11 817 aktuálních nabídek
od 442 realitních kanceláří a soukromníků
CENTURY 21 Česká republika nabízí

Prodej stavební parcely 1950 m²

Běleč, Liteň (okres Beroun)

7 450 000 Kč
3 821 Kč za m²
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu

Základní údaje

Datum vložení 11. dubna 2023 ID nemovitosti 10633069
Plocha pozemku 1 950 m² Dopravní spojení Vlak
Elektřina 230 V, 400 V Kanalizace Vlastní ČOV
Zdroje vody Veřejný vodovod, Místní zdroj Způsoby vytápění Lokální - tuhá paliva, Lokální - elektrické
Inženýrské sítě Telefon Ochrany omezení CHKO
Příjezdy Asfalt

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám nabídnout výjimečný pozemek se stavebním povolením pro výstavbu rodinného domu a garáže v obci Běleč u Litně nedaleko od Zadní Třebáně. Pozemek se nachází v naprosto klidné části obce a jeho celková plocha činí 1.950 m2.

Pozemek je oplocen a je na něm postavena zateplená chatka. Na pozemku je vybudována přípojka elektřiny včetně rozvodů do domu a nachází se na něm i vlastní vrtaná studna s rozvody po zahradě i do budoucího rodinného domu. Pozemek je možné připojit i k obecnímu vodovodu. Stavební povolení počítá s výstavbou čističky odpadních vod. Do budoucna obec plánuje výstavbu kanalizace a přípojka ke kanalizaci je již připravena na hranici pozemku. K pozemku vede nová komunikace, vybudovaná majiteli v loňském roce.

Na pozemku je již založena krásná zahrada s šesti stromy (2x jabloň, třešeň, slíva, meruňka, mandloň) a dalšími třiceti dřevinami.

V roce 2019 byla zpracována dokumentace pro stavební povolení na výstavbu rodinného domu s garáží a krytým parkovacím stáním. V roce 2022 byla vybudována betonová základová deska, rozvod vody po pozemku a domovní přípojka elektřiny.

Dle projektové dokumentace a na základě platného stavebního povolení je zde možné postavit rodinný dům s dispozicí 3+kk a s užitnou plochou 89,90 m2. Dispozici domu je možné bez problémů změnit na 4+kk. Dům by měl být vytápěn krbem s teplovzdušným rozvodem a elektrickými přímotopy. Na pozemku bude umístěna i garáž o výměře 24,77 m2 a kryté parkovací stání.

Vzhledem k velikosti pozemku by ho bylo možné rozdělit na dva samostatné pozemky.

V obci Běleč se nachází vlaková zastávka, odkud se během pětiminutové jízdy dostanete do Zadní Třebáně, odkud jezdí každých třicet minut vlak do Berouna (doba jízdy 12 minut) anebo na nádraží Praha – Smíchov (doba jízdy 30 minut) a na hlavni nádraží v Praze (doba jízdy 38 minut).

Pozemek se nachází na velmi hezkém a naprosto klidném místě chráněné krajinné oblasti Český kras nedaleko od golfového hřiště na Karlštejně.

Makléř Vám rád podá další informace k tomuto výjimečnému pozemku.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Běleč, Liteň (okres Beroun)
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Mgr. Dušan Vaněk
Mgr. Dušan Vaněk
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Česká republika
Reklama

Budete potřebovat?

Stavební firma
Stavební firma

Pozemní stavitelství Josef Malý

Adresa: Česká 48/5, Beroun, 26601
Email: maly.mavys@centrum.cz
Web: https://www.stavitelstvi-jm.cz/
TOPlist TOPlist