12 703 aktuálních nabídek
od 424 realitních kanceláří a soukromníků
QARA s.r.o. nabízí

Prodej stavební parcely 2172 m²

Milín (okres Příbram)

video
Fotky 10
4 299 000 Kč
1 979 Kč za m²

Základní údaje

Datum vložení 9. května 2022 ID nemovitosti 10529
Plocha pozemku 2 172 m² Stav objektu Dobrý

Popis nemovitosti

Rovinatý jihozápadně orientovaný pozemek v krásné klidné lokalitě je momentálně na prodej. Obdobné pozemky jsou v této lokalitě jen výjimečně k dispozici. Stavební pozemek má výměru 2172 m2 a leží v obci Konětopy, nedaleko Příbrami.
Pozemek je umístěn na okraji obce na lehce svažitém pozemku v klidné části katastru a je z něj nádherný výhled na okolní krajinu a nedalekou obec Slivenec. Lokalita je podle územního plánu určena pro zástavbu domy pro bydlení. V lokalitě to je jeden z posledních pozemků určených pro výstavbu.

K pozemku vede cesta zajišťující přístup. Vodovodní a elektrická přípojka k pozemku je zřízena. Splaškovou vodu je potřeba řešit ČOV nebo jímkou. Pozemek je částečně oplocený.

Obec Konětopy (Milín) je velice vyhledávanou lokalitou pro rezidenční bydlení blízko Příbrami. A přesto stále blízko dálnice směr Praha.

Obec Konětopy (Milín) je velmi dobře dostupná do Prahy, přes D4 je dojezd cca 30 minut. Příbram je vzdálena pouze 5 km. Zde je k dispozici i převážná většina sociálních služeb, obchodů i škol základního a mateřského stupně. Základní služby jsou k dispozici v Milíně. Cena pozemku je k jednání. Přijďte se sami přesvědčit, jaké pěkné a klidné bydlení tento pozemek nabízí a jaký nádherný výhled zde je.

Na setkání se těší Alexandra a Marek.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Milín (okres Příbram)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Mgr. Marek Izera
Mgr. Marek Izera
Kontaktovat prodejce
QARA s.r.o.
Reklama
TOPlist TOPlist