11 817 aktuálních nabídek
od 442 realitních kanceláří a soukromníků
CENTURY 21 Česká republika nabízí

Prodej ostatních pozemků 142607 m² Praha 4

Praha

Cena na dotaz
včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání

Základní údaje

Datum vložení 19. prosince 2022 ID nemovitosti 14423699
Plocha pozemku 142 607 m²

Popis nemovitosti

Tento unikátní soubor pozemků o celkové výměře 142 607 m2 představuje skvělou příležitost pro investory a vývojáře s dlouhodobou vizi. I když se v současné době nejedná o stavební pozemek, nabízí tento areál velký strategický potenciál pro budoucí rozvoj a urbanistický růst.
Je důležité zdůraznit, že jsou k dispozici architektonické a urbanistické studie, včetně návrhů na dopravní situaci, což ukazuje, že majitelé mají pečlivě připravené plány pro budoucí využití této lokality. Jejich ochota spolupracovat na změně územního plánu ukazuje na závažný zájem o rozvoj této oblasti.
Lokalita Kunratice v Praze 4 je známá svou klidnou atmosférou, blízkostí přírody a zároveň dobrou dostupností do centra města. Krásná okolní příroda a zelené plochy, včetně blízkého Kunratického lesa, nabízejí obyvatelům a návštěvníkům možnost relaxace a outdoorových aktivit.
Tato lokalita je zároveň atraktivní pro bydlení i podnikání, což zvyšuje lukrativitu souboru pozemků. Blízkost k veřejné dopravě a hlavním dopravním tepnám usnadňuje cestování a spojení s ostatními částmi města.
Celkově lze tedy říci, že tento soubor pozemků v Kunraticích v Praze 4 nabízí mimořádný potenciál pro budoucí rozvoj a investice. Díky dobře připraveným plánům a strategické poloze je tato lokalita ideálním místem pro ty, kteří hledají dlouhodobý a perspektivní projekt s možností změny územního plánu a budoucího vývoje.
Těším se na osobní setkaní a na viděnou.

Poloha na mapě

Dojezdová vzdálenost

Praha
0 km (0 min)

Nemovitost nabízí

 Ing. Levon Airapetian
Ing. Levon Airapetian
Kontaktovat prodejce
CENTURY 21 Česká republika
Reklama

Budete potřebovat?

Stavební firma
Stavební firma

Chitussi-6

Adresa: K Sekance 434, Hradištko, 25209
Email: chitussi@email.cz
Web: https://www.chitussi.cz/
Kamenictví
Kamenictví

Kamenictví Obelisk

Adresa: Božanovská 1581/82, Praha, 19300
Email: kamenictvi-obelisk@seznam.cz
Web: https://www.kamenictvi-obelisk.cz
TOPlist TOPlist