11 817 aktuálních nabídek
od 442 realitních kanceláří a soukromníků
1
Patro
Stáří inzerátu
Upřesnit typ nemovitosti
2
Cena a plocha
Cena nemovitosti (Kč)
Plocha bytu
m2
m2
Cena:bez omezení
Plocha bytu: bez omezení
3
Upřesnit lokalitu
obec Kladno
V okruhu
Kladno
Stav nemovitosti
Vlastnictví
Konstrukce
Dostupnost
Poloha v obci
Detail
V nabídce
Prezentace
Uložit filtr

Prodej bytů, obec Kladno

Aktuálně se zde cena bytů k prodeji pohybuje od 1 900 000 Kč do 12 083 000 Kč

Ceny bytů v obci Kladno

Cena bytů na prodej v obci Kladno se momentálně pohybuje od 1 900 000 Kč do 12 083 000 Kč, což představuje při úrokové sazbě 5,99 % orientační měsíční splátku hypotéky ve výši od 9 103 Kč do 57 893 Kč (80% LTV, doba splácení 30 let). Průměrná cena bytu v této obci se pohybuje kolem 72 795 Kč/m2, průměrná obytná plocha je 58 m2.

Pokud si chcete seřadit nemovitosti podle ceny, podívejte se na nejdražší a nejlevnější byty k prodeji v obci Kladno.

Jaké jsou byty na prodej v obci Kladno?

Na trhu v Kladně jsou v současné době nejpočetnější byty 2+kk (36) v cenách od 1 990 000 Kč, následují byty 3+1 (30) od 3 500 000 Kč, byty 2+1 (27) od 1 900 000 Kč, byty 3+kk (18) od 3 690 000 Kč, byty 1+1 (14) od 1 990 000 Kč, byty 1+kk a garsoniéry (11) od 1 950 000 Kč, byty 4+1 (10) od 4 299 900 Kč, byty 4+kk (8) od 4 990 000 Kč a byty 5+kk (1) od 12 083 000 Kč.

Velký nebo malý byt?

Prodej bytů se točí kolem dispozic a velikosti. Dispozicemi se myslí počet místností, například 3+1. První číslo označuje obytné místnosti, čímž rozumíme obývák, ložnici, jídelnu, pracovnu, dětský pokoj. Druhé číslo označuje samostatnou kuchyni, přičemž na této pozici často vidíte zkratku kk. Ta označuje kuchyňský kout, který je součástí jiné místnosti, obvykle obývacího pokoje. Do dispozic bytu se obvykle zahrnuje ještě příslušenství, to jsou toalety, koupelny, chodby nebo předsíně. Ty nejsou v počtu místností uváděny, ale pokud není v inzerátu uvedeno jinak, byt by měl záchod a koupelnu obsahovat vždy. Nejběžnějším bydlením jsou v Čechách a na Moravě byty o dvou až třech místnostech a kuchyní či kuchyňským koutem. Velikost bytu bývá udávána obytnou plochou v m2, přičemž podle posledních dostupných údajů ze sčítání lidu měl průměrný byt plochu 65,3 m2.

Velikost bytu vybírejte pečlivě, obzvlášť pokud byt kupujete na dlouhodobé bydlení. Počítejte nejen s tím, že se může vaše rodina rozrůstat, ale také s tím, že postupem času mohou růst nároky na prostor a úložné prostory u jednotlivých členů domácnosti.

Pro zajímavost: Největší byt, tedy ten s největší obytnou plochou, který je na prodej v obci Kladno, je byt za cenu 6 490 000 Kč , který má obytnou plochu 101 m2.

Lokality bytů k prodeji

V obci Kladno nabízíme byty v celkem 6 částech obcí. Vyberte si z těchto částí obcí od největšího počtu nemovitostí: Byty na prodej v Kročehlavách (96), Byty na prodej v Kladně (48), Byty na prodej v Rozdělově (4), Byty na prodej ve Švermově (3), Byty na prodej v Dubí (1), Byty na prodej ve Vrapicích (1).

Jak vybrat byt k prodeji podle vlastností a lokality

Byty nevybíráme jen podle dispozic, ale řídíme se širším kontextem. Pokud je pro vás důležitá poloha nemovitosti v obci, kdy vyhledáváte na jedné straně centrum města nebo naopak klid na samotě, můžete si byt vybrat dle polohy v obci: klidná část obce (39), centrum (36), sídliště (25), okraj obce (7), samota (1), rušná část obce (1).

Z uvedených indicií můžete vyčíst mnohé. Nejde jen o klid na spaní a odpočinek, ale také o dostupnost služeb, škol a sociálních kontaktů.

Extrémně důležitá je dopravní dostupnost, proto se ujistěte, že si pořizujete byt v blízkosti železniční nebo autobusové zastávky, ve městech je zásadní dobré napojení na MHD (42). Podrobný průzkum napojení na dopravní sítě byste si měli dělat u každého bytu k prodeji, a platí to určitě i pro lidi, kteří jsou zvyklí se pohybovat automobilem.

Byt a parkování nepodceňujte

Dostupnost parkování je u bytu pro většinu lidí důležité. Pokud musíte denně hledat místo na parkování po celé čtvrti, je to problém. Jste-li na autu existenčně závislí, vyberte si byty se zajištěným parkováním, tedy byty v Kladně s garáží (2) nebo byty v Kladně s parkovacím stáním (1).

Před pořízením bytu se ale také ujistěte, zda je v místě dobré spojení na silnice vyšší třídy nebo dálnice, pokud je často využíváte. Víte, jak ve vybrané lokalitě vypadají ulice v době dopravní špičky? Vyzkoušejte to, ať nejste překvapeni.

Orientace bytu, jeho okolí, umístění v budově

Nejde jen o polohu bytového domu v obci, ale i o polohu samotného bytu.

Například patro, ve kterém je byt situován, je důležité. Někteří zájemci požadují byty v 1. patře (30) a 2. patře (22), protože jsou rychle dostupné i bez výtahu. Ale takový byt, pokud je ve vysoké zástavbě, bude stinný. A pokud je orientován na rušnou ulici, může vám to znepříjemnit život.

Lepší jsou v tomto ohledu byty od 3. patra výše (55). Bydlení s velkým rozhledem nabízejí byty v 6. a vyšším poschodí (23). Ovšem u bytů ve vyšších patrech je důležitou podmínkou výtah. Myslete na to, že prostorný výtah budete potřebovat například pro stěhování, dopravu kočárků, jízdních kol, v případě imobility v důsledku úrazu či stáří.

Je byt dobře orientován na světové strany, má obývák na jih? Má ložnice okna do klidného prostoru? Je v dětském pokoji dost světla? Tyto otázky by při výběru bytu neměly chybět. Komfort bydlení zvýšíte také tím, že si vyberete mezi byty s balkonem nebo lodžií.

Stav bytu: na co si dát pozor

Pokud jde o stav nabízených nemovitostí, najdete aktuálně v inzerci pro obec Kladno na prodej byty v bezvadném stavu (53), v dobrém stavu (38), po rekonstrukci (33), rozestavěné (19), novostavby (8), k rekonstrukci (4).

Byty k rekonstrukci nebo ve špatném stavu jsou nabízeny obvykle za výhodnější cenu, náklady na jejich uvedení do požadovaného a obyvatelného stavu ale může rychle překročit plánovaný rozpočet.

Inzerovaný stav domu, ve kterém byt kupujete, se někdy liší od skutečnosti – a platí to nejen o starších bytových či panelových domech, ale třeba novostavbách. Před koupí byt i samotný dům pozorně prohlédněte a nebojte se přizvat odborníka.

Sami můžete zkontrolovat, jestli správně fungují dveře a okna, světla či elektrické zásuvky, to samé platí o vodovodních bateriích nebo protékání záchodu. Prohlédněte si interiér i exteriér domu, zda nenajdete stopy po vlhkosti či zatékání.

Odborník vám pomůže zjistit, zda jsou v pořádku okna, parapety a okapy, topení, voda, podlahy. Změří a přepočítá obytnou plochu. Užitečné je také ujištění, že byt splňuje požadavky na požární bezpečnost a je tedy pojistitelný.

Na koupi bytu máte také záruku 5 let od nabytí vlastnického práva. Během této doby máte právo vytýkat skryté vady.

Byty v Kladně dle vlastnictví

Byty zde můžete filtrovat také podle druhu vlastnictví. Lidé většinou preferují byt v soukromém vlastnictví. Obecní nebo družstevní Byty se ale někdy prodávají za výhodnější ceny.

Koupě bytu podle použitých stavebních materiálů

Z hlediska použitých stavebních materiálů a technologií se v obci Kladno nabízejí nejčastěji panelové byty (53). V nabídce k prodeji jsou také zděné byty (43), jiné byty (7), montované byty (5) či byty s kombinovanou konstrukcí z více materiálů.

Novější domy bývají energeticky nenáročné. U panelových domů musí kupující počítat s vyššími náklady na vytápění, zde ovšem velmi záleží na stavu zateplení konkrétního paneláku – pokud je kvalitní, není ani zde problém.

Prodej bytů přináší kupujícímu právo nahlédnout do Průkazu energetické náročnosti budovy (PENB), kde jsou uvedeny všechny podrobnosti.

Dražby a aukce bytů v obci Kladno

Kromě bytů standardně nabízených k prodeji či pronájmu jsou v obci Kladno také k dispozici 2 byty v dražbě či v aukci.

Nabídka bytů v obci Kladno dle inzerenta:

V Kladně a okolí pochází 155 bytů z nabídky realitních kanceláří. Nejčastěji zde byty k prodeji inzerují tyto realitky: M&M reality holding a.s. (28), BIDLI reality, a.s. (23), RE/MAX G8 Reality Kladno (18), Jaroš Real Estate s.r.o. (15), NEXT REALITY GROUP a.s. (11), CENTURY 21 Česká republika (8), Orbisreality - člen DRK ČR (7), KOMFORT REALITY s.r.o. (4), DUNA HOUSE (4) a Broker Consulting, a.s. (3).

Prodej bytů podle typu

Na trhu jsou v současné době nabízeny tyto typy bytů:

Jak najít vhodný byt na prodej v obci Kladno?

Pokud máte konkrétní představu bytu, který hledáte, nezapomeňte využít filtr, ve kterém můžete přesně zacílit na typ, cenové rozpětí a na požadovanou lokalitu. Využít můžete také rozšířené hledání, kde si hledání omezíte i dle vlastností samotné nemovitosti.

Doporučujeme si filtr uložit tlačítkem Uložit filtr a mít jej tak pro příště připravený na hlavní straně serveru.

Jak si nastavit realitního hlídače a nepřijít tak o žádný byt na prodej v tomto filtru?

Jelikož se každý týden v objeví v obci Kladno 16 novinek, doporučujeme tento filtr sledovat pravidelně. Navíc si na něm můžete nastavit hlídače. Ten vás ihned e-mailem upozorní, pokud se v nabídce objeví byt podle vašich požadavků. Podrobnosti a návod, jak si hlídače nastavit, naleznete zde.

Jak prodat či pronajmout byt v Kladně?

V obci Kladno působí 148 realitních makléřů, spadajících pod 56 realitních kanceláří, které můžete oslovit. Doporučené realitní kanceláře pro tuto oblast a okolí: Reality Biliková Lázně Toušeň, Oleksandr Hychka Praha, Dreams Realitní Kancelář, s.r.o. Praha, ECON REAL s.r.o. Praha, Alexiss Group s.r.o. Praha, Chirš - realitní kancelář, pobočka Bělohorská Praha, Reality PROSTOR s.r.o. Praha, Středočeské reality, spol. s r.o. Praha a Iveta Jakubíková Bělá pod Bezdězem.

Můžete také získat tržní ocenění nemovitosti zdarma a to vyplněním krátkého dotazníku. Pověřený realitní makléř pak vaši nemovitost posoudí a zašle kvalifikovaný tržní odhad.

Doporučení realitní makléři v obci Kladno

Doporučení realitní makléři pro tuto oblast a okolí: Dominik Ondrůšek, LL.M., Irena Hřibová, Monika Tyleová, Veronika Hrabčák Kohoutová, Bc Lukáš Holeček, Otto Rudovský, Radek Janatka, Jana Nekvinda Vraštilová, Eva Vondrová a Bc. Lenka Antošová.

Nejvíce nemovitostí v okolí Kladna nabízí Irena Hřibová (22). Pokud chcete prodat či pronajmout byt vlastními silami, můžete vložit nemovitost zde. Do nabídky realitního serveru bude inzerát zařazen mezi nemovitosti nabízené bez realitky.

Prodej bytu 3+1, 75m2, Kladno, Římská

Prostorný byt 3+1 s lodžií v cihlovém domě na klidném místě v Kladně? Samozřejmě. Exkluzivně. Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi prostorný byt o dispozici 3+1/L, umístěný na jedinečném místě v Kladně, v Římské ulici. Byt o ploše…

Prodej bytu 3+kk, 77m2,

Nabízím Vám ke koupi byt na Kladně, do kterého se můžete v podstatě okamžitě nastěhovat, není třeba žádných velkých zásahů a budete se v něm cítit okamžitě jako doma. Byt umístěný ve třetím nadzemním podlaží revitalizovaného panelového domu disponuje výměrou…

Prodej bytu 3+1, 55m2, Kladno - Kročehlavy, Děčínská

Prosperity Real Estate s.r.o.

Útulný byt na Kladně, který má dispozici 3+1 o velikosti 55m2 s  lodžií o velikosti 7 m2 se nachází v 5.patře panelového domu s výtahem. Neprůchozí pokoje vám zajistí dostatek soukromí. V bytě je instalována klimatizace, díky které se budete cítit…

Prodej bytu 2+1, 53m2, Kladno - Kročehlavy, Obránců míru

Prosperity Real Estate s.r.o.

Slunný byt v klidné části Kladna.Bytová jednotka se nachází v 10.patře panelového domu se dvěma výtahy. Dispoziční řešení bytu: chodba, samostatné WC, koupelna, obývací pokoj, ložnice šatna a kuchyň, která je vybavena myčkou, plynovým sporákem s elektrickou troubou,…

Prodej bytu 2+kk, 45m2, Kladno - Dubí, Ke křížku

BHJV spol. s r.o.

Nabízíme k postoupení již uzavřenou rezervační smlouvu k nové bytové jednotce - byt C1 4.5., která bude vybudována v nové rezidenční čtvrti na okraji města Kladna, část Dubí. Jedná se o bytovou jednotku s dispozičním řešením 2+kk s prostornou terasou,…

Prodej bytu 1+kk, garsoniery, 34m2, Kladno

HVB Real Estate s.r.o.

Nabízíme na prodej světlý prostorný byt 1+kk, 34 m2, v osobním vlastnictví, po rekonstrukci, ul. Švabinského, Kladno. Byt se nachází v centru města v žádané lokalitě Kročehlavy. Dispozice bytu: velký obývací pokoj, ze kterého je pěkný výhled, kuchyňská linka…

Prodej bytu 2+kk, 74m2, Kladno - Kročehlavy, Vrchlického

Myšák Reality

?Kladno, to je to město! Možná vám to tak nepřipadá, ale bydlení v Kladně je jedna z nejchytřejších věcí, co můžete udělat. Za polovinu pražské ceny dostanete nadstandardní ?2?+kk , které má vše co ke spokojenému životu potřebujete a navíc s jistotou, že každých…

Prodej bytu 2+kk, 72m2, Kladno - Kročehlavy, Vrchlického

Myšák Reality

Možná vám to tak nepřipadá, ale bydlení v Kladně je jedna z nejchytřejších věcí, co můžete udělat. Za polovinu pražské ceny dostanete nadstandardní 2+kk , které má vše co ke spokojenému životu potřebujete a navíc s jistotou, že každých 15 minut jede vlak…

Prodej bytu 3+kk, 148m2, Kladno - Kročehlavy, Vrchlického

Myšák Reality

Kladno, to je to město! Možná vám to tak nepřipadá, ale bydlení v Kladně je jedna z nejchytřejších věcí, co můžete udělat. Za polovinu pražské ceny dostanete nadstandardní 3+kk , které má vše co ke spokojenému životu potřebujete a navíc s jistotou, že každých 15…

Prodej bytu 3+1, 56m2, Kladno - Kročehlavy, Na růžovém poli

Nabízíme k prodeji byt 3+1 s výměrou 56 m², v osobním vlastnictví, Kladno, Kročehlavy, ul. Na Růžovém poli č.p. 2547. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí a je v původním stavu. Vhodný k rekonstrukci dle Vašich představ. Příčky v bytě jsou nenosné.…

Prodej bytu 3+1, 68m2, Kladno - Kročehlavy, Havanská

BIDLI reality, a.s.

Exkluzivně nabízím k prodeji byt 3+1/L o výměře 68,4 m2 v osobním vlastnictví, ve 2. NP revitalizovaného cihlového domu bez výtahu v klidné lokalitě Kladno - Kročehlavy. Byt je v původním, ale udržovaném a zachovalém stavu. Byt má tři…

Prodej bytu 3+1, 78m2, Kladno, Mládežnická

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej bytu 3+1 s lodžií o podlahové ploše 70m2 v 6.podlaží panelového domu v ulici Mládežnická v Kladně. Užitná plocha bytu včetně lodžie a sklepa je 78,5m2. Byt je velmi pěkně dispozičně řešen - vstupní hala, ze které je vchod do obývacího…

Prodej bytu 4+kk, 135m2, Kladno, Osvoboz. pol. vězňů

BHJV spol. s r.o.

Dovolujeme si Vám tímto nabídnout k prodeji atypický, prostorný, slunný byt v osobním vlastnictví v 1. patře třípodlažního domu v samotném centru města Kladna, ul. Osvobozených politických vězňů. Bytová jednotka o velikosti 4+kk, celková plocha 134,5 m², se zasklenou…

Prodej bytu 4+1, 73m2, Kladno - Kročehlavy, Litevská

Realitní kancelář Dvořák & Petrášková reality vám nabízí k prodeji byt 4+1 73 m², se sklepní kójí (2 m²) a úložným prostorem (2 m²) na patře bytu, v osobním vlastnictví, v žádané lokalitě města Kladna. Bytová jednotka se nachází ve 4. patře panelového…

Prodej bytu 2+1, 52m2, Kladno, Vitry

Prostorný byt 2+1 se 3 lodžiemi, na okraji města Kladna, s veškerou občanskou vybaveností na dosah ruky. Byt o podlahové ploše 52 m2 se nachází v 7. patře panelového domu s dvěma výtahy, a kompletně zrekonstruovaným domem. Byt je v původním…

Prodej bytu 3+1, 94m2, Kladno - Kročehlavy, Generála Selnera

Prodej bytu 3+1 s balkonem, užitná plocha 90 m2, osobní vlastnictví, v 1. patře zděné novostavby úspěšného projektu Garden Spot Kladno z roku 2011, Kladno, ul. Generala Selnera 3257. Jedná se o nadstandardní bytovou jednotku s designovými prvky, která splní…

Prodej bytu 2+kk, 44m2, Kladno

Jaroš Real Estate s.r.o.

Nabízíme k prodeji byt 44 m2, Kladno Rozdělov, ulice Vítězná. Byt se nachází ve 2. patře cihlového domu domu bez výtahu. Byt v původním stavu je připraven k rekonstrukci dle Vašich představ: Byt oficiálně 1+1, ale lze ho rekonstrukcí upravit na byt 2kk.…

Prodej bytu 4+1, 138m2, Kladno, Vrapická

Hledáte prostorný byt se zahradou? Máme tu pro Vás částečně zrekonstruovaný byt 4+1 o rozloze 138 m2 v obci Kladno. Byt je vhodný pro velkou rodinu nebo jako investice, nachází ve 3. patře bez výtahu a prošel rozsáhlou rekonstrukcí, plastová okna, podlahy,…

Prodej bytu 3+1, 81m2, Kladno - Kročehlavy

KOMFORT REALITY s.r.o.

Nabízíme k prodeji byt 3+1/2L v Kladně - Sítná, Benešovská ulice, v osobním vlastnictví, 4.patro. Byt má včetně lodžií 81m2 (66m2 + 2 lodžie 7,5m2). Dům má nový výtah, zateplení, fasádu, k bytu náleží komora u bytu a dále sklepní koje v suterénu domu,…

Prodej bytu 1+1, 32m2, Kladno

Jaroš Real Estate s.r.o.

Prodej bytu 1+1 v cihlovém domě, 32 m2 v ulici Sevastoplská, Kladno. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží. Byt je po rekonstrukci, plastová okna orientovaná na západ, koupelna se sprchovým koutem a společným WC, a kuchyně. Dům je zateplen, nová…


TOPlist TOPlist