13 308 aktuálních nabídek
od 434 realitních kanceláří a soukromníků

Lihovar

Praha, Nádražní, 2584/2 č.p.

Základní údaje

Energetická náročnost B - Velmi úsporná Nabízené nemovitosti 14
Stránky projektu https://www.lihovar-smichov.cz/?utm_source=ceskereality.cz&utm_medium=referral&utm_campaign=projektova_karta&utm_term=link&utm_content=web_lih_predprodej Datum vložení 9. května 2022

Popis developerského projektu

Unikátní rezidenční komplex, který vyroste na místě jednoho z největších původních pražských lihovarů Fischl a synové, nabídne více než 550 bytů s dispozicemi od malých 1+kk až po luxusní velkorysé 5+kk se střešní terasou a vířivkou a 642 parkovacích míst v podzemních garážích.

 

Projekt, který je na dohled od krásné přírody pražského Děvína, široce přesahuje oblast „pouhého bydlení“: celý areál je koncipován jako místo, které zkrátka chcete zažít. Kromě bydlení samotného bude mít areál sevřený ulicemi Nádražní a Strakonická vlastní foodmarket s autentickou a pohodovou jižanskou atmosférou, pětipatrovou galerii Davida Černého v originální historické budově Varny, která otevře dveře současnému umění, či prostor pro společenské a kulturní události, jako jsou koncerty, divadlo apod. Na 4500 metrech čtverečních pak nový komplex nabídne i prostor pro supermarket a místní obchůdky, kavárny či služby.

 

Výjimečná je i architektura projektu Lihovar: Některé domy mají jako jediné v Čeksu vytištěné fasády na 3D tiskárně. Komplexně pak architektonická podoba nové čtvrti vzdává hold industriální minulosti areálu a původní artefakty s hravostí sobě vlastní nechává vyniknout v zeleném parkovém vnitrobloku, například v podobě atrakcí pro děti.

 

Lihovar je téměř v centru města, přesto je zrozený pro oddych v přírodě. V jeho okolí najdete pohodovou slunnou atmosféru Vltavy a Císařské louky i krásné divoké svahy Děvína a Dívčích hradů, kde při procházce dozajista zapomenete na starosti všedních dní. Celý Smíchov navíc do několika let čeká ultimátní proměna v jednu z nejmodernějších a nejkrásnějších pražských částí.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

Trigema a.s.
TOPlist TOPlist

Kontaktovat developera

Nevyplňujte
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů