12 703 aktuálních nabídek
od 424 realitních kanceláří a soukromníků
iRealitka.cz nabízí

Prodej zahrady 1290 m²

Srbsko (okres Beroun)

375 000 Kč
291 Kč za m²
Včetně provize a právního servisu. Cena za ideální polovinu pozemku.

Základní údaje

Datum vložení 25. července 2022 ID nemovitosti N10134
Plocha celková 1 290 m² Plocha pozemku 1 290 m²

Popis nemovitosti

Prodej krásného a slunného pozemku v současné době využívaného jako zahrada o celkové výměře 1.290 m2, který se nachází v obci Srbsko (okr. Beroun), katastrální území Srbsko u Karlštejna, přímo u řeky Berounky a na dosah právě hradu Karlštejn. Jedná se o prodej ideální poloviny daného pozemku s možností koupit i celý pozemek.

Nejedná se sice o stavební pozemek, ale je zde za určitých podmínek možno umístit karavan či maringotku. Pozemek je tak ideální zejména k rekreačním účelům a je tak možné ho využít k pohodovému trávení volného času, kempování, rybaření či zahrádkaření. Parcela leží přímo na břehu řeky (cca 3 metry nad hladinou) v údolí a krásné přírodní krajině obklopené skalami.

Parcela je částečně oplocena ohradníkem. Přístup na pozemek je přes sousedící pozemky. Parcela je dobře dopravně dostupná a autem je možné parkovat až přímo na pozemku, a to z pohodlně sjízdné a rovné polní cesty.

Na parcele byla vyseta květinová louka a vysazeno několik ovocných stromů: třešeň, hrušky a jabloně. Při úpravách bylo dbáno na to, aby pozemek byl co nejvíce nízko-údržbový. Výhodou je i vláha z řeky, která pozemku zaručuje dobrý prospěch. Na pozemku se také nachází vzrostlé stromy (bříza, olše, jasan a topol), které vždy na dostatečné části poskytují příjemné stínění, přičemž zbytek parcely je pak slunný.

Okolí pozemku doslova vybízí k výletům - hrad Karlštejn, Koněpruské jeskyně, výlet podél řeky Berounky, dále Svatý Jan pod Skalou, několik zámků, lom Velká a Malá Amerika apod. V oblasti vede také velké množství cyklostezek a je možné vyrazit i na okolní golfová hřiště.

Pozemek je zároveň situován v dosahu obce Srbsko u Karlštejna a jejího zázemí, tedy obchodů, restaurací a další občanské vybavenosti. Do Srbska je možné se dostat za 25 min. vlakem z Prahy nebo cca za 5 min. z Berouna, a to někdy i několikrát za hodinu. Není tedy ani problém v centru Prahy nasednout na vlak, za chvíli dorazit do svého kusu přírody a zde si užívat pohody a klidu.

Vzhledem k charakteristice a parametrům daného pozemku je zde možnost ho využít i k investičnímu záměru - následný pronájem, růstový potenciál ceny pozemku v blízkosti Prahy apod.

Zkrátka možností, jak s daným pozemkem naložit, je hned několik a tak se jedná o skvělou příležitost koupě pozemku v zajímavé lokalitě a za příznivou cenu.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. Číslo zakázky: 10134

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Srbsko (okres Beroun)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Zdeněk Luňák
Zdeněk Luňák
Kontaktovat prodejce
iRealitka.cz
Reklama

Budete potřebovat?

Stavební firma
Stavební firma

Pozemní stavitelství Josef Malý

Adresa: Česká 48/5, Beroun, 26601
Email: maly.mavys@centrum.cz
Web: https://www.stavitelstvi-jm.cz/
TOPlist TOPlist