11 352 aktuálních nabídek
od 438 realitních kanceláří a soukromníků
CENTURY 21 Česká republika nabízí

Prodej stavební parcely 1200 m²

Na Výsluní, Ondřejov (okres Praha-východ), Česko

Fotky 3
4 900 Kč/m²
4 900 Kč za m²
Cena za m2, včetně DPH, bez poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Základní údaje

Datum vložení 25. ledna 2024 ID nemovitosti 14243011
Plocha pozemku 1 200 m² Cena nezahrnuje Poplatky
Dopravní spojení Autobus, MHD, Silnice, Dálnice Elektřina 110 V, 230 V
Kanalizace Veřejná kanalizace Zdroje vody Veřejný vodovod, Místní zdroj
Příjezdy Beton, Asfalt

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme vyvýšený, slunný, rovinatý pozemek s několika stromy, pravidelného tvaru o finální výměře 1200 m2, pro stavbu prostorného RD v obci Ondřejov (Praha-východ. Sceluje se z několika menších sousedních pozemků jednoho vlastníka). Přímo v ulici vede obecní vodovod a kanalizace, a k pozemku je přivedena elektřina (plynofikace v Ondřejově není).
Pozemek doporučujeme pro jeho ideální velikost a vynikající polohu na vyvýšeném, východním okraji obce s překrásným výhledem do kraje. Spojení s Prahou zajišťuje přímý autobus, k dálnici se napojuje výjezdem na 21. kilometru. Přímo v Ondřejově se staví nová základní škola; je zde vyhlášené sportovně-kulturní centrum, kam se za různými sporty i na kulturní představení sjíždějí lidé ze širokého okolí – místní oddíl taek-won-do např. vede jediný mistr se 7. danem v ČR. Zkrátka kvete zde příjemný společenský život. V obci funguje školka i stávající škola, praktický lékař i řada menších obchodů; vyhlášená je také místní restaurace/ pizzeria Pietro. Množství turistických stezek láká k prozkoumání okolí, k výletům na nedalekou hvězdárnu Ondřejov nebo třeba k procházkám známou cestou Kocoura Mikeše. A zdejší lesy – prakticky téměř „za domem“ – to je jistota houbařského úlovku nebo pořádné relaxace na kolech.
Nezanedbatelným bonusem koupě jsou přátelští a vstřícní sousedé na okolních parcelách – starousedlíci s chatami, ale i v produktivním věku v novějších rodinných domech a srubech.
Pro setkání a více podrobností o nabízeném pozemku, prosím, kontaktujte makléřku.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Na Výsluní, Ondřejov (okres Praha-východ), Česko
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Mgr. Vanda Bodová
Mgr. Vanda Bodová
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Česká republika
Reklama
TOPlist TOPlist