny inženýrské sítě – elektřina, voda a kanalizace.

Lokalita nabízí příjemné a klidné bydlení s dobrou dostupností občanské vybavenosti. Veškeré služby najdete ve Vrdech (2 km) nebo v Čáslavi (8 km).

Tento pozemek má velký potenciál stát se místem vašeho nového domova. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat v naší realitní kanceláři. Zavolejte nám a domluvte si prohlídku.