V exkluzivním zastoupení majitelů Vám nabízíme prodej činžovního domu, který se nachází v centru Dobříše na Mírovém náměstí. Původní prvorepublikový dům prošel postupnými stavebními úpravami až do dnešní podoby. V přízemí se nachází dva nebytové prostory – nově rekonstruovaná kavárna s vlastní výrobnou (116 m2) a se zahrádkou, a dále prodejna knih s vchodem z náměstí (62 m2).
V exkluzivním zastoupení majitelů Vám nabízíme prodej rodinného domu, který se nachází v centru Dobříše na Mírovém náměstí. Původní prvorepublikový dům se zahradou, který sloužil pro podnikání a komfortní bydlení rodiny majitele, prošel postupnými stavebními úpravami až do dnešní podoby. V přízemí se nachází dva nebytové prostory – nově rekonstruovaná kavárna s vlastní výrobnou (116 m2)
Nabízíme k prodeji prostorný byt 3+1 ve velmi dobrém stavu, nacházející se ve skeletové budově v centru města Dobříš. Byt je umístěn ve čtvrtém podlaží z celkových patnácti, což přináší krásný výhled na okolí a zároveň zajišťuje kli
Nabízíme k prodeji dům v samém srdci Dobříše. Dům je patrový, kdy v každém patře najdete byt, dole s dipozicí 3+1, nahoře 3+kk. Spodní patro by po určitých úpravách bylo možné díky výhodné poloze využít jako provozovnu/ordinaci apod. a nahoře zachovat pohodlné a plnohodnotné bydlení. Dům je postaven ze smíšeného zdiva, je částečně podsklepený. Voda, kanalizace obecní, vytápění plynovým kotlem. Nen